АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

+9
Јеленка
Константин
СнагаСамсонова
Синђелић1809
Србин_православац
Христов ратник
РабМаксим
Стефан Игрутин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
13 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Стефан Игрутин 26th August 2009, 14:59

Зато што их називају лоповима, све то је мати макрина описала у књизи ,, Пророк Последњих времена Монах-Старац Гаврило ,, Сада се други монаси и неправедници у манастиру СВ Луке ките њиховим трудом , који су унели подизаћи тај манастир.

Сам Отац Гаврило им је прорекао да ће много пострадати те монахиње.

У књизи пише да су се мати Макртина и Павла вратиле на свој праг то јест тамо где им је била пре кућа. Ми само можемо да молимо господа да им помогне.

Да знам где су и да могу да их посетим сигурно би им помогао на неки начин али ме моје године спутавају немам ни личну карту што значи да сам још малолетан Laughing

И имам поруку за АДМИНА админе молим те избаци овај смајли ... :evil: :twisted: ми као овакав форум несмемо имати овако нешто овде.
Стефан Игрутин
Стефан Игрутин


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 26th August 2009, 15:30

па зашто им се не дозвољава да саграде то што желе???

Најбоље би било да прочиташ књигу :study: Laughing
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 26th August 2009, 15:31

е та књига ми треба....а што се личних карти тиче, ја не знам шта ћу пре 5 дана сам напунио осамнаест и моји траже да извадим личну карту а кад им кажем да нећу биометријску почиње свађа...
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Стефан Игрутин 26th August 2009, 15:36

Тражи стару личну карту и обавезно се обрати Богу за помоћ , он ће те избавити из тог проблема једино :!:
Стефан Игрутин
Стефан Игрутин


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 26th August 2009, 15:55

за дан два идем код оца Николаја (надам се), да га питам за савет....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Србин_православац 26th August 2009, 16:07

Игрутин ::И имам поруку за АДМИНА админе молим те избаци овај смајли ... :evil: :twisted: ми као овакав форум несмемо имати овако нешто овде.
У праву си брате...избачен је...и уачена су нова два... Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 454542 Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 996721 ако хоћете неки да убацим реците ви слободно и ја ћу вам убацити....
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Јеленка 26th August 2009, 19:21

Помаже Бог браћо.Књига је јако корисна и препоручљива.Мати Макрина и Мати Павла се,колико знам,тренутно налазе у метоху манастира Студенице.Свако добро Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 596189
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Катарина 27th August 2009, 16:15

СнагаСамсонова ::е та књига ми треба....а што се личних карти тиче, ја не знам шта ћу пре 5 дана сам напунио осамнаест и моји траже да извадим личну карту а кад им кажем да нећу биометријску почиње свађа...

шта си урадио с овим? ја имам још неки месец да избегавам а после.... :x ....мада ме и сад терају да извадим...помену с времнеа на време...да бих добила возачку....
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 27th August 2009, 16:46

ја нисам извадио личну карту (биометријску) и не намеравам,,,, моји ме терају ја се не дам.. морам да се посаветујем с одређеним људима, у вези манастира, и још када би ми моји дали зелено светло,,,, отишао бих ја сигурно, јер без биометрије за коју годину нећемо моћи ништа, а и не желим да ризикујем више, искушења су велика (не кажем да их у манастиру нема, али тамо си барем окружен добрим људима који умеју да посаветују).... само чекам зелена светла Laughing
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Rilat 4th September 2009, 16:34

Pomaže Bog draga braćo i sestre.. Mati Makrina se nalazi u manastiru Goričani na pola puta između Kraljeva i Čačka. Tu iformaciju sam dobio lično od nje pre dvadesetak dana. Moj prijatelj i ja smo želeli da je čujemo posle pročitane knjige i izrazili smo želju da obiđemo manastir i nju lično. Dobili smo njen blagoslov i zdravlja od Boga,ovih dana, krenućemo na put. Rekla nam je da joj se javimo dan ranije, da bi izašla pred nas. Mati Makrinu možete čuti na broj 064-1669-430 i 032-373-150
Rilat
Rilat


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Стефан Игрутин 4th September 2009, 21:21

Мати Макрина је учинила писањем књиге о Оцу Гаврилу једну веома велику ствар , она је унапред написала , јер без ње ми о будућности ништа неби ни знали , тако да јој желим свако добро од Господа и иначе и лично бих волео да је упознам иначе за то немам услова нажалост али када напуним мало више година сигурно ћу уз Божију помоћ да је упознам.

Свако Добро од Господа и СРЕЋАН пут Рилат теби и твом пријатељу!
Стефан Игрутин
Стефан Игрутин


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Rilat 13th September 2009, 22:47

Драга браћо и сестре.. Господу Богу хвала, управо стигосмо из Бошњана и посете Мати Макрини.. Укратко..По уласку у порту Манастира Светог Луке нико ни Бога да назове..ни добар дан ни добродошли. Поклонили смо се и помолили у Манастиру, запалили свеће,обилазили порту, и иако су у дворишту исте биле две монахиње и један свештеник нико нас није примећивао. Када смо их упитали где се налази лековити извор и гроб Монаха Гаврила,готово без воље и поштовања добили смо одговор. Обишли смо извор и на наше запрепашћење обишли гроб Монаха Гаврила који се налазио ван порте са леве стране од улазне капије.Упалили смо свеће и чудили се одсуству хришћанске љубави и поштовања упокојених.Нешто касније смо се упутили ка Мати Макрини.Дочекала нас је као најрођеније.Разговарали смо дуго и чини ми се да је пролетело јер смо због мале дечице морали за видела да пођемо.Поклонила нам је по књигу.Мој пријатељ је некако успео да остави нешто мало новаца иако је она то одбијала,ја међутим нисам успео јер ме је ухватила за руку и рекла ми да ће то требати мојој дечици и да никако неће прихватити.Мати Макрина и Мати Павла се трнутно налазе у кући коју су купили у селу Качулице одмах после села Горичани.Ту живе и иду на службу у једно село близу њих јер Владика није дао благослов да подижу манастир који се налази на њиховој земљи, коју су такође поклонили Цркви.Званично, по свим папирима, Мати Макрина се и дан данас води као старешина Манастира Светог Луке у Бошњанима.После свега,нека нам се Господ смилује. Уколико неко жели,могу да поставим и слике из Бошњана.
Rilat
Rilat


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Стефан Игрутин 14th September 2009, 12:44

И у књизи о Оцу Гаврилу пише да је пчев гроб изван порте манастира. Баш ми је драго да си посетио мати Макрину и Павлу , и ја бих волео да поставиш слике из бошњана да видим како сада изгледа Манастир , благодарим ;)
Стефан Игрутин
Стефан Игрутин


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Rilat 19th September 2009, 10:47

Ево укратко о манастиру и монаху Гаврилу
Rilat
Rilat


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Rilat 21st September 2009, 23:54

Извињавам се због дуплог поста(не могу да нађем опцију измени)..Ево другог линка ка видеу.. https://www.youtube.com/watch?v=2MNALKJLQ_I ..мала измена.
Rilat
Rilat


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Rilat 25th September 2009, 18:37

На тврдњу појединих да мати Макрина није ни замонашена ево и одговора(састоји се из 3 дела)...1 део:
Rilat
Rilat


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Стефан Игрутин 25th September 2009, 19:57

Ја у потпуности верујем Мати Макрини , и Оцу Гаврилу. Иначе прочитао сам књигу и верујте они су много пострадали али биће награђени за труд.

Мати Макрина је веома добра и веома се труди и верно служи Господу , а зли људи који ометају Божију вољу греше али шта ћемо сви смо Грешни али има времена да се поправимо.

Брате када ће бити 2 и 3 део малог Филма о Монашењу.

Много ми је драго што си поставио овај снимак , незнаш колико ми је било пуно срце када сам видео оца Гаврила на снимку , иначе ово монашење се дешавало док ја нисам био још створен а после Хвала Богу уз Божије допуштење дођох и ја као слуга Божији да извршим неку мисију коју ми је Бог наменио али да неидем у ОФФ.

РИЛАТЕ брате хвала ти пуно , на указаном поштовању и љубављу према нама а пре свега према Христу и мати Макрини и оцу Гаврилу.
Стефан Игрутин
Стефан Игрутин


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Rilat 26th September 2009, 15:41

Монашење мати Макрине 2 део..
Rilat
Rilat


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Rilat 26th September 2009, 21:04

Монашење мати Макрине 3 део...
Rilat
Rilat


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Стефан Игрутин 27th September 2009, 10:51

Хвала ти још једном брате у Христу.

Јел имаш још неког материјача о Старцу Гаврилу и мати Макрини?
Стефан Игрутин
Стефан Игрутин


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 27th September 2009, 21:15

Хвала ти Брате за ове предивне снмкове.Нека те господ награди за труд!
Све ће то доћи на своје,"зна господ пут праведника а пут безбожника пропашће"
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  ivan_andj 9th October 2009, 12:58

Игрутин ::Ево нашао сам:

http://www.esnips.com/doc/5e0d8934-bb1a-43da-b7bc-97af449df56f/%C5%A0TA-%C4%86E-SKORO-BITI/?widget=documentIcon


али није то та књига ова је баш о старцу Гаврилу. Ова књига горе је интерпретација свих пророчанства.

У праву си, интерпретација пророчанстава на најгори могући начин. Још и да додам да је књига објављена са „благословом владика Дамаскина”, одавно рашчињеног, који је сад у ко зна којој „православној” цркви. Имао сам прилику, да пре пет година добијем ту књигу на читање од човека, не знам му име, који воду Гарду Цара Лазара. Лик је исто толико сумњив и мутан, као сама књига, а и „владика” који је „благословио” њено издавање. Ето тол’ко, ај’ у’здравље!

ivan_andj


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Rilat 11th October 2009, 03:18

Данас ми мати Макрина поново рече да та књига нема везе са њом и да има доста фингираних текстова које старац Гаврило и она нису никад изговорили.Слажем се у потпуности да је самозвани командант гарде цара Лазара крајње сумњив лик.Права књига коју је написала мати Макрина се зове: Пророк последњих времена монах - старац Гаврило : (житија, поуке и пророштва) : кроз летопис новообјављеног манастира Св. Луке у Бошњанима
Макрина Мајсторовић
Rilat
Rilat


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty poruka

Порука  СнагаСамсонова 11th October 2009, 18:00

Rilat ::Данас ми мати Макрина поново рече да та књига нема везе са њом и да има доста фингираних текстова које старац Гаврило и она нису никад изговорили.Слажем се у потпуности да је самозвани командант гарде цара Лазара крајње сумњив лик.Права књига коју је написала мати Макрина се зове: Пророк последњих времена монах - старац Гаврило : (житија, поуке и пророштва) : кроз летопис новообјављеног манастира Св. Луке у Бошњанима
Макрина Мајсторовић


pa i meni se cini da je dosta stvari izbrisano a dosta stvari dodato, jer koliko sam bio primetio starac Gavrilo u knjizi (o Srbiji) kaze jedno a na snimku kaze drugo....mozda gresim al cini mi se da je tako, a cini mi se da je slicno uradjeno i sa drugim knjigama slicne sadrzine.... nego, jer postoji mogucnost da nakacite tu pravu knjigu....???
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Лука996 13th October 2009, 14:14

Да ли књига Пророк последњих времена монах - старац Гаврило има да се купи у неком манастиру, претражио сам прекјуче цео манастир Жича и нема, морао сам да купим Мир и радост у Духу Светом од Оца Тадеја.
Лука996
Лука996


Назад на врх Go down

Монаси Тадеј и Гаврило српском народу - Page 2 Empty Re: Монаси Тадеј и Гаврило српском народу

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму