Ћирилица

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Ћирилица

Порука  ДАМЈАН '75 on 18th February 2010, 21:24

Молим све православне СРБЕ да при раду на форуму пређу на ЋИРИЛИЦУ.САЧУВАЈМО ЈЕ ?

Последњи изменио ДАМЈАН '75 дана 18th February 2010, 22:54. измењено укупно 1 пута

Назад на врх Go down

Re: Ћирилица

Порука  Константин on 18th February 2010, 22:17

ДАМЈАН '75 ::Молим све православне СРБЕ да при раду на форуму пређу на ЋИРИЛИЦУ.САРУВАЈМО ЈЕ ?
Svak ne pise po volji, oba su Srpska pisma! Uostalom smisao poruka je da ih svi razumeju.Dakle moze i cirilica i latinica

Назад на врх Go down

Порука  ДАМЈАН '75 on 18th February 2010, 22:59

Нисанм ја хтео да забраним латиницу ко сам ја да нешто овде браним,ја само позивам све Православне Србе да пишу Ћирилицом да би је сачували. Ћирилаца је наше национлно писмо а не латиница!

Назад на врх Go down

Порука  Маринковић on 29th January 2011, 15:57

Тако је! Ћирилица је српско национално писмо, латиница је писмо које је Србима наметнуто и не може се стављати у исти пакет са ћирилицом.

Назад на врх Go down

Порука  galac68 on 12th March 2011, 01:50

ДАМЈАН '75 ::Нисанм ја хтео да забраним латиницу ко сам ја да нешто овде браним,ја само позивам све Православне Србе да пишу Ћирилицом да би је сачували. Ћирилаца је наше национлно писмо а не латиница!

Него шта него да се забрани латиница у Србији.
У хрватској неће да те послужи у продавници ако примети да си Србин,у Словенији ,некад ,нису војску хтели негде пустити ако ниси знао словеначки.
Ал сам се забављао,све са њима на словеначки а кад пођем онда "Довиђења и хвала"

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх