Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Нло и ванземаљци су:

70% 70% 
[ 7 ]
30% 30% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Укупно гласова : 10

Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Лука996 on 25th July 2009, 15:24

http://astrosvet.tripod.com/vanzemaljci/vanzemaljci1.htm

Прочитајте овај први део, чиме они хоће да нас увуку у нешто тако!? SETI@home, ко зна шта тај програм садржи...?

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 25th July 2009, 16:05

Лука996 ::http://astrosvet.tripod.com/vanzemaljci/vanzemaljci1.htm

Прочитајте овај први део, чиме они хоће да нас увуку у нешто тако!? SETI@home, ко зна шта тај програм садржи...?
ма то су све демони ти ванземаљци, само баш ради циља да одвуку људе од спасења и од Христове цркве мало су замаскирали...
Житије светог макарија великог, има доста приера борбе са демонима

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 12th August 2009, 16:24

by Константин on Sat Jul 25, 2009 12:11 pm
Људи морам нешто да напишем, мада ће ме вероватно већина после овога сматрати барем мало будаластим.Пре две вечери око 2 и 25 после поноћу сам видео претпоставка НЛО својим очима које ме до сад добро служе , као и ум .Топло вече , врућина и не простаје ништа друго него се ваљати по трави у жељи за расхлађењем, и тако гледајућу по звезданом небу спазих звезду јачине као северњача само ова би се могла назвати западњача јер је била у то смеруИ ништа ту не би нило чудно да одједном се не поче покретати, у први мах сам помнислио сателит или нешто слично, ал приликом приближавања сам приметео да није једо јако светло већ 4 или 5 распорђених у кругу.Скоро нечујан лет, баш као у филмовима и јако низак лет стекао сам утисак да би га могао праћком погодити.И тако збуњен док сам отишао по телефон , објекат за који чврсто верујем да је НЛО је већгубио своју јачину на звезданом небу , да би одједном скроз нестао са небеског платна.Нисам , ни надуван ни пијан нити имам психичке проблеме да ми се само причинило ,сад шта је то било, сам Бог зна....

па код мене у Тимочкој Крајни то је већ редовна појава, моја баба, мој стриц, мој брат... су, чак са терасе, видели велику светлећу стварчицу на врху Ртња како лети у свим смеровима... то исто виђају и људи из Књажевца (ја сам Зајечарац Laughing ), па у Нишу се десило слично, кад је нека жена са мужем отишла у башту, кад су тамо стигли затекли су неког како се клања сунцу па кад су појурили према њему он се смањио па одлетео... тако нешто не могу да се сетим....

углавном зна се ко су и шта су и шта им је циљ....

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 13th August 2009, 12:08

мислим да је отишло у правцу Гроцке Laughing хахахахахахахахаха

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 13th August 2009, 12:53

Stvar nije naivna uopste, mada se cini da jeste.Videces da sam i ja na prethodnoj stranici napisao nesto slicno o svom dozivljaju, mozda su to samo vodece armije ovoga sveta malo modernizovale svoje borbene eskadrile uz pomoc knjaza ovoga sveta da bi ljudi verovali u izvan zemljane i odbacisili Boga,al cinjenica je da takve letelice postoje, sad koja im je svrha i ko ih vozi....ne znam, al nije ni teskjo nasluteti :twisted:

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 13th August 2009, 13:10

погледај претходну страну

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 13th August 2009, 13:30

СнагаСамсонова ::погледај претходну страну
Sve mi se to slaze sa onom pricom da demoni nece biti u paklu u zadnjim vremenima vec na zemlji, a ovih spodoba je sve vise i vise, jer ako se djavo moze pretvoriti u skoro sve pa cak i u andjela, zasto mislimo da ne bi mogao da se prikaze kao i vanzemaljac, mada su po ruznoci verovatno tu egde , nam potrebe da menjaju izgled, lol!

Ova mi se ikona bas svidja Sveti Nikita Velikomucenik

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 13th August 2009, 13:36

све само да се човек одвоји од Бога и од правог пута.... и онај саи баба и ванземаљци и разне друге секте и комунизам и пирамиде... све само да се човек одвоји од Бога.....

ДРЖИМО СЕ МИ ХРИСТА

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 9th September 2009, 13:10

па да пре сто година нема их нигде и сад одједном их има сваког дана, не причам само о њима (малима зеленима) него и о јетију, и разним другим чудовиштима која су почела да се појављују....

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 9th September 2009, 14:13

СнагаСамсонова ::па да пре сто година нема их нигде и сад одједном их има сваког дана, не причам само о њима (малима зеленима) него и о јетију, и разним другим чудовиштима која су почела да се појављују....
Sta je stihoklepac hteoa da kaze, molim??? Laughing
Ima ih i pre, samo tad informacije nisu stizale kao danas za dve -tri sekunde sa kraja sveta na svet...pa se uglavnom price o njima drzala u okolini dogadjaja

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 9th September 2009, 14:26

мислим да су почели да се појављују пре стотинак година,,, да су их виђали раније људи би оставили неки доказ о томе,,,, мада вероватно су их и виђали само у другом облику.....

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 9th September 2009, 16:33

Појавњивали су се и пре. Погледајте само Србску митологију ђавола, вампира, омаја итд итд.

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 9th September 2009, 17:27

Sto kaze Rabmaksim mitologije su ih pune, i en samo Srpska...sloveni su ih najvise pribilezili, cini mi se da Rusi nikako svoje stare bajke nisu mogli da zamisle bez tih stvorenja.Inace rec Vamprir je Srpskog porekla i spominjese bas davno, davno.....

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 11th November 2009, 19:26

штаааа, ако је онај чланак тачан, ако то није још једна новинарска измишљотина, онда треба да се наша црква под хитно удаљи од њихове филозофије, што даље.... КАТАСТРОФА, не могу да верујем....
и одједном пуф ето нове велике религије.....

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 11th November 2009, 21:08

СнагаСамсонова ::штаааа, ако је онај чланак тачан, ако то није још једна новинарска измишљотина, онда треба да се наша црква под хитно удаљи од њихове филозофије, што даље.... КАТАСТРОФА, не могу да верујем....
и одједном пуф ето нове велике религије.....
Pa to je samo priprema..probni balon za ispitivanje janosti, tj koliko su ljudi oglupili
smrt Rimu, nek je proklet papa

Назад на врх Go down

Порука  Њикалај on 12th November 2009, 01:53

оп оп оп... брате Константине... мрзимо грех, а не оне који му суделују...

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 28th November 2009, 20:39

Stanovnici Joaquína V. Gonzáleza pamtit će noć s 26. na 27. studenog dok su živi. Oko 2 sata iza ponoći na nebu se pojavila golema nepoznata svjetleća letjelica koja je izazvala nestanak struje i prekid telefonskih linija.
NLO se iznad tog grada smještenoga na sjeveru Argentine zadržao kratko, a napajanje je prekinuto točno nakon što je preletio El Tunal, mjesto udaljeno tridesetak kilometara zapadno, u kojem se i nalazi lokalna elektrana.

Naknadno je utvrđeno da je pregorio glavni generator, a službama je bilo potrebno čak devet sati da sve vrate u red.

"NLO je imao jedno veliko središnje crveno svjetlo, te mnoštvo malih treperećih točaka. Budući da ga je to činilo blještavim, mogli smo ga dugo pratiti pogledom, sve dok nije nestao kod El Tunala", prepričao je za list Diaro Popular jedan od stanovnika Joaquína V. Gonzáleza što je vidio, pa dodao da je letjelica bila dugačka oko 300 metara.

Lokalni ufolog Luis Burgos iz tog je opisa zaključio da je područje preletjela matica, golemi NLO-u koji navodno između ostalog služi i kao nosač brojnim manjim letjelicama.

Njegova bi teorija mogla objasniti što su samo 12 sati ranije na nebu iznad Lime vidjeli brojni stanovnici glavnoga grada Perua.

IZVOR VESTI

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 28th November 2009, 20:47

hahahahahahahahahahahahaha da su u evropi poslali bi ih pravo u ludnicu.....

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 28th November 2009, 20:54

sta mislis jeli sam benjamin creme apostol antihrista maitreje rekao kako su takve pojave kao i pojave svetlecih krstova sirom sveta uprav delo maitreje glupoga i sam benjamin creme je rekao pre nego se maitreja pokaze citavoj javnosti da ce se jos veca ,,cuda,, na nebu dogadjati......misim ovo je smesno........ lol!

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 28th November 2009, 20:55

Sveto Pravoslavlje ::hahahahahahahahahahahahaha da su u evropi poslali bi ih pravo u ludnicu.....
Sto????
Nisam shvatio...... Embarassed

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх