АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите...

+2
Србин_православац
ноник
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите... - Page 2 Empty Свевидеће око

Порука  Брат у Христу 26th March 2009, 23:47

Имао сам ову слику на компу, ради се о 'свевидећем оку' са Атоса. Можда грешим, али ово ми личи на илуминате, шта мислите?

http://www.2shared.com/file/5183385/2abce7d4/Svevidece_Oko_-_motiv_sa_Atosa.html
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите... - Page 2 Empty Re: Једна слика-ако хоћете прокоментаришите...

Порука  Србин_православац 26th March 2009, 23:50

4greatSrb ::Имао сам ову слику на компу, ради се о 'свевидећем оку' са Атоса. Можда грешим, али ово ми личи на илуминате, шта мислите?

http://www.2shared.com/file/5183385/2abce7d4/Svevidece_Oko_-_motiv_sa_Atosa.html
Постоји и право Свевидеће Око у Рају али право а не луциферово...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите... - Page 2 Empty Слике

Порука  Брат у Христу 26th March 2009, 23:54

Слике стараца са Свете Горе (зиповано)

http://www.2shared.com/file/5183418/808036a5/STARCI.html
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите... - Page 2 Empty Re: Једна слика-ако хоћете прокоментаришите...

Порука  ноник 27th March 2009, 00:35

Обичан грешник ::
4greatSrb ::Имао сам ову слику на компу, ради се о 'свевидећем оку' са Атоса. Можда грешим, али ово ми личи на илуминате, шта мислите?

http://www.2shared.com/file/5183385/2abce7d4/Svevidece_Oko_-_motiv_sa_Atosa.html
Постоји и право Свевидеће Око у Рају али право а не луциферово...

ок а какво је оно у Саборној Цркви?
ноник
ноник


Назад на врх Go down

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите... - Page 2 Empty Re: Једна слика-ако хоћете прокоментаришите...

Порука  Србин_православац 27th March 2009, 00:38

Не знам баш, могуће да је право, али не знам....Пошто је на Светој Гори онда је вероватно право али опет кажем нисам сигуран..
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите... - Page 2 Empty Re: Једна слика-ако хоћете прокоментаришите...

Порука  ноник 27th March 2009, 00:40

А да ми ипак укључимо и неке свештено лице у овај форум, да не бисмо нагађали превише и збуњивали се међусобно?
ноник
ноник


Назад на врх Go down

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите... - Page 2 Empty Re: Једна слика-ако хоћете прокоментаришите...

Порука  Јеленка 27th March 2009, 08:27

ноник ::
Јеленка ::људи то је Сунце које залази.

Није мила то сунце које залази, то је сликано на Вршачком брегу, скоро на самом врху, око 4 послеподне али је била невиђена магла, чак се и иње ухватило на дрвећу а било је пролеће, ја сам паркирала ауто на путу не би ли сликала дрвеће и пропланке који су изгледали нестварно и случајно сам направила и ову фотографију. Јесте сунце али не залази веруј ми :) после тога се магла подигла и као да је није ни било :)))

све ми је то чудно,боље да делимо иконе или слике цркава.Јер бројни су Свети Оци били страшно неповерљиви према приказама које су виђали,тако да ни ми грешници који са Оцима не можемо ни да се поредимо,не би требало тиме да се заносимо...пс:моја сестра каже да је видела неку ''девојку'' са ''крилима'' а исто тако да човек ако хоће,може ликове препознавати и на шарама од јоргана. :scratch:

поздрав сестрице Ноник!
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите... - Page 2 Empty Re: Једна слика-ако хоћете прокоментаришите...

Порука  ноник 27th March 2009, 11:47

Јеленка ::
ноник ::
Јеленка ::људи то је Сунце које залази.

Није мила то сунце које залази, то је сликано на Вршачком брегу, скоро на самом врху, око 4 послеподне али је била невиђена магла, чак се и иње ухватило на дрвећу а било је пролеће, ја сам паркирала ауто на путу не би ли сликала дрвеће и пропланке који су изгледали нестварно и случајно сам направила и ову фотографију. Јесте сунце али не залази веруј ми :) после тога се магла подигла и као да је није ни било :)))

све ми је то чудно,боље да делимо иконе или слике цркава.Јер бројни су Свети Оци били страшно неповерљиви према приказама које су виђали,тако да ни ми грешници који са Оцима не можемо ни да се поредимо,не би требало тиме да се заносимо...пс:моја сестра каже да је видела неку ''девојку'' са ''крилима'' а исто тако да човек ако хоће,може ликове препознавати и на шарама од јоргана. :scratch:

поздрав сестрице Ноник!

управу си :) иконе су души најмилије. Ову слику сам поставила не из верских разлога него да видим како које особе њу виде. И ја сам, као и неки моји пријатељи, видела девојку која корача, а рукама је раширила хаљину, као да се игра са њом :) неко није видео ништа :)) П.С. ја највише волим "шаре" на небу које праве облаци :))) а постељину кад видим ја ома заспим ;)

Поздрав мила за тебе и твоју сестрицу
ноник
ноник


Назад на врх Go down

Једна слика-ако хоћете прокоментаришите... - Page 2 Empty Re: Једна слика-ако хоћете прокоментаришите...

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму