АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Биометријски пасош!

+12
Ekoli
Fickov
mudrycz
Христов ратник
TruthSeeker
ivan
Константин
Sveto Pravoslavlje
Stevaan
СнагаСамсонова
ppp
Њикалај
16 posters

Страна 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Go down

Биометријска документа

Биометријски пасош! - Page 4 Vote_lcap62%Биометријски пасош! - Page 4 Vote_rcap 62% 
[ 16 ]
Биометријски пасош! - Page 4 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 4 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
Биометријски пасош! - Page 4 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 4 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
 
Укупно гласова : 26
 
 
Poll closed

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th December 2009, 01:39

sto se tice Ignjatija,Irineja Bulovica,Zizjulasa i Lavrentija oni sami sebe pogubljavaju zbog dela koja cine i nove nauke koju hoce da nam umetnu,ko me bude pitao zasto neka cita moje predhodne postova sto se njih tice,ali svakako da ukoliko neki episkopi postanu jeretici mi cemo biti kao oni jeretici ukoliko ih i dalje sledimo,ali bez Hrista nije moguce da postoji crkva,episkop nije glava crkve njemu samo pripada prvenstvo casti,kao sto ni patrijarh Vartolomej nije glava citave vaseljene vec je prvi medju jednakima,
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 6th December 2009, 01:39

Petar Duhovno Blago ::
Већ почињем да те жалим брате,али стварно. Узми се у разум молим те и не наноси себи штету.
То је могуће све зато што је овде писана реч и људи се погрешно разумеју.
Када грешиш признај да грешиш и да пишеш јереси!
То што си написао (да је свиња "нечиста") је јерес и сама хула на Јеванђеље и Нови Заве. Када погершиш признај,а немој поред очигледних ствари да скрећеш тему на моје страсти према месу!
Да ,ја робујем и стомакоугађању и свим нечистим и прљавим гресима,заиста сам нечист и прљав и грешан.То стоји - јер је то ЧИСТА истина,не спорим је. Пун сам страсти ,а врлина немам!

Ти си Перо сам себи контрадикторан. Час кажеш за себе да си пун греха, час си у стању да осуђујеш друге као да си безгрешан, уместо да коригујеш сам себе и своје страсти према храни. Час си саркастичан, као свестан си своје грешности, а онда волиш друге да учиш, скоро исто као и фарисеји у доба Господа Исуса Христа.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 01:42

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Ти Перо бре ко прави католик! Смем ли рећи штогод о папи, а да се ти не увредиш?
Ко је глава Цркве: Господ Христос или новотарци?

Смеш,пиши шта год хоћеш,за себе пишеш.
Рећи за епископа своје Цркве да је "продужена рука сатане" самог себе стављаш у пропаст јер се причешћујеш из исте чаше са њим,као и сви ми.
Глава Цркве је Господ Христос и то нико не спори,нити било ко од наших епископа то спори.
Глава Цркве је Христос,а епископ је такође глава Цркве, јер возглављује своју епархију (јер је свака епархија једна Црква). Без Епископа није могуће ни да постоји Црква нити да се служи Света Литургија.
Нити нам је спасење могуће ако су нам епископи јеретици и сатанисти а ми општима заједно са њима.
Ако нам је епископ јеретик и ми смо јеретици - то је јасно.
Ја се залажем за праву Христову Светосавску цркву и причешћујем се у манастирима, за разлику од тебе који не можеш да препознаш сатанину обману кроз екуменизам и новотарце.

Када ме већ тераш да будем горд бићу горд јер боље је и учини себи штету ако је другом на спасење.
Ти се причешћујеш у манастирима,а где се ми причешћујемо?
Јер се разликује Свето Причешће од манастира до манастира?
Твоје писање се не разликује од писања прелешћених људи,мада сви смо у прелести то је нормално.
Сви прелазимо из фазе у фазу и мислимо да смо ми једини истинита,а остали заслепљени и не виде ништа. Ми знамо шта је екуменизам и "новотарије" док су други јадни и слепи,сви ће у пакао. Ми смо светосавци док су ови други,их екуменисти јеретици,а немамо појма ни ко су ни шта су.
Али ево ја ћу рећи,ради тебе,због твојих нечистих помисли и погрешне ревности (поставићу један квалитетан текст који се баш односи на твоје писање ).
Ти се причешћујеш у манстирима (зар се причешће из храмова у градовима разликује од манастирских???!?),а ја сам будући (ако Бог да) хиландарски монах.Тако да...ако тим речима причамо...
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 6th December 2009, 01:46

Petar Duhovno Blago ::
Када ме већ тераш да будем горд бићу горд јер боље је и учини себи штету ако је другом на спасење.
Ти се причешћујеш у манастирима,а где се ми причешћујемо?
Јер се разликује Свето Причешће од манастира до манастира?
Твоје писање се не разликује од писања прелешћених људи,мада сви смо у прелести то је нормално.
Сви прелазимо из фазе у фазу и мислимо да смо ми једини истинита,а остали заслепљени и не виде ништа. Ми знамо шта је екуменизам и "новотарије" док су други јадни и слепи,сви ће у пакао. Ми смо светосавци док су ови други,их екуменисти јеретици,а немамо појма ни ко су ни шта су.
Али ево ја ћу рећи,ради тебе,због твојих нечистих помисли и погрешне ревности (поставићу један квалитетан текст који се баш односи на твоје писање ).
Ти се причешћујеш у манстирима (зар се причешће из храмова у градовима разликује од манастирских???!?),а ја сам будући (ако Бог да) хиландарски монах.Тако да...ако тим речима причамо...
Не терам те ја Перо него твоја сујета и гордост те тера, могуће као и последица стомакоугађања.
А да питам ја тебе нешто:
А како то мислиш да идеш на Хиландар?
Да није отуд твоја душегубна помисао да узмеш биометријска документа?
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 01:47

Sveto Pravoslavlje ::sto se tice Ignjatija,Irineja Bulovica,Zizjulasa i Lavrentija oni sami sebe pogubljavaju zbog dela koja cine i nove nauke koju hoce da nam umetnu,ko me bude pitao zasto neka cita moje predhodne postova sto se njih tice,ali svakako da ukoliko neki episkopi postanu jeretici mi cemo biti kao oni jeretici ukoliko ih i dalje sledimo,ali bez Hrista nije moguce da postoji crkva,episkop nije glava crkve njemu samo pripada prvenstvo casti,kao sto ni patrijarh Vartolomej nije glava citave vaseljene vec je prvi medju jednakima,

Нико није јеретик док му се не одузме чин и бладат са рукоположења.Док неког сабор не прогласи јеретиком тај није јеретик.
Те које синабројао (а изоставио им јасан црквени чин) нико не сматра јеретицима,већ они који се не слажу са њиховом теологијом говоре да у тој теологији има примеса јереси,неки то доказују док неки само клевећу и причају разне глупости.
Јерес и бити јеретик је веома различита ствар.
Јеретик се тек постаје када нас неко анатемише и прогласи таквим.

ali svakako da ukoliko neki episkopi postanu jeretici mi cemo biti kao oni jeretici ukoliko ih i dalje sledimo

Не ако престано да их следимо,већ ако ПРЕСТАНЕМО ДА ОПШТИМО ЛИТУРГИЈСКИ И МОЛИТВЕНО СА ЊИМА! Ми све сви ПРИЧЕШЋУЈЕМО ИЗ ИСТЕ ЧАШЕ! ЦЕЛА ПРАВОСЛАВНА ВАСЕЉЕНА!


Последњи изменио Petar Duhovno Blago дана 6th December 2009, 01:58. измењено укупно 1 пута
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 01:55

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Када ме већ тераш да будем горд бићу горд јер боље је и учини себи штету ако је другом на спасење.
Ти се причешћујеш у манастирима,а где се ми причешћујемо?
Јер се разликује Свето Причешће од манастира до манастира?
Твоје писање се не разликује од писања прелешћених људи,мада сви смо у прелести то је нормално.
Сви прелазимо из фазе у фазу и мислимо да смо ми једини истинита,а остали заслепљени и не виде ништа. Ми знамо шта је екуменизам и "новотарије" док су други јадни и слепи,сви ће у пакао. Ми смо светосавци док су ови други,их екуменисти јеретици,а немамо појма ни ко су ни шта су.
Али ево ја ћу рећи,ради тебе,због твојих нечистих помисли и погрешне ревности (поставићу један квалитетан текст који се баш односи на твоје писање ).
Ти се причешћујеш у манстирима (зар се причешће из храмова у градовима разликује од манастирских???!?),а ја сам будући (ако Бог да) хиландарски монах.Тако да...ако тим речима причамо...
Не терам те ја Перо него твоја сујета и гордост те тера, могуће као и последица стомакоугађања.
А да питам ја тебе нешто:
А како то мислиш да идеш на Хиландар?
Да није отуд твоја душегубна помисао да узмеш биометријска документа?

Ја не знам када смо ми брате овце чували - да би ме ти звао Перо?
Ми се не познајемо.

Стварно је бесмислено водити било какав разговор са тобом.
Јер постављаш такве постове који су фрапанто запрешћавајући.
То што пишеш говори све,сваком иоле духовном свестном човеку биће јасно.
Многе јереси и не - православне ствари се могу пронаћи у твом писању,поготово ово за манастире и причешћивање,јер вероватно ни немаш свест шта је Свето Причешће.
Но све то није толико битно.
Опет се хваташ за моје стомакоугађање за које ја одговарам пред Господом,а своју јерес не прихваташ и не извињаваш се што на ПРАВОСЛАВНОМ форуму пишеш јереси и износиш мишљења страна православној Цркви. Све то испада небитно док је моја гордост,сујета и стомакоугађање битно. Видиш ти си наборајао све моје грехе која ја имам,док ја не видим да сам неки твој грех или личну особину написао.


Мислим лепо да одем! Има благослов од манастира Хиландара да узмем нови Пасош и то је моја лична ствар.Као и сви светогорци и Хиландарци имаћу нови пасош и то је моја лична ствар.
А шта је душепогубна мисао и помисао то остави за неког другог.


Последњи изменио Petar Duhovno Blago дана 6th December 2009, 02:19. измењено укупно 1 пута
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 6th December 2009, 02:00

Petar Duhovno Blago ::
Мислим лепо да одем! Има благослов од манастира Хиландара да узмем нови Пасош и то је моја лична ствар.Као и сви светогорци и Хиландарци имаћу нови пасош и то је моја лична ствар.
А шта је душепогубна мисао и помисао то остави за неког другог.

Ето брате мој у Христу видиш да сам те прозрео, ја теби све опраштам и желим свако добро!
Мислиш ли да ћеш учинити већу корист својој души ако се вериш са сатаном преко биометријских докумената?
Ја те као пријатељ још једном молим да размисиш о својој одлуци!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th December 2009, 02:01

zaista nema smisla da se svadjate braco,kod brata Petra se vidi da je izuzetno odan Hristu,ali nikad sto se tice episkopa zavisi i od situacije,episkopa ne smijemo gledati kao bezgresnog i kao jedini moguci spas i glavu crkve,koliko je hriscana kroz istoriju bilo koji su bili bez pricesca i episkopa dok su se krili po katakombama,ili kad su bili progoni i ratovi,svakako da je episkop obavezan kad je na primer u drzavi sve u redu i kad su svi u mogucnosti da idu u crkvu,ali kad se desavaju katastrofe onda vec.....i naravno da napomenem cak ce vam i episkop reci da od njega ne zavisi spasenje vec od milosti samog Gospoda i nase volje da primimo spasenje koje nam Gospod nudi zabadava.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 02:02

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Већ почињем да те жалим брате,али стварно. Узми се у разум молим те и не наноси себи штету.
То је могуће све зато што је овде писана реч и људи се погрешно разумеју.
Када грешиш признај да грешиш и да пишеш јереси!
То што си написао (да је свиња "нечиста") је јерес и сама хула на Јеванђеље и Нови Заве. Када погершиш признај,а немој поред очигледних ствари да скрећеш тему на моје страсти према месу!
Да ,ја робујем и стомакоугађању и свим нечистим и прљавим гресима,заиста сам нечист и прљав и грешан.То стоји - јер је то ЧИСТА истина,не спорим је. Пун сам страсти ,а врлина немам!

Ти си Перо сам себи контрадикторан. Час кажеш за себе да си пун греха, час си у стању да осуђујеш друге као да си безгрешан, уместо да коригујеш сам себе и своје страсти према храни. Час си саркастичан, као свестан си своје грешности, а онда волиш друге да учиш, скоро исто као и фарисеји у доба Господа Исуса Христа.

Лепо је то када се Фарисејски пише од Фарисејима.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 02:06

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Мислим лепо да одем! Има благослов од манастира Хиландара да узмем нови Пасош и то је моја лична ствар.Као и сви светогорци и Хиландарци имаћу нови пасош и то је моја лична ствар.
А шта је душепогубна мисао и помисао то остави за неког другог.

Ето брате мој у Христу видиш да сам те прозрео, ја теби све опраштам и желим свако добро!
Мислиш ли да ћеш учинити већу корист својој души ако се вериш са сатаном преко биометријских докумената?
Ја те као пријатељ још једном молим да размисиш о својој одлуци!

Свака част на прозорљивости!
То што пишеш је ревности не по разуму.
Хвала на саветима,али савете примам од светих и преподобних светогорских монаха који имају,ревност,расуђивање и знање по Христу и Духу Светом,а не самозваних учитеља и православаца који ни своју веру још нису упознали.

Ја тебе као приајтељ молим да поразмислиш на разним не-православним стварима које си написао овде,да добро проучиш све то што тако одважно и тврдиш.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th December 2009, 02:06

ko moze poreci da ova cetvorica ne unose jeresi u crkvu,ja sam se trudio i ostavljao postove i dokaze za njih cetvoricu i nikoga ne klevecem,uvek sto govorim govorim jer sam sto posto u to siguran zaista,ko zeli moze sam da uoci sta sve ova cetiri episkopa uvode iz raznih njihovih izjava predavanja,druzenja sa raskolnicima tj krsenja zapovesti od apostola direktno,
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 6th December 2009, 02:12

Petar Duhovno Blago ::
Свака част на прозорљивости!
То што пишеш је ревности не по разуму.
Хвала на саветима,али савете примам од светих и преподобних светогорских монаха који имају,ревност,расуђивање и знање по Христу и Духу Светом,а не самозваних учитеља и православаца који ни своју веру још нису упознали.
Ја тебе као приајтељ молим да поразмислиш на разним не-православним стварима које си написао овде,да добро проучиш све то што тако одважно и тврдиш.

Не знам од кога примаш савете, али ако те тај саветује да примиш данас биометријска документа а сутра RFID chip, онда би требало добро да размислиш у шта се упушташ и да ли је све то вредно ризика да погубиш душу, коју наводно идеш да спасеш...
Када би те тај исти монах саветовао да примиш RFID chip зарад неког вишег циља, да ли би га послушао?
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 02:12

Sveto Pravoslavlje ::ko moze poreci da ova cetvorica ne unose jeresi u crkvu,ja sam se trudio i ostavljao postove i dokaze za njih cetvoricu i nikoga ne klevecem,uvek sto govorim govorim jer sam sto posto u to siguran zaista,ko zeli moze sam da uoci sta sve ova cetiri episkopa uvode iz raznih njihovih izjava predavanja,druzenja sa raskolnicima tj krsenja zapovesti od apostola direktno,

То сам и ја некада мислио.
Да би доказао јереси не можеш да извлачиш текстове из контекста.
Теологија Еп.Игњатија (за коју сам ја некадам мислио да је чиста јерес и чак називао вл.Игњатија јеретиком) није толико разумљива за теолошки непоткован свет. Мада сигурно има мана,али и свети Оци и њихова учења имају и те како доста мана и грешки.
Најчистије је све оно што је донето на 7 Васељенских Сабора.
Дружење са расколницима није никакво кршење апостолских заповести,ако тако гледамо их сви смо их прекршили,а поготово св.Владика Николај.
Шта би рекли за то да је Свети Владика Николај у саборној Цркви причестио једног Агликанца?
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 6th December 2009, 02:14

Sveto Pravoslavlje ::ko moze poreci da ova cetvorica ne unose jeresi u crkvu,ja sam se trudio i ostavljao postove i dokaze za njih cetvoricu i nikoga ne klevecem,uvek sto govorim govorim jer sam sto posto u to siguran zaista,ko zeli moze sam da uoci sta sve ova cetiri episkopa uvode iz raznih njihovih izjava predavanja,druzenja sa raskolnicima tj krsenja zapovesti od apostola direktno,

Ти си брате мој по Петру јеретик...
Како смеш тако да хулиш? (сарказам)
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 02:14

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Свака част на прозорљивости!
То што пишеш је ревности не по разуму.
Хвала на саветима,али савете примам од светих и преподобних светогорских монаха који имају,ревност,расуђивање и знање по Христу и Духу Светом,а не самозваних учитеља и православаца који ни своју веру још нису упознали.
Ја тебе као приајтељ молим да поразмислиш на разним не-православним стварима које си написао овде,да добро проучиш све то што тако одважно и тврдиш.

Не знам од кога примаш савете, али ако те тај саветује да примиш данас биометријска документа а сутра RFID chip, онда би требало добро да размислиш у шта се упушташ и да ли је све то вредно ризика да погубиш душу, коју наводно идеш да спасеш...
Када би те тај исти монах саветовао да примиш RFID chip зарад неког вишег циља, да ли би га послушао?

Ја не знам зашто си толико запео за тај проклети РФИД чип.
Нити би ми било ко то саветовао нити би то примио по цену живота.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th December 2009, 02:16

naravno da nova dokumenta mogu da se izbegnu,pa ima i tema u ovom forumu o tome,moje misljenje je da niko nebi trebao da se veri sa satanom vec da se bori i iskoristi pravo da izbegne njen prsten i uzme stari pasos......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 6th December 2009, 02:17

Petar Duhovno Blago ::
Ја не знам зашто си толико запео за тај проклети РФИД чип.
Нити би ми било ко то саветовао нити би то примио по цену живота.

У реду, слава и хвала Господу на томе!
А биометријска документа ти не сметају?
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 6th December 2009, 02:19

Sveto Pravoslavlje ::naravno da nova dokumenta mogu da se izbegnu,pa ima i tema u ovom forumu o tome,moje misljenje je da niko nebi trebao da se veri sa satanom vec da se bori i iskoristi pravo da izbegne njen prsten i uzme stari pasos......
Проблем је брате мој што Петар неће моћи да оде на Хиландар ако се не вери са сатаном, па је управо реч о томе да ли је то вредно тога...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th December 2009, 02:21

prvo mi objasnite zasto sam jeretik i sarkastican,i kako to da nauka svetih otaca ima mana i TO MNOGO JER SU ONI ETO BILI VODJENI SVETIM DUHOM......objasnite mi kako ste to vi bili prosvetljeni da je Ignjatije u stvari u pravu hocu objjasnjenje pa cemo da vidimo ko je ovde jeretik....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 02:28

Ево користан текст за све,а посебно за брата trueseeker

https://apostolskicentar.forumotion.com/forum-f2/topic-t249.htm#3598
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th December 2009, 02:29

Притом, апостол Павле допушта површно општење са нехришћанским светом из околине, Јер бисте (иначе) морали изиђи из овога света" (1. Кор. 5,10) у противном. Очигледно је да овде треба повући оштру границу измећу нужних пословних односа са људима и добровољног присног општења. Стога треба пазити приликом позивања познаника, избора пријатеља за игру детета и приликом примања радника у кућу.

Оправдање за општење са безаконицима и атеистима не може да буде ни рођачка веза; ми знамо да Господ не говори о сродству по телу, већ по духу: "Јер ко врши вољу Божију онај је брат Мој и сестра Моја и мати Моја" (Мк. 3, 35). Стога се у породицу могу примити ради заједничког живљења старци, баке и деке, или сирочићи од блиских рођака само по благослову духовног оца. И дешава се да они понекад не дају благослов за то због опасности нарушавања побожног и мирног поретка породице, која прети од уласка у њу блиског по телу, али далеког по духу човека.
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 02:30

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Ја не знам зашто си толико запео за тај проклети РФИД чип.
Нити би ми било ко то саветовао нити би то примио по цену живота.

У реду, слава и хвала Господу на томе!
А биометријска документа ти не сметају?

Слава и хвала Богу што нас трпи овако грешне.

Наравно да ми сметају,нити би их вадио ради неког луксуза или тек онако.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th December 2009, 02:30

kako treba da tumacimo ovaj tekst,moze li neko da mi objasni posto sam ja izgleda jeretik........
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 6th December 2009, 02:33

TruthSeeker ::
Sveto Pravoslavlje ::naravno da nova dokumenta mogu da se izbegnu,pa ima i tema u ovom forumu o tome,moje misljenje je da niko nebi trebao da se veri sa satanom vec da se bori i iskoristi pravo da izbegne njen prsten i uzme stari pasos......
Проблем је брате мој што Петар неће моћи да оде на Хиландар ако се не вери са сатаном, па је управо реч о томе да ли је то вредно тога...

Петар се неће верити са сатаном.
Петар се може верити са сатаном само преко свог прљавог греха и страсти које га вуку у власт сатане.

Треба правилно схватити значење израза "веридба са сатаном" - то је оно што значи и односи се на људе које ће примити и нова документа и све што им НВО буде сервирао,па на крају и ће се поклонити и самој звери и примити жиг његов.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  TruthSeeker 6th December 2009, 02:35

Petar Duhovno Blago ::
Слава и хвала Богу што нас трпи овако грешне.
Наравно да ми сметају,нити би их вадио ради неког луксуза или тек онако.

Слава Му и хвала вавек, векова...

А ради чега би се верио са сатаном?
Шта је то због чега би поклекао?
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 4 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 4 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму