Сугестије, примедбе и похвале!

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Србин_православац on 13th March 2009, 23:50

Реци те утисак о форуму како вам се свиђа сугестије и похвале! Слободно јер свака критика је добро дошла!

Назад на врх Go down

Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  СуперСрбин on 15th March 2009, 14:21

Могу Вам направити слике без оног белог позади. Јесте ситница, али би лепше изгледало. Ако Вам затреба помоћ што се обраде слика тиче можете ми се обратити. Форум је супер. Поздрав.

Назад на врх Go down

Порука  istrazivac on 15th March 2009, 16:13

jos uvek je rano za kritike i sugestije, dok stvarno zazivi stvar

Назад на врх Go down

123

Порука  Fickov on 15th March 2009, 23:37

Sto se tice onog ''belog pozadi'' to vidi sa adminom...pozz
Fickov
Admin

Погледај профил корисника

Назад на врх Go down

RE: Sugestije, primedbe i pohvale

Порука  СнагаСамсонова on 16th March 2009, 18:53

Stvarno je dobar forum i bice jos bolji.....

Pitanje: Da li neko moze da nakaci neku duhovnu muziku ili neki link....????

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 16th March 2009, 23:23

StrengthOfSamson ::Stvarno je dobar forum i bice jos bolji.....

Pitanje: Da li neko moze da nakaci neku duhovnu muziku ili neki link....????
Слободно стављајте, шта имате....

Назад на врх Go down

Порука  NIKOLAR on 18th March 2009, 18:32

Hvala Bogu što ste napravili ovakav vid komunikacije!
Ako može da neko nađe nekog bogoslova pa da i njega malo pitamo oko nekih stvari?

Назад на врх Go down

Богослов

Порука  Fickov on 18th March 2009, 21:51

NIKOLAR ::Hvala Bogu što ste napravili ovakav vid komunikacije!
Ako može da neko nađe nekog bogoslova pa da i njega malo pitamo oko nekih stvari?

Да средићемо то! само треба нам благослов.... :shock:
Fickov
Admin

Погледај профил корисника

Назад на врх Go down

Порука  СуперСрбин on 18th March 2009, 22:32

То сам се запитао. Да ли постоји благослов од неког свештеника, владике, монаха за овај форум и његове активности?

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 19th March 2009, 00:31

СуперСрбин ::То сам се запитао. Да ли постоји благослов од неког свештеника, владике, монаха за овај форум и његове активности?
Брате колико ја знам постоји за АпостолскиЦентар, а самим тим постоји и за форум...

Назад на врх Go down

Порука  tomm on 19th March 2009, 14:38

Помаже Бог,

esnips.com ту има гомила православног материјала.

Оснивачима и свим члановима Апостолског центра желим свако добро и да рад буде Богоугодан и смирен.

Наздравље и на спасење

tomm
Гост

Назад на врх Go down

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ on 21st March 2009, 15:39

Свака част за овај предиван форум,даће Бог са се супроставимо глобализму и екумензму, да васкрсне Србија у вери Православној.
Христос посреди нас.

Назад на врх Go down

Одг

Порука  Дани on 21st March 2009, 16:40

Помаже Бог свима. Лепо да је направљен овакав форум где можемо људе едуковати о разним темама. Лично ја се залажем на ФБ за борбу против абортуса и тамо имам групу у којој већ има и људи који су спроводили разне анкете поводом тога и организовали разна предавања у којима су присутни много тога научили и видели грозоте које се уистину чине абортусима.
Стављам се на располагање админима овог форума за помоћ у одржавању или шта требадне у темама при којима је потребна помоћ.

Поздрав свима

Назад на врх Go down

Само тако...

Порука  Србин_православац on 21st March 2009, 17:35

Лепо сам рекао свима, само пишите и отварајте теме и дискутујте, тако ћете најбоље помоћи! Видим полако се ширимо и развијамо дискусије а не само да отварамо теме без дискусија, само напред!

Назад на врх Go down

poruka

Порука  СнагаСамсонова on 21st March 2009, 18:36

Super je forum..... bilo bi jos bolje kad bi nasli termin nekim danom kad bi se svi clanovi okupili ovde i diskutovali, sigurno bi bila veca diskusija ovako neko napise poruku pa ga nema deset dana Laughing

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 21st March 2009, 18:38

StrengthOfSamson ::Super je forum..... bilo bi jos bolje kad bi nasli termin nekim danom kad bi se svi clanovi okupili ovde i diskutovali, sigurno bi bila veca diskusija ovako neko napise poruku pa ga nema deset dana Laughing
Па не могу сви у исто време, по мало има нас пар активних, али полако док форум заживи мало...Брате само ћирилица молио бих те, као и остале чланове...

Назад на врх Go down

Порука  Јеленка on 21st March 2009, 19:41

како да постављам музику??

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 21st March 2009, 19:43

Имаш теме са музиком тј. аудио, и само ту стави линкове, а ако имаш документ, мораш га прво уплоудовати

Назад на врх Go down

poruka

Порука  СнагаСамсонова on 21st March 2009, 20:00

нисам мислио да сви морају, него ко може,,,,,,, чисто да имамо неко правило (ако тако могу да назовем)

Назад на врх Go down

Порука  ноник on 21st March 2009, 20:31

Admin ::Имаш теме са музиком тј. аудио, и само ту стави линкове, а ако имаш документ, мораш га прво уплоудовати

не сматрам себе компјутерски неписменом - напротив али ја овде нигде не видим опцију за уплоудовање па вас још једаред молим да ми објасните како да качим фајлове :)

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 22nd March 2009, 19:59

Ево линк 2shared.com/ само одеш и изабереш шта ћеш сачекаш да се уплоудује и само окачиш линк....

Назад на врх Go down

договорено...

Порука  ноник on 22nd March 2009, 20:48

Ове варијанте познајем, мислила сам на самом форуму, јер има неких форума где можеш да окачиш фајл.

Ај сад ћу да ставим па јављам под којим је именом.

Хвала и поздрав

Назад на врх Go down

Порука  Јеленка on 22nd March 2009, 20:49

Може мала сугестија?Исто као што ви рекламирате разне православне групације,нпр.ове на фејсбуку,исто тако кажете њима да то учине за вас(нас),да се групише што већи број људи у узајамној сарадњи :idea:

рецимо ставите рекламицу на Видовдану,Образу,Ихтусу и Фејсбуку за почетак.Мислим да би се много више људи укључило само кад би знало за постојање овог форума :) :flower:

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 22nd March 2009, 20:51

Има у опцијама, али не бих препоручио јер посебно иду слике посебно музика итд...лакше једноставније и брже је овако, јер на некима од ових овде на сајту, мораш да се региструјеш а тамо не само "уплоад" обичан!
Рекли смо на Фејсбуку, видећемо стављајте и причајте ви на Видовдану и осталим форумима...

Назад на врх Go down

Порука  ноник on 22nd March 2009, 21:05

Admin ::Има у опцијама, али не бих препоручио јер посебно иду слике посебно музика итд...лакше једноставније и брже је овако, јер на некима од ових овде на сајту, мораш да се региструјеш а тамо не само "уплоад" обичан!
Рекли смо на Фејсбуку, видећемо стављајте и причајте ви на Видовдану и осталим форумима...

ок админе како ти велиш, мени је свеједно где га качим :) мада би најрадије цео фолдер одједном па да га лепо поделим са осталима али добро стрпљење...

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх