Електронска биометријска документа и жиг звери

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  РабМаксим on 12th May 2009, 19:32

Говорим о Оцу Николаја из манастира света Петка. Питао сам у вези личних карти и он каже да ако се узму губи се спасење. За ове без чипа нисам стигао да га питам.

Назад на врх Go down

Порука  СуперСрбин on 12th May 2009, 19:50

А јел се организују неки излети до тог манастира?

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 13th May 2009, 01:01

Он путује свуда па може неког доћи и до твоје цркве. Код нас долази јер је његов син свештеник ту. Он је присуствовао чуду код мавриског дуба када се појавио оанј зрак светлости. Од тада је почео да се бори против биометрије и жига звери. Манастир је Света Петка Изворска код Параћина.

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 27th May 2009, 04:46

Биометрија се не сме узимати,али сулудо је говорити да ако се тиме губи благодат Духа Светог,благодат Духа Светог се губи када се узме прави библијски Жиг (купује продаје) тада се губи благодат,и чип почиње да контролише наше емоције у мождане фрекфенције. Биометрија се не треба узимати,треба е избегавати,жигова постоји много,мобилни телефефон,фејсбук,на храни и пићу,свуда су печати антихриста.

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 27th May 2009, 12:08

Ја можда јесам луд али они који су то рекли нису

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 27th May 2009, 12:12

Добро онда шта по теби буде са душом кад човек прими личну карту?

Назад на врх Go down

Порука  jaffica on 27th May 2009, 22:03

O.K, DA ZAKLJUCIMO:
-LICNE KARTE I PASOSE SA CIPOM NE UZIMAMO!!!
RAB MAKSIME, MOLIM TE U IME SVIH FORUMASA, RASPITAJ SE KOD OCA NIKOLAJA DA LI MOGU LICNE KARTE BEZ CIPA I OBAVESTI NAS SVE OVDE. MISLIM DA CE NJEGOV ODGOVOR BITI PRAVI.IPAK JE OTAC BIO SVOJEVREMENO U POSETI STARCU PAJSIJU SVETOGORCU.
POZDRAV SVIMA!

Назад на врх Go down

Порука  Јеленка on 27th May 2009, 22:23

jaffica ::O.K, DA ZAKLJUCIMO:
-LICNE KARTE I PASOSE SA CIPOM NE UZIMAMO!!!
RAB MAKSIME, MOLIM TE U IME SVIH FORUMASA, RASPITAJ SE KOD OCA NIKOLAJA DA LI MOGU LICNE KARTE BEZ CIPA I OBAVESTI NAS SVE OVDE. MISLIM DA CE NJEGOV ODGOVOR BITI PRAVI.IPAK JE OTAC BIO SVOJEVREMENO U POSETI STARCU PAJSIJU SVETOGORCU.
POZDRAV SVIMA!

Помаже Бог Јафице,добродошла на форум.Мислим да не сме ни са ни без чипа,јер је њима свеједно,свакако пролазиш кроз исту процедуру.Фора је у томе што дајеш отисак длана.Исто као што се рецимо, цеде ласером очитава,он се ласером и учитава-тј. реже.Исто то може да се уради са људима,да се на зао и подмукао начин упише нека ласерска тетоважа и без пристанка клијента.Мада мислим да то није конкретно случај у Србији,већ само наводим могућности овог.ЧАк и без чипа ако узмемо ЛК онда свакако чинимо корак напред ка томе јер смо пристали на нове ЛК а са обзиром да старим,папирним ама баш ништа не фали.И свака част што упућујеш на оца Николаја,нећеш погрешити.

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 28th May 2009, 23:03

За ове без чипа се можемо надати да се не губи спас... Када сам га питао није ме рекао не узимај са чипом него ми је рекао не узимај (могло би да значи не узимај у опште) али не знам сигурно. Е хвала Богу да неко зна за њега. Питаћу га чим дође код мене у епархију.

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 28th May 2009, 23:28

немој тако, многи знају за њега Laughing

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 28th May 2009, 23:55

ја да.... Laughing

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 29th May 2009, 02:03

Полако да вам објасним,нове личне карте и пасоши се требају избегавати,али они нису ништа више од осталих печата које тренутно користимо,ми сваки дан уносимо у себе печат антихриста који нам раслабљује дух тако што пијемо производе и једемо са жигом на њима.
zig je i kucanje www-----666
zig je i mobilni
zig je i JMBG
zig je i facebook
zig je rfid chip
zig je hrana koju unosimo...gubimo tako blagodat
zig je i na infostanu koji placamo mi hriscani
zig je na racunu za telefon i struju
sve je zig
ali nije bibliski.....

Библијски жиг још увек није у функцији,тренутно не постоји жиг из Откровења јер Свети Илија и Енох још увек нису упозорили људе,Бог неће дозволити да ниједан човек страда,када први човек буде узео Библјиски Жиг Звери,Свети Илија и Енох ће се одма појавити и јавно осудити и упозорити човечанство,они су ту али деловање још увек није почело и Антихрист се још није зацарио,зато желим да разјаснимо да жига још увек нема.

Назад на врх Go down

Порука  Ланг СС†СС on 29th May 2009, 13:07

Petar Duhovno Blago ::Полако да вам објасним,нове личне карте и пасоши се требају избегавати,али они нису ништа више од осталих печата које тренутно користимо,ми сваки дан уносимо у себе печат антихриста који нам раслабљује дух тако што пијемо производе и једемо са жигом на њима.
zig je i mobilni
zig je i JMBG
zig je i facebook
zig je rfid chip
sve je zig
ali nije bibliski.....

Библијски жиг још увек није у функцији,тренутно не постоји жиг из Откровења јер Свети Илија и Енох још увек нису упозорили људе,Бог неће дозволити да ниједан човек страда,када први човек буде узео Библјиски Жиг Звери,Свети Илија и Енох ће се одма појавити и јавно осудити и упозорити човечанство,они су ту али деловање још увек није почело и Антихрист се још није зацарио,зато желим да разјаснимо да жига још увек нема.

Ако ово што си навео није Библијски антихристов жиг,онда чији су то жигови???

Назад на врх Go down

Порука  Влађимир on 29th May 2009, 14:02

Petar Duhovno Blago ::Полако да вам објасним,нове личне карте и пасоши се требају избегавати,али они нису ништа више од осталих печата које тренутно користимо,ми сваки дан уносимо у себе печат антихриста који нам раслабљује дух тако што пијемо производе и једемо са жигом на њима.
zig je i mobilni
zig je i JMBG
zig je i facebook
zig je rfid chip
sve je zig
ali nije bibliski.....

Добар текст.

Назад на врх Go down

Порука  TruthSeeker on 29th May 2009, 14:48

zig je i mobilni
zig je i JMBG
zig je i facebook
zig je rfid chip
sve je zig
ali nije bibliski.....

За ово остало је тачно, али не бих се сложио ѕа rfid chip који иде у руку или чело и људи се већ чипују и свакако има везе са куповином и продајом, тренутно не сви али полако иде ка томе. У откровењу се не помиње антихрист него звер, друго је то што су многи звер протумачили као антихриста, по мени је звер систем NWO, а антихрист на челу тог система.
Изгледа да неко шири пропаганду како све то нису жигови звери, да би протурио и прави жиг звери међу оне који то нису, односно оно што си навео су само обележја тог зверског система, јер их се лако можеш отарасити, док жиг звери мора ићи на руку или чело, из чега се да закључити да ништа од наведеног не иде на руку или чело осим rfid chip-а.

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 29th May 2009, 18:36

Ово јесу печати Антихриста али ништа од поменутог није Библијски Жиг,у Откр. јасно пише - Куповина-Продаја,на свету још увек не постоји рифид чип којим се купује и продаје, већ се само купује,све ово горе што сам навео је само припрема.
Библијски жиг ће се појавити тек када се буде зацарио Антихрист,он ће свету наметнути жиг,онда ће се појавити пророци обучени у вреће и пророковаће 3 године и 6 месеци,колико видимо њих још увек нема. Када се они буду огласили,а то је по свему судећи ускоро знаћемо добро шта је жиг од кога се губи душа и спасење. Ко није нека прочита пророчанство Светог Нила мироточивог.
свако добро

Назад на врх Go down

Порука  TruthSeeker on 29th May 2009, 18:59

Petar Duhovno Blago ::Ово јесу печати Антихриста али ништа од поменутог није Библијски Жиг,у Откр. јасно пише - Куповина-Продаја,на свету још увек не постоји рифид чип којим се купује и продаје, већ се само купује,све ово горе што сам навео је само припрема.
Библијски жиг ће се појавити тек када се буде зацарио Антихрист,он ће свету наметнути жиг,онда ће се појавити пророци обучени у вреће и пророковаће 3 године и 6 месеци,колико видимо њих још увек нема. Када се они буду огласили,а то је по свему судећи ускоро знаћемо добро шта је жиг од кога се губи душа и спасење. Ко није нека прочита пророчанство Светог Нила мироточивог.
свако добро
Пријатељу, не треба заборавити да се жиг звери ставља на руку или чело што није случај са горе наведеним стварима осим RFID chip-a. И данас постоје људи који су примили чип у руку и врше трансакције куповине, а продаја ће бити остварива између других особа који су такође примили RFID chip, јер му се преко RFID chip-а скида одређени износ са његовог рачуна. Поставља се питање да ли заиста треба чекати пророке из чијих уста излази огањ или је и то симболично речено као и звер са седам глава, а знамо да је глава цар итд...

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 29th May 2009, 19:13

Чип постоји на добровољној бази, али не овако...Јасно пише да нико неће моћи да купује без тога, а ми данас можемо...Ко зна кад ће то бити може сутра а може за 100 година....

Назад на врх Go down

Порука  TruthSeeker on 29th May 2009, 19:18

Обичан грешник ::Чип постоји на добровољној бази, али не овако...Јасно пише да нико неће моћи да купује без тога, а ми данас можемо...Ко зна кад ће то бити може сутра а може за 100 година....
Па и жиг звери ће бити на доборвољној бази, односно свако ће одлучити да ли хоће да га прими или не.
Ми данас можемо да купујемо, али овде говоримо о томе шта нас може снаћи у блиској будућности ако не будемо били опрезни...

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 29th May 2009, 20:51

Brate Proroci su Tu odavno,od rodjenja Antihrista,nemoj pasti u bezverje samo brate.

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 29th May 2009, 20:54

Морамо се пазити да не постанемо Фанатици,онда ће се благодат Божија удаљити од нас.

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 29th May 2009, 21:01

Печат Антихристов којим од сад запечаћује зле и којим ће печатити пошто се зацари

Злопамћење је печат Антихристов и срце злопамтивога запечаћено је овим печатом Антихристовим. И кад Антихрист (то јест дух Антихристов који делује у свету) стави на човека овај печат, онда од овога печата злопамћења обамире срце човека, то јест постаје као мртво, неспособно да тугује због греха, губи духовно осећање и страх Божји. Тако обамире човек, кад срце његово бива запечаћено мржњом. Ово проклето злопамћење чини човека толико безосећајним, да људи сами себе убијају на разне начине. Оно једнога учини отпадником од вере; другога — самољубивим; некога примора да иде на нож; некога учини издајником; некога — хулитељем; некога — туробним; никако не да мира срцу човекову. Несрећни људи не примећују да све то проистиче од злопамћења .. . од гордог осуђивања недостатака наших ближњих, непоштовања родитеља, старешина и власти државних и црквених . ..

И тако, кад Антихрист буде стављао свој печат на људе, срце њихово постаће

Св. Нил Мироточиви

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 29th May 2009, 21:03

Проповед Еноха и Илије да не примају печат Антихристов

Енох и Илија убеђиваће људе да не примају печат Антихристов, јер ко остане чврст и не прими печат, тај ће се спасти, и Бог ће га примити у рај. Зато да се сваки хришћанин осењава знаком крста, јер овај знак ослобађа човека од паклених мука, док печат Антихристов одводи човека у муке пакла. Ако сте гладни и потребна вам је храна, стрпите се мало, и Бог, видећи ваше трпљење, послаће вам помоћ озго. А ако не отрпите и примите печат овог нечистог цара, кајаћете се после... Онај ко прими печат Антихристов постаје демон; иако тврди да тобож не осећа ни глад ни жеђ, он седам пута јаче од вас осећа и глад и жеђ. Потрпите мало. Зар не видите да је онај ко прими печат Антихристов мртав: умро је духом и чека га вечна мука? Зар и ви желите да са печатом погинете у вечној муки заједно са запечаћенима — где је плач и шкргут зуба?...

И многим другим речима саветоваће и упозораваће људе пророци Енох и Илија.

Убиство ових праведника

Чуће Антихрист шта проповедају ова два човека и како га називају лажовом, врачаром, обмањивачем и лукавим ђаволом. Чувши то, разгневиће се и заповедиће да их ухвате и доведу пред њега. Кад се они појаве пред њим, обратиће им се ласкаво: „Какве сте ви то залутале овце, те нисте запечаћене царским печатом?"

Енох и Илија одговориће му: „Лаживи варалицо и демоне! Твојом кривицом толике су душе погинуле у паклу! Проклет ти и печат твој! Тај твој проклети печат и лажна слава сурвали су свет у понор и довели до погибије! Дошао је крај и теби и свету!"

Чувши овакве речи, Антихрист ће се разбеснети и дрекнути на њих: „Како смете тако да говорите преда мном, царем?"

Илија ће му одговорити: „Царство твоје презиремо и славу твоју проклињемо, заједно са твојим печатом!"

Овакав одговор пророка још више ће да разбесни Антихриста и он ће, као бесан пас, јурнути на њих и убити их својим рукама.

По убиству Еноха и Илије Антихрист ће да скине са себе маску моралности и вршиће злочине. Смрт Антихриста

По убиству Еноха и Илије, Антихрист ће да пусти на вољу најгорој деци својој, то јест даће слободу злим духовима које је дотле задржавао. А та његова деца или духови зла јесу: прељуба, блуд, мужелоштво, убиство, отимање, крађа, неправда, лаж, мучење, продаја и куповина људи, куповање деце и девојчица ради блуда са њима, слично псима на улицама. Антихрист ће заповедити злим духовима, њему послушним, да наведу људе да чине зло десет пута више него раније. Његова зла деца извршиће заповеђено им и устремиће се на уништење људске природе разноврсним безакоњима. Као резултат њиховог злог напора биће уништена чулна и духовна природа у људима . . . Људи ће постати толико лукави у души, да ће им се и тело смањити на пет педи (око сто сентиметара). А својим злим делима људи ће превазићи демоне и биће — један дух са демонима.

Кад Антихрист увиди да је људска природа постала лукавија и злурадија од његове деце, веома ће се обрадовати, што се зло у људском роду тако умножило и што су људи постали лукавији од демона ...

А тада, кад се Антихрист буде радовао гледајући умножење зла у људима, изненада ће се озго појавити „мач оштар с обе стране", којим ће он бити побеђен, и ишчупаће се његов нечисти дух из прљавог тела његовог, Смрт Антихриста биће крај убијања међу људима. Каин је започео убиство, а на Антихристу оно ће се завршити.

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 29th May 2009, 21:04

http://www.borbazaveru.com/index.php?option=com_content&task=view&id=234&Itemid=28

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх