АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ванземаљци , НЛО = пали анђели

+10
Лука996
TruthSeeker
Србин_православац
Синђелић1809
РабМаксим
Брат у Христу
Borisav
bane12
СнагаСамсонова
Константин
14 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Нло и ванземаљци су:

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Vote_lcap70%Ванземаљци , НЛО = пали анђели Vote_rcap 70% 
[ 7 ]
Ванземаљци , НЛО = пали анђели Vote_lcap30%Ванземаљци , НЛО = пали анђели Vote_rcap 30% 
[ 3 ]
Ванземаљци , НЛО = пали анђели Vote_lcap0%Ванземаљци , НЛО = пали анђели Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Укупно гласова : 10
 
 
Poll closed

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Константин 24th April 2009, 11:36

Ванземаљци , НЛО = пали анђели NLOKazahstanVeleposlanstvo_weeklyworldnewsCom
НЕВЈЕРОЈАТНО, али истинито, према писању неких казахстанских медија, та земља покушава бити прва у свијету која ће угостити посјетитеље из далеких свемирских пространстава.
Према писању тамошњег листа Еxпресс К, они се спремају изградити прву НЛО базу с велепосланством за ванземаљце, а за тај је пројект тамошња власт наводно одвојила велик дио земљишта поред града Алматyја.
У план изградње укључена је платформа за слијетање, кућа за посјетитеље и служба за превођење, но детаљи око програма превођења нису у детаље објашњени, што не треба чудити, јер се ионако још увијек не зна са сигурношћу посјећује ли нас ткогод из свемира, а камо ли још којим језиком уопће ти ванземаљци говоре, ако уопће и говоре.
Свјетски уфолози поздрављају тај потез казахстанске владе, која отворено вјерује како је контакт с ванземаљцима неизбјежан те покушава земљу представити као врло отворених назора и ону која размишља унапријед.
Вест и слика преузето http://www.index.hr/vijesti/clanak/kazahstanci-grade-nlo-bazu-i-veleposlanstvo-za-vanzemaljce/430976.aspx

Шта рећи сем да су заиста задња времена, не знам тачно који је светитеељ рекао да че у задња времена демони бити медју људима....Ако узмемо профил ванземљца јасно је да прва асоцијација изгледа иде према демону...пре некидан причам са једним цовеком о њима и он каже следеће:Ванземљци су кнезови демонски и имају већу моћ од обичних демона па могу да дематерализују ствари, тј да се претварају у шта ког пожеле, а толико смо пута прочитали дасе ђаво зна претворити и у крст, или у анћела да би преварио изабране....
Моје лично размишљање је да демони покушавају преко спољњег изгледа да заварају људе да нема Бога већ да " има живота у другим дмензијама и да нам они као супериорнија бића могу дати одговоре о онастанку и земље и људи "
Ако Војсци антихриста праве амбасаде, да ли то значи да це смраду смрдљувом ускоро и храм да склопе :shock:
И не знам да ли сте приметели, али све више нас бомбардују филмовима попут суднег дана, нло и слично, а зашто...Вероватно привикавање људи и на такве могућности.....
;)


Последњи изменио Константин дана 9th December 2009, 02:19. измењено укупно 1 пута
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 24th April 2009, 12:07

е овде можемо да доведемо ону жену из Међурова да нам каже шта је видела :) :) Laughing



на нама је само да се трудимо да будемо што чвршћи у вери....


хахахахаха Ванземљаци Laughing
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  bane12 24th April 2009, 20:19

smesno da smesnije ne znam moze li biti

bane12


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Borisav 25th April 2009, 23:37

a jeli ko vidjeo te vanzemaljce ? ja ne vjerujem u vanzemaljce samo ako se pod vanzemaljce ne smatra za bica koja se nalaze u Raju... a drugi vanzemaljci se sigurno nece pojaviti!!!

Borisav


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Константин 26th April 2009, 13:23

Borisav ::a jeli ko vidjeo te vanzemaljce ? ja ne vjerujem u vanzemaljce samo ako se pod vanzemaljce ne smatra za bica koja se nalaze u Raju... a drugi vanzemaljci se sigurno nece pojaviti!!!
Brate imas mali milon dokaza o njima, fotografije, snimke,ispovesti otetih, ali uglavnom se radi o nepravoslavnim narodima...
Evo ti par dobrih snimaka sto su prosti ljudi zabelezili...
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 26th April 2009, 14:05

еххх па не зезају они само не православне народе,,, ево код нас неки тврде да су их видели на Ртњу, па код Ниша.... Ти људи што су их као видели код ниша кажу како се тај внземаљац поклањао сунцу (а како се он поклањао сунцу тако су се поклањале и биљке око њега) и одједном се смањио, полетео и нестао..... моја рођена баба каже да је видела велике светлће лопте на врху Ртња,....

А нису само ти људи видели ванземаљце него и Кеба (који је касније рекао да је и видовит), па онда Авакс и Хибрид и њихов отац који тврди да су отишли у правцу Гроцке Laughing Laughing Laughing, па онда цео Гранд Сабор....... (Шапке) Laughing Laughing



Ма све је то огромна намештаљка
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Константин 26th April 2009, 14:39

Kazes klanjao se ☀
Hm.....Sta ima zajednicko sa par stvari:
Sunce
Egipat :farao:
Piramida
Maje
Masoni
Satanisti ????
Svi znamo da su egipcani slavili Boga ra ili sunce( a smraddonja je nekad bio svetlonosac), u cast tog istog smrada su gradjene i piramide,koje su zidane na zemlji po polozaju nebeskih tjela ili zvezda, a pali andjeli ili demoni su uparvo najvise skoncentrisani u tom prostoru..
Maje koje su takodjer u svojim zrtvovaistima izgradjivale poiramide i svojim Bogovima-demonima prinosili zrtve tako sto su im bez anestezije na zivo cupali srce :sleep:
Takodjer je jako zanimljivo da zastave na drzavama uglavnom danas imaju satanisticka obelezja, sunce ili zvezde....oko80% zemlaja
U vezi malih zelenih ili kakvi god da su vec, mislim da zaista postoje i da su demonski knezovi koji imaju vlast da sa materijom cine svakakve trikove, kao sto sam vec napisao ako se mogu pretvoriti u andjela, zasto mislis da ne mogu sebi da imene licni opis i izgledaju kao et :geek: mada nemaju ni potrebe da ga menjaju....
Samo druga je stvar kako ih ameri godinama predstavljaju, al to je sve u cilju zaglupljivanja ljudi da bi poceli da veruju u drugog tvorca, druge galaksije, napredne vanzemaljce za koje smo glupi zaostali i kojima bi trebalo da se verovatno poklonmo jer su tehnolosko-inetelektualno superirniji od nas.... :joker:
Pa propada im darvinova teorija, drzi se na staklenim nogama, moraju nekako odvaratiti ljude od spasenja tj vere u pravog tvorca Boga, jer za sad jedino biblija je alternativa i to kakva carlsu darvinu, inace masonu manjeg stepena...
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 26th April 2009, 14:57

а где је ту Шапке Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


тачно.... шта друго да напишем
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Ванземљаци

Порука  Брат у Христу 26th April 2009, 15:37

Верујем да су НЛО заправо људски тајни авиони, попут Ауроре: http://en.wikipedia.org/wiki/Aurora_(aircraft)
То би требало да буде наследник тренутно најбржег авиона са посадом SR-71 Blackbird, који путује брзином +3,2 маха (1 мах = 1225 км/час). Аурора би требало да путује хиперсоничном брзином, тј. већом од 5 маха. О овом авиону се ништа не зна, али многи Амери тврде да су га видели, неки су га чак и усликали, све то може да се види на јутјубу. Мислим да су авиони оваквог типа заправо НЛО летелице, које служе у експерименталне сврхе. А свакако да је ту и сам ђаво умешао прсте, па можда опонаша НЛО, претвара се у разне сподобе, вештице, вампире, дрекавце, баба-роге...
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Константин 26th April 2009, 15:44

Evo vam nesto o nlo vanzemaljcima i vladarima u svetu...
http://www.conopljanews.net/ufo_nlo.html

inace na ovom sajtu ima dosta dobrih stvari , pogledajte levo spisak , pa na citanje.....Laughing
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 26th April 2009, 16:06

ево можемо да питамо апостола шта он мисли о овоме.... односно Апостолски Центар 888
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Константин 26th April 2009, 16:23

СнагаСамсонова ::ево можемо да питамо апостола шта он мисли о овоме.... односно Апостолски Центар 888
Наравно, зато и постоје дискусије да разменимо мишљења, а његово је веома цењено :)
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  РабМаксим 26th April 2009, 20:44

постојање живота ван Земље је доказ дарвинове теорије и самим тим оружје против Христа.било да је рад американаца уз помоћ демона или рад самих демона поента је иста
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Константин 27th April 2009, 21:26

занимљив приказ нло и демона у књизи "Људи и демони" од оца Родиона Петроградског.

Ево једне упоредне табеле из те књиге која то показује:


Ванземаљци , НЛО = пали анђели Poredjenje1no3
Ванземаљци , НЛО = пали анђели Poredjenje2re8
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Синђелић1809 29th April 2009, 13:40

Св. Серафим Роуз

„ХРИШЋАНСКА“ ЗАИНТЕРЕСОВАНОСТ ЗА НЛО


Други пример нових појава, за које на први поглед не знаш шта су, је сада врло уобичајена појава тзв. НЛО, летећих тањира. Постоји један протестантски проповедник, горепоменути Карл МекИнтир, који је екстремно строг и праведан и врло Библио – верујући. Има радио програм, „Реформа 20 века“ и новине. Он је апсолутно у праву - морате се одвојити од свих људи који су у апостасији (одступништву) и његове идеје су врло лепе. Он је антикомуниста. Назива Билија Грејема одступником, заједно са свима који се не слажу са оним што он мисли да је исправно. Са ове тачке гледишта он је веома строг, али још ћете видети најчудније ствари у његовој филозофији. Нпр. он за себе гради Јерусалимски Храм, на Флориди. Он има модел Храма и хоће да га направи, да би могао да се такмичи са Дизнилендом. Људи би долазили и плаћали да виде Храм који се гради за Христов Долазак. Ово би требало да буде добра прилика да се сведочи Хришћанство.

Он се такође занима и за летеће тањире, такође. У сваком броју његових новина, постоје мале рубрике назване „НЛО рубрике“, где они испољавају велику задивљеност о свим чудесним, позитивним стварима које ови летећи тањири чине. Они праве конференције и праве филмове о томе.

Врло скоро је било пар протестантских књига о НЛО-има, које врло јасно показују да је реч о демонима. Особа која пише у рубрици о њима, се врло узнемирила и рекла да неки људи тврде да су та бића демони, али да она може доказати да нису. Она наводи случај породице на Средњем Западу које видела летећи тањир. Летећи тањир се спустио, слетео и породица је видела малог „ зеленог “, обично су три метра високи или слично, који је певао „Алилуја“. Они су стали, погледали и онда одлетели; претпостављам да им ништа више није рекао. И онда се цела породица бацила у размишљање; почели су да размишљају о „Алилуја“, да размишљају о хришћанству, погледали су у њихову Библију и на крају су завршили у Фундаменталистичкој цркви, прешли у хришћанство. Стога, та особа говори, та бића мора да су нека врста људи која помажу Божијем Промислу да учини свет хришћанским, јер су они певали „Алилуја“.

Наравно, ако читате Светог Игњатија Брјанчанинова , видећете какве су све обмане демони способни да ураде: демони се „моле“ за вас, чине чуда, праве најфантастичније појаве, доводе људе у цркву, раде све оно што желите докле год вас држе у обмани. А када дође време, онда ће изненада извести трикове на вама. Тако да ови људи који су прешли у неку врсту хришћанства, због тих тзв. ванземаљаца, чекају да их следећи пут виде; а следећи пут њихова порука може имати везе са Христовим Доласком на Земљу или нешто слично. Очигледно је да је то све дело демона. То је стварност. Понекад је само машта, али када су то све стварне појаве, то све очигледно долази од демона.

Ово је основно. Ако читате било који текст раних Отаца, нека од Житија Отаца у Отачнику, видећете многе случајеве где су се ова бића изненада појављивала. Данас, они се појављују у летећим тањирима јер су се прилагодили људима данашњице; али ако схватите како духовна обмана функционише и какве све врсте лукавства ђаво има, онда нећете имати проблема са разумевањем о чему се ради када су у питању НЛО. И још нешто, особа која пише „НЛО рубрике“ је строги фундаменталистички хришћанин. Она очекује нова „открића“ од бића из свемира.
Синђелић1809
Синђелић1809


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Синђелић1809 29th April 2009, 13:42

Из беседа о. Антонија о последњим временима:

"...И то се већ дешава јер на човека са свих страна већ гледају монструми. Њих данас називају ванземаљцима, и још којекако, али су то - зли духови. Доћи ће време када ће се они слободно јављати људима, служећи антихристу и његовим присталицама. Како ће тешко тада бити борити се с њима!"
Синђелић1809
Синђелић1809


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Константин 14th May 2009, 21:10

Veoma zanimljiva vest

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tri-nloa-pala-u-kazahstanu-pokrenuta-istraga/433839.aspx
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Брат у Христу 28th May 2009, 17:48

“Moja mašina za letenje neće imati ni krila , ni propelere. Možete je videti na zemlji i da nikada ne pogodite da je to letilica. Biće u stanju da se kreće po volji kroz vazduh u svim pravcima savršeno bezbedno”. Ovo je izjavio Nikola Tesla za “The New York Herald Tribune”, 15.oktobra 1911.

Цео текст прочитајте на линку:
http://www.ivonazivkovic.net/LETECI-TANJIRI.html

Да ли су летећи тањири дела ванземаљаца или највећег научника свих времена - Србина Николе Тесле?
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Синђелић1809 28th May 2009, 22:54

Ниједно ни друго. Ако су ти "авиони" направљени од стране људи чему онда толика мистерија око њих? Зашто се појављују периодично већ 50 година и мистериозно нестају? Зашто није употребљен ни у једном рату ако има тако моћне аеродинамичке карактеристике? Зар је једина сврха супер аеро-динамичке летелице била да се 50 година појављује доконим Америма и другим западњацима широм света с времена на време? Ако већ није показана свету и Америци зашто се њене моћне карактеристике нису примениле на друге авионе?

На та питања овај текст не даје одговор

Боље заобилазите Ивону Живковић или будите максимално опрезни код њених текстова. Поред тога што није Православни верник она преписује разне текстове који су иначе популарни на интернету а тичу се завера и сличних ствари. Преузела је очигледно једну секташку западњачку перцепцију посматрања савремених дешавања, "тајне безакоња", закулисних радњи, тајних друштава и њиховог дејства у свету. А повремено се дотиче и Вере и износи разне глупости и небулозе.

Најгора је истина помешана са лажи....
Синђелић1809
Синђелић1809


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Србин_православац 28th May 2009, 23:01

Никола Тесла је био Божји човек, ја мислим да ово нема никакве везе са Николе Тесле...Ја не верујем у те НЛО ствари, по мени су то чисте глупости...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Синђелић1809 28th May 2009, 23:02

Само да додам. Не спорим ја да је она слика стварна (она немачка летелица) али у томе и јесте цака. Створена је помпа и мистерија око немачке технологије на крају 2. св. рата у медијима. Непријатељ људског рода је то искористио и своју појаву међу људима само "апгрејдовао" и прилагодио модерном човеку
Синђелић1809
Синђелић1809


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Константин 3rd June 2009, 17:31

Мада ово може и у скривени лого'и, ал овде ми логичније

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=136649
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 3rd June 2009, 18:41

сличних вести има колико год хоћеш
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 18:46

Не треба доводити у питање да ли они постоје има доста добрих правих снимака.
Друго је то што они желе да ми мислимо да су то ванземаљци, међутим то је јасно дело демона и нема никакве везе са тим шта медији желе да протуре наивним људима који заиста слепо верују свему ономе што им кажу. То је само још један од циљева глобализма, као " глобално загревање" и као припрема напада из свемира и једино што нам преостаје да би се од њих одбранили јесте једна светска влада и NWO! То је једна од најтачнијих изјава David Icke-а: Problem - Reaction - Solution!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Константин 25th July 2009, 13:11

Људи морам нешто да напишем, мада ће ме вероватно већина после овога сматрати барем мало будаластим.Пре две вечери око 2 и 25 после поноћу сам видео претпоставка НЛО својим очима које ме до сад добро служе , као и ум .Топло вече , врућина и не простаје ништа друго него се ваљати по трави у жељи за расхлађењем, и тако гледајућу по звезданом небу спазих звезду јачине као северњача само ова би се могла назвати западњача јер је била у то смеруИ ништа ту не би нило чудно да одједном се не поче покретати, у први мах сам помнислио сателит или нешто слично, ал приликом приближавања сам приметео да није једо јако светло већ 4 или 5 распорђених у кругу.Скоро нечујан лет, баш као у филмовима и јако низак лет стекао сам утисак да би га могао праћком погодити.И тако збуњен док сам отишао по телефон , објекат за који чврсто верујем да је НЛО је већгубио своју јачину на звезданом небу , да би одједном скроз нестао са небеског платна.Нисам , ни надуван ни пијан нити имам психичке проблеме да ми се само причинило ,сад шта је то било, сам Бог зна....
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Ванземаљци , НЛО = пали анђели Empty Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму