Саобраћајне дозволе

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Саобраћајне дозволе

Порука  Georgije on 3rd April 2011, 18:38

Помаже Бог

Мучи ме проблем везан за биометријске саобраћајне дозволе.Конкретно иѕвадио сам нову личну карту без чипа,
а пошто ми је истекла стара воѕачка дозвола,морам да вадим нову,за коју немам могућност избора(са или без чипа).
Да се појавим на шалтеру и кажем да на основу приговора савести тјст.угрожавања верских слобода имам право на стари образац вероватно не би уродило плодом.Те ми остаје да будем без возачке,а са обзиром да имам мало дете и због околности живота возачка ми је неопходна.Додатно ме је оптеретило што ми је супруга извадила саобраћајну дозволу која има у себи чип.Она мисли да не треба примати чип у руку или на чело,али да документа увек можемо одбацити.Други пак тврде да је вађење нових докумената само по себи довољно да човек оде у-не дао Бог пакао.Ако сам имао право да изаберем личну без чипа,зашто поменуте дозволе исто не могу узети без чипа?
Као православан хришћанин-збуњен сам свим тим,молим за одговор,шта је спасоносно урадити?
Замолио бих администратора сајта,ако неко стручан за ову тематику може да ми да одговор,који верујем многе који
желе мир Божији и Царство Небеско занима.
Хвала унапред

Назад на врх Go down

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх