АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Биометријски пасош!

+12
Ekoli
Fickov
mudrycz
Христов ратник
TruthSeeker
ivan
Константин
Sveto Pravoslavlje
Stevaan
СнагаСамсонова
ppp
Њикалај
16 posters

Страна 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Биометријска документа

Биометријски пасош! - Page 2 Vote_lcap62%Биометријски пасош! - Page 2 Vote_rcap 62% 
[ 16 ]
Биометријски пасош! - Page 2 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 2 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
Биометријски пасош! - Page 2 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 2 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
 
Укупно гласова : 26
 
 
Poll closed

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 5th December 2009, 17:24

obama se ne uklapa u opis antihrista,jer su sveti oci rekli kako ce antihrist da izgleda,znaci bice zgodan,atraktivan izuzetan govornik itd......a obama svakako nije zgodan ni atraktivan.....jos sa onolikim usima...mislim nije niko reko da ce antihrist da ima onooolike usi....zar ne.. :lol:
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 5th December 2009, 17:28

Теби и мени није сигурно згодан, али нећемо заборавити да када је он постао председник, плакали су сузе радоснице широм света и кинези и јапанци и у европи и аустралији. Плус сам био први који је пустио revesed yes we can = thank you satan Koincidencija ili ne, prosudite sami...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 5th December 2009, 18:00

da ali on je svakako samo jedan od mnogih koji spremaju njegov dolazak......moguce je i da je maitreja antihrist jer u stvari maitreju jos niko nije video,a znas i sam ko je maitreja i kakve trenutno reklame pustaju o njemu,on sam je izjavio da ce uskoro dati intervju za jednu americku televiziju gde ce svaki covek moci da ga vidi i cuje i to na svom jeziku,pa sad zamisli......to je i njegov ,,apostol,,benjamin creme rekao znas i sam da ga benjamin creme promovise sa jos nekolicinom svojih ,,kolega,, sirom sveta....ako zelis izbacicu neke klipove o maitreji....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 5th December 2009, 18:30

Ако прочиташ пажљивије,
видећеш да сам написао да је кандидат за антихриста, а не антихрист...

Паметан човек не одбацује ни једну могућност... Можда је маитреја, можда је принц Charls, можда је Обама а можда неко трећи, у сваком случају док се не испуни свака реч из Писма, то нећемо знати. Али зато ако смо обазриви и само се у Господа уздамо и читамо Библију, постимо, молимо се и исповедамо, бићемо увек на правом путу...

Слободно постави све што иде на корист, да се што више људи пробуди у праву реалност...

Препоручујем сајт http://www.borbazaveru.info/
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 5th December 2009, 19:41

Само за оне који су лењи да проверавају информације, али и за оне који трагају и проналазе истину...
Па вас онда питам, шта ви закључујете да ли ће се у блиској будућности користити RFID chip или не?



TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 5th December 2009, 19:45

kandidat za antihrista je nemoguc isto kao sto nije moguc bio kandidat za Hrista,jer antihrist je sin pogibli tj sin satanin koji ce biti rodjen vjestackim putem od bludnice iz Danovog kolena,tako da isto kao sto u Hristu prebiva duh Boga Oca i u Hristu zivi sva punoca bozanstva telesno,tako ce i u slucaju antihrista prebivati sam satana i zivjeti sva punoca zla,bezboznistva i bezakonja telesno ,sta jos govore proroci i sveti oci blago onome koji ne bude video antihrista i blago onima koji se budu upokojili pre njegovog dolaska jer ce on doneti takvo zlo da ce sva zla i zlocinci koji su bili u istoriji sveta biti macji kasalj naspram antihristovog,zamisli kad se u otkrovenju govori da ce ljudi traziti smrt ali je nece naci,cak ce ljudi ici i jesti leseve mrtvih eto koliki stepen bezakonja i bezumlja ce ljudi dostici u njegovo vreme....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 5th December 2009, 20:00

truthseeker kao sto sam i ja pisao u nekim postovima sve idu korak po korak licne karte,pa pasosi pa sad novi pasosi pa sve to zastari i sta onda.......a ljudi naivni pa sve misle nije to nista to je samo ,,modernije,,pa se sprdaju onima koji se bune da prime cip,ali primivsi taj cip mi smo onda samo broj,nekakav broj pomocu kog se ,,indentifikujemo,,a tako i potpuno ponizavamo sebe i to dobrovoljno iako nam je vec u Svetom Pismu receno koliko Bogu znacimo i koliko nas Bog voli i koliko smo mu dragoceni,a cip ne samo da je zig vec i najvece ponizenje u ljudskoj istoriji,sta cemo biti onda sa cipom samo broj za identifikaciju kao sto zlocinci i zatvorenici imaju broj da ih lakse identifikuju.....mozda se ljudi medju sobom vise nece predstavljati sa imenom vec kada ga pitaju ko si on kaze ja sam 04968766435......strasno :(
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 5th December 2009, 20:24

Sveto Pravoslavlje, када сам говорио кандидат антихирста то се односило на могући сценарио који можемо очекивати у блиској могућности, прецизније би било да га зовемо звер...
Полако припремају људе корак по корак и тако им све више слабе карактер, прво биометријска документа, па када људе навикну на то онда следује финално изненађење на десну руку или чело у виду горе наведеног видео материјала.
То и јесте циљ ђаволов јер само Господ Бог Творац универзума зна наше мисли, а када људима као стоци увале чип онда ће имати тоталну и апсолутну контролу над несрећном особом која га прихвати.
Нека је слава Сину Божијем Исусу Христу у векове векова, јер Његов долазак је јако близу!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 5th December 2009, 20:30

istina brate,samo to se svakako mora dogoditi uskoro jer ako se samo uporedi svet danas i prije dvadeset godina.......toliko je bezakonja,pretekli smo sodom i gomor u svakom smislu......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 5th December 2009, 20:46

mada pravo da ti kazem njima scenario nije ni potreban.....kakvi su ljudi danas rugaju se svemu sto je moralno cisto i posteno,oni sto ovo malo otpora imaju od pravoslavnih a nas pravoslavnih je daleko manje u odnosu na ostale,njima je dovoljno da izazovu sutra rat ljudi se uspanice,SAD kaze moraju svi primiti cip zbog bezbednosti ili nesto drugo smisle i naravno koliko ce ljudi u strahu i panici i soku primiti taj zig sto mislis,evo koliko su tenzije podigli oko svinjskog gripa i kako ljudi hrle dobrovoljno da prime vakcinu........znaj oni sve ovo namerno rade da se rugaju nama jer znaju koliko su nadmocniji trenutno nad ovo malo pravednika sto je ostalo na zemlji...to ti je kao recimo vlada drzave,svi mi znamo sta je politika i gde nas politicari vode,ali dzaba...ili ovde u crnoj gori milo djukanovic sve se zna sta rsadi ali dzaba niko mu nista ne moze,a on i dalje na vlasti bas ga briga radi sta hoce bruka nam drzavu i bruka i nas same tako da sumnjam da njima treba scenario.....jedan pravoslavni prozorljivi starac mi rece da jedino sto ih ometa u planu je sto se pravoslavlje jos drzi,jos se sveta liturgija sluzi i sam Gospod zadrzava da se to dogodi i daje jos vremena da se ljudi ako hoce dobrovoljno spase,ali isto rece da ce po recima svetih otaca cim potone Sveta Gora to biti jasan znak da je antihrist dosao......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 5th December 2009, 20:51

Да пријатељу...
Ево још нешто да додам што иде у прилог оној варијанти о којој сам говорио на претходној страни:

TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 5th December 2009, 21:25

gledao sam ovo,imas mnogo klipova sta sve rok bendovi porucuju u svojim pesmama, stairways to hell reversed poslusaj......mnogo je klipova ovakvih na internetu......kola u kojima se obama vozi zovu the beast.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 5th December 2009, 21:38

TruthSeeker ::Прво поздрав браћо, нисам се дуже време укључивао у дискусију, али ово стварно не могу
да гледам мирно. Видим овде има маскираних православаца, који под маском крију своје право лице и преосталој браћи саветују како ништа није страшно примити нова биометријска документа,(јер вероватно су они учинили исто или планирају да их узму) ако би се могло то искористити и окренути на нешто позитивно. Не дајте се заваравати!
Први ја желим да одем у Јерусалим али само ако будем могао са старим документима!
Саветујем свима да се врате на прву страну овог форума и прочитају зашто је он и основан или да оду на youtube Apostol888 и да се сами увере шта каже администратор, дакле против биометрије, а не за биометрију! Ко се залаже за то очигледно се залаже и за
NWO - New World Order!

Ко то може доказати да RFID chip није жиг звери и да ће жиг звери бити нешто савременије?
Истражите мало новије информације о Verichipu, па сами просудите!

За сада оно што се фантастично уклапа у жиг звери јесте RFID chip, и по мени је мала вероватноћа да буде нешто друго (већ сам писао о овоме) а ако буде онда се RFID chip неће масовно користити што се наравно не дешава, него се сада најављује широка примена, предлажим да они који знају енглески прате светска дешавања јер их наши медији не преносе у потпуности, као и то да ће можда још и овог месеца доћи до формирања светске владе!
Будите опрезни и не верујте ником, него се само уздајте у Господа и Он ће вас све научити!
Обама је кандидат за антихриста, али ће време показати да ли јесте или ће се појавити неко други. Не дајте се преварити, него се уздајте у нашега Спаситеља Христа!

Брате,написао си неке тачне ствари и неке веома погрешне и нетачне,стране самом православљу!
Прво ,праву и потпуну истину о биометрији не можеш добити на каналу АПОСТОЛ888 већ код живих људи који се много више разумеју у све то него поштовани брат "Апостол888".
Шта ти значи да не верују ником него само Господу.
Још да си написао да верују само Светом Писму и ником више па да комплетирамо Протестантизам и Протестанску мисао.
Постоје много стручних,духовних и светих људи који много више знају о свему овоме.
Слушајте ЖИВУ СВЕТУ ЦРКВУ а не појединце и "учитеље" и самозване духовнике без мантије.
Црква ће упозорити своје људе за све што ће штетити и штети души њених удова.
Слушајте Цркве и одлуке Њених Сабора - јер је то воља Духа Светога - све остало је лаж и не мора бити истина.

а сада оно што се фантастично уклапа у жиг звери јесте RFID chip, и по мени је мала вероватноћа да буде нешто друго (већ сам писао о овоме) а ако буде онда се RFID chip неће масовно користити што се наравно не дешава, него се сада најављује широка примена, предлажим да они који знају енглески прате светска дешавања јер их наши медији не преносе у потпуности, као и то да ће можда још и овог месеца доћи до формирања светске владе!

Рифид чип јесте ПОГУБНА СТВАР КОЈА СЕ НЕ СМЕ УЗИМАТИ,САМО ЛУД ЧОВЕК БИ МОГАО СТАВИТИ ТАКО НЕШТО У ТЕЛО СВОЈЕ! Сви знамо шта је Библијски Жиг Звери и када ће он "бити у оптицају" - то нам такође сведоче разни Свети Оци и садашњи живи духовници и сама жива Црква!
Што се тиче светске владе,видећемо.
И да се оснује то опет није антихрист.

Саветујем свима да се врате на прву страну овог форума и прочитају зашто је он и основан или да оду на youtube Apostol888 и да се сами увере шта каже администратор, дакле против биометрије, а не за биометрију! Ко се залаже за то очигледно се залаже и за
NWO - New World Order!

Наравно,нико овде не подржава биометрију нити је сагласан са њом.
Али нико није луд да каже да се од тога губи душа,иде у пакао или нешто слично - што сам чуо од разних занесених људи који целокупно православље темеље на "теологији великог петка" (теологија страдања и мука) а чим нешто загусти први би побегли.
Многи заговарају одрицање од свега,а користе све благодати овога живота,па и сатанске картице "ВИСА" и остале чипована (666) средства. Сви много причају,а тек на делу ће се познати. Многи ће се изнадити.
Ако ти брате нећеш путовати до Свете Земље због нових докумената,то је наравно твој лични проблем. А можда ниси свестан шта губиш,само немој да саветујеш другима шта ће да раде - свако има слободну вољу.

Будите опрезни и не верујте ником, него се само уздајте у Господа и Он ће вас све научити!
Обама је кандидат за антихриста, али ће време показати да ли јесте или ће се појавити неко други. Не дајте се преварити, него се уздајте у нашега Спаситеља Христа!

Ја вам каже будите опрезни и верујте Цркви својој,верујте паметним,духовнима светим и духовно образованим људима. А најпре верујте Цркви вашој и Саборима њеним јер је ту Дух Свети.
Ово што се тиче Обаме је глупост да не може већа да буде,тако нешто може причати само неко ко врло мало зна о свему томе. Најпре неко ко је врло мало упознат заправо са правим догађајима у вези свега тога.

Свако добро и на спасење Пост!
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 5th December 2009, 21:45

TruthSeeker ::Само за оне који су лењи да проверавају информације, али и за оне који трагају и проналазе истину...
Па вас онда питам, шта ви закључујете да ли ће се у блиској будућности користити RFID chip или не?




ДА,користиће се,али када дође Антихрист биће у сасвим другчијем облику.
Жиг Звери ће бити нешто много опширније од самог чипа.
И то сигурно неће бити такав "гломазни" чип,већ нешто као ласерска тетоважа - безболно.
РФИД чип није безболан,буши се кожа и врло је непријатно његово имлатирање.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 5th December 2009, 21:49

TruthSeeker ::Да пријатељу...
Ево још нешто да додам што иде у прилог оној варијанти о којој сам говорио на претходној страни:


Ово није ништа чудно.
Нит` је први нити последњи који ово "скривено" говори.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 5th December 2009, 22:01

Sveto Pravoslavlje ::kandidat za antihrista je nemoguc isto kao sto nije moguc bio kandidat za Hrista,jer antihrist je sin pogibli tj sin satanin koji ce biti rodjen vjestackim putem od bludnice iz Danovog kolena,tako da isto kao sto u Hristu prebiva duh Boga Oca i u Hristu zivi sva punoca bozanstva telesno,tako ce i u slucaju antihrista prebivati sam satana i zivjeti sva punoca zla,bezboznistva i bezakonja telesno ,sta jos govore proroci i sveti oci blago onome koji ne bude video antihrista i blago onima koji se budu upokojili pre njegovog dolaska jer ce on doneti takvo zlo da ce sva zla i zlocinci koji su bili u istoriji sveta biti macji kasalj naspram antihristovog,zamisli kad se u otkrovenju govori da ce ljudi traziti smrt ali je nece naci,cak ce ljudi ici i jesti leseve mrtvih eto koliki stepen bezakonja i bezumlja ce ljudi dostici u njegovo vreme....

Тачно си написао,само антихриста су одавно покушавали да зацаре али Господ није дозволио.
Они ће то покушавати све док Господ не дозволи.
Постоји прича да је свети Јован Шангајски рекао да је Антихрист рођен 1962. што може да буде истина,али,Бог вероватно није дозволио да се он зацари (време му је већ прошло,оматорио је).
Постоји такоће и прича да је Антихрист рођен 1982. што може бити истина,али (увек постојио али) то ми не знамо све док се он не зацари и док се не догоди све што је јасно написано у Писму и протумачено од светих Отаца. Вероватно се стално рађају та деца из племена Давидовог и рађаће се све док Господ не дозволи да се испуни Писмо.
Антихрист може бити било ко,није то никакав сад толико посебан човек. То може бити било ко рођен из те лозе.

" Не постаје сам ђаво човеком, слично очовечењу Господа, - да не буде! - него се рађа човек од блуда и прима све „дејство сатанино“. Јер Бог, знајући унапред безочност његове будуће воље, допушта да се ђаво у њега усели. Тако се он, као што смо говорили, од блуда рађа и бива тајно васпитаван и изненада подбуњује, и устаје и царује. "
Каже св. Јован Дамаскин : http://www.pravoslavni-odgovor.com/Crkva_Hristova/o_antihristu.htm

Многи људи (наравно морају да буду из лозе које је написана у Писму) имају ту злу и безучну вољу и планове,али не да Господ да се сатана усели у сваког,већ оног тренутка када дође тај тренутак,сатана ће бити пуштен из ланаца у паклу и уселиће се у сина погибли.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 5th December 2009, 22:05

А што се тиче самог сина погибли.
То ће бити врло леп (да не кажем прелеп или над просечно леп) човек.
Врло отмен,углађен,шармантан,интелигентан и надпросечно паметан млад човек.
Жене ће просто лудети за њим,а сви људи ће га волети као што су несрећни Срби волели друга тита.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 5th December 2009, 22:19

Petar Duhovno Blago ::
Брате,написао си неке тачне ствари и неке веома погрешне и нетачне,стране самом православљу!
Прво ,праву и потпуну истину о биометрији не можеш добити на каналу АПОСТОЛ888 већ код живих људи који се много више разумеју у све то него поштовани брат "Апостол888".
Шта ти значи да не верују ником него само Господу.
Још да си написао да верују само Светом Писму и ником више па да комплетирамо Протестантизам и Протестанску мисао.
Постоје много стручних,духовних и светих људи који много више знају о свему овоме.
Слушајте ЖИВУ СВЕТУ ЦРКВУ а не појединце и "учитеље" и самозване духовнике без мантије.
Црква ће упозорити своје људе за све што ће штетити и штети души њених удова.
Слушајте Цркве и одлуке Њених Сабора - јер је то воља Духа Светога - све остало је лаж и не мора бити истина.

Да ли ћемо потпуну истину о биометрији добити од тебе који саветујеш браћу да прихвате нова биометријска документа?
Цитирам шта си рекао на претходној страни: "Тако да не требамо се ми православни много плашити нових докумената,наравно ако имамо могућности и спремности требамо их одбацити већ сада,али ако су нам потребни ради наше духовне и телесне користе (или нечега што нам неће штетити души и телу) ми немамо разлога за очајање и неку смешну и безразложну панику и сматрање да се од тога губи душа и да је то сад жиг звери (а има таквих)."
Према томе ти ако желиш биометријска документа ти их онда и прихвати, али немој саветовати осталу браћу која то нису узела да узимају!
Још да си написао да се уздају у папу, па да комплетирамо католицизам!
Petar Duhovno Blago ::
Шта ти значи да не верују ником него само Господу.
Значи да се уздају у Једног Господа Бога Творца универзума, а не у човека!

Рифид чип јесте ПОГУБНА СТВАР КОЈА СЕ НЕ СМЕ УЗИМАТИ,САМО ЛУД ЧОВЕК БИ МОГАО СТАВИТИ ТАКО НЕШТО У ТЕЛО СВОЈЕ! Сви знамо шта је Библијски Жиг Звери и када ће он "бити у оптицају" - то нам такође сведоче разни Свети Оци и садашњи живи духовници и сама жива Црква!
Што се тиче светске владе,видећемо.
И да се оснује то опет није антихрист.
Видећемо и то колико овог или следећег месеца!
Ко је рекао да је то антихрист? Он би требао да буде на челу те светске владе, а не влада сама по себи.
Наравно,нико овде не подржава биометрију нити је сагласан са њом.
Али нико није луд да каже да се од тога губи душа,иде у пакао или нешто слично - што сам чуо од разних занесених људи који целокупно православље темеље на "теологији великог петка" (теологија страдања и мука) а чим нешто загусти први би побегли.
Многи заговарају одрицање од свега,а користе све благодати овога живота,па и сатанске картице "ВИСА" и остале чипована (666) средства. Сви много причају,а тек на делу ће се познати. Многи ће се изнадити.
Ако ти брате нећеш путовати до Свете Земље због нових докумената,то је наравно твој лични проблем. А можда ниси свестан шта губиш,само немој да саветујеш другима шта ће да раде - свако има слободну вољу.
Већ сам ти рекао, ако желиш да се поклониш Новом свестком поретку тако што ћеш узети оно што ти он нуди, ти то уради и срљај у пропаст, али немој друге саветовати да и они срљају у пропаст заједно са тобом.
Ја вам каже будите опрезни и верујте Цркви својој,верујте паметним,духовнима светим и духовно образованим људима.
А ја вам кажем уздајте се у Господа Исуса Христа а не у ове новотарце епископе који су продужена рука сатане...

Свако добро и на спасење Пост!
Такође!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 5th December 2009, 22:23

Petar Duhovno Blago ::ДА,користиће се,али када дође Антихрист биће у сасвим другчијем облику.
Жиг Звери ће бити нешто много опширније од самог чипа.
И то сигурно неће бити такав "гломазни" чип,већ нешто као ласерска тетоважа - безболно.
РФИД чип није безболан,буши се кожа и врло је непријатно његово имлатирање.

Одакле теби ове информације да ће бити у другачије облику? Где пише да ће жиг звери бити безболан?
Ти га онда прими у овом облику, ако мислиш да ово није жиг звери.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 5th December 2009, 22:24

Petar Duhovno Blago ::А што се тиче самог сина погибли.
То ће бити врло леп (да не кажем прелеп или над просечно леп) човек.
Врло отмен,углађен,шармантан,интелигентан и надпросечно паметан млад човек.
Жене ће просто лудети за њим,а сви људи ће га волети као што су несрећни Срби волели друга тита.

Па исто су тако луделе жене и за Обамом прошле године и причале да им је идол.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 5th December 2009, 22:26

Petar Duhovno Blago ::Ово није ништа чудно.
Нит` је први нити последњи који ово "скривено" говори.

Ако ти није ово ништа чудно, а ти онда немој коментарисати да ту нема ништа чудно.
То сам поставио за оне који сматрају да ту има нешто чудно.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Христов ратник 5th December 2009, 22:57

TruthSeeker ::Ако ти није ово ништа чудно, а ти онда немој коментарисати да ту нема ништа чудно.То сам поставио за оне који сматрају да ту има нешто чудно.

Laughing Laughing Laughing
Христов ратник
Христов ратник


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty борцима

Порука  ivan 5th December 2009, 23:17

Драги борци, борите се, указујте, не смућујте, постављајте упозорења, постите, молите се, приближавајте Богу, БОРИТЕ СЕ САДА ЈЕР СВАКО СЈУТРА БИЋЕ ВРЛО КАСНО, плата вам неће пропасти...

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 5th December 2009, 23:57

"Да ли ћемо потпуну истину о биометрији добити од тебе који саветујеш браћу да прихвате нова биометријска документа?
Цитирам шта си рекао на претходној страни: "Тако да не требамо се ми православни много плашити нових докумената,наравно ако имамо могућности и спремности требамо их одбацити већ сада,али ако су нам потребни ради наше духовне и телесне користе (или нечега што нам неће штетити души и телу) ми немамо разлога за очајање и неку смешну и безразложну панику и сматрање да се од тога губи душа и да је то сад жиг звери (а има таквих)."
Према томе ти ако желиш биометријска документа ти их онда и прихвати, али немој саветовати осталу браћу која то нису узела да узимају!
Још да си написао да се уздају у папу, па да комплетирамо католицизам!"

Превише се дрско опходиш и пишеш,но ја сам 100пута грешнији од тебе па ти праштам.
Ја сам рекао целу суштину и срж истине.
Оно што сам написао можете чути од свих правих духовника,како наших домаћих тако и оних са Свете Горе. Без фанатизма и искључивости и ревности која није по разуму.
Ја нигде нисам ником САВЕТОВАО да узму,свако треба да се саветује код СВОГ ДУХОВНИКА А НЕ ДА СЛУШЕ НЕКЕ САМОЗВАНЕ ИНТЕРНЕТ ГУРУЕ. Треба да слуша стручне и духовне људе,а не било кога од нас.Превише код тебе има искључивости и површног знања (што наравно не значи да ја имам било какво знање,напротив,ја ништа не знам само могу да учим од других и да пренесем) што наравно није нити срамота нити нешто толико страшно. У једној теми си написао да је свинско месо нечисто и како оно не сме да се једе и тако већ нешто - то је општа слика твоје духовности и православља,но нећемо о томе. (то наравно није критика или нешто слично ,већ констатација са моје стране).

Него реци ти мени искрено. Замисли ситуацију : теби мајка живи у (пример) Немачкој.
Жена је при самрти,умире - ти хитно мораш да идеш код ње,немаш пасош,мораш да вадиш нови биометријски,немаш другог избора. Да ли би ишао?
одговори само са "да" или "не" - кратко и јасно,без филозофирања.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 00:10

Будите опрезни и не верујте ником, него се само уздајте у Господа и Он ће вас све научити!
Обама је кандидат за антихриста, али ће време показати да ли јесте или ће се појавити неко други. Не дајте се преварити, него се уздајте у нашега Спаситеља Христа!

Ево целе твоје мисли.
Наравно,требамо бити опрезни увек. Најбитније од свега је то да духовно растемо,а како ће мо то постићи?
Подвизима и молитвом,а најбитније од свега је да стекнемо скрушеност срца - када то стекнемо,онда смо на путу вечног спасења и живота. Та скрушеност срца је кључ свега. Скрушеност срца је изнад сваког подвига,изнад сваке молитве и сваког труда.
Када стекнемо добре духовне темеље и добру послушност нашим добрим духовницима,светим оцима и Цркви као целини уопште онда ће мо добити и добро расуђивање и познање доброг од зла.
Шта значи не вероватни ником?То значи не вероватни ником :ни Цркви,ни саборима ни епископима ни светим оцима ни Духу Светом.
Верујмо најпре у Цркву као целину која је непогрешива,у њене одлуке,позиве и прекоре то је воља Духа Светог. Шта она каже то је истина и то се мора безпрекорно слушати и покоравати. Преко Свете Цркве и њених светих људи добијамо сазнање шта од нас тражи спаситељ наш Христос.
Када нам нешто буде погубно по душу тада ће Црква јасно на сва звона рећи и објавити. Иначе ко мисли другачије тај се противи и Цркви и Духу Светом.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 2 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму