АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Електронска биометријска документа и жиг звери

+19
ppp
Natasa
СуперСрбин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
РабМаксим
ноник
Vizantiona
Катарина
OrthodoxCelt
Јеленка
АпостолскиЦентар888
Константин
Ланг СС†СС
Брат у Христу
Jole011
ana
СнагаСамсонова
Србин_православац
Fickov
23 posters

Страна 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 27th March 2009, 22:43

Јеленка ::
katarina ::у мају треба да идем на екскурзију и треба ми пасош(нови јер до сада нисам имала прилике да идем ван земље...).. и данас је моја мајка ишла да види да ли може да се извади стари образац и наравно да 'МОРА' нови...и наравно да ја то нећу!! и сад..проблем је објаснити мојим друговима зашто не идем... :) ...то су бајке...глупости..ја нисам нормална..итд...али...не обазирем се....мада не знам шта ћу са личном картом кад дође време?..кад ће црква да се побуни против овога?...
иде ми се на ту екскурзију ;)

драга сестро иста ситуација и код мене!Само што нисам плаћала никакве рате,већ од самог старта нисам хтела ван земље због пасоша.Тако да ,теши се,ниси једина ;) битно је да те твоји родитељи ни на шта не терају,мислим,да те не терају на биометријску процедуру.Јер из мог разреда,сви који иду су повадили нове пасоше,и они уопште не изгледају онако како их је Ђелић представио( као у филму Дигитални анђео 2).Његови имају чип одмах на првој страни,а ови нови немају никакав чип,него неку малу перфорацију код слике и то је то.

Шта ти то говори?Није њима главно да ти имаш тамо неки чип у пасошу,већ да прођеш ту процедуру,отиска прста,рожњаче,тачака лица,и сл.И после могу да ти подвале шта год хоћеш,да опростиш,чак неко убиство,са тим подацима.А то је диктатура једно 100 пута гора од комунистичке,значи,ако се само мало неко не уклапа...зна се.

Тако да,спремај се, јер једна екскурзијица мање-више није ништа наспрам разних уцена у будућности.Јачај у вери,моли се Богу да ти опрашта грехе,пости,исповедај се,причешћуј се,све остало је споредно.Баш као да ништа не знаш,а све знаш.Причај онима који би разумели сигурно шта причаш...''Будите мудри као змије и безазлени као голубови''.Читај Света Јевађеља,Посланице светих апостола,да те укрепе.И желим ти сву срећу овог света.Поздрав! Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 763217

хе није само једна екскурзијица... :( али добро..не занима ме...битнија ми је душа....а кад кажеш да ме родитељи не терају то и није баш истинито... 🇳🇴 ..мисли да су то фантазије и да кад сви узимају узмем и ја...АЛИ....нека,,,,поздарв!
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Србин_православац 28th March 2009, 01:34

Катарина и ја имам исти проблем, чак ме родитељи терају, и миле да сам застранио у секту, јер нећу да узмем нове пасоше, ЖИГ не али ПАСОШ да тако они кажу....
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 28th March 2009, 05:40

Обичан грешник ::Катарина и ја имам исти проблем, чак ме родитељи терају, и миле да сам застранио у секту, јер нећу да узмем нове пасоше, ЖИГ не али ПАСОШ да тако они кажу....

Rolling Eyes исто..али шта ћу им ја...покушавам да им отворим очи...али...
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 28th March 2009, 08:18

katarina ::
Обичан грешник ::Катарина и ја имам исти проблем, чак ме родитељи терају, и миле да сам застранио у секту, јер нећу да узмем нове пасоше, ЖИГ не али ПАСОШ да тако они кажу....

Rolling Eyes исто..али шта ћу им ја...покушавам да им отворим очи...али...

Људи па пуштајте им Дигитални анђео 1,2 и Електронски логор!Верујем да имате те филмове,али ако не...

http://video.google.com/videoplay?docid=-2220041310339723282 -електронски логор

http://video.google.com/videoplay?docid=7929072146122248802 -Диг.анђео 1

https://www.youtube.com/watch?v=FS09hGfPz1U -Диг.анђео 2
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 28th March 2009, 08:22

мене нису терали,како кажу,одмалена имам неке ''фикс'' идеје 🐘 :idea:


само им причајте како је сад криза у Грчкој ''па,мама видиш какви су тамо протести,јел ти хоћеш да ме неки тамо пребију или опљачкају?Па,за те паре лепо можемо сви породично у обилазак наших прелепих српских манастира...А и на екскурзијама може мама,свашта да се деси,много се пије и будали...''

кад дете :cyclops: зрело размишља,то се родитељима много свиђа,што је и природно.Ако не чују за пасоше као за разлог,наведите им милион других разлога. :joker:
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Србин_православац 28th March 2009, 13:28

То си у праву али нпр. ја идем на утакмице, мајка ми је једва пристала на то, кад бих јој рекао то за Грчку одмах би рекла а утакмице нису, тако да то бар код мене отпада!
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 28th March 2009, 13:59

ја сам пре неколико месеци био на екскурзији у Грчкој, носили смо старе пасоше (могли смо да бирамо) и нисмо имали проблема, а сад очигледно праве велику фрку за то.....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 28th March 2009, 15:55

СнагаСамсонова ::ја сам пре неколико месеци био на екскурзији у Грчкој, носили смо старе пасоше (могли смо да бирамо) и нисмо имали проблема, а сад очигледно праве велику фрку за то.....

oчигледно... :) ја немам ни један пасош а сад дају само 'нове'... Rolling Eyes
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 28th March 2009, 15:56

Јеленка ::
katarina ::
Обичан грешник ::Катарина и ја имам исти проблем, чак ме родитељи терају, и миле да сам застранио у секту, јер нећу да узмем нове пасоше, ЖИГ не али ПАСОШ да тако они кажу....

Rolling Eyes исто..али шта ћу им ја...покушавам да им отворим очи...али...

Људи па пуштајте им Дигитални анђео 1,2 и Електронски логор!Верујем да имате те филмове,али ако не...

http://video.google.com/videoplay?docid=-2220041310339723282 -електронски логор

http://video.google.com/videoplay?docid=7929072146122248802 -Диг.анђео 1

https://www.youtube.com/watch?v=FS09hGfPz1U -Диг.анђео 2

пустам ја али кажу добро то исто си нам све пустала...како хоћеш..ми не верујемо у то... :suspect:
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Жиг

Порука  РабМаксим 28th March 2009, 16:01

У вези нових књижица неки моји познаници су питали Оца Николаја из манастира Света Петка и он је рекао да се не узимају нове књижице и да су оне прирпрема за оно што следи. У вези ЛК погледајте мој последњи видео (не превод него 15.ти део) у коме се говори да нове лк нису само припрема за жиг него јесу жиг и да не требају узети. са пасошима исто. (толико од хаџилука 😢 ) значи када нове личне карте буду обавезне да бежимо у планине или манастире да се спасиме јер ће мо бити као криминалци.
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 28th March 2009, 16:17

РабМаксим ::У вези нових књижица неки моји познаници су питали Оца Николаја из манастира Света Петка и он је рекао да се не узимају нове књижице и да су оне прирпрема за оно што следи. У вези ЛК погледајте мој последњи видео (не превод него 15.ти део) у коме се говори да нове лк нису само припрема за жиг него јесу жиг и да не требају узети. са пасошима исто. (толико од хаџилука 😢 ) значи када нове личне карте буду обавезне да бежимо у планине или манастире да се спасиме јер ће мо бити као криминалци.

ауууу брате...сад сам се сморила по овако лепом дану 🐒
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Здравствена књижица

Порука  Брат у Христу 28th March 2009, 17:04

ноник ::Е а шта је са овим новим здравственим књижицама? И тамо има неких кодова и свашта нешто што се мени не свиђа!

Ево за оне које нису још видели нову здравствену, сликао сам своју (наравно, без личних података). Има ту неких холограма и кодова :suspect:

http://www.2shared.com/file/5198169/546cfcae/abc.html
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty ...

Порука  Брат у Христу 28th March 2009, 17:07

Ма мислим да нема везе са тим здравственим књижицама, не пролази се биометријска процедура... А и сви ми имамо нпр. ове кредитне картице, оне су још горе...
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  РабМаксим 28th March 2009, 20:02

Јеленка ::
РабМаксим ::У вези нових књижица неки моји познаници су питали Оца Николаја из манастира Света Петка и он је рекао да се не узимају нове књижице и да су оне прирпрема за оно што следи. У вези ЛК погледајте мој последњи видео (не превод него 15.ти део) у коме се говори да нове лк нису само припрема за жиг него јесу жиг и да не требају узети. са пасошима исто. (толико од хаџилука 😢 ) значи када нове личне карте буду обавезне да бежимо у планине или манастире да се спасиме јер ће мо бити као криминалци.

ауууу брате...сад сам се сморила по овако лепом дану 🐒
шта могу ја кад је то страшна истина од које се не може побећи :|
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  РабМаксим 28th March 2009, 20:04

времена су мрачна а тај мрак је тек почео да пада
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 28th March 2009, 21:06

Богу хвала што нас још увек трпи,што нас храни,што нам даје још времена да се кајемо,што нам прашта ако се неко каје,и што нас воли без разлога!Стварно не знам како ћемо.А у вези ових здравствених књижица,мислим да оне немају никакве везе конкретно са жигом.Хвала брату што је сликао књижицу па нам свима показао.Мислим да су пасоши стопут више шокантнији,са све оним стилизованим кипом слободе на холограму,и читавом биометријском процедуром. :pale:

У здравству је проблем тај што се све сад води у електронским здравственим картонима.Кад одете сад код лекара,приметићете да они ту сад само нешто куцкају.Уствари уносе у наше ел. картоне податке о нама(од чега болујемо,које лекове пијемо,да ли смо осигурани,и многе друге),затим их лепо наравно,ставе на располагање држави,а држава ономе ко да највише.Тако да ће једна од могућих уцена за примање жига такође бити ''прими жиг или цркни без својих лекова''

не знају да је Бог Тај Који испитује срца и бубреге! :!:
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 28th March 2009, 21:39

ја имам ову здр књижицу! :shock:
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 28th March 2009, 22:08

katarina ::ја имам ову здр књижицу! :shock:

Сви је имамо.Немој много да се нервираш око тога.Јер једна ствар је кад ти наметну тако нешто.Дају ти је у руке и здраво.А много је другачије кад одеш лепо по пасош,даш отиске прстију,рожњаче и сл.И онда лепо све потпишеш.Мислим,немој да упаднеш у параноју :lol: мени се то дешавало :geek: чак сам једном хтела да отргнем ножем петокраку са патика,па сам одустала кад сам видела да не може (кол'ко сад ово има везе са темом 🐒 )
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ноник 28th March 2009, 23:34

Брат у Христу ::
ноник ::Е а шта је са овим новим здравственим књижицама? И тамо има неких кодова и свашта нешто што се мени не свиђа!

Ево за оне које нису још видели нову здравствену, сликао сам своју (наравно, без личних података). Има ту неких холограма и кодова :suspect:



http://www.2shared.com/file/5198169/546cfcae/abc.html

да да таква је и моја, добила је од послодавца милина
ноник
ноник


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Ланг СС†СС 29th March 2009, 18:22

E jel mora da se prolazi kroz biometrijsku proceduru kad je u pitanju vozacka dozvola?
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 29th March 2009, 18:29

Lang ::E jel mora da se prolazi kroz biometrijsku proceduru kad je u pitanju vozacka dozvola?

колико знам,ништа се није мењало у вези возачких дозвола,остале су исте,папирнате Laughing

а ако хоћеш,израду истих препушташ својој ауто-школи.Они ти је само дају на руке,не пролази се никаква процедура у том случају.Бар је тако мени било пре пола године...
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Ланг СС†СС 29th March 2009, 18:34

Јеленка ::
Lang ::E jel mora da se prolazi kroz biometrijsku proceduru kad je u pitanju vozacka dozvola?

колико знам,ништа се није мењало у вези возачких дозвола,остале су исте,папирнате Laughing

а ако хоћеш,израду истих препушташ својој ауто-школи.Они ти је само дају на руке,не пролази се никаква процедура у том случају.Бар је тако мени било пре пола године...

a dobro je ako su ostale stare dozvole,jer ako nisu dzabe bi bacio kintu na polaganje.Nema sanse da bi prosao kroz tu bio.... proceduru.....
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty ...

Порука  Брат у Христу 29th March 2009, 19:03

Па ако мене питаш, онда је џаба и што идемо у школу и што студирамо... Јер нигде нећеш моћи да се запослиш без личне карте, а можда нећеш моћи ни школу или факс да завршиш! Ако до 2011. морају сви да имају нове личне, то значи да ми верници нећемо моћи нигде да се запослимо. Ја сам друга година факса, што значи да ми треба још око 3 године минимум да би завршио (2012. године). Морамо да се изборимо за личне карте без биометрије или само можемо да са нашим школама и факулетима окопавамо црну земљу :|
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 29th March 2009, 19:20

а како да се изборимо кад је већ преко милион срба узело нова документа...
и да испаде да сва школа и све паре неће важити за коју годину....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 29th March 2009, 19:26

Са вером у Бога,"који претри до краја тај ће се спасти"
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 2 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму