АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Електронска биометријска документа и жиг звери

+19
ppp
Natasa
СуперСрбин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
РабМаксим
ноник
Vizantiona
Катарина
OrthodoxCelt
Јеленка
АпостолскиЦентар888
Константин
Ланг СС†СС
Брат у Христу
Jole011
ana
СнагаСамсонова
Србин_православац
Fickov
23 posters

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Ланг СС†СС 29th March 2009, 19:39

Брат у Христу ::Па ако мене питаш, онда је џаба и што идемо у школу и што студирамо... Јер нигде нећеш моћи да се запослиш без личне карте, а можда нећеш моћи ни школу или факс да завршиш! Ако до 2011. морају сви да имају нове личне, то значи да ми верници нећемо моћи нигде да се запослимо. Ја сам друга година факса, што значи да ми треба још око 3 године минимум да би завршио (2012. године). Морамо да се изборимо за личне карте без биометрије или само можемо да са нашим школама и факулетима окопавамо црну земљу :|

sto se mene tice,ja ionako idem dzabe u skolu jer nista ne ucim niti me skola zanima, 90% gradiva mi nije uopste potrebno za zivot,svakakve se lazi uce u skolama itd......jedino gradivo koje je meni potrebno je pravoslavna vera.Moje misljenje je da necemo uspeti da se izborimo za LK bez cipa i da cemo,kako kaze otac Joilo,morati da se povucemo u sume i planine,a tamo ce nam znanje iz skole biti od male koristi...
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty ...

Порука  Брат у Христу 29th March 2009, 19:44

Па како коме... Мени ће моје знање користити у шумама и планинама ;) . Студирам на Шумарском факсу Laughing
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 29th March 2009, 20:00

што се тиче личних карата са чипом, неможемо никако да се изборимо јер колико сам чуо нека свештена лица ће узети личне карте (ако већ нису узела)...нас овде има стотинак а кад упозориш неког другог о личним картама тај мисли да си будала...
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 29th March 2009, 21:16

ово је,колко видим,,најплоднија'' тема Laughing

знате како...Србија је одувек била православна,и Божија.У последње време је тооолико отпала од Бога да је то невероватно.У многим местима више се питају гатаре и врачаре него локални свештеници,ако их је и брига.А децу нам трују којекаквим Грандовима,сновима о Европи,Западу,слободи чега год хоћеш и сл...мислим да након толике отпадије,само молитве наших светих предака могу да нас спасу.И кад се мало гледа кроз историју,нема поколења да се Србин не спасава кроз страдање!

Мислим да би притисак за прихватање жигова у документима био прејак и за оне најмање који верују у Бога,и стога не желе то да прихвате.Па ће зато Господ да уреди да све испадне онако како нам је најбоље за спасење.По пророчанству старца Гаврила-тешко страдање и после тога васкрсење Србије.По њему ћемо постати поново краљевина.И да ће нам краљ бити из лозе Немањића по женској линији,а престоница Крушевац.(има све у оној књизи коју сам прпоручила у одељку са књигама)

Драго ми је да многи већ то прихватају као реалну опасност,и размишљају у правцу шума и планина.Тамо је свакако спас,у изолацији.Али они најхрабрији ће остати ту где су,и исповедати веру до краја.И тако можда личним примером повести и још неког у спасење...Ух сад сам баш отишла предалеко.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty У праву си!

Порука  Србин_православац 29th March 2009, 21:36

У праву си што то кажеш тако ће бити, само када то Бог зна....Мени је само да успем да одем на једну од две екскурзије у иностранству, пошто можда ове године идем у Италију, па би некако могао да изборим стари пасош, али како Бог каже тако ћу и радити....Биће ми стварно криво ако не одем на екскурзију и у 3-ој и у 4-ој години, али шта ће бити биће, ја се ионако ништа не питам...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 29th March 2009, 21:39

ауууу


па ти си други разред средње? :flower:

свака част,ја сам у тим годинама 'ватала зјале Laughing


(не брини ако имаш стари пасош,само путуј,стари важе до краја ове године,а после...илегала 8) )
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 29th March 2009, 22:06

Lang ::
Брат у Христу ::Па ако мене питаш, онда је џаба и што идемо у школу и што студирамо... Јер нигде нећеш моћи да се запослиш без личне карте, а можда нећеш моћи ни школу или факс да завршиш! Ако до 2011. морају сви да имају нове личне, то значи да ми верници нећемо моћи нигде да се запослимо. Ја сам друга година факса, што значи да ми треба још око 3 године минимум да би завршио (2012. године). Морамо да се изборимо за личне карте без биометрије или само можемо да са нашим школама и факулетима окопавамо црну земљу :|

sto se mene tice,ja ionako idem dzabe u skolu jer nista ne ucim niti me skola zanima, 90% gradiva mi nije uopste potrebno za zivot,svakakve se lazi uce u skolama itd......jedino gradivo koje je meni potrebno je pravoslavna vera.Moje misljenje je da necemo uspeti da se izborimo za LK bez cipa i da cemo,kako kaze otac Joilo,morati da se povucemo u sume i planine,a tamo ce nam znanje iz skole biti od male koristi...

Слажем се да можда нећемо успети ништа против чипованих ЛК,али школа се мора учити,каква је таква је.А православље са њом нема везе,то је вера,не градиво.
Ево,за оне који планирају горштачки живот ;) имам пар снимака о животу у природи.Говори један свештеник који је и сам одрастао на селу.Говори изузетно корисне и практично примењиве савете,које свако може да одслуша пар пута и добро упамти у будућности.Имам и неку књигу о јестивим дивљим биљчицама(па ко воли нек изволи Laughing )

о узгоју житарица: http://www.2shared.com/file/5207825/e5804e87/01_Gajenje_Zitarica.html

о узгоју воћа: http://www.2shared.com/file/5207887/f161c721/02_Gajenje_Voca.html

о узгоју коштуњавог воћа: http://www.2shared.com/file/5207949/bbaecf1d/03_Proizvodnja_Orashastih_Plodova.html

о узгоју поврћа: http://www.2shared.com/file/5207997/e9b89c57/04_Proizvodnja_Povraca.html

посебно о кромпиру,као јако хранљивој и лако узгојивој врсти: http://www.2shared.com/file/5208080/3975136c/05_Gajenje_Krompira.html

и наравно,ту су гљиве,којих има по шумама.Али за њих немам никакав снимак-него ево доброг сајта,
http://www.fungiplanet.com/
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 29th March 2009, 22:09

неки се линкови виде неки не.Ове што се не виде само прекопирајте горе у адресу и то је то...
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  СнагаСамсонова 29th March 2009, 22:46

,,знате како..У многим местима више се питају гатаре и врачаре него локални свештеници...``

Апсолутно тачно....



,,Биће ми стварно криво ако не одем на екскурзију и у 3-ој и у 4-ој години,,,,,,``

lol на крају ће испасти да смо сви исто годиште..... ја сам трећа година средње економске Laughing
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Србин_православац 29th March 2009, 23:58

Ја сам други разред економске....Јеленка када пишеш линкове иза две тачке ОБАВЕЗНО НАПРАВИ РАЗМАК, јер ће када одмакнеш само требати да се кликне, а овако ће морати да се копира, а овако прво је много лакше, сад сам исправио Јеленкине линкове, тако да само кликнете.....
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 30th March 2009, 00:11

Јер је послато оно протестно писмо владикама???
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty ...

Порука  Брат у Христу 30th March 2009, 00:11

Баш сам се насмејао када сам видео шта си постовала (ове линкове за гајење воћа, поврћа...). Све ми личи као да си се већ припремила да запалиш у шуму lol!
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 30th March 2009, 00:13

Брат у Христу ::Баш сам се насмејао када сам видео шта си постовала (ове линкове за гајење воћа, поврћа...). Све ми личи као да си се већ припремила да запалиш у шуму lol!

Па ако јој буде требало......(Тресе се шума цели дан, не зна с ким игра ко....) Laughing
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Ланг СС†СС 30th March 2009, 00:58

"По пророчанству старца Гаврила-тешко страдање и после тога васкрсење Србије.По њему ћемо постати поново краљевина.И да ће нам краљ бити из лозе Немањића по женској линији,а престоница Крушевац."

daj Boze da Srbija opet bude kraljevina,samo onda cemo morati opet da formiramo cetnicke odrede i jedinice....ZA KRALJA I OTADZBINU ;)

"али школа се мора учити,каква је таква је"

pa da se u skoli uci nesto pametno mozda bi i ucio,a ovako nevredi da trosim vreme na ucenje.....

"А православље са њом нема везе,то је вера,не градиво."

pa ako nema veze sa skolom po mom misljenju to je greska i trebalo bi da ima veze.Ja sam do sedmog razreda osnovne skole bio nevernik jer sam ucio iz biologije i geografije o evoluciji i naravno verovao sam u tu obmanu.A da sam imao versku nastavu u skoli verovatno ne bi izgubio toliko vremena misleci da je kosmos nastao iz velikog praska i tako te lazi....inace nastanak svemira i Zemlje me je oduvek zanimalo i trebalo mi je dosta vremena da ocistim svoj mozak od dravinistickog gradiva.....tako da kod mene ne prolazi ono "али школа се мора учити,каква је таква је"
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 30th March 2009, 01:31

СнагаСамсонова ::,,знате како..У многим местима више се питају гатаре и врачаре него локални свештеници...``

Апсолутно тачно....



,,Биће ми стварно криво ако не одем на екскурзију и у 3-ој и у 4-ој години,,,,,,``

lol на крају ће испасти да смо сви исто годиште..... ја сам трећа година средње економске Laughing

ја сам друга и у мају имам екскурзију на коју по свему судећи нећу отићи.... :( ...али добро...
не знам шта да радим са мојом породицом...јесу они верници али ово са чиповима су им бајке и убеђују ме да извадим пасош!!! аааааа! само ме вероучитељ подржава...друговима нисам ни рекла нити ћу...послали би ме на лечење :suspect: 😕 ....
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Србин_православац 30th March 2009, 01:54

Катарина и мени је исто у ствари још ми је горе, ја са вероучитељем нисам ни причао о тој теми, морам причати са њим, али он је јако млад тако да не знам опет видећу!
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  СуперСрбин 30th March 2009, 15:18

Трећа сам година гимназије. Имам стари пасош тако да ћу, пошто су продужили рок употребе до 2010, вероватно без проблема ићи на екскурзију... Професорка веронауке ми је рекла да не види ништа лоше у новим личним картама, да то није тако како се представља у дигиталном анђелу... Али ја у то не верујем и нема шансе да узмем нову личну карту.

СуперСрбин


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 30th March 2009, 15:27

СуперСрбин ::Трећа сам година гимназије. Имам стари пасош тако да ћу, пошто су продужили рок употребе до 2010, вероватно без проблема ићи на екскурзију... Професорка веронауке ми је рекла да не види ништа лоше у новим личним картама, да то није тако како се представља у дигиталном анђелу... Али ја у то не верујем и нема шансе да узмем нову личну карту.


и немој да узмеш, многи велики људи су говорили да то никако не смемо да узмемо....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 30th March 2009, 15:55

СуперСрбин ::Трећа сам година гимназије. Имам стари пасош тако да ћу, пошто су продужили рок употребе до 2010, вероватно без проблема ићи на екскурзију... Професорка веронауке ми је рекла да не види ништа лоше у новим личним картама, да то није тако како се представља у дигиталном анђелу... Али ја у то не верујем и нема шансе да узмем нову личну карту.

само што ја немам ни стари....:(
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 30th March 2009, 15:59

Обичан грешник ::Катарина и мени је исто у ствари још ми је горе, ја са вероучитељем нисам ни причао о тој теми, морам причати са њим, али он је јако млад тако да не знам опет видећу!

и мој вероучитељ је млад и помињала сам га у теми за веронауку овде...
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 30th March 2009, 20:16

Брат у Христу ::Баш сам се насмејао када сам видео шта си постовала (ове линкове за гајење воћа, поврћа...). Све ми личи као да си се већ припремила да запалиш у шуму lol!


Laughing о,да...сви сте позвани Laughing
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 30th March 2009, 20:19

СуперСрбин ::Трећа сам година гимназије. Имам стари пасош тако да ћу, пошто су продужили рок употребе до 2010, вероватно без проблема ићи на екскурзију... Професорка веронауке ми је рекла да не види ништа лоше у новим личним картама, да то није тако како се представља у дигиталном анђелу... Али ја у то не верујем и нема шансе да узмем нову личну карту.

Свака част.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 30th March 2009, 20:21

katarina ::
СнагаСамсонова ::,,знате како..У многим местима више се питају гатаре и врачаре него локални свештеници...``

Апсолутно тачно....



,,Биће ми стварно криво ако не одем на екскурзију и у 3-ој и у 4-ој години,,,,,,``

lol на крају ће испасти да смо сви исто годиште..... ја сам трећа година средње економске Laughing

ја сам друга и у мају имам екскурзију на коју по свему судећи нећу отићи.... :( ...али добро...
не знам шта да радим са мојом породицом...јесу они верници али ово са чиповима су им бајке и убеђују ме да извадим пасош!!! аааааа! само ме вероучитељ подржава...друговима нисам ни рекла нити ћу...послали би ме на лечење :suspect: 😕 ....

Катарина,издржи,то су све ситне потешкоће.Много је битнија душа,и да не прихватимо то све док не провалимо у чему је цака.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 30th March 2009, 20:33

Е људи,мало сам размишљала...Неко је на форуму рекао да је могуће да су и саме личне карте у ствари жиг.Мислим да то није тако,да је све то само увод и психолошка ''припрема терена'' а да онај прави жиг тек следи,након неке масовне несреће...наравно намерно изазване.Попут пуштања муслимана у џихад а њих је око 200 милиона.. видите како Америка само чачка Ирак,Иран,сад ће још мало Авганистан и једном ће муслиманима лепо да пукне филм и готово.

И кад изгине огроман број људи за кратко време насилном смрћу ( и у међувремену убаце разна биолошка оружја попут неких хипер-напредних врста вируса за који имају и лек,наравно уз жиг),ови остали преплашени разним опасностима,болестима,глађу,жеђу и сл,ће као овце примати жиг.

Још нешто.Од ''оног'' није циљ да нам било шта НАМЕТНЕ.Јер нам је Господ дао слободну вољу,да бирамо коме ћемо да служимо.Него ће то да буде вероватно личним пристанком људи,који ће сами тражити да буду жигосани.То је поента.Већ тад се склонити у природу,чекати Господа,и не слушати саблажњиве и душепогубне говоре антихриста који ће се обавезно тад појавити као ''месија'' и рекламирати на свим медијима како је он добар,и сл.

Видели смо сви генералну пробу,за инаугурацију Барака Обаме.Шта нас се тиче што се променио председник Америке?Није то поента,него да сви људи то гледају.И успели су у томе,на РТС-у који имамо законску обавезу да плаћамо.Али,опет је на нама,да ли ћемо да искључимо телевизор,или не...
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 30th March 2009, 20:45

значи све је ово генерална проба....???
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 3 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму