АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Електронска биометријска документа и жиг звери

+19
ppp
Natasa
СуперСрбин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
РабМаксим
ноник
Vizantiona
Катарина
OrthodoxCelt
Јеленка
АпостолскиЦентар888
Константин
Ланг СС†СС
Брат у Христу
Jole011
ana
СнагаСамсонова
Србин_православац
Fickov
23 posters

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 1st April 2009, 16:16

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ::
ја нити сам имала пасош нити ћу га имати...

Даће Бог па ће мо се изборити за наше право за документа без жига... :)

па надам се да ће то бити скорије...а кад ће та 'битка'? прича се да ће црква да реагује и да ће народ да се побуни... Rolling Eyes не знам кад...
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 1st April 2009, 16:22

рича се да ће црква да реагује и да ће народ да се побуни... не знам кад...

Даће Бог,мада ми као да смо се мало уморили од свих тих збивања,ратова буна побуна па нам је све једно шта ће да нам потуре.Ја нисам чуо да ико ишта јавно говори осим ово мало стадо Христово на Православним форумима.даће Бог па ће нас бити више, а заједно смо јачи,па да се и ми побунимо као браћа Грци,и супроставимо биометрији.
Христос каже"ево ја сам свама у све дане до свршетка вјека Амин"

Нека тако буде Боже дај.
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Србин_православац 1st April 2009, 16:27

овако,назови је па је све лепо питај.Молим те,опрости ми што см те збунила.Хоће она да каже,али кад је питаш двапут,разумеш?Монаси никако нису користољубиви,па је можда зато прескочила мени да одговори,кад сам је питала,додуше преко поруке.А књигу сам прочитала од пријатељице,и сад наручила једну за себе код мати Макрине,и чекам да ми стигне...
Нема шта да се извињаваш, него ми чудно да продаје а неће да каже цену, ти кажеш да си наручила, онда мора да си платила, или шта си већ радила тј. како си наручила и за колико су ти рекли да ће стићи књига јер сам ја из Ваљева?
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Најновије вести

Порука  Брат у Христу 1st April 2009, 16:31

Počeo probni popis stanovništva
01. april 2009. | 08:56

BEOGRAD - Republički zavod za statistiku Srbije počinje probni popis stanovništva, domaćinstava i stanova u Srbiji.

Cilj tog popisa, koji će trajati do 15. aprila, jeste da se blagovremeno testiraju svi pripremljeni metodološko-organizacioni instrumenti za sprovođenje glavnog popisa 2011. godine.

Pomoćnik direktora RZS Vladirmir Stanković izjavio je Tanjugu da se popis obavlja na malom uzorku od 50 krugova (teritorijalne jedinice do 100 domaćisntava) u 36 opština sa 40 naselja, s tim što će biti obrađeno 17 krugova u Beogradu, 13 u Vojvodini i 20 u centralnoj Srbiji.

On je precizirao da su sada uvedena nova pitanja koja se odnose na invaliditet, nekoliko novih migracionih pitanja, koja se odnose na spoljne i unutrašnje migracije, a takođe detaljnije će se razmatrati srodnički sastav u okviru domaćinstva, tako da će se dobiti mnogo razuđenija obrada porodica.

"Po prvi put biće popisivane i vanbračne zajednice, a kod lica koja su u zakonskom bračnom stanju dobićemo informacije da li bračni partneri žive zajedno ili odvojeno, bez obzira iz kog razloga - stambenog ili nekog drugog", naveo je Stanković.

Postoje i nova pitanja oko aktivnosti stanovništva - zaposleni, nezaposleni, neaktivni, kao i nekoliko novih pitanja kod stanova, na samo onih koji su to u građevinskom smislu, već i domaćinstva koja su nastanjena u poslovnim prostorijama, recimo u nekoj kancalariji ili prodavnici ili u objektima iz nužde - zemunicama, kartonskom naselju i slično.

Na teren je izašao 51 popisivač, od kojih svaki radi na po jednom krugu, izuzev jednog kruga u Novom Sadu sa većim brojem domaćinstava gde će raditi dva, što se događa u velikim gradskim naseljima, gde u jednoj zgradi može da živi i više od 200 domaćinstava, ukazao je Stanković.

Zavod moli članove slučajno izabranih domaćinstava da u tom periodu prime u svoje domove njihove popisivače i da odgovore na pitanja iz popisa.

Svi podaci prikupljeni u probnom popisu biće korišćeni isključivo u statističke svrhe.
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Србин_православац 1st April 2009, 16:34

Ја мислим да мој отац ради овај попис исто....
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Најновије вести 2

Порука  Брат у Христу 1st April 2009, 16:50

Прочитао сам да је незадовољство народа толико, да ће се ова влада тешко одржати до јесени (па чак и до пролећа). Средином године нас чека велики хаос, можда је то онај грађански рат који је прорекао о. Гаврило. Чека нас ускоро и подела цркве, новотарци ће поставити свога патријарха и као што каже о. Гаврило, оделиће се пет епископа и формирати епархију у Крушевцу (Царски град). То су наши и њих треба да следимо. То ће отприлике бити владика Артемије, Јефрем, Никанор, Василије сремски и Милутин ваљевски. Тако да ти ваљевац нема потребе да бринеш. Бар још увек. Мислим да, све док је жив наш вољени Патријарх Павле, неће бити коначне поделе и раскола. А када Павле заврши живот на земљи и пресели се у Царство Божије, новотарци ће брже-боље поставити свога патријарха и увести екуменистичке промене у СПЦ. Хвала богу да сам из Крушевачке општине... Laughing

http://www.novinar.de/2008/05/21/episkopi-spc-koji-ne-postuju-odluke-sa-sabora-spc-novotarci.html
http://www.novinar.de/2008/07/01/zasto-vladika-jovan-rusi-kapelu-u-manastiru-denkovac.html
http://www.novinar.de/2008/06/03/ostace-samo-5-vladika-vernih-hristu.html
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 1st April 2009, 20:47

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ::
Не пролази се биометријска процедура за стару личну, треба само да им однесеш фотографију и да оставиш отисак прстију (наравно не дигитални). Ако буду хтели да ти дају стару, али мислим да морају.

Слава Богу данас сам био у Супу рекли су ми да може још стара ЛК да се вади,али пасош не може мора са чипом 😢 Опет бар нешто,некакво право имамо :) ,докле видећемо.

СЛАВА БОГУ.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 1st April 2009, 20:52

Обичан грешник ::
овако,назови је па је све лепо питај.Молим те,опрости ми што см те збунила.Хоће она да каже,али кад је питаш двапут,разумеш?Монаси никако нису користољубиви,па је можда зато прескочила мени да одговори,кад сам је питала,додуше преко поруке.А књигу сам прочитала од пријатељице,и сад наручила једну за себе код мати Макрине,и чекам да ми стигне...
Нема шта да се извињаваш, него ми чудно да продаје а неће да каже цену, ти кажеш да си наручила, онда мора да си платила, или шта си већ радила тј. како си наручила и за колико су ти рекли да ће стићи књига јер сам ја из Ваљева?

рекла је да ће стићи за пет-шест дана,за овде где сам ја.Теби ће требати вероватно мање,јер се она налази у метоху Студенице тренутно.Кажем ти,назови је па наручи књигу и све питај шта те интересује...Није рекла цену НЕ ЗНАМ ШТО.Али планирам кад ми стигне књига да пошаљем око 500 динара,надам се да ће бити довољно.А ти,ако будеш причао са њом,и сазнао баш тачну цену,молим те,напиши и на форуму,да сви знамо Laughing поздрав...
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 2nd April 2009, 14:17

Ја сам купио обадве књиге(старац Гаврило,Новомученици Христови) од мати Макрине,морам да признам да су јако добро иако неки новотарци и отпадници као што је владика Жички Хризостом и њему слични не препоручују да се чита јер открива неке чињенице који су годинама заташкаване.
Књига упоште није скупа,мени је мати рекла да њој није битно дал ће неко платити књигу већ јој је битно да се сазна истина,и то је стварно тако.
Књига нема благослов од епископа,али немојте да вас ово брине јер надлежни Владика није хтео да да благослов,због чињеница које су откривене а које њему не иду у корист.
Ове књиге је благословио старац Гаврило и сами Српаски Новомученици.
Слава Богу за све.

Свако добро од Господа.


Последњи изменио ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ дана 2nd April 2009, 21:54. измењено укупно 1 пута
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 2nd April 2009, 14:27

какве су чињенице откривене???
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 2nd April 2009, 14:49

У књизи Новомученици Христови м.Макрина говори о злостављању монахиња,о убиству троје људи,о неодговорности Владике,о сведочењима мученштва,о разним мукама недаћама,о томе како је дошла у манастир како се излечила од леукемије,о градњи манастира,о последицама када се нешто гради без благослова Божијег...и још много много ствари...Књига је јако потресна,за људе који су горди и који од своје гордости виде само себе ова књига је како они кажу мучна.Надам се да на вас неће оставити такав утисак.

А што се тиче књиге Старац Гаврило,у њој се пише опет о разним прогонима мукама о очевом пророчанству...

Свако вам добро од господа и нека нас Господа услићи молитвама Новомученика Христових.
АМИН Боже дај.
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 2nd April 2009, 14:59

а где се налази та монахиња и до када остаје у том месту...
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 2nd April 2009, 15:08

Они сада покушавају да изграде манастир који је метох манастира Студенице,тамо би требале да остану јер су дали своје имање за манастир,наравно валдику баш брига,какво је сада стање не знам, нисам се дуго чуо са м.Макрином.Нек им је Бог у помоћи и Мајка Божија.

Свети Новомученици молите Бога за нас.
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  РабМаксим 2nd April 2009, 21:32

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ::неки новотарци и отпадници као што је владика нишки Хризостом и њему слични
Свако добро од Господа.
владика нишки је Иринеј.
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 2nd April 2009, 21:53

Опростите мислио сам на Жичког владику,одма ћу исправити хвала на исправци. Laughing
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 3rd April 2009, 21:36

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ::Ја сам купио обадве књиге(старац Гаврило,Новомученици Христови) од мати Макрине,морам да признам да су јако добро иако неки новотарци и отпадници као што је владика Жички Хризостом и њему слични не препоручују да се чита јер открива неке чињенице који су годинама заташкаване.
Књига упоште није скупа,мени је мати рекла да њој није битно дал ће неко платити књигу већ јој је битно да се сазна истина,и то је стварно тако.
Књига нема благослов од епископа,али немојте да вас ово брине јер надлежни Владика није хтео да да благослов,због чињеница које су откривене а које њему не иду у корист.
Ове књиге је благословио старац Гаврило и сами Српаски Новомученици.
Слава Богу за све.

Свако добро од Господа.

хеј,јел хоћеш да кажеш пошто је била књига,молим те?Ова о оцу Гаврилу.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 6th April 2009, 12:34

хеј,јел хоћеш да кажеш пошто је била књига,молим те?Ова о оцу Гаврилу.

Не могу да се сетим тако добро било је то давно пре пола године али мислим да је била око 200 динара,опростите ако погрешим.
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  СуперСрбин 14th April 2009, 18:33

Да ли ми неко може рећи када ће изаћи филм дигитални анђео 3?!

СуперСрбин


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ppp 19th April 2009, 00:26

Браћо и Сестре
Што се тиче ставова СПЦ-а око биометријских личних карата бићете обавештени ако Бог да за два месеца на сајту који је у припреми : www.digitalnianjdeo.com ...
тако да ће Црква тада дати јасан став што се тога тиче...
за два месеца,у јуну..
нек је Бог са вама..
уздравље
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 19th April 2009, 11:09

већ сад се отприлике зна мишљење цркве...
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Чиповање НАТО војника

Порука  Брат у Христу 29th April 2009, 22:34

Прогледајте овај клип. Говори Светозар Радишић о томе како се НАТО опходи према сопственим војницима и чипује их. Ти јадни војници су само топовско месо и потрошна роба. Путем рфид чипова могу да униште своје војнике, да их учине лудима, невероватно храбрима, итд. Ако то могу да учине својим људима, шта би тек онда радили другима?!

https://www.youtube.com/watch?v=TnEtbg9LcO4&feature=channel
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 11th May 2009, 16:41

.....Kao i do sada, građani će na šalteru policije za izdavanje lične karte dati svoje lične podatke - ime, prezime, adresu... Umesto neprijatnog korišćenja mastila i papira, kažiprst će se ubuduće elektronski skenirati. Posle ove procedure neophodno je i fotografisanje. Posle fotografisanja u kabini, građani će na skeneru, kod radnika na šalteru, ostavljati i svoj potpis. Procedura se, nakon ovog koraka, završava........... 😕 😕

сигурна сам да неће давати старе-браон личне карте као што не ају пасоше....како онда да узмемо лк и прођемо 'ову' процедуру????????
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 11th May 2009, 18:14

ма ако не издају обичне ЛК него само ове које ми не желимо да узмемо, шта ћемо онда, данас ти за све треба ЛК....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 11th May 2009, 18:46

па да...ај за пасош...то ти и не треба толико...али ово... :?:
нема разлике и са чипом и без.....пролазиш исту процефуру.... :pale:
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  РабМаксим 11th May 2009, 22:20

Мислим да није проблем биометријска процедура. Проблем је лична карта сама. У серијском броју чипа на карти налази се број жиг звери. Отац Николај каже да ко узме ту лучне карту губи печат дара духа светога и самим тим право на спасење. Тако да ако знате неког који је то примио онда.....осим ако не врати и покаје се.
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 5 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму