ЛИТУРГИЈСКЕ НОВОТАРИЈЕ "ПРОРОКА" ИГЊАТИЈА МИДИЋА

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ЛИТУРГИЈСКЕ НОВОТАРИЈЕ "ПРОРОКА" ИГЊАТИЈА МИДИЋА - Page 2 Empty Re: ЛИТУРГИЈСКЕ НОВОТАРИЈЕ "ПРОРОКА" ИГЊАТИЈА МИДИЋА

Порука  VOANERGES on 3rd November 2009, 00:55

СнагаСамсонова ::definitivno je upravu admin...

Da...upravu je admin, samo....
ovaj forum je smiješan iz više prostih razloga koji su očigledni!
Ovde kad napiše neko ISTINU, svi kao osovi napadate na taj post....pitam se zašto???
Je li vas možda boli ta istina za pojedine episkope ili ste otvoreno na njihovoj strani?

[b]ALI ZNAJTE......NIJE BOG U SILI; NEGO U ISTINI!

Назад на врх Go down

ЛИТУРГИЈСКЕ НОВОТАРИЈЕ "ПРОРОКА" ИГЊАТИЈА МИДИЋА - Page 2 Empty Re: ЛИТУРГИЈСКЕ НОВОТАРИЈЕ "ПРОРОКА" ИГЊАТИЈА МИДИЋА

Порука  Србин_православац on 3rd November 2009, 01:57

VOANERGES ::
СнагаСамсонова ::definitivno je upravu admin...

Da...upravu je admin, samo....
ovaj forum je smiješan iz više prostih razloga koji su očigledni!
Ovde kad napiše neko ISTINU, svi kao osovi napadate na taj post....pitam se zašto???
Je li vas možda boli ta istina za pojedine episkope ili ste otvoreno na njihovoj strani?

[b]ALI ZNAJTE......NIJE BOG U SILI; NEGO U ISTINI!
Ја нисам написао ништа сам, само сам стекао веома оскудно знање и скромно па причам. Праштајте браћо ако грешим. Овај форум није озбиљан што се тиче нивоа теолошког знања да тако назовем и нивоу дискусија, али брате што каже наш Владика Николај "Почети од себе и поправити прво себе - то је основно начело Православног народног покрета". Озбиљан је јер је форум намењен Богу и јеванђелском животу, а о томе се најмање прича.

Не браним никога, само не судим никоме...

Назад на врх Go down

Порука  mladenkovic on 3rd November 2009, 13:04

Мој админе, СПЦ је пред расколом, ати мени " ово је форум за дијалог браће у христу".Спомињеш ЗИЛОТЕ у негативном контексту, а је опет препоручујем да их послушате сви, има на youtube доста видеа везаних за њих па сами процјените.Ја сам АМФИЛОХИЈА РАДОВИЋА сматрао првим међу нашим епископима, међутим кад сам видјео изозстављање акције од стране њега поводом ових погубних дешавања у нашој цркви, почео сам да прво да сумњам, а затим сам се увјерио у своје сумње.ПРИЈЕТИШ брисањем коментара, на овом форуму је изгледа Игњатије Мидић мета за пљување, нисам против тога, али ови ЕКУМЕНИСТИ унашој цркви за мене су много већа опасност по православље.Какав је епископ који је код ПАПИСТА-ЈЕРЕТИКА високе школе завршавао, у најмању руку сумњив.Па предлажем свима нека прате рад свих епископа , нека слушају њихове бесједе, нека виде каква су им дјела, па кад у души почну осјећати нелагоду због нечега знајте да то није само тек тако.

Назад на врх Go down

Порука  mladenkovic on 3rd November 2009, 13:19

Још нешто за све админе, прочитао сам правила форума, па се држите њих кад сте их већ поставили, а не да одмах нешто пријетите брисањем коментара.Ако сам ја у заблуди ви ме изведите из ње, то ће за вас пред Господом да буде велики плус.Ја нећу ништа написати што је против правила форума, а ви можете промјенити правила, па напишите једно нпр. "оваква и оваква мишљења су дозвољена на овом форуму, ова и ова нису", "против овога и овога смијете говорити, против овога и овога не смијете".Дошла су времена кас се ПРАВОСЛАВЉЕ ТРЕБА БРАНИТИ, а не, цитирам админа, "млатити празну сламу".Мир вам.

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Назад на врх