АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

И нове здравствене књижице су неприхватљиве

+3
Јеленка
Њикалај
Sveto Pravoslavlje
7 posters

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 18th March 2010, 12:45

sergien ti oces da budes smesan,idi negde drugo pa budi smesan......e da,zapamti moje reci,kad budes isao kod cika doce da ti stave cip na ruku ili celo,sto uveliko po diskotekama u americi i hoandiji,nemackoj i v.britaniji rade.....bas me zanima kako ces reagovati.... lol!
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 18th March 2010, 13:14

Sveto Pravoslavlje ::sergien ti oces da budes smesan,idi negde drugo pa budi smesan......e da,zapamti moje reci,kad budes isao kod cika doce da ti stave cip na ruku ili celo,sto uveliko po diskotekama u americi i hoandiji,nemackoj i v.britaniji rade.....bas me zanima kako ces reagovati.... lol!
Не брини, тога неће бити у Србији (и још неким земљама) најмање још 40-так година.
Беспотребно дижете панику (а то ђаво и хоће), а такве св.апостол Павле раскринкава у другој посланици Солуњанима а и Господ каже за такве: "..не идите за њима..".
Пријатељу, још није дошло Антихристово време и да си правилно читао расуђивања Светих Отаца о задњим временима, смирио би се, а не би био у таквој прелести.

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 19th March 2010, 11:22

molim????znas li sta je lepo,sto su ti starci od pajsija do starca tadeja vitovnickog svi pre deceniju,dve ili i vise predvideli bio dokumenta,i rekli bio dokumenta ce biti verenicki prsten,a posl njega dolazi vencanje(zig)...ovome sam i licno prisustvovao kad je 98"nama o.tadej govorio kako ce nam kosovo uzeti,c.gora ce se odvojiti,crkve ce otimati po c.gori,i svasta drugo sto se evo desava svaki dan,ja zivim u g.gori pa znam sve sto je rekao pre 12 godina u najsitniji detalj se ispunjava,i rekao je da ce nam bio dokumenta nekakva kao zivotinjama uteravati,da mormo da ih imamo...a ta dokumenta su prsten verenicki,jer posle njih vise nece biti dokumenata nego zig direktno....gledaj na ju tjub rfid cip.....eno ti po floridi i kaliforniji diskoteke jedino ako se ,,uclanis,, tj ako ti ubace cip u ruku ili u celo mozes da udjes,i tako placas,ne treba ti novac,samo ti skine sa racuna...i u hholandiji i nemackoj je isti slucaj......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 19th March 2010, 14:43

Sveto Pravoslavlje ::molim????znas li sta je lepo,sto su ti starci od pajsija do starca tadeja vitovnickog svi pre deceniju,dve ili i vise predvideli bio dokumenta,i rekli bio dokumenta ce biti verenicki prsten,a posl njega dolazi vencanje(zig)...ovome sam i licno prisustvovao kad je 98"nama o.tadej govorio kako ce nam kosovo uzeti,c.gora ce se odvojiti,crkve ce otimati po c.gori,i svasta drugo sto se evo desava svaki dan,ja zivim u g.gori pa znam sve sto je rekao pre 12 godina u najsitniji detalj se ispunjava,i rekao je da ce nam bio dokumenta nekakva kao zivotinjama uteravati,da mormo da ih imamo...a ta dokumenta su prsten verenicki,jer posle njih vise nece biti dokumenata nego zig direktno....gledaj na ju tjub rfid cip.....eno ti po floridi i kaliforniji diskoteke jedino ako se ,,uclanis,, tj ako ti ubace cip u ruku ili u celo mozes da udjes,i tako placas,ne treba ti novac,samo ti skine sa racuna...i u hholandiji i nemackoj je isti slucaj......
Знам шта су ти прелешћени старци говорили, исто као и многи други: евангелисти, суботари и још неки протестанти који нон-стоп трубе о задњим временима, а такве ап.Павле раскринкава у другој посланици Солуњанима. И Господ каже за такве да "..говоре да је дошао час.." и "..не идите за њима..".
Мондијалисти свашта покушавају, али још треба да се испуне пророчанства од Духа Светога о васпостављању теократских режима у Русији, и још неким словенским земљама (надамо се и Србији) а и Откровење каже да ће наступити "..пола часа мир и тишина на небу.." а то је тих 30-40 година процвата Православља у неким земљама. То су Свети Оци растумачили а не неки прелешћени новокалендарци који дижу панику у корист Сатане!...
Такође, и Тадеј је био тешко прелешћен, познајем нека његова духовна чада која су много пострадала због његових савета.
То за дискотеке није тачно јер то нису био-чипови (тј. нису уграђени у ткиво човека).

Иначе, кад су отворили надгробну плочу тог "светог" старца Пајсија (иначе новокалендарца) имали су шта да виде: рој мува и тело које је смрдело!..
А код нас (ИПХ) и дан-данас постоје Мошти новопрослављених угодника Божијих (епископа, лаика, монаха, итд.) који се упокојише у последњих неколико деценија!..Постоје и слике тога а и свако се може лично уверити у целебност и благоухање тих наших Моштију.

Ни у СПЦ нема светих Моштију од скоро упокојених (дигресија: владика Николај се упокојио у исповедању РПЗЦ-ОСА која тада није признавала СПЦ као Цркву Христову, тј. Николај се одвојио од СПЦ).

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 19th March 2010, 19:30

eee lazove jedan pokvareni,samo cu reci da si ti matejevac i da je tog tvog ,,svetitelja,, kojega vi matejevci obozavate kad su ga izvadili telo mu je smrdelo i bilo crno pa su morali da ga zakopaju ponovo...a drugo sram te bilo mislis da smo mi slepci i retardirani...hiljadu video klipova na ju tjubu (ako si cuo za ju ju tjub)ima gde su snimali dokumentarce kako im u tkivo kao daju inekciju a to je mali cip 2 mm dug,pomocu njega se identifikuju,cak je jednog kineza koji je tamo bio i kome su stavili na celo,tj ubrizgali taj cip u celo pitala voditeljka zar mu nije neprijatno zbog privatnosti,jer pomocu toga mogu i da te prate itd...on je rekao naravno da nije,jer to je normalno to uskoro dolazi to je nasa bliska buducnost umesto licnih karti,dokumenata,novcanika itd ce to da se koristi....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 19th March 2010, 23:17

Sveto Pravoslavlje ::eee lazove jedan pokvareni,samo cu reci da si ti matejevac i da je tog tvog ,,svetitelja,, kojega vi matejevci obozavate kad su ga izvadili telo mu je smrdelo i bilo crno pa su morali da ga zakopaju ponovo...a drugo sram te bilo mislis da smo mi slepci i retardirani...hiljadu video klipova na ju tjubu (ako si cuo za ju ju tjub)ima gde su snimali dokumentarce kako im u tkivo kao daju inekciju a to je mali cip 2 mm dug,pomocu njega se identifikuju,cak je jednog kineza koji je tamo bio i kome su stavili na celo,tj ubrizgali taj cip u celo pitala voditeljka zar mu nije neprijatno zbog privatnosti,jer pomocu toga mogu i da te prate itd...on je rekao naravno da nije,jer to je normalno to uskoro dolazi to je nasa bliska buducnost umesto licnih karti,dokumenata,novcanika itd ce to da se koristi....
Немој да си нервозан и да тако вређаш, већ дискутуј витешки, ако си у стању...Очигледно ти се узнемирио дух у теби јер су разобличене ваше прелести.

Што се тиче овога, рећи ћу:
1. није тачно да је владика Матеј смрдео већ је управо МИРОТОЧИО пред стотинама сведока, а гроб су му премештали јер је извор воде ушао у гроб (тако се исто десило и св.Серафиму Саровском). Мошти Матејеве почивају у манастиру и дан-данас.

2. знам да су неки примили имплант у чело (нпр. ћерка тзв "Мадоне") и још неки у Шведској, и то јесте тачно. Само сам коментарисао ово у вези дискотека да ту нема масовно са био-чиповима.

3. твоја ствар је што немаш вере и љубави да се покориш Духу Светоме Који јасно каже да ће Господ одложити та времена јер још мора да се испуни пророчанство о руском цару Михаилу и грчком цару Јовану (које помиње и пророк Данило, Ст. Завет).

Такође, ниси изнео НИЈЕДАН доказ да су ова садашња биометријска (и здравствена) документа душегубна за хришћане. Наведи конкретно због чега су душегубна.

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 03:40

prvo opet lazes,kad su i tvoji matejevci,a imam i jednog prijatelka 40 godina koji je prisustvovao kad su upravo zbog vode morali da premeste telo,ali je toliko smrdelo,da su odmah morali da ga zatrpaju.....ovo je cinjenica,ima i klipova,bar je pre bilo na ju tjubu o tom nemilom dogadjaju.....
drugo:opet cak cu i makar jedan klip postaviti sad,gde se u diskotekama jasno cip ugradjuje,ovo za floridu i kaliforniju i mnoge njihove diskoteke je potpuna istina,i na cnn je bilo,sad ne znam jesi li gledao cnn,verovatno si nekad televizor gledao...a sto se tice holandije i nemacke,tamo imam rodbinu,u obe zemlje,u nemackoj sa majcine strane,a u holandiji sa oceve,tako da se eto slucajno cujemo,pa ispricaju sta se desava itd.....inace jedan od njih je i izbacio na yt to cipovanje u jednom klubu u holandiji.........
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 03:46

evo ti gledaj,a ovo je samo jedan od mnogih video klipova o kako i ova plava zena kaze bar coding people.....a ovaj vlasnik potvrdjuje:yes it is.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 03:50

Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 20th March 2010, 10:36

Sveto Pravoslavlje ::prvo opet lazes,kad su i tvoji matejevci,a imam i jednog prijatelka 40 godina koji je prisustvovao kad su upravo zbog vode morali da premeste telo,ali je toliko smrdelo,da su odmah morali da ga zatrpaju.....ovo je cinjenica,ima i klipova,bar je pre bilo na ju tjubu o tom nemilom dogadjaju.....
drugo:opet cak cu i makar jedan klip postaviti sad,gde se u diskotekama jasno cip ugradjuje,ovo za floridu i kaliforniju i mnoge njihove diskoteke je potpuna istina,i na cnn je bilo,sad ne znam jesi li gledao cnn,verovatno si nekad televizor gledao...a sto se tice holandije i nemacke,tamo imam rodbinu,u obe zemlje,u nemackoj sa majcine strane,a u holandiji sa oceve,tako da se eto slucajno cujemo,pa ispricaju sta se desava itd.....inace jedan od njih je i izbacio na yt to cipovanje u jednom klubu u holandiji.........
Не лажем, говорим истину, а ти много осуђујеш без доказа. Кад је тај твој пријатељ од 40 година могао да види Матејево тело, кад је Матејев гроб био премештен кратко време после његове смрти а он се упокојио 1950.године?!! Laughing ...Човече, ти не знаш ни шта пишеш...Ти клипови о Матеју који су постављени на јутјубу су од злобних расколника флоринаца (српских акакијеваца), постоје и наши одговори (после ћу то поставити)...
Српски акакијевци су толико помрачени да не виде једну просту ствар: њихов најомиљеији публициста, Владимир Мос, тврди да Матеј има Мошти јер се његова жена Олга давно још исцелила од рака на тим Моштима! Такође, хиљаде других сведока Матејевог мироточења...
Акакијевци су направили тај филм о вл.Матеју а истовремено га величају као исповедника вере на Недељи Православља, о чему исто постоји клип.

Што се тиче био - чипова: невиђено си тврдоглав. Ко каже да у свету нема уопште експериметалног чиповања?...То нико не каже. Поменуо сам малопре "Мадонину" ћерку, итд.
Али, то још неће бити на планетарном (масовном) нивоу јер Дух Свети каже другачије!!! ..(светоотачка тумачења Откровења, итд.) Према томе, не паничи...

Изгледа да ти немаш вере у Бога, већ мислиш да је сила демонска јача од Божије?? И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 450403
+Бог ће одложити ово време масовног чиповања управо због милости према људима и да се испуне пророчанства.

Само мало охлади главу, и имај вере у Господа....


Последњи пут изменио Sergian дана 20th March 2010, 10:48. изменио укупно 2 пута.

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 20th March 2010, 10:47

https://www.youtube.com/watch?v=XhiahzYiftk
https://www.youtube.com/watch?v=rQJ0GzdSchQ&feature=related

О вл.Матеју...

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 13:23

Sergian ako treba taj moj prijatelj ce postaviti klip najutjub i cak moze dovesti par bivsih matejevaca koji su sami rekli da je prvi put kad je telo zbog vode premestano toliko smrdelo da su ga opet brzo zakopali,to je jednostavno cinjenica.....drugo kako mozes da kazes eksperimentalno,kad meni licno prijatelji i rodjaci koji zive u inostranstvu TVRDE....tj govore da uskoro do 2011 tj do kraja 2011 godine nece moci kod doktora,niti u firmama na posao jer treba da im prvo ugrade nekakav rfid u ruku ili na celo tj malo ispod linije gde se kosa zavrsava......moj prijatelj imenovacu ga ako treba Ivan Vuksanovic koji zivi u holandiji od 95"planira da se vrati kao sto mi je rekao,jer nema namjeru da mu cipuju decu,znu i njega kao sto su ec nekim kolegama njegovim uradili koji su to dobrovoljno prihvatili,umesto kreditnih kartica,pasosa ,licne itd to sad koriste,pa ih je lakse identifikovati......a sto je najgore po isteku najverovatnije 2011 godine to ce im biti obavezno...e sad mozda u srbiji i crnoj gori nece niko ni hteti da dolazi,ili sta god hoces,pa mi eto bas budemo srecni pa to kod nas ne uvedu...ali po evropi,i americi je to vec pocelo......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 13:28

e da,ti si rekao eksperimenti...eksperimenti...samo to ponavljas,da si prijatelju posten pa da si gledao kako na vestima tako i na yt hiljadu dok. filmova gde je postavljeno,znao bi da su se ti eksperimenti vesc vrsili pre desetak godina....i pogledaj,nadj na yt Aaron Ruso...poznati reditelj koji je bio porodican tj blizak prijatelj sa rokfeler i rotsild porodicama sta je sve rekao da planiraju i to jos pre 2000te,nedugo posle toga je ubijen......umro ,,pod nerazjasnjenim,, okolnostima...a osim njega jos par naucnika,i bivsih prijatelja te dve porodice koji su se pobunili protiv buduceg plana cipovanja ljudi kao stoke,kad su dali intervju,i oni su umrli ,,pod nerazjasnjenim,, okolnostima.......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 17:01

eeeehh sergio,sergio,postavio si nam 2 klipa gde se nista ne vidi,i cak jos mi treba da verujemo u to sto neki matekjevac tvrdi kako su mirotocive......eno nema nista....postavio si 2 klipa samo za vecu sramotu...a sto je pravi svetitelj Bozji pogledaj odmah pored na related videos mosti svetog Aleksandra svirskog,pa dodji u Ostrog pogledaj sto su svete netrulezne mosti.....bio samm do sad i u grckoj,i u rusiji,pa cak i na hodocasca,ne samo ovako ,,bezposleno,, sto bi rekli,i da,imam brata koji zivi u izraelu,jerusalim,i tamo sam sa njim bio stotinu outa,pa podji i ti da vidis tamo svetitelje pravoslavne,i sta su svete celebne,cudotvorne netrulezne,mirotocive mosti...podji pa se uveri...e da pogledaj i mosti svetog nektarija eginskog,pa vidi sto su netrulezne mosti.....one nemoraju da se kriju,nego celo telo ocuvano,brada,nos sve i vidi se,a ne ko ovaj video,u neku kutiju sve mrak i nista se ne vidi.....ama bas nista se ne vidi budi iskren sad.......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 17:05

odgledajte ovo obavezno i recite sta mislite

Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 17:06

i ovo obavezno............
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 20th March 2010, 18:37

Sveto Pravoslavlje ::Sergian ako treba taj moj prijatelj ce postaviti klip najutjub i cak moze dovesti par bivsih matejevaca koji su sami rekli da je prvi put kad je telo zbog vode premestano toliko smrdelo da su ga opet brzo zakopali,to je jednostavno cinjenica
Прво: пријатељу, малопре си изјавио да знаш човека који је лично томе присуствовао а онда сам те разобличио да је то НЕМОГУЋЕ јер се вл.Матеј упокојио још 1950.године!

Друго: знам за тај клип о коме причаш, и то нису поставили бивши матејевци већ један акакијевац (расколник) из Деспотовца ( поп Стефан).
Матеј уопште није смрдео, нити они на том клипу о томе говоре већ једино кажу: "није хтела земља да га прими" а то је њихов безобразлук јер има мноштво сведока кад је вл.Матеј мироточио!
Такође, ни св.Серафима Саровског "није хтела земља да прими" јер је и његов гроб премештан због воде.
.....drugo kako mozes da kazes eksperimentalno,kad meni licno prijatelji i rodjaci koji zive u inostranstvu TVRDE....tj govore da uskoro do 2011 tj do kraja 2011 godine nece moci kod doktora,niti u firmama na posao jer treba da im prvo ugrade nekakav rfid u ruku ili na celo tj malo ispod linije gde se kosa zavrsava......moj prijatelj imenovacu ga ako treba Ivan Vuksanovic koji zivi u holandiji od 95"planira da se vrati kao sto mi je rekao,jer nema namjeru da mu cipuju decu,znu i njega kao sto su ec nekim kolegama njegovim uradili koji su to dobrovoljno prihvatili,umesto kreditnih kartica,pasosa ,licne itd to sad koriste,pa ih je lakse identifikovati......a sto je najgore po isteku najverovatnije 2011 godine to ce im biti obavezno...e sad mozda u srbiji i crnoj gori nece niko ni hteti da dolazi,ili sta god hoces,pa mi eto bas budemo srecni pa to kod nas ne uvedu...ali po evropi,i americi je to vec pocelo......
Па ето, лепо признајеш да то тек треба да се деси. Laughing ...Значи, још није масовна појава, нити имаш иједан доказ да су садашњи биометријски (и здравствени) документи душегубни. Ако имаш доказ за то - онда изнеси, а не да паничиш као нека баба Влајна!..
Човече, имај вере у Господа, сатанисти већ дуго планирају да устоличе Антихриста, већ је било и ранијих покушаја па нису успели (о чему говори и старозаветни пророк Данило).
Свето Предање од Духа Светога тачно нам каже шта још треба да се испуни да би се Антихрист зацарио а тиме би почело и масовно печаћење по планети. Треба пратити знаке, и по знацима расуђивати а не пре времена паничити и тако смућивати народ.
Пре масовног печаћења, Антихристова војска треба да покори ТРИ велике земље, које ће му се одупрети! Пошто ће једна од тих бити Русија, и то као монархија, онда не паничи пре времена јер: Русија још није постала монархија а кад постане, то ће трајати око 35 година, и тек након тога долази ово о чему ти пишеш! То је само један пример знакова времена а имам још тога да ти покажем....
[u]

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 20th March 2010, 18:41

Sveto Pravoslavlje ::e da,ti si rekao eksperimenti...eksperimenti...samo to ponavljas,da si prijatelju posten pa da si gledao kako na vestima tako i na yt hiljadu dok. filmova gde je postavljeno,znao bi da su se ti eksperimenti vesc vrsili pre desetak godina....i pogledaj,nadj na yt Aaron Ruso...poznati reditelj koji je bio porodican tj blizak prijatelj sa rokfeler i rotsild porodicama sta je sve rekao da planiraju i to jos pre 2000te,nedugo posle toga je ubijen......umro ,,pod nerazjasnjenim,, okolnostima...a osim njega jos par naucnika,i bivsih prijatelja te dve porodice koji su se pobunili protiv buduceg plana cipovanja ljudi kao stoke,kad su dali intervju,i oni su umrli ,,pod nerazjasnjenim,, okolnostima.......
Одговорио сам малопре о томе.
Имај вере, Бог је јачи од ђавола, и испуниће се Писмо онако како нам Свети Оци растумачише а не неки твоји прелешћени старци.
Ционисти то желе одмах, кад би могли, али не да им Бог...То ће бити тек кад Бог допусти, а има доста времена до тада...(најешћеш се ти још пасуља...) И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 197701

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 20th March 2010, 18:50

Sveto Pravoslavlje ::eeeehh sergio,sergio,postavio si nam 2 klipa gde se nista ne vidi,i cak jos mi treba da verujemo u to sto neki matekjevac tvrdi kako su mirotocive......eno nema nista....postavio si 2 klipa samo za vecu sramotu...a sto je pravi svetitelj Bozji pogledaj odmah pored na related videos mosti svetog Aleksandra svirskog,pa dodji u Ostrog pogledaj sto su svete netrulezne mosti.....bio samm do sad i u grckoj,i u rusiji,pa cak i na hodocasca,ne samo ovako ,,bezposleno,, sto bi rekli,i da,imam brata koji zivi u izraelu,jerusalim,i tamo sam sa njim bio stotinu outa,pa podji i ti da vidis tamo svetitelje pravoslavne,i sta su svete celebne,cudotvorne netrulezne,mirotocive mosti...podji pa se uveri...e da pogledaj i mosti svetog nektarija eginskog,pa vidi sto su netrulezne mosti.....one nemoraju da se kriju,nego celo telo ocuvano,brada,nos sve i vidi se,a ne ko ovaj video,u neku kutiju sve mrak i nista se ne vidi.....ama bas nista se ne vidi budi iskren sad.......
Друже, свети Нектарије Егински је био Матејев духовник и поклонио је Матеју надбедреник. Нектарије се упокојио још 1920.године.
Што се тиче НЕТРУЛЕЖНОСТИ: не морају све Мошти да буду нетрулежне (очувано тело, итд.) јер су Мошти светогораца углавном у облику костију благоуханих и целебних (нпр. св.Петар Атонски, Нил Мироточиви, итд.)
Таква је Божија Промисао за светогорце а Матеј је био светогорски јеромонах (пре него што је постао епископ).
Иначе, сама одлика нетрулежности може бити и код грешника (читај црквену литературу где се види да има и грешника нераспаднутих). Мошти не морају да буду нетрулежне већ да имају "моћ-и" и отуда назив-мошти!

Дакле, код нас у Цркви већ неколико деценија има благоуханих и целебних Моштију наших епискппа, монаха, лаика, итд.... а тога у СПЦ нема уопште (од оних који починуше након 1924.године).
Ако ми не верујеш, иди па се увери и видећеш како благоухају.
Ево ти из мог албума још неке: http://forum.krstarica.com/album.php?albumid=1404

(ту има слика нашег епикопа Теодосија Фтиотидског (+2002.) и поред његове мошти као лобања).
Све је то у нашим манастирима изложено за оне који имају очи да виде и уши да чују!

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 20th March 2010, 18:57

Sveto Pravoslavlje ::odgledajte ovo obavezno i recite sta mislite

Пријатељу, питаш ме шта мислим?..Одговорио сам ти већ о томе.
Сатанисти би сутра (кад би могли) преврнули целу планету и зацарили Антихриста, али им Бог неће још допустити јер има тога још да се издешава...(како каже Дух Свети а Оци тумаче).
Према томе, не бој се њих већ веруј у Господа и у Његову моћ!... И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 784725 [u]

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 19:00

sergio samo da napomenem,taj covek jeste,svedok je,a i ima par prijatelja koji su bili matejevci a vise nisu....nisi me razoblicio,jer jos ne biva da odpadnik,juda i sektas nekoga ko sledi Hrista i njegovu crkvu razoblicava...moraces da sacekas prvo da se ja ne aj Boze prikljucim nekoj goroj sekt od tvoje,pa me onda razoblicavaj....mada ne verujem da postoji gora sekta od tvoje...
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 19:06

ahaha koji oci???koje oce spominjes...koji oci to tumace sto ti pricas,jer po tebi i tvojim postovima svi starci i oci,duhovnici itd od apostola pavla do nikolaja velimirovica su u zabludi i prelesceni.......to za rusiju,nemoj biti smesan,jer samo Bog odlucuje sta ce se desiti,takoda smo Bog tacno zna kad ce antihrist doci,niko drugi,pa to o rusiji okaci ti macku o rep,jer je sve moguce.......evo postavicu jedan kkip zanimljiv......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sveto Pravoslavlje 20th March 2010, 19:12

wvi znaju za tzv lorda maitreju,koji se prvi put aktivno pojavio 88' godine pred hiljadama ljudi i izveo razna cuda...tad su ga svi prepoznali kao hrista...naime evo godinama 12 ljudi najpoznatiji je benjamin creme promovisu maitreju i njegov skori dolazak tj javno predstavljanje,a on sam je rekao da ce uskoro da se pokaze svetu,mada mnogi veruju da ce to biti u decembru 2012 kad ce se desiti fenomen pojave zvezde tj planete nibiru 12 planete na nebu,to ce biti 2 put u istoriji naseg solarnog sistema da se svetlosna zvezda pojavi prvog puta je bilo kad se Isus iz Nazareta rodio u vitlejemu.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 20th March 2010, 19:14

Sveto Pravoslavlje ::sergio samo da napomenem,taj covek jeste,svedok je,a i ima par prijatelja koji su bili matejevci a vise nisu....nisi me razoblicio,jer jos ne biva da odpadnik,juda i sektas nekoga ko sledi Hrista i njegovu crkvu razoblicava...moraces da sacekas prvo da se ja ne aj Boze prikljucim nekoj goroj sekt od tvoje,pa me onda razoblicavaj....mada ne verujem da postoji gora sekta od tvoje...
Разобличен си, али немаш храбрости да признаш заблуду. Не постоји ниједан бивши матејевац који је могао присуствовати онда кад се вл.Матеју премештао гроб. То је било пре 60 година а ти кажеш да тај човек има 40 година! Смешно... Laughing

Ти си већ у општењу са отпадницима који погазише Христа и целокупно Свето Предање...

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sergian 20th March 2010, 19:16

Sveto Pravoslavlje ::ahaha koji oci???koje oce spominjes...koji oci to tumace sto ti pricas,jer po tebi i tvojim postovima svi starci i oci,duhovnici itd od apostola pavla do nikolaja velimirovica su u zabludi i prelesceni.......to za rusiju,nemoj biti smesan,jer samo Bog odlucuje sta ce se desiti,takoda smo Bog tacno zna kad ce antihrist doci,niko drugi,pa to o rusiji okaci ti macku o rep,jer je sve moguce.......evo postavicu jedan kkip zanimljiv......
Наравно, само Бог зна кад ће Антихрист доћи а не неки твоји успаничени и прелешћени "духовници".
+ Бог је то рекао кроз своје слуге (св. Серафима Саровског, свете Оптинске Старце, итд.итд.).
Читај шта кажу Свети Оци.

Sergian


Назад на врх Go down

И нове здравствене књижице су неприхватљиве - Page 2 Empty Re: И нове здравствене књижице су неприхватљиве

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму