АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

+8
СнагаСамсонова
Лука996
Брат у Христу
Константин
Јеленка
РабМаксим
ppp
TruthSeeker
12 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 15:11

Брат у Христу ::Не знам за вас људи, радите како хоћете, али ја нипошто нећу да узмем биометријске лк. Не само зато што се тиме губи благодат, не само зато што се тиме угрожавају људска права и слобода, већ и из ината. Родио сам се као слободно људско биће, Божијом вољом, на територији Србије и као такав имам права да постојим и да будем слободан. Неће нико, па ни тамо неки паметњаковићи на власти да ме натерају да носим њихова проклета обележја и да им дајем своје личне податке.
Дотерали су цара до дувара, показали су за ових девет година ко су и шта су. У својим политичким кампањама су износили само лажи, а друге ствари које су урадили нису ни поменули. Зашто у кампањама није поменуто да ће бити уведене електронске лк? Зашто није поменуто да ће донети закон о ''диксриминацији''? Зашто није поменуто да ће бити дозвољене наказне параде изопачених перверзњака? Зашто није поменуто да ће они који се моле на улици бити ухапшени? Да видим ко би онда гласао за њих.
Свака тоталитарна власт, попут ове наше, на крају скине своју маску и покаже своје право лице. Немају више чиме да тргују, све лажне приче су нам продали и сада им остаје само брутална примена силе. Ускоро ће се поновити ''пети октобар''. Надајмо се да ће нас Господ удостојити власти која ће радити у интересу Србије, мада, пролиће се још много српке мученичке крви, да би се удостојили милости Божије

Лепо речено свака част. Тотално у праву !
Сад на нама је када ће доћи Цар на власт,ако се што пре покајемо,ето га на власти.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  Брат у Христу 29th June 2009, 15:15

Petar Duhovno Blago ::а 2011 када нам истекне лична крата,већ ћемо бити у брдима,јер ви вероватно не знате,тада ће у Србији бити уведен закон о чиповању. мада ово није сто посто тачна информација,даће Бог да не буде тако.

Одакле је ова информација? Мени карта истиче 21.09.2010. Ништа, напуштам факс до тада, јер ми реално гледано више није од користи. И када бих га завршио, без личне карте ни бих могао да се запослим. Проблем су ми једино родитељи, али шта ми могу они, одрастао сам човек. Можда се сретнемо негде планини, хехе Laughing
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  TruthSeeker 29th June 2009, 15:39

Ево овако кренућемо редом:
Прво да докажем оно што сам написао да нисам измислио, него да си ти рекао:
Petar Duhovno Blago ::Полако да вам објасним,нове личне карте и пасоши се требају избегавати,али они нису ништа више од осталих печата које тренутно користимо,ми сваки дан уносимо у себе печат антихриста који нам раслабљује дух тако што пијемо производе и једемо са жигом на њима.
zig je i kucanje www-----666
zig je i mobilni
zig je i JMBG
zig je i facebook
zig je rfid chip
zig je hrana koju unosimo...gubimo tako blagodat
zig je i na infostanu koji placamo mi hriscani
zig je na racunu za telefon i struju
sve je zig
ali nije bibliski.....

Библијски жиг још увек није у функцији,тренутно не постоји жиг из Откровења јер Свети Илија и Енох још увек нису упозорили људе,Бог неће дозволити да ниједан човек страда,када први човек буде узео Библјиски Жиг Звери,Свети Илија и Енох ће се одма појавити и јавно осудити и упозорити човечанство,они су ту али деловање још увек није почело и Антихрист се још није зацарио,зато желим да разјаснимо да жига још увек нема.
TruthSeeker ::Како смо то запечаћени бројем 666? Уопште израз запечаћени се не помиње нигде у целој Библији, али неко са правом користи измишљене изразе да би са суштине прешао на споредне ствари.
По теби је у потпуности исти човек који укуца www и онај који прими RFID chip! Ти си чак убацивао и термин "Библијски жиг" и "печат антихриста" који се такође не помиње нигде у целој Библији па је јасно да си се одавно удаљио од истине. Мало ко користи ум, док већина понавља ствари које је негде прочитала као папагај и при томе жели да остане оригинална...
Друго све те свето-отачке књиге сам прочитао још одавно и јасно је да се не слажем у потупности са њима и то сам навео где. Оне су ту само да би потврдиле да је оно што је написано у Књизи над књигама Библији, истина. Дакле, прво Библија па тек онда све друге књиге, а не прво све књиге па тек на крају Библија!
Треће, ко је био паметан иле не, време ће показати, али је сасвим очигледно да нас има мало. Нисам запечаћен печатом нечастивог, али се служим робом која је запечаћена, што је битна разлика.
И ово си рекао: "Завист је такође један од печата Антихриста како каже св. Нил, јерес је печат Антихриста,грех је сам по себи печат Антихриста,дух антихристов је на свету хиљадама година уназад." Видиш ли ти сада колико то нема везе са жигом звери о коме пише Свети Јован Богослов који има везе са купо-продајом, зато сам и у старту написао да се не користе термини као што су "Библијски жиг" и "печат антихриста" да не би дошло до овога до чега је дошло и као резултат одвлачење са примарне теме на секундарну.
Petar Duhovno Blago ::Наша папирна карта је такође број звери исто је жиг,такође и здравствена и још много тога.
А у откровењу јасно пише па сад ко има разум схватиће : " или именом њезиним или бројем имена њезиног " .
Ако човек постане довољно не разуман па помисли из свог не знања да је Биометријска лична карта или пасош Број имена њезиног и да без тих документа не може да купује и продаје онда се или прави луд или не знам шта,колико нас нема биометрију па слободно купујемо и продајемо и живимо,а 2011 када нам истекне лична крата,већ ћемо бити у брдима,јер ви вероватно не знате,тада ће у Србији бити уведен закон о чиповању. мада ово није сто посто тачна информација,даће Бог да не буде тако.
Дакле по теби је иста и папирна карта и биометријска, а да ли си можда чуо за куповину путем прста или pay by touch? Све је то исто као и обичне карте је ли тако?
Овај форум је и отворен да би се некако изборили ми верници против биометрије, прочитај шта је написано на почетку. Цитирам АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888:
Помаже Бог браћо и сестре, и сви добронамерни људи! "Апостолски Центар 888" - Електронско мисионарство против глобализације - новог светског поретка, секти, абортуса и жига звери. У свету се води информациони рат против православља и истинске људске слободе, одупримо се мудро и то мачем кога су се латили против нас: - интернетом и сваким могућим медијским путем ширимо истину и отпор глобализацији и сатанизацији. Основни циљеви: 1.Укидаље закона о новим биометријским документима или минимум права да се нама који не желимо да их примамо из верских убеђења или грађанског, уставног права омогући стари систем "аусвајса" - апсолутно без биометријског условљавања. 2. Антиглобализација и уједињење православних. 3. Јединство и очување Српске Православне Цркве. Подржите овај центар и на "youtube" видео каналу са "ADD AS FRIEND" или "SUBSCRIBE" опцијом. https://www.youtube.com/apostol888 Facebook grupa: https://www.facebook.com/group.php?gid=64617480072 Даће Бог да нас буде што више у ланцу истомишљеника.
Прочитај шта су основни циљеви овог форума.
Свако добро кроз Господа Исуса Христа и да нас удостоји Царства Небеског!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  TruthSeeker 29th June 2009, 15:45

Petar Duhovno Blago ::И у Откровењу јасно пише " онај ко има жиг,име звери ИЛИ број имена њезиног" .
Значи онај који има ЖИГ име звери (име антихриста) или број 666 - али све то мора бити или на РУЦИ или на ЧЕЛУ
А шта је то што има 666 и једина два места на којима може да ради су не лева него десна рука или чело и преко тога може да се врши купо-продаја?
Не пада ми ништа напамет, или само... или можда..., а да то није..., RFID Chip???
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:08

TruthSeeker ::Ево овако кренућемо редом:
Прво да докажем оно што сам написао да нисам измислио, него да си ти рекао:
Petar Duhovno Blago ::Полако да вам објасним,нове личне карте и пасоши се требају избегавати,али они нису ништа више од осталих печата које тренутно користимо,ми сваки дан уносимо у себе печат антихриста који нам раслабљује дух тако што пијемо производе и једемо са жигом на њима.
zig je i kucanje www-----666
zig je i mobilni
zig je i JMBG
zig je i facebook
zig je rfid chip
zig je hrana koju unosimo...gubimo tako blagodat
zig je i na infostanu koji placamo mi hriscani
zig je na racunu za telefon i struju
sve je zig
ali nije bibliski.....

Библијски жиг још увек није у функцији,тренутно не постоји жиг из Откровења јер Свети Илија и Енох још увек нису упозорили људе,Бог неће дозволити да ниједан човек страда,када први човек буде узео Библјиски Жиг Звери,Свети Илија и Енох ће се одма појавити и јавно осудити и упозорити човечанство,они су ту али деловање још увек није почело и Антихрист се још није зацарио,зато желим да разјаснимо да жига још увек нема.
TruthSeeker ::Како смо то запечаћени бројем 666? Уопште израз запечаћени се не помиње нигде у целој Библији, али неко са правом користи измишљене изразе да би са суштине прешао на споредне ствари.
По теби је у потпуности исти човек који укуца www и онај који прими RFID chip! Ти си чак убацивао и термин "Библијски жиг" и "печат антихриста" који се такође не помиње нигде у целој Библији па је јасно да си се одавно удаљио од истине. Мало ко користи ум, док већина понавља ствари које је негде прочитала као папагај и при томе жели да остане оригинална...
Друго све те свето-отачке књиге сам прочитао још одавно и јасно је да се не слажем у потупности са њима и то сам навео где. Оне су ту само да би потврдиле да је оно што је написано у Књизи над књигама Библији, истина. Дакле, прво Библија па тек онда све друге књиге, а не прво све књиге па тек на крају Библија!
Треће, ко је био паметан иле не, време ће показати, али је сасвим очигледно да нас има мало. Нисам запечаћен печатом нечастивог, али се служим робом која је запечаћена, што је битна разлика.
И ово си рекао: "Завист је такође један од печата Антихриста како каже св. Нил, јерес је печат Антихриста,грех је сам по себи печат Антихриста,дух антихристов је на свету хиљадама година уназад." Видиш ли ти сада колико то нема везе са жигом звери о коме пише Свети Јован Богослов који има везе са купо-продајом, зато сам и у старту написао да се не користе термини као што су "Библијски жиг" и "печат антихриста" да не би дошло до овога до чега је дошло и као резултат одвлачење са примарне теме на секундарну.
Petar Duhovno Blago ::Наша папирна карта је такође број звери исто је жиг,такође и здравствена и још много тога.
А у откровењу јасно пише па сад ко има разум схватиће : " или именом њезиним или бројем имена њезиног " .
Ако човек постане довољно не разуман па помисли из свог не знања да је Биометријска лична карта или пасош Број имена њезиног и да без тих документа не може да купује и продаје онда се или прави луд или не знам шта,колико нас нема биометрију па слободно купујемо и продајемо и живимо,а 2011 када нам истекне лична крата,већ ћемо бити у брдима,јер ви вероватно не знате,тада ће у Србији бити уведен закон о чиповању. мада ово није сто посто тачна информација,даће Бог да не буде тако.
Дакле по теби је иста и папирна карта и биометријска, а да ли си можда чуо за куповину путем прста или pay by touch? Све је то исто као и обичне карте је ли тако?
Овај форум је и отворен да би се некако изборили ми верници против биометрије, прочитај шта је написано на почетку. Цитирам АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888:
Помаже Бог браћо и сестре, и сви добронамерни људи! "Апостолски Центар 888" - Електронско мисионарство против глобализације - новог светског поретка, секти, абортуса и жига звери. У свету се води информациони рат против православља и истинске људске слободе, одупримо се мудро и то мачем кога су се латили против нас: - интернетом и сваким могућим медијским путем ширимо истину и отпор глобализацији и сатанизацији. Основни циљеви: 1.Укидаље закона о новим биометријским документима или минимум права да се нама који не желимо да их примамо из верских убеђења или грађанског, уставног права омогући стари систем "аусвајса" - апсолутно без биометријског условљавања. 2. Антиглобализација и уједињење православних. 3. Јединство и очување Српске Православне Цркве. Подржите овај центар и на "youtube" видео каналу са "ADD AS FRIEND" или "SUBSCRIBE" опцијом. https://www.youtube.com/apostol888 Facebook grupa: https://www.facebook.com/group.php?gid=64617480072 Даће Бог да нас буде што више у ланцу истомишљеника.
Прочитај шта су основни циљеви овог форума.
Свако добро кроз Господа Исуса Христа и да нас удостоји Царства Небеског!


Ја знам за шта се залаже овај форум и треба да се бори против биометрије и сличних ствари,против глобализације уопштено треба да се бори. знам шта је куповина прстом,ни то није жиг из откровења,већ само степен припреме,и наравно ја га не бих прихватио никад,нити саветујем било коме да то прихвати,крајња граница је Биомтријса Лична крата.
Ја сам овде испао као борац за биометрију у позитивном смислу,да је одобравам.
А ја овде све време говорим како да се разликује нешто и да се не ствара паника и хистерија без потребе. говорим како да људи разликују неке ствари.Неки људи су почели да мисле да су нова лична докумнта библијски жиг звери из откровења,ја не говорим како су она добро,већ само желим да направим разлику,јер већина људи само о томе размишља,а ретко ко живи истински православним животом.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:13

Разлика је између папирне и биомтријске Личне Карте и документата у опште је у томе да су ова нова опаснија,јер крше људска права,људе убацују у ел. логор. опаснија су јер на себи имају сатанистичке симболе. као што сам већ напоменуо као телевизори у боји и црно бели. а са обе личне карте смо заведени бројем 666.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:15

Такође рекао си да се не слажеш са неким ствавовима са св. Оцима,ту у старту грешиш,ко сам ја или ти или било ко од нас смртника да се са њима не слажемо,јел су они свети Оци или ми,јер су они ти који правилно расуђују или ми?...
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:22

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::И у Откровењу јасно пише " онај ко има жиг,име звери ИЛИ број имена њезиног" .
Значи онај који има ЖИГ име звери (име антихриста) или број 666 - али све то мора бити или на РУЦИ или на ЧЕЛУ
А шта је то што има 666 и једина два места на којима може да ради су не лева него десна рука или чело и преко тога може да се врши купо-продаја?
Не пада ми ништа напамет, или само... или можда..., а да то није..., RFID Chip???


Јесте Рфид чип,једино се он слаже са причом из откровења.
мада све то није потпуно,све мора да се уклопи да би било потпуно оно што пише.
Право одрицање од Бога је такође исти тај печат,све је то антихрист и његов дух,све је то зло,све је то жиг,све се то више посматра кроз духовни аспект,јерес екуменизма је жиг такође,наравно од свега овога може се извући покајањем и спасењем кроз цркву православну и никако другачије,али када се узме на себе жиг - чип, ту нема спаса,једино чудо Божијем може помпћи том човеку.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  TruthSeeker 29th June 2009, 16:22

Petar Duhovno Blago ::
Ја знам за шта се залаже овај форум и треба да се бори против биометрије и сличних ствари,против глобализације уопштено треба да се бори. знам шта је куповина прстом,ни то није жиг из откровења,већ само степен припреме,и наравно ја га не бих прихватио никад,нити саветујем било коме да то прихвати,крајња граница је Биомтријса Лична крата.
Ја сам овде испао као борац за биометрију у позитивном смислу,да је одобравам.
А ја овде све време говорим како да се разликује нешто и да се не ствара паника и хистерија без потребе. говорим како да људи разликују неке ствари.Неки људи су почели да мисле да су нова лична докумнта библијски жиг звери из откровења,ја не говорим како су она добро,већ само желим да направим разлику,јер већина људи само о томе размишља,а ретко ко живи истински православним животом.
Подсетићу те да си саветовао Јеленку да слободно узме биометријски пасош, што се можемо уверити са претходне стране, док ни трунку једну нисам посумњао да је саветујеш из лоше намере, али сетимо се "да је пут до пакла поплочан добрим намерама."
Знам Петре и ја сам раније мислио да су биометријска документа само припрема за жиг звери што је по мени RFID Chip, али сада не мислим да су само припрема него и део онога за шта нас Свети Јован Богослов упозорава.
Хтео сам само да те питам одакле ти она информација да ће " 2011 када нам истекне лична крата,већ ћемо бити у брдима,јер ви вероватно не знате,тада ће у Србији бити уведен закон о чиповању."?
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:25

Брат у Христу ::
Petar Duhovno Blago ::а 2011 када нам истекне лична крата,већ ћемо бити у брдима,јер ви вероватно не знате,тада ће у Србији бити уведен закон о чиповању. мада ово није сто посто тачна информација,даће Бог да не буде тако.

Одакле је ова информација? Мени карта истиче 21.09.2010. Ништа, напуштам факс до тада, јер ми реално гледано више није од користи. И када бих га завршио, без личне карте ни бих могао да се запослим. Проблем су ми једино родитељи, али шта ми могу они, одрастао сам човек. Можда се сретнемо негде планини, хехе Laughing

Могуће брате,како Бог да :)
мада ти не бих требао да пренагљујеш,полако,како Бог да,можда ће се све одгодити,зависи од нас,ту информацију сам из неких својих извора сазнао,мада не мора да значи да је тачно,даће Бог да није,полако,битно је да се ми покајемо и променимо,то је битно,даће Бог да све буде у реду,задња епоха је почела то стоји,али може се продужити зависи од нас,зато треба да бацимо старо одело и обучемо ново,да задобијемо благодат Духа Светога,треба да тежимо за тим,смирење пре свега,биће после све у реду.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:28

Како ће антихрист делати на човековом паду у последња времена?

Антихристов дух је притајен, тамо где је Христос и Његово учење и најмање изобличено. Ако древни антихристи беху магови и врачари, који су делали у тмини историје, данас су нови антихристи изашли на светлост, узевши лик политичара, философа, уметника, теолога.

Одувек је постојало неко зло које је манифестовано кроз законе и права овог света, у философији, теологији, људској култури и уметности. Поступци и делања хулитеља Христових се уплићу са историјом света, са друштвеном садашњошћу, са религиозним феноменом, настављајући и утврђујући у свим формама нечасну и безумну жељу првог палог анђела са неба: жељу да буде као Бог.

Непрестано умножавајући кукољ зла, сатана је одабрао да у свакој од појава хришћанских јеретичких вера у овом свету, поред креирања "сенке" једног лажног божанства, једног аријанског, револуционарног, хуманистичког, пантеистичког, прогресистичког, екуменистичког или либералног "христа", остављају и неколико "теолошких вратанаца", кроз која ће у погодно време антихрист да учини - на "законит" и "исправан" начин - чувствен и осећајан зов и присуство, директно у срж и срце хришћана. Друкчије речено, онај "христос", пажљиво искреиран теолошким учењима нових или старих хришћанских јереси није у основи, ништа до други антихристов изглед.

Све оно што је Христово има дубок смисао постојања и бивствовања, савршенство према коме се све исправља, има пуноћу Постања у Апокалипсису. Оно што је изван овог "назначења", представљају заметке антихриста, којима се једна епоха, или култура, или нека религија испуњава злим духом, да би се касније излило зло заразивши и разболевши читаву творевину.

Сада, плодови оних који се "нису одрекли сатане и свих дела његових" опонашају дела Христова у свету, управо зато да би порекли и заменили Господа Христа. Заправо се држе антихристове религиозне природе како би представили Царство небеско као своје, док царство смрти, као да је то погрешно дело Распетог Христа. Зато је екуменизам "добар" и "пун љубави" покушај ревитализације "неуспелог" и "разједињеног" хришћанства.

Шта је посебно предодредило настанак екуменизма?

Ваистину, један нови социјални систем или нова хуманистичка философија увек долазе после реакција (негације или еволуције) на неки концепт или петходну културу. Када је реч о социјалистичким начелима, дошло је до припајања једне од религиозних струја, тако да је на тај начин рођен екуменизам. "Братство" између ово двоје више је него евидентно:
1) обоје се зачело на Западу, у окриљу револуционарних мисли и под паролом "слобода, једнакост, братство".
2) није случајно да су и комунизам и екуменизам имали за своје утемељиваче и лидере масоне, показујући како исти дух зла влада њима и тајанствено им инспирише душе;
3) обоје се боре за "златну епоху" овде на земљи, озакоњујући републике и демократије, бројна хришћанства и утопистичке религије где ће блаженства човечанства бити достигнуто када буду све класне, расне, а особито религијске разлике нестале;
4) екуменизам представља један вид "бега" из социјализма довевши у другу врсту екстрема - "доброчинстава" тоталитаризма, јер тамо где је комунизам доживео крах, екуменизам би требао да успе;
5) комунизам нас је ослободио "монархизма" и буржоазије, а екуменизам нас "ослобађа" традиционализма и Православља;
6) екуменизам не христијанизује социјализам, већ практично хришћанство приводи социјализму;
7) хришћанство би требало да представља "опште добро" једне заједнице, у подршци социјалном изједначавању и нивелисању (да сви буду исти) и хуманистичкој праведности (да сви имају иста права);
8) и комунизам и екуменизам имају пирамидалну структуру што постепено озакоњује "права" неких који су "изабрани" и који могу апсолутно одлучивати о свему у име заједнице или хришћанства. Ова "централизација" мало по мало доводи до камуфлаже друштвене и верске диктатуре;
9) као у свакој од диктатура, опозиција и супротни ставови нису прихватљиви, а "дисиденти" су окривљени за побуну, заверу, подривање "универзалних вредности", оптуживани за борбу против мира, универзалног јединства и слободе, окривљујући их за неуспех "система";
10) Практично, није битно, како се остварују идеали, за све време колико циљ и финалитет и комунизма и екуменизма остају исти: једна јединствена вера, једна држава и један владар;
11) Комунизам је био демонски, док екуменизам садржи у својој суштини дух антихриста - онако како је социјализам припремао долазак екуменизма, тако екуменизам припрема долазак антихриста.
Необично је, ипак држање и став православних Румуна, који бежећи од једног комунизма који је свим силама одрицао и оспоравао Христа Бога, радосно се бацају у загрљај једног екуменизма који долази и признаје све богове света.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:29

Зар данашњи екуменизам (још несхватљив) неће бити потпуност, испуњење хришћанства у последња времена?

Свето писмо нам у 24. глави Јеванђеља по Матеју описује знаке Христовог доласка, лик Цркве и живот овог света у последња времена, посебним и забрињујућим речима: "Јер ће многи доћи у име моје говорећи: Ја сам Христос. И многе ће преварити... И изаћи ће многи лажни пророци и превариће многе" (Мт. 24, 5 и 11).

"Чувајте се лажних пророка, који вам долазе у оделу овчијем, а изнутра су вуци грабљиви. По плодовима њиховим познаћете их" (Мт. 7, 15 - 16)

Где је онда овде очаравајућа визија, где је златна будућност екуменистичког хришћанства, онда када нам јеванђелист каже "И многе ће преварити", где је јединство у различитостима када нас Свето писмо упозорава и потстиче да бежимо, да се склањамо, јер ће сав свет проћи кроз "невоље тих дана" (Мт. 24, 29), где је онда уједињена светска црква, у којој ће сви људи бити збратимљени свезом љубави, када Јеванђеље сведочи овако: "И зато што ће се умножити безакоње, охладнеће љубав многих" (Мт. 24, 12)?

Где се налази "обећана земља", обећана нам од екумениста, у којој ће сви људи бити браћа у истој вери и заједнички, држећи се за руке радосно трчати по зеленом земљином шару, када Јеванђеље сведочи: "Јер ће устати народ на народ и царство на царство и биће глади и помора и земљотреса по свету... И тада ће се многи саблазнити, и издаће један другога и омрзнуће један другога" (Мт. 24, 7 и 10)?

Где је победа "добрих" и "верујућих" људи који ће ујединити "свету цркву" и седети на престо заједно са Христом на овој земљи, када нас Спаситељ поучава и саветује да бежимо онда "Када, дакле, угледате гнусобу опустошења, о којој говори пророк Данило, где стоји на месту светоме" (Мт. 24, 15)?

Према томе, будућност Хришћанства ни у ком случају неће бити лепа и очаравајућа, неће имати ништа заједничко са светским прогресом и благостањем, са унионистичким стремљењима царева и религиозних вођа овог света. Црква "оних који ће остати у мањини", биће изложена прогону од стране "оних који су у већини", будући да Православље неће имати ништа заједничко са ништавилом овог света. Истински хришћани ће се разликовати на јединствен начин од осталих "верујућих" људи, по ономе како је Спаситељ рекао: "Тада ће вас предати на муке, и побиће вас, и сви ће вас народи омрзнути због имена мога" (Мт. 24, 9).

Зато је Христос Православља Онај који нас истински љуби, јер нам није усладио чула, говорећи нам да ће све бити лепо и да не би требало да ни о чему бринемо, већ да ћемо пити из чаше страдања.

Они који желе да уједине тзв. хришћанске цркве, не верују у апостолску Цркву, нити у Христа проповеданог од светих апостола и исповеђеног од светих мученика. Екуменисти се само користе хришћанством и црквом, како постигли сопствене интересе. Њихов циљ јесте оснивање једног земаљског царства у коме ће покорити и потчинити све људе овог света.

У чему се састоји кривица екуменизма у погледу антихристовог доласка? Да ли нам Свето писмо даје некакву поуку у том смислу?

Књига Откривења нас извештава о подизању једног новог Вавилона, на чијем ће трону сести антихрист, црвена звер. И на леђима црвене звери ће седети блудница велика, отпадничка црква, која ће читав свет вером у екуменизма привести поклоњењу звери: "И видех жену где седи на црвеној звери која беше пуна имена хулних и имаше седам глава и десет рогова. И жена беше обучена у порфиру и скерлет и накићена златом и драгим камењем и бисером, и имаше чашу златну у руци својој, пуну гнусоба и нечистота блуда свога. И на челу њезину написао име, тајна: Вавилон велики, мати блудница и гнусоба земаљских" (Отк. 17, 3-5).

Колико само свети јеванђелист Јован Богослов јасно и недвосмислено описује блештавост и раскошност којом ће бити обавијена нечистота: порфира и скерлет накићени златом и драгим камењем и бисером, златна чаша.

Попут Светог писма и свети Лаврентије Черниговски (+ 1950) божанским откривењем прориче, показујући лик будуће екуменистичке цркве:

"Долази време, и није далеко када ће много цркава и манастира бити отворено за службу Божију, уређиваће се, биће преуређене не само изнутра, већ и споља. Златом ће прекривати кровове цркава, као и звонике, али свештенство неће бринути о душама верника, већ само фараоновим циглама. Свештеник више неће мисионарити. Када се буду завршила дела, неће више моћи да се радују духовним службама у њима, јер ће доћи време царства антихристовог и он ће бити устоличен за цара".

Из горе реченог разумемо да ће за веома кратко време црква добити други изглед, сасвим другачији од данашњег. Грађевине ће тада имати велики сјај и раскош, много народа ће се у гомилама тискати да би се причешћивали из "златних чаша (путира)", очи многих ће бити опчињене лепотом служби и сјајем и раскошју одежди "накићених златом и драгим камењем", беседе ће објављивати победу љубави над мржњом, уједињења насупрот разједињености. Тако заслепљени толиким лажним сјајем и раскоши, "верници" више неће примећивати да благодат Божија више не пребива међу њима.

Тако задовољни и слављени, без прогона и неосуђивани, тада више, сироти, неће моћи да расуђују и процене једину неопходну ствар коју би требало да сачувају ради спасења душе - праву веру.

Благодат Господа Христа ће се повући и напустиће високе цркве, красне службе, златне путире, и сићи ће тамо где ће бити исповедана истина, тамо где буду били прогони правде ради, тамо где буде било жеђи и изгладнелости због истините вере.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:29

Горње пророчанство се даље наставља:

"Нека вам је на знање о свему оном што вам говорим, јер се све припрема на веома лукав и подмукао начин. Све цркве и сви манастири ће бити у огромном благостању, препуни богатства као никада до сада, али немојте ићи у њих. Антихрист ће бити устоличен као цар у великој цркви у Јерусалиму у присуству клира и патријарха. Цркве ће бити отворене, али православни хришћанин који тада буде живео неће моћи да уђе у њих да би се молио, јер у њима више неће бити приношена бескрвна жртва Господа Исуса Христа. У тим црквама ће бити сва скупштина сатанска".

Велика храброст ће требати малом стаду православних да се успротиви таласима искушења овог света, са ризиком да буду сматрани безумнима, ненормалнима или одметницима и да тако буду подвргнути насиљу моћника овог света. Православном хришћанину тог времена ће бити неопходна велика мудрост како би распознао истину, тамо где сви остали буду видели безумност. За наша времена, превара и перфидност векова јесте безверје прерушено у веру и отров који је заслађен. Сваки онај који буде дозволио да буде обманут привидом и ко не буде разликовао Цркву од Вавилона, биће погубљен.

Зашто ће антихрист одабрати баш екуменизам а не гностицизам или сатанизам, да га претстављао?

Зато што ће данашња универзалност екуменизма сутра постати антихристов тоталитаризам. Зато што ће христос данашњег екуменизма, сутра бити антихрист свих религија. Зато што антихрист жели да превари и обмане оне који су Христови, а не оне који су већ његови.

Свети Доротеј поучава: "Ни једна од зала и нити једна од јереси, ни сам ђаво не може некога да обмане, једино ако узме изглед добрих дела", као што и сам свети апостол вели: "И никакво чудо; јер се сам сатана претвара у анђела светлости" (2. Кор. 11, 14).

Народ Вавилона ће бити скупштина хришћана збратимљена са јеретицима и паганима, један свет који неће прихватити да неко може бити песимиста у погледу "универзалне религије", како је данашњи уображени објављују.

У антихристовом краљевству се неће дозволити "неред", неће постојати "аутономне" вероисповести или свађа због "богова". Ђаво са телом човечијим ће стати у храму Божијем, као бог и сви људи са земље чија имена нису уписана у Књизи живота, поклониће му се у оквиру једног религиозног култа, јер звери "дано јој би да ратује са светима и да их победи; и дана јој би власт над сваким родом и народом и језиком и племеном. И поклонише се њој сви они који живе на земљи, чије име није записано у Књизи живота Јагњета закланог од постања света" (Отк, 13, 7-8).

За ове православне, католике и протестанте, постојаће само једна религија - антихристово "хришћанство".

Пре или касније, сви култови, "цркве" и религије биће уједињене. У тој универзалности безверја, чак ће и изабрани бити у опасности да скрену са правог пута. Када Син Човечији буде дошао, Он ће затећи човека у потпуној тмини и бездану ауто-обожења, поновно враћеног у првородни грех.

http://svetosavlje.org/biblioteka/Izazovi/Ekumenizam/Ekumenizam.htm
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:39

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Ја знам за шта се залаже овај форум и треба да се бори против биометрије и сличних ствари,против глобализације уопштено треба да се бори. знам шта је куповина прстом,ни то није жиг из откровења,већ само степен припреме,и наравно ја га не бих прихватио никад,нити саветујем било коме да то прихвати,крајња граница је Биомтријса Лична крата.
Ја сам овде испао као борац за биометрију у позитивном смислу,да је одобравам.
А ја овде све време говорим како да се разликује нешто и да се не ствара паника и хистерија без потребе. говорим како да људи разликују неке ствари.Неки људи су почели да мисле да су нова лична докумнта библијски жиг звери из откровења,ја не говорим како су она добро,већ само желим да направим разлику,јер већина људи само о томе размишља,а ретко ко живи истински православним животом.
Подсетићу те да си саветовао Јеленку да слободно узме биометријски пасош, што се можемо уверити са претходне стране, док ни трунку једну нисам посумњао да је саветујеш из лоше намере, али сетимо се "да је пут до пакла поплочан добрим намерама."
Знам Петре и ја сам раније мислио да су биометријска документа само припрема за жиг звери што је по мени RFID Chip, али сада не мислим да су само припрема него и део онога за шта нас Свети Јован Богослов упозорава.
Хтео сам само да те питам одакле ти она информација да ће " 2011 када нам истекне лична крата,већ ћемо бити у брдима,јер ви вероватно не знате,тада ће у Србији бити уведен закон о чиповању."?

Јесам саветовао Јеленку,и сада кажем,нека узме,неће јој ништа бити,неће је мучити никакви ђаволи нити ће је Бог погубити,само ће упасти у ел. логор,што није добро.
Али ако путује на тако битан пут као што је рекла,ништа јој неће бити.
Оно што ти мислиш многи паметни људи који се баве овом темом су порекли и не говоре то.
Свако ко се имало разуме у Откр. и све што има везе са овим,не говори тако као што ти мислиш.
Лична Карта може само да нас духовно раслаби,али никако не може да нам ОДУЗМЕ ПЕЧАТ ДАРА ДУХА СВЕТОГА! јер то једино може ЧИП у ТЕЛУ. саветовао бих вам да онда посетите мало форум ихтус,има тамо део где разговарају о овим стварима и видећете о чему се ради и шта је биометрија.
http://www.ihtus.us/ihtus/viewtopic.php?t=557
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  TruthSeeker 29th June 2009, 16:45

Petar Duhovno Blago ::Такође рекао си да се не слажеш са неким ствавовима са св. Оцима,ту у старту грешиш,ко сам ја или ти или било ко од нас смртника да се са њима не слажемо,јел су они свети Оци или ми,јер су они ти који правилно расуђују или ми?...
Мислим да то није добар став и на тај начин прилазиш тим информацијама без критичког размишљања и усвајаш их као тачне, јер једино је Библија Књига над књигама у којој можеш познати, претпостављам да си је прочитао целу, да је сам аутор Господ Бог.
Читам свето-отачке књиге преко 10 година, Светог Владику Николаја Велимировића, Лествичника, Старца Клеопу, Старца Тадеја, Никодима Агиорита, Серафима Саровског и у њима можеш научити доста других ствари нпр. о невидљивој духовној борби али приметио сам да су сва пророчанства базирана на ономе што је рекао Свети Јован Богослов мало допуњена, неко каже да ће људи јести људе, неко не итд. али за мене је то све ирелевантно јер је моја светлост у мраку незнања БИБЛИЈА, то је књига коју стално читам и без које Свети Оци не би били то што јесу, да је нису прочитали по неколико пута!
Све њих поштујем али не прихватам иформације као тачне и без критичког размишљања поготово ако се не слажу са Библијом, јер шта су радили људи векове пре док није било њих, али су зато увек имали Библију, јер Господ никада неће оставити људе да живе у мраку незнања ако желе светлост знања, а када нису имали Библију сам Господ је био уз њих или им причао преко пророка шта да раде.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 16:50

Тачно прво књига је Библија!
Ја само желим рећи да све што су рекли свети Оци је тачно - све се базира на Библији,сад ако ја или ти или било ко други не разуме или мисли да нешто што су св. Оци рекли не слаже се са Св. Писмом,то не значи да су св. Оци грешили него да ми не разумемо оно што пише у Писму.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  TruthSeeker 29th June 2009, 16:58

Petar Duhovno Blago ::Тачно прво књига је Библија!
Ја само желим рећи да све што су рекли свети Оци је тачно - све се базира на Библији,сад ако ја или ти или било ко други не разуме или мисли да нешто што су св. Оци рекли не слаже се са Св. Писмом,то не значи да су св. Оци грешили него да ми не разумемо оно што пише у Писму.
Ни ово није у тачно, и скоро сам сигуран да сам прочитао више духовне литературе од тебе јер сам старији (још мало па 30 лета), а свето-отачку литературу читам од 15 или 16 године, а читао сам да су Свети Оци рекли ствари које се међусобно разликују, а ако буде потребно могу и навести у којим делима се то налази.
Све Свете Оце поштујем, али они су само људи, док мој прави ауторитет и једини коме се клањам је Господ Бог Саваот(Отац, Син Исус Христос и Свети Дух)!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 17:05

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::Тачно прво књига је Библија!
Ја само желим рећи да све што су рекли свети Оци је тачно - све се базира на Библији,сад ако ја или ти или било ко други не разуме или мисли да нешто што су св. Оци рекли не слаже се са Св. Писмом,то не значи да су св. Оци грешили него да ми не разумемо оно што пише у Писму.
Ни ово није у тачно, и скоро сам сигуран да сам прочитао више духовне литературе од тебе јер сам старији (још мало па 30 лета), а свето-отачку литературу читам од 15 или 16 године, а читао сам да су Свети Оци рекли ствари које се међусобно разликују, а ако буде потребно могу и навести у којим делима се то налази.
Све Свете Оце поштујем, али они су само људи, док мој прави ауторитет и једини коме се клањам је Господ Бог Саваот(Отац, Син Исус Христос и Свети Дух)!

Одкуд знаш да си старији?
Људи су били и они који су написали свето писмо.
Свети Оци нису људи већ - људи надахнути Светим Духом,онај који је Њиме надахнут није об. човек,јер не управља сам собом,већ Свети Дух Њиме.

Слободно ми наведи где се Оци разликују.
п.с. мало ме (можда се варам) овај твој начин размишљања подсећа на протенстанте итд..тако они размишљају..
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  TruthSeeker 29th June 2009, 17:05

Petar Duhovno Blago ::
Јесам саветовао Јеленку,и сада кажем,нека узме,неће јој ништа бити,неће је мучити никакви ђаволи нити ће је Бог погубити,само ће упасти у ел. логор,што није добро.
Али ако путује на тако битан пут као што је рекла,ништа јој неће бити.
Оно што ти мислиш многи паметни људи који се баве овом темом су порекли и не говоре то.
Свако ко се имало разуме у Откр. и све што има везе са овим,не говори тако као што ти мислиш.
Лична Карта може само да нас духовно раслаби,али никако не може да нам ОДУЗМЕ ПЕЧАТ ДАРА ДУХА СВЕТОГА! јер то једино може ЧИП у ТЕЛУ. саветовао бих вам да онда посетите мало форум ихтус,има тамо део где разговарају о овим стварима и видећете о чему се ради и шта је биометрија.
http://www.ihtus.us/ihtus/viewtopic.php?t=557
Који је то пут битан за прихватање биометрије? Такав разлог не могу да нађем. Свакако ће бити још неопходније да се прими чип да би људи могли да купују храну, рећи ће морамо да једемо, али верни Господу ће се и тога одрећи. Па те ја сада питам шта је важније: пут или храна?
Све ће вам браћо протурити, није то важно то је само један чип, али немојте веровати! Уздајте се у Господа Бога и Он нас никада неће оставити!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  TruthSeeker 29th June 2009, 17:11

Petar Duhovno Blago ::
Одкуд знаш да си старији?
Људи су били и они који су написали свето писмо.
Свети Оци нису људи већ - људи надахнути Светим Духом,онај који је Њиме надахнут није об. човек,јер не управља сам собом,већ Свети Дух Њиме.
Слободно ми наведи где се Оци разликују.
п.с. мало ме (можда се варам) овај твој начин размишљања подсећа на протенстанте итд..тако они размишљају..
Не знам, само претпостављам. Ако нисам, што ниси рекао колико имаш година?
Ко је за тебе на вишем положају Свети Оци или Апостоли?
Ако су Апостоли ко је за тебе на вишем положају, Апостоли или Господ Исус Христос?
Ако је одговор Господ Исус Христос онда се разумемо.
Ево видиш још једна грешка у размишљању. Не гледам ко говори, да ли има диплому, доктор, магистар наука итд. него шта ко говори. Може рећи да је православац а да позива на убијање итд. а може бити католик а позивати на љубав Господа Исуса Христа.
Иначе поново грешиш, ја сам православни хришћанин!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 17:17

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Одкуд знаш да си старији?
Људи су били и они који су написали свето писмо.
Свети Оци нису људи већ - људи надахнути Светим Духом,онај који је Њиме надахнут није об. човек,јер не управља сам собом,већ Свети Дух Њиме.
Слободно ми наведи где се Оци разликују.
п.с. мало ме (можда се варам) овај твој начин размишљања подсећа на протенстанте итд..тако они размишљају..
Не знам, само претпостављам. Ако нисам, што ниси рекао колико имаш година?
Ко је за тебе на вишем положају Свети Оци или Апостоли?
Ако су Апостоли ко је за тебе на вишем положају, Апостоли или Господ Исус Христос?
Ако је одговор Господ Исус Христос онда се разумемо.
Ево видиш још једна грешка у размишљању. Не гледам ко говори, да ли има диплому, доктор, магистар наука итд. него шта ко говори. Може рећи да је православац а да позива на убијање итд. а може бити католик а позивати на љубав Господа Исуса Христа.
Иначе поново грешиш, ја сам православни хришћанин!

Први је Бог па Пресвета Богородица - па Свети (Анђели,Апостоли,Мученици итд.. )
Апостоли и свети Оци су исто,то би требао да знаш, јесу ипак на неки начин Апостоли испред,али када се каже свети Оци онда се мисли и на апостоле јер су то и они били,остали свети оци (Вас. Сабори) су само наследници тих апостола. Сви су истомишљеници и тако скупа чине Цркву Христову,коју је основао Исус Христос преко Апостола и касније настављано преко светих Отаца.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  TruthSeeker 29th June 2009, 17:26

Petar Duhovno Blago ::
TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Одкуд знаш да си старији?
Људи су били и они који су написали свето писмо.
Свети Оци нису људи већ - људи надахнути Светим Духом,онај који је Њиме надахнут није об. човек,јер не управља сам собом,већ Свети Дух Њиме.
Слободно ми наведи где се Оци разликују.
п.с. мало ме (можда се варам) овај твој начин размишљања подсећа на протенстанте итд..тако они размишљају..
Не знам, само претпостављам. Ако нисам, што ниси рекао колико имаш година?
Ко је за тебе на вишем положају Свети Оци или Апостоли?
Ако су Апостоли ко је за тебе на вишем положају, Апостоли или Господ Исус Христос?
Ако је одговор Господ Исус Христос онда се разумемо.
Ево видиш још једна грешка у размишљању. Не гледам ко говори, да ли има диплому, доктор, магистар наука итд. него шта ко говори. Може рећи да је православац а да позива на убијање итд. а може бити католик а позивати на љубав Господа Исуса Христа.
Иначе поново грешиш, ја сам православни хришћанин!

Први је Бог па Пресвета Богородица - па Свети (Анђели,Апостоли,Мученици итд.. )
Апостоли и свети Оци су исто,то би требао да знаш, јесу ипак на неки начин Апостоли испред,али када се каже свети Оци онда се мисли и на апостоле јер су то и они били,остали свети оци (Вас. Сабори) су само наследници тих апостола. Сви су истомишљеници и тако скупа чине Цркву Христову,коју је основао Исус Христос преко Апостола и касније настављано преко светих Отаца.
Ти би требао да знаш су Апостоли ипред Светих Отаца, или ко је од кога учио: Апостоли од Светих Отаца или Свети Оци од Апостола?
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  Јеленка 29th June 2009, 17:28

Брат у Христу ::Не знам за вас људи, радите како хоћете, али ја нипошто нећу да узмем биометријске лк. Не само зато што се тиме губи благодат, не само зато што се тиме угрожавају људска права и слобода, већ и из ината. Родио сам се као слободно људско биће, Божијом вољом, на територији Србије и као такав имам права да постојим и да будем слободан. Неће нико, па ни тамо неки паметњаковићи на власти да ме натерају да носим њихова проклета обележја и да им дајем своје личне податке.
Дотерали су цара до дувара, показали су за ових девет година ко су и шта су. У својим политичким кампањама су износили само лажи, а друге ствари које су урадили нису ни поменули. Зашто у кампањама није поменуто да ће бити уведене електронске лк? Зашто није поменуто да ће донети закон о ''диксриминацији''? Зашто није поменуто да ће бити дозвољене наказне параде изопачених перверзњака? Зашто није поменуто да ће они који се моле на улици бити ухапшени? Да видим ко би онда гласао за њих.
Свака тоталитарна власт, попут ове наше, на крају скине своју маску и покаже своје право лице. Немају више чиме да тргују, све лажне приче су нам продали и сада им остаје само брутална примена силе. Ускоро ће се поновити ''пети октобар''. Надајмо се да ће нас Господ удостојити власти која ће радити у интересу Србије, мада, пролиће се још много српке мученичке крви, да би се удостојили милости Божије

Амин.Да ти помогне Бог брате Србине...пс.И ја исто великим делом нећу из ината.Једноставно нећу.Да видим шта ми ко може,и докле могу у том ставу.Биће,биће мученичке крви,Срби су се одвајкада највише тако спасавали.Руси молитвама,Грци доброчинством,Срби страдањем.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  ppp 29th June 2009, 17:33

Када кажем свети Оци мислим и на апостоле и на све свете Оце ,на све мужеве Христове Цркве Православне - на све људе надахнуте Светим Духом.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  Јеленка 29th June 2009, 17:58

вас двојица разјасните ставове преко приватних порука,и без међусобног нападања за време Петровданског Поста!!

Ово је ипак тема која се базира на питању ,,ШТА ЈЕ ЖИГ АНТИХРИСТА'' где свако износи своје мишљење на које има апсолутно право.Значи овде смо да дискутујемо а не да се убеђујемо или набеђујемо јер то доводи свађи.А што се тиче питања,ко је већи између Апостола и Светих Отаца-мислим да су сви они једнаки.Сви су били у служби Господу.Господ је хтео да се роде сваки у своје време,по Својим судовима у које ми не можемо никад да се разумемо.Сваки Светац је за поштовање,јер га је Бог прославио,нико није ,,већи'' од неког...Потребни су нам И Апостоли И Свети Оци,иначе нам их Господ не би ни дао.

Ево шта испада кад обични људи покушавају да зађу у тако тешке тајне попут Откровења.Само свађе и вртења у круг.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ? - Page 2 Empty Re: ШТА ЈЕ ТО ЖИГ ЗВЕРИ?

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму