АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

И нове здравствене књижице су неприхватљиве

+3
Јеленка
Њикалај
Sveto Pravoslavlje
7 posters

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Marko 27th January 2010, 16:31

Помаже Бог свима!
Скренуо бих овом приликом пажњу на то да ни нове здравствене књижице нису прихватљиве са становишта спасења. Наиме, нове здравствене књижице имају баркод. Он представља баркод обрасца књижице и када би имао само ту улогу, онда коришћење нове здравствене књижице не би било грех. Али, пошто се овај баркод књижице електронски очитава и тиме се отвара наш лични досије у компјутерском систему, онда је то не само баркод књижице него и наш лични идентификациони број коме је придружен број 666. Зато су и нове здравствене књижице неприхватљиве и душегубне.
Дакле, иако нема биометријске процедуре, неприхватљивост је у томе што се наш лични досије отвара помоћу броја 666, тј. зато што баркод књижице постаје и наш лични баркод, односно наше лично име. Тако 666 више није само број производа (обрасца књижице) него и број човека. Сада се као наш лични број користи број књижице, уместо тога може да се користи и ЈМБГ, а тенденција је да се као идентификатор и овде користи ЛБО (једанаестоцифрени број), али који год модел да се изабере, суштина је иста – наш лични број у комбинацији са бројем 666 отвара наш лични досије. Чак и кад се изгуби књижица, па се купи нова, са новим бројем, суштина остаје иста, јер и тај нови број опет постаје наш лични број, наше бројно име којим се отварају подаци у антихристовом компјутерском систему.
Биометријске карактеристике које се у рачунарима претварају у лични идентификациони број само су додатне карактеристике које нас додатно и детаљније описују, али и сви електронски документи без биометрије користе наше бројно име које са кодом доступа 666 отвара наш фајл.
Детаљније о жигу звери и антихристовом компјутерском систему читаоци могу овде прочитати:
http://www.pravoverje.com/Otpadnistvo/Zig/zig1.htm
Опширније о новим здравственим књижицама:
http://www.pravoverje.com/Otpadnistvo/Zig/zig2.htm

Нека Свети Сава, кога данас славимо, подари да што више Срба спозна Истину, покаје се и врати својој православној, прадедовској вери!
Амин!

Marko


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Marko 27th January 2010, 17:20

Овом приликом бих и да обавестим све читаоце да је могуће извадити личну карту по старом обрасцу чак и кад лице први пут вади личну карту по добијању држављанства Србије. Тако је мој пријатељ пре око 2 месеца добио држављанство Србије, а пре око седам дана је извадио и личну карту по старом обрасцу. Он је на шалтеру за добијање докумената рекао да тражи личну карту по старом обрасцу. Одговорено му је да може да изабере личну без чипа. Он је рекао да је то исто тако (као и лична са чипом) електронска документација која је за њега из верских убеђења неприхватљива и да му је главна инспекторка у Љермонтовој (код које је претходно ишао) рекла да иде у општину у којој је пријављен да вади стари документ. Онда је службеница неког позвала телефоном и потом рекла да може да извади личну са старим обрасцем. Поднео је сву потребну документацију која се стандардно предаје приликом подношења захтева за личне карте по старом обрасцу и добио је личну карту пре неки дан.
Ето, будимо упорни и боримо се за своја Уставом, а пре свега Богом загарантована права!

Marko


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 27th January 2010, 17:40

eeeeh moj brate,da je srece ti bi vec odavno znao DA NEMA TOG PROIZVODA,knjizce,dokumenta sa bar kodom itd.itd koji nema u sebi 666.......ja sam ovde negde vec stavio o tome tekst..........
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Marko 28th January 2010, 16:18

Sveto Pravoslavlje ::eeeeh moj brate,da je srece ti bi vec odavno znao DA NEMA TOG PROIZVODA,knjizce,dokumenta sa bar kodom itd.itd koji nema u sebi 666.......ja sam ovde negde vec stavio o tome tekst..........
Вероватно нисте пажљиво читали оно што сам написао. Баркод нове здравствене књижице је лични број аутоматске електронске идентификације не само обрасца књижице него и њеног корисника. Да је то само баркод производа, онда не би било никаквих проблема, али пошто је то истовремено и баркод човека, јер се користи за електронско очитавање досијеа човека, онда је коришћење таквих здравствених књижица неприхватљиво и душегубно, представља веридбу са звери. Ко умре верен са ђаволом, отићи ће у његово царство - пакао исто као и онај који је венчан са звери, тј. ко је електронске документе примио на руку или чело. Запазите да је веричип најпре рекламиран за медицинске сврхе, а сада се у филму који сте и Ви сами јуче поставили отворено говори да ће да се користи и за купопродају. Стављањем електронског документа (веричипа или ласерске тетоваже) у тело, човек се венчава са звери, а стављањем електронског документа у џеп, вери се са звери.
Када се двоје младих вере, наш народ каже "обећали су се једно другом".
Хоћемо ли себе обећати Сатани?! Далеко било! Ако је неко то већ учинио, треба да се покаје што пре и да врати документ којим се верио са ђаволом. Сад је време стражења и борбе! То што многи и даље живе као да се ништа не дешава, не треба да нас чуди. Тако како сада живе, живеће и кад дође Антихрист - "безбрижно" и "у окамењеној неосетљивости". И то и поред свих невоља (ратова, земљотреса, глади, убистава, ...) које се около дешавају. То су све знаци времена. Господ је и рекао да ће доћи Онај Дан изненада и да ће стање људи у последња времена бити "као у време Нојево - јеђаху, пијаху, жењаху се и удаваху и не осетише докле дође потоп и однесе све. Тако ће бити и у дане оне...". Препоручујем свима, ко год може, да набаве "Тумачење Откривења Светог Јована Богослова" од светог Андреја Кесаријског. Ту је лепо описан карактер људи у доба владавине звери, почетак суда Божијег већ сада на земљи итд.

Marko


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Њикалај 29th January 2010, 22:51

Marko ::
Sveto Pravoslavlje ::eeeeh moj brate,da je srece ti bi vec odavno znao DA NEMA TOG PROIZVODA,knjizce,dokumenta sa bar kodom itd.itd koji nema u sebi 666.......ja sam ovde negde vec stavio o tome tekst..........
Вероватно нисте пажљиво читали оно што сам написао. Баркод нове здравствене књижице је лични број аутоматске електронске идентификације не само обрасца књижице него и њеног корисника. Да је то само баркод производа, онда не би било никаквих проблема, али пошто је то истовремено и баркод човека, јер се користи за електронско очитавање досијеа човека, онда је коришћење таквих здравствених књижица неприхватљиво и душегубно, представља веридбу са звери. Ко умре верен са ђаволом, отићи ће у његово царство - пакао исто као и онај који је венчан са звери, тј. ко је електронске документе примио на руку или чело. Запазите да је веричип најпре рекламиран за медицинске сврхе, а сада се у филму који сте и Ви сами јуче поставили отворено говори да ће да се користи и за купопродају. Стављањем електронског документа (веричипа или ласерске тетоваже) у тело, човек се венчава са звери, а стављањем електронског документа у џеп, вери се са звери.
Када се двоје младих вере, наш народ каже "обећали су се једно другом".
Хоћемо ли себе обећати Сатани?! Далеко било! Ако је неко то већ учинио, треба да се покаје што пре и да врати документ којим се верио са ђаволом. Сад је време стражења и борбе! То што многи и даље живе као да се ништа не дешава, не треба да нас чуди. Тако како сада живе, живеће и кад дође Антихрист - "безбрижно" и "у окамењеној неосетљивости". И то и поред свих невоља (ратова, земљотреса, глади, убистава, ...) које се около дешавају. То су све знаци времена. Господ је и рекао да ће доћи Онај Дан изненада и да ће стање људи у последња времена бити "као у време Нојево - јеђаху, пијаху, жењаху се и удаваху и не осетише докле дође потоп и однесе све. Тако ће бити и у дане оне...". Препоручујем свима, ко год може, да набаве "Тумачење Откривења Светог Јована Богослова" од светог Андреја Кесаријског. Ту је лепо описан карактер људи у доба владавине звери, почетак суда Божијег већ сада на земљи итд.



Колико год биле лоше не могу бити исто штетна као и биометриска документа, где дајемо личан биометријски потпис. На крају оне трају много краће и зависе од много тога. У суштини, шта предлажеш да се учини, ево, нажалост, ја сам је скоро извадио, да се спали и/или... ?
Њикалај
Њикалај


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Marko 30th January 2010, 13:00

Њикалај ::
Колико год биле лоше не могу бити исто штетна као и биометриска документа, где дајемо личан биометријски потпис. На крају оне трају много краће и зависе од много тога. У суштини, шта предлажеш да се учини, ево, нажалост, ја сам је скоро извадио, да се спали и/или... ?
Trenutno mi ne radi cirilica, pa cu odgovoriti latinicom (mada i ona je nase pismo, ne trebamo je se odricati, ali treba da sto vise pisemo cirilicom zbog njene ugrozenosti).
Nove zdravstvene knjizice su stetne kao i biometrijska dokumenta, jer su elektronske kao i biometrijske, a to znaci da su u sistemu sa brojem zveri 666. Dakle, sva elektronska dokumenta, bilo biometrijska, bilo nebiometrijska su dusegubna, jer nasem licnom brojnom imenu pridruzuju broj zveri 666 kao kod dostupa za citanje i upis podataka u licne fajlove antihristovog kompjuterskog sistema. Duzina trajanja dokumenta i zamena novim nema nikakav sustinski znacaj, jer uvek postoji licni broj koji sluzi za identifikaciju u sistemu zveri. Postoje dva nacina za pokajanje - da vratis ili spalis dokument. Mislim da je bolje da se dokument vrati, jer na taj nacin onome od koga si uzeo dokument, isti i vracas i ispovedas veru pred tim sistemom. Tako da ti savetujem da vratis knjizicu sto pre i da tako ponovo zadobijes mir sa Bogom, tvojim Tvorcem i svakog dobra Podariteljem. A zdravlje prepusti Njemu, Nebeskom Lekaru i duse i tela. Ako ne daju hriscanima da se lece kao i do sad, onda se prepustamo volji Bozijoj da nas ona vodi. Drzimo sve Crkvom propisane postove i to je vec pola zdravlja. Hranimo se zdravo, uravnotezimo san i fizicke i umne aktivnosti i ucinili smo skoro sve sto je do nas. Cuvajmo se da se ne povredimo, pa ce nas cuvati i Bog. Ako se i povredimo ili neku tezu bolest dobijemo, Boziji Promisao nas nece ostaviti. Ili ce nam Boziji promisao dati nekog savesnog lekara koji ce nam rane isceliti i bez knjizice ili ce neki drugi nacin Gospod za nas udesiti. Setimo se i reci Pisma da ako ko boluje medju vernima, nek se dozovu prezviteri Boziji da ih pomazu. Dakle, sveta tajna jeleosvecenja i druge svete tajne su neprocenjiv dar Boziji. One lece i telo, ali daju (sveto pricesce) i zivot vecni. Naravno samo u istinskoj Crkvi Pravoslavnoj, kod pravih pastira Gospodnjih. A takav je danas samo jedan episkop u svetu (Hrizostom Solunski) i par njegovih svestenika, kako Gospod i prorece: "Sin coveciji kada dodje drugi put, hoce li naci veru na zemlji".
Poslusajmo Gospoda koji kaze: "Istite najpre Carstvo Bozije i pravdu Njegovu, a sve ostalo dodace vam se". Naravno, nema ni hrane bez rada, nista ne biva bez truda sto je posledica Adamovog pada i zajednicko je za sve ljude, a hriscanima ce se uz to nanositi nepravde, jer kao sto vidimo nece nam dati ni hranu da jedemo bez ziga, ali ako samo pravu veru uscuvamo i Carstvu Nebeskom tezimo, Gospod ce nas u svemu pomagati. Setimo se da je Gospod hranio Jevreje manom kad su izlazili iz Egipta preko pustinje. A nasa nebeska mana je sveto pricesce. A oni koji prime zig zveri imace sta da jedu, ali po svetim Ocima, osecace se sedam puta gladniji nego sto je uobicajeno, a potom ce Gospod udariti zemlju i susom, pa Antihrist nece moci ni samom sebi pomoci od gladi i svih ostalih zala koja se sruce na ljude koji prime zig.
Dusu svoju sacuvajmo, nju nam niko ne moze oduzeti, cak i da nam sve, pa i zivot nas telesni uzmu. "Sije se za raspadljivost, a ustaje za neraspadljivost". Hristos je stradao i vaskrsao za nas, pa ce i nas vaskrsnuti u zivot ako Mu sledujemo.
Krst je simbol hriscanstva, a broj 666 simbol antihriscanstva. Hriscani nose casni krst Hristov kao simbol prepoznavanja Kome se klanjaju, Kome sluze i Koga ispovedaju. Antihristi nose elektronska dokumenta sa djavoljim brojem 666 u dzepu ili telu kao simbol prepoznavanja kome (Antihristu, djavolu i njegovom carstvu) se klanjaju, sluze i koga ispovedaju. Kad hriscanin duhovno padne i svesno ili nesvesno prihvati elektronski dokument, on postaje antihrist, sluga onog konacnog Antihrista. Ako uzme elektronski dokument koji jos nije stavio u telo, moze da se pokaje i ponovo postane hriscanin, a ako uzme elektronski dokument koji je stavio u telo, onda se vencao sa Antihristom, sa djavolom i ne moze vise da postane hriscanin. Biometrijska elektronska dokumenta se razlikuju od nebiometrijskih elektronskih dokumenata u tome sto ona podrazumevaju i unosenje telesnih karakteristika u kompjuter cime se covek jos vise priblizava Satani, spremniji je da svoje telo direktno potcini Satani, ucinio je poslednji korak pred vencanje sa Satanom, tj. primanje ziga na telo cije je karakteristike vec dao da se prenesu u zverski kompjuterski sistem.
Inace, iako i elektronska licna dokumenta u dzepu mogu da se koriste u kupoprodaji, mislim (a vreme ce pokazati da li ce biti tako ili ne) da ce jedno vreme da se koriste u kupoprodaji paralelno sa koriscenjem vericipa ili laserske tetovaze na telu za kupoprodaju, a da ce sve vise da vericip i laserska tetovaza zamenjuju biometrijske elektronske dokumente, jer bi planeri Novog Svetskog Poretka svakako zeleli da covek kad jednom uzme elektronska dokumenta ne moze vise da ih vrati, a to je moguce samo njihovim primanjem u telo. Naravno, covek ulaskom u sistem placanja pomocu elektronskih dokumenata sve vise sebe vezuje i dovodi u zavisnost od sistema koji kupoprodaju preko ziga moze da ostvari i preko elektronskih dokumenata u dzepu, ali potpuna i nepovratna potcinjenost se postize primanjem dokumenata u telo. Medjutim, hriscani znaju da i ta zavisnost nece biti dugog trajanja,znamo koliko je Gospod dopustio Antihristu da deluje, "izabranih radi skratice se dani oni", a onda dolazi Gospod Hristos po svoje pravednike koji nisu primili zig zveri, kao i po sve ostale pravednike svih vremena.
Njemu neka je sa Ocem i Duhom Svetim slava u vekove! Amin!

Marko


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 30th January 2010, 22:59

izes ti to zdravlje kad uzmes knjizice sa 666.....to zdravlje ti je onda djavo ponio.......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Јеленка 4th February 2010, 10:55

знате шта.Ја сам пре недељу дана мало јаче повредила тетиву и сад ме боли.Молила сам се Богу да ме исцели и нешто је ишло прилично споро.А онда сам се обратила физијатру и много ми је боље откад похађам терапије.

Шта пише у књижици ја немам појма.Нигде не видим на њој три шестице.Шта је она тета укуцала у компјутер исто немам појма,јер нисам гледала.Једино ме је интересовало да се исцелим што пре.Моје лично мишљење је да нас Бог лечи и посредним путем.Шта мислиш зашто нам је дао толике лекаре.Нисмо ми верници нека посебна фела па да се лечимо посредством све самих неких чуда.Чуда се дешавају,то наравно.Али ја сам једна обична особа,што верујем,за себе верујем,што постим,за себе постим.Кад сам здрава нормално се понашам,кад се разболим где друго да идем него код лекара.

Не верујем да ће ме Бог послати у пакао због здравствене књижице.Ја лично,имам много горих ствари у души на основу којих бих тамо много пре завршила.Нпр.мучи ме блудна страст.И кајем се због тога.И то је оно што ме највише мучи и што ми ствара искушења и борбу.А за здравствене књижице кажем овако:Хвала Богу што ме је послао у Дом Здравља код физијатра,и хвала Богу што ми је физијатар помогао те сам сада много боље и у стању да чиним више добрих дела него што би то био случај да се нисам јавила на терапије.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Њикалај 4th February 2010, 15:21

Јеленка ::знате шта.Ја сам пре недељу дана мало јаче повредила тетиву и сад ме боли.Молила сам се Богу да ме исцели и нешто је ишло прилично споро.А онда сам се обратила физијатру и много ми је боље откад похађам терапије.

Шта пише у књижици ја немам појма.Нигде не видим на њој три шестице.Шта је она тета укуцала у компјутер исто немам појма,јер нисам гледала.Једино ме је интересовало да се исцелим што пре.Моје лично мишљење је да нас Бог лечи и посредним путем.Шта мислиш зашто нам је дао толике лекаре.Нисмо ми верници нека посебна фела па да се лечимо посредством све самих неких чуда.Чуда се дешавају,то наравно.Али ја сам једна обична особа,што верујем,за себе верујем,што постим,за себе постим.Кад сам здрава нормално се понашам,кад се разболим где друго да идем него код лекара.

Не верујем да ће ме Бог послати у пакао због здравствене књижице.Ја лично,имам много горих ствари у души на основу којих бих тамо много пре завршила.Нпр.мучи ме блудна страст.И кајем се због тога.И то је оно што ме највише мучи и што ми ствара искушења и борбу.А за здравствене књижице кажем овако:Хвала Богу што ме је послао у Дом Здравља код физијатра,и хвала Богу што ми је физијатар помогао те сам сада много боље и у стању да чиним више добрих дела него што би то био случај да се нисам јавила на терапије.


ију! Блудна страст кажеш... ццц ова данашња омладина... ,О)
Ма удри бригу на весеље и мисли на Бога што чешће, душа ће бити веселија, а страсти смиреније, на крају, нико није рекао да млади не треба да осећају ништа. Време је чудо, поготову када нам хитро пролази.
Њикалај
Њикалај


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 4th February 2010, 17:31

Јеленка Амин....и да додам, И нове здравствене књижице су неприхватљиве 749467 И нове здравствене књижице су неприхватљиве 596189
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 4th February 2010, 17:33

Њикалај ми Срби смо нажалост највећи блудници данас....ужас......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Њикалај 4th February 2010, 17:57

Sveto Pravoslavlje ::Њикалај ми Срби смо нажалост највећи блудници данас....ужас......

шта ћеш кад ни (читај нама) је драже да се да не кажем шта него да радимо нешто паметно. ,О) Воле људи секс... шта ћеш, сви би да се ,,дрндају" без последица, а када дође до њих буде: Јао шта би, где сам Богу згрешио....
Њикалај
Њикалај


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Константин 4th February 2010, 18:17

Све нам је дозвољено, ал нам није све на корист(спасење)
Па браћо и сестре, молите се Богу да вам пошаље ребро па кад се сједините пред Богом онда ипуните заповест Божију рађајте се и пуните земљу....На жалост, ми данас радимо обрнуто газимо реч Божију,уживамо у сатанији(блуд, мастурбација..итд) и испуњавамо прву од масонских заповести...Депупулација
И нове здравствене књижице су неприхватљиве Georgiazapovesti
Е зато нам се и не дешавају нормалне ствари које данас називамо чудима, а да којим случајем живимо исправно пред Богом за све што нам је потребно требали би се само обратити Христу и добили би по Његовим речима.Тако стоји записано,а само будала може да у то симња.Значи очистити се од греха, тј не робовати, па тражити,мислим да је свети јован Златоусти рекао следеће:"служај Бога у заповестима, да би тебе Бог у молитвама"
Што се тиче књижице немам је, и тачно је да су и оне опасне.Ал данас је све кодирано бар кодом,можемо нпр по мени да се вежбано за прави жиг Антихриста тако што ћемо се више молитвено обраћати Господу,постити и наравно причешћивати,па ћемо имати и мање прилике да користимо и здраствене књижице....Ето то су нека моја размишљања,мада акжем само моја размишљања И нове здравствене књижице су неприхватљиве 29864
Константин
Константин


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 4th February 2010, 20:49

ц обѕиром брашћо да је био невероватан научни и медицински документарни филм иѕ 3 дела по сат и 30 минута је трајао,Невероватне библијске истине...али ово је сад посебно ѕа медицину и тврдње у библији било веѕано кад Бог упоѕорава о последицама блуда,и проклетству па иѕричито описује све сто и наука данас само потврђује,има део о хомосексуалцима и лезбејкама где Бог каже,примиће своју плату на телима својим због скрнавлјенја,и нешто у вези нјиховог проклетства тј Бог је рекао скратиће се данни њихови на земљи....нисам сад баш најпрецизнији јер не бих да шта погрешно или лажно кажем,углавном и наука је недавно потврдила потпуно прецизно и тачно као у библији што пише,потпуна истина о тим болестима сексуално изопачених,последице по телу тј примиће плату ха телима својим,и скратиће им се дани на земљи,и ово је доказано,лезбејке и хомосексуалци читајте од 45 до 40 одсто краће живе.......у свим ѕемљама.....рецимо где жене просечно живе 84 год.у истој држаби леѕбејке не прелазе 44,исто за хомосексуалце,у свакој држави хомосексуалци и лезбејке живе 45-50 одсто краће од нормалних....сви...без изузетка,и ово начници зову феномен.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty e сада...

Порука  Њикалај 5th February 2010, 00:08

Ма пусти хомосексуалне особе, не дао Бог никоме од нас да има сличне осећаје, колико год се ми гнушали и тако их осуђивали, не смемо да заборавимо на ђашу кретена који свакога на другачији начин мучи, ето њих је успео да превари на тај начин.
Њикалај
Њикалај


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Константин 5th February 2010, 00:17

Дај постави те документарце да их погледамо.....
Константин
Константин


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Marko 6th February 2010, 00:06

Јеленка ::
Шта пише у књижици ја немам појма.Нигде не видим на њој три шестице.Шта је она тета укуцала у компјутер исто немам појма,јер нисам гледала.Једино ме је интересовало да се исцелим што пре.
Три шестице су увек присутне у електронском систему, јер и да не постоје на документу, увек се налазе у централном компјутеру где се приликом декодирања користе као код доступа у лични фајл човека.
Јеленка ::
Моје лично мишљење је да нас Бог лечи и посредним путем.Шта мислиш зашто нам је дао толике лекаре.Нисмо ми верници нека посебна фела па да се лечимо посредством све самих неких чуда.Чуда се дешавају,то наравно.Али ја сам једна обична особа,што верујем,за себе верујем,што постим,за себе постим.Кад сам здрава нормално се понашам,кад се разболим где друго да идем него код лекара.
Нико није рекао да хришћани не треба да иду код лекара. Свети Василије Велики је говорио да су и лекари од Бога. Овај светитељ је оснивао и прве болнице, итд. И Свети Сава и Симеон Мироточиви су уз манастире оснивали и болнице. Али, ту се мисли на лекаре који то заиста јесу, који заиста лече. Ту се свакако не мисли нпр. на оне који путем вакцина уносе људима отрове или који флуор који је отровнији и од олова пропагирају као нешто добро итд. Али, Божија воља није ни да идемо код лекара који ће нам лечити тело, а свесно или несвесно усмрћивати душу. Зато сам и рекао да ако већ не дају да се ми хришћани лечимо као и до сада (дакле, по Божијој вољи, без здравствених књижица са бројем 666) онда ћемо се лечити на друге начине ослањајући се све више и на натприродне путем свете тајне јелеосвећења. Али, знај да си могла и да одеш код лекара и без здравствене књижице, само што би морала да више платиш. То би била твоја жртва, али ми смо ушли у време кад ћемо се морати све више жртвовати за Христа. Доће вероватно време када без нове здравствене књижице (касније чипа или ласерске тетоваже на десној руци или челу) неће моћи нико да се лечи. Као што без свега тога неће моћи да се купује и продаје. Ако нисмо Христу верни у малом, како ћемо у великом?! Ако не претрпимо сад мања искушења и невоље са лечењем, како ћемо трпети троипогодишњу невољу онемогућености да купујемо храну?! Морамо се сада навикавати на мање невоље да би касније могли поднети веће. Читајмо данас више но икад житија светих мученика, видимо како су они поступали, какве су муке и невоље трпели, како су све то поднели, како су Христа исповедали, угледајмо се на њих. Молимо се непрестано, јер "дух је срчан, ал` је тело слабо" како сведочи Писмо.
Јеленка ::
Не верујем да ће ме Бог послати у пакао због здравствене књижице.Ја лично,имам много горих ствари у души на основу којих бих тамо много пре завршила.Нпр.мучи ме блудна страст.И кајем се због тога.И то је оно што ме највише мучи и што ми ствара искушења и борбу.А за здравствене књижице кажем овако:Хвала Богу што ме је послао у Дом Здравља код физијатра,и хвала Богу што ми је физијатар помогао те сам сада много боље и у стању да чиним више добрих дела него што би то био случај да се нисам јавила на терапије.
"Требало је ово држати, а оно не остављати", рече Господ. То се може применити и на твоје речи, тј. држи борбу против свих страсти, али не остављај и борбу против жига звери 666 која је данас чак од пресудне важности.
Већ рекох - електронска документа у џепу су веридба са ђаволом, а у телу венчање са ђаволом. И веридба и венчање са лукавим води у пакао. Хришћани су се одувек и лечили и порез плаћали, и све уобичајене активности обављали. Али, кад су им тражили одрицање од Христа, прави хришћани су то одлучно одбијали. Нису хтели да Божије дају ћесару. И ми одбијамо да се лечимо, једемо и уопште живимо под бројем 666 као својим личним бројем. Желимо да се и лечимо,и хранимо, и путујемо и што год чинимо, али без тражења светске наддржаве од нас да све то чинимо као слуге зверског поретка чији је симбол број 666. Ко год жели, може да пође широким путем конформизма који у пропаст води, по речима Господњим. Ми само желимо да живимо и деламо под условима који су и до сада важили, као хришћани, као слободни људи. Ако нам то неко на силу буде онемогућавао, борићемо се против тога, а за одбрану наших права, а ако нас и надјачају, спремни смо и на прогоне, на поруге, на понижења, коначно и на смрт, јер волимо са Христом умрети, а потом у Њему и са Њиме вечно живети него ли због ово мало времена "повластица" од антихристовог система да изгубимо душу за сву вечност!!! Господ да нас све сачува од таквог исхода и нека Он увек буде са нама и ми са Њим, ма шта се догађало. Он је Пут,Истина и Живот, како Он сам и рече, а ван Њега и без Њега, све је ништа, све је тама, смрт и пакао без Вечне Светлости. Крепимо се вером православном, не затварајмо срце своје ни за једну истину и спашћемо се.
Нека се неко не завара тиме што је само купопродаја са жигом звери на челу и десној руци поменута у Писму, да то значи да је само то неприхватљиво, а све друго прихватљиво. Црква је тумач Писма. Није све поменуто у Писму. Нпр. израз "једносушни" којим се исказује однос Сина према Оцу у смислу заједничке божанске природе нигде се не помиње у Светом Писму. Али, је зато Црква унела тај израз у Символ вере. Тако се и електронска документа у џепу не помињу у Светом Писму, али Црква их касније помиње и тумачи као душегубна, као веридбу са звери која ће довести до венчања које се помиње у Писму тј. до прихватања електронских докумената (веричипа или ласерске тетоваже) на десној руци или челу. Тако је Црква у више наврата током осамдесетих и деведесетих година прошлог века, упозоравала о новим документима, а последњи такав њен документ је Енциклика из 2000. године:
http://www.pravoverje.com/Otpadnistvo/Zig/Enciklika2000.pdf
Кајмо се и припремајмо се, јер озбиљна времена долазе, али не бојмо се, јер "Ја победих свет", рече Господ Саваот!

Marko


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th February 2010, 00:35

tako je brate Marko....istina...a Konstantine,veruj mi trazin na yt,ali jos nisam nasao ni deo od tih dok.filmova jer su se oni prikazivali na discovery chanel.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Константин 6th February 2010, 01:16

Sveto Pravoslavlje ::tako je brate Marko....istina...a Konstantine,veruj mi trazin na yt,ali jos nisam nasao ni deo od tih dok.filmova jer su se oni prikazivali na discovery chanel.....
Samo mi daj naziv dokumentaraca sceprkacu ga negde...mozda ima na google
Константин
Константин


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th February 2010, 02:52

zvao se na discoveriju Amazing bible facts;damnation of homosexuals.....uglavnom u ovom cudu od filma amazing bible facts,sve je bukvalno izneto jer ima nekoliko ovih dok.filmova sa po obicno 4 do 5 delova od po sat ipo vremena,i to iz svakog aspekta biblije,od naucnih cinjenica,svemirskih,i kopletnog univerzuma,do cinjenica u bibliji u vezi pravljenja sarmi... lol! ozbiljno,ja mislim da u tom filmu ni jedna stvar nije promakla.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 6th February 2010, 02:54

ali je iritirajuce uvek pocinju sa,biblija nije naucna,medicinska ili istorijska knjiga,ali ipak sve svoje tvrdnje u vezi istorije,medicine,i nauke je iznela zapanjujuce tacno i precizno.....blabla....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Јеленка 6th February 2010, 14:08

Хвала брате Марко.Ево иде Часни пост па се надам да ћу се мало уразумити уз помоћ поста и молитве.Нек ти Господ да здравља :)
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Marko 6th February 2010, 17:24

Sveto Pravoslavlje ::tako je brate Marko....istina...a Konstantine,veruj mi trazin na yt,ali jos nisam nasao ni deo od tih dok.filmova jer su se oni prikazivali na discovery chanel.....
Истина, брате! Нека је слава Истини оваплоћеној у векове!

Marko


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Marko 6th February 2010, 17:48

Јеленка ::Хвала брате Марко.Ево иде Часни пост па се надам да ћу се мало уразумити уз помоћ поста и молитве.Нек ти Господ да здравља :)
Богу хвала, сестро! Нека нам свима Часни пост буде на уразумљење и спасење. Држимо се Цркве Православне ма колико мало људи било у њој. Што даље од антихристовог екуменизма који је захватио све "званичне помесне `цркве`", међу њима и С`П`Ц! Зли дух екуменизма приближава људе печаћењу. А Дух Божији који је у Цркви Христовој чини да будемо удови Христови, а не антихристови. Ја посведочих да је данас само један православан епископ у свету, па ко има уши да чује нека чује.
И теби Господ нек подари здравље:).
Све патње које доживимо трудимо се само да не буду због наших грехова, а за правду и Христа нека страдамо колико Господ распети и васкрсли допусти!

Marko


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 17th March 2010, 23:50

Помаже Бог!..О чему ви овде дискутујете и дижете непотребну панику?.. Laughing ...Те нове личне карте, здравствене књижице и пасоши немају апсолутно никакве везе са Антихристовим жигом.
Ви, који то тако мислите, у великој сте прелести!...

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму