Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Нло и ванземаљци су:

70% 70% 
[ 7 ]
30% 30% 
[ 3 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Укупно гласова : 10

Re: Ванземаљци , НЛО = пали анђели

Порука  Sveto Pravoslavlje on 28th November 2009, 21:03

pa cudo kako samo u na Americkom kontinentu vanzemaljci ,,posecuju,,nase drage amere,a i cudo jedno da su sve to leteci tanjirici i da su vanzemaljci bas uvek mali zeleni koji su 10000000 puta toboze napredniji od nas....zapamti da dok se nisu pojavili sf romani i filmovi o vanzemljanima niko do tad ne uoci nesto cudno,niti bi otet......e bas me zanima sto nas toliko svetih otaca i proroka ne upozori na male zelene.......hehe.....

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 28th November 2009, 21:18

Sveto Pravoslavlje ::pa cudo kako samo u na Americkom kontinentu vanzemaljci ,,posecuju,,nase drage amere,a i cudo jedno da su sve to leteci tanjirici i da su vanzemaljci bas uvek mali zeleni koji su 10000000 puta toboze napredniji od nas....zapamti da dok se nisu pojavili sf romani i filmovi o vanzemljanima niko do tad ne uoci nesto cudno,niti bi otet......e bas me zanima sto nas toliko svetih otaca i proroka ne upozori na male zelene.......hehe.....
Nisi u pravu, vanzemaljci(demoni) su se uvek pojavljivali i otimali ljude an svimkontinetima...Imamo i primer Kod Aleksandra Makedonskog, pa pojavu tri sunca na neu, kod kurske bitke, nacisticka nemacka..itd
Kako je demon mogao da vara covecanstvo kad su stari ljudi verovali u "Bogove"???Naravno , predstavljanjem i pojavom laznih Bogova kod svih naroda, a danas kad ljudi uglavnom ne veruju u Boga vec u nauku, demoni varaju ljude sto se predstavlajju kako superirna bica koja brinu o spasavanju planete,a iz svega toga ce prikazati Antihrista kao "spasioca covecanstva".
Mogu ad ti da ti napisem najmanje tri stranice o omicama malih zelenih pre dvadesetog veka i pojave stripova. Laughing
Usporedi ovu tablicu na prvoj starani

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 28th November 2009, 21:31

dok ti ne procitas knjigu enohovu,enoh znas ga sedmi od adama,i ne procitas premudrosti solomonove i ne vidis kako su ,,zanimljivo,,,pazi PROROKOVALI TEORIJE LUDE DANASNJE,a u premudrosti solomonove on cak prije 2,5 hiljade godina prorokuje i teoriju evolucije i ostale ,,teorije,,dok ce ti razlog sto su ljudi imali tada bogove i ostala cuda i tako to biti jasan ukoliko procitas KNJIGU PROROKA ENOHA........ :P

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 28th November 2009, 21:39

Sveto Pravoslavlje ::dok ti ne procitas knjigu enohovu,enoh znas ga sedmi od adama,i ne procitas premudrosti solomonove i ne vidis kako su ,,zanimljivo,,,pazi PROROKOVALI TEORIJE LUDE DANASNJE,a u premudrosti solomonove on cak prije 2,5 hiljade godina prorokuje i teoriju evolucije i ostale ,,teorije,,dok ce ti razlog sto su ljudi imali tada bogove i ostala cuda i tako to biti jasan ukoliko procitas KNJIGU PROROKA ENOHA........ :P
a otkud ti znas sta sad ja prociao??? Laughing
Da nisi prozorljiv

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 28th November 2009, 21:45

NARAVNO DA JESAM,JA SAM ONAJ PIKACHU SA PLANETE NIBIRU....IMA NAS HILJADE I MI CEMO VAS .......... da napomenem da smo srbi .....salim se ozbiljno procitaj te dve knjige i zapanjices se pogotovo premudrosti solomonove 2 poglavlje do u detalj opisuje razmisljanje danasnjih nam ,,mudrih,,evolucionista,ateista,komunista,marksista.............ali mi nije jasno kako su oni to znali.... :shock: pa cek da oni nisu bili vanzemaljci.... :affraid: aaaaaaa

Назад на врх Go down

Порука  Њикалај on 29th November 2009, 00:46

Константин ::
Sveto Pravoslavlje ::pa cudo kako samo u na Americkom kontinentu vanzemaljci ,,posecuju,,nase drage amere,a i cudo jedno da su sve to leteci tanjirici i da su vanzemaljci bas uvek mali zeleni koji su 10000000 puta toboze napredniji od nas....zapamti da dok se nisu pojavili sf romani i filmovi o vanzemljanima niko do tad ne uoci nesto cudno,niti bi otet......e bas me zanima sto nas toliko svetih otaca i proroka ne upozori na male zelene.......hehe.....
Nisi u pravu, vanzemaljci(demoni) su se uvek pojavljivali i otimali ljude an svimkontinetima...Imamo i primer Kod Aleksandra Makedonskog, pa pojavu tri sunca na neu, kod kurske bitke, nacisticka nemacka..itd
Kako je demon mogao da vara covecanstvo kad su stari ljudi verovali u "Bogove"???Naravno , predstavljanjem i pojavom laznih Bogova kod svih naroda, a danas kad ljudi uglavnom ne veruju u Boga vec u nauku, demoni varaju ljude sto se predstavlajju kako superirna bica koja brinu o spasavanju planete,a iz svega toga ce prikazati Antihrista kao "spasioca covecanstva".
Mogu ad ti da ti napisem najmanje tri stranice o omicama malih zelenih pre dvadesetog veka i pojave stripova. Laughing
Usporedi ovu tablicu na prvoj starani

Aли нешто ми онда није јасно, ако су то демони - ванземаљци, како то да они отимају народ!? Зар би то Бог дозволио, зар то не би требала да буде наша слободна воља? Јер демони, илити Ђаше (одмила) ,О) немају право да нас дирају док им ми то не допустимо, мислим, где бисмо сада сви били када би они могли тек тако да делају!? Па све би нас одавно побили...
А на крају, сви знамо да ту нечег има, мало се НАСА поигравала, мало је ДОСИЈЕ ИКС учинило своје, мало смо и ми сами препаднути свим тим теоријама завере тако да... када се све лепо сабере, добијемо - збуњеност. По мени, сувише би то било једноставно, да су се ђашице тек тако пројавњивале и отимале народ, мора до постоји ту неки виши план... хммм

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 29th November 2009, 01:08

brate cudo da u istoriji celog pravoslavnog naroda ne bjese ni jedan podatak o otimanju vanzemaljcica Rolling Eyes ,a cudno je i to sto je ihaha naucnika koji su radili na super tajnim projektima likvidirani........imas clanaka o tome koliko hoces,a bilo je i na televiziji,pogotovo o onima na svakojakim projektima i letelicama u svakojakim oblicima,pa bas me zanima koliko nasih blazenopocivsih duhovnika u svojim prorocanstvima ne vidje nekog maaaaalog vanzemaljcica i tako to.....pa to sto se ,,projavljuju,,samo onim bezboznicima po Americi i Saudijskoj Arabiji....misiiiim.......ili Argentina.....pa pored toliko siromastva bas tamo...... :| mora da nisu culi za srbsku rakiju ili leskovacki rostilj......neka im neko to saopsti ja vjerujem da ce oni kad to cuju trk vamo....... :afro:

Назад на врх Go down

Порука  Њикалај on 29th November 2009, 01:10

Sveto Pravoslavlje ::brate cudo da u istoriji celog pravoslavnog naroda ne bjese ni jedan podatak o otimanju vanzemaljcica Rolling Eyes ,a cudno je i to sto je ihaha naucnika koji su radili na super tajnim projektima likvidirani........imas clanaka o tome koliko hoces,a bilo je i na televiziji,pogotovo o onima na svakojakim projektima i letelicama u svakojakim oblicima,pa bas me zanima koliko nasih blazenopocivsih duhovnika u svojim prorocanstvima ne vidje nekog maaaaalog vanzemaljcica i tako to.....pa to sto se ,,projavljuju,,samo onim bezboznicima po Americi i Saudijskoj Arabiji....misiiiim.......ili Argentina.....pa pored toliko siromastva bas tamo...... :| mora da nisu culi za srbsku rakiju ili leskovacki rostilj......neka im neko to saopsti ja vjerujem da ce oni kad to cuju trk vamo....... :afro:

хе хе ,О)

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 29th November 2009, 01:14

a da ih otimaju,gde si to cuo.....gde im je fizicki dokaz.....ja kad sam gledao na televiziji sta sve lazu ti ljudi....kako su im lobanju otvarali,i bubrege,i jetru i svakojake eksperimente,doktori naravno provere i sve norm,alno.....samo sto kasnije saznaju da su to sf fanatici,koji ili se ne skidaju sa filmova,ili se ne skidaju sa igrica o vanzemljanima........mada danas ucoveka u sve mozes ubediti.....desetogodisnje dete je ubedilo ceo svet da ga je majkl dzekson s......pa ti vidi

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 29th November 2009, 01:15

Mnogo gresis
negde stoji zapisano u Sv pismu da demon pobi nekoj zeni cak 7 muzeva.....ne prevari li demon adam i evu???u zotijima svetih imas bezbroj primera sta su radili podviznicima(imas na svetigori zitija svetih od justina popovica-preporucujem)Ima i bezbrj drugih zapisa kako su demoni otimali ljude,(dans rade prikriveni kao nadsuperiorna bica jer ljudi veruju u nauku)ako koga zanima mogu da podtavim neke podate iz pravoslavnih knjizica.
Bog nikad nece dozvoliti iskusenja pravedniku koja on moze da podnese, a gresnika valjda ti je jasno da Bog ne stiti, vec radi prenagomilanog greha blagodat od gresnika odsutpa i onda demon ima vlast da radi sta hoce(naravno sve je to po Bozijem dopustenju)
Sta mislis kako demon ulazi u coveka I TO ISKLJUCIVO TESKOG GRESNIKA??

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 29th November 2009, 01:17

Sveto Pravoslavlje ::brate cudo da u istoriji celog pravoslavnog naroda ne bjese ni jedan podatak o otimanju vanzemaljcica Rolling Eyes
GESKA, kao sto napisah..malo se vrati unazad pa ce ti sve biti jasnije,inace moram da se bas upustim u iznosenje cinjenica, hehhehehe lol!

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 29th November 2009, 01:23

pa brate ti jesi u pravu sto se toga tice,ali ja mislim na ove silne letelice........pa sta ce djavolu leteci tanjiri,valjda umije da leti,ove ,,nlo,,su sve izmisljotine naucnika oni ovo garantujem prave ....molim i tebe a i sve na ovom forumu ukucajte sta trenutno najbolji madjionicar na svetu a po nekima i svih vremena criss angel radi naocigled svih prisutnih,i jos milione gledalaca.....inace u jednom intervjuu posto je on navodno veeeeeliki hriscanin on se zalaze za ujedinjenje svih religija obavezno odgledaj svaki njegov klip.......molim te......CRISS ANGEL.....za njega su sai deda i maitreja balaavci i pocetnici.....

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 29th November 2009, 01:35

samo da napomenem najveci trik mu je levitacija iznad nekakve ooogtomne piramide u sred las vegasa,koju je pratilo desetine hiljada na licu mesta,a milioni i milioni sirom sveta uzivo na TVu,inace zanimljivo je sto na vrhu te piramide niko nemoze ni da stoji a kamo li levitira jer je tolika temperatura da telo bukvalno u sekund sagori,videces objasnjenje na snimku,a zamisli........nije sagoreo........ sad razmisljam..........kad jednu takvu iluziju nije tesko izvesti onda ni ovi snimci sto si ih izbacio za nasu bracu amere zajedno sa svim njihovim kompanjonima sirom sveta ne bi trebali da budu teski nesto posebno.......ovo je samo malo skuplja varka i iluzija.......gledajte criss angel mindfreak svaki klip pa cete znati o cemu pricam...... :afro:

Назад на врх Go down

Порука  Њикалај on 29th November 2009, 01:37

Sveto Pravoslavlje ::samo da napomenem najveci trik mu je levitacija iznad nekakve ooogtomne piramide u sred las vegasa,koju je pratilo desetine hiljada na licu mesta,a milioni i milioni sirom sveta uzivo na TVu,inace zanimljivo je sto na vrhu te piramide niko nemoze ni da stoji a kamo li levitira jer je tolika temperatura da telo bukvalno u sekund sagori,videces objasnjenje na snimku,a zamisli........nije sagoreo........ sad razmisljam..........kad jednu takvu iluziju nije tesko izvesti onda ni ovi snimci sto si ih izbacio za nasu bracu amere zajedno sa svim njihovim kompanjonima sirom sveta ne bi trebali da budu teski nesto posebno.......ovo je samo malo skuplja varka i iluzija.......gledajte criss angel mindfreak svaki klip pa cete znati o cemu pricam...... :afro:

Jezivo...

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 29th November 2009, 01:43

brate nikalaj,molim tebe i sve na ovom forumu da obavezno pogledate sta sve izvodi i radi....obavezno to pogledajte,pa mii dodjite sa pricom o ovim snimcima gore......sigurni budite da kad ga budete gledali sta sve radi i izvodi pascete sa stolice,za njega je i koperfild i hudini mami mis......

Назад на врх Go down

Порука  Њикалај on 29th November 2009, 01:47

Sveto Pravoslavlje ::brate nikalaj,molim tebe i sve na ovom forumu da obavezno pogledate sta sve izvodi i radi....obavezno to pogledajte,pa mii dodjite sa pricom o ovim snimcima gore......sigurni budite da kad ga budete gledali sta sve radi i izvodi pascete sa stolice,za njega je i koperfild i hudini mami mis......

Ma upravo nesto gledam i jezim se... sta je ovo? Pitam se kako za ovo nisam ni ranije cuo? Koja li je to vera kada ovo cinis?...

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 29th November 2009, 01:53

Sveto Pravoslavlje ::pa brate ti jesi u pravu sto se toga tice,ali ja mislim na ove silne letelice........pa sta ce djavolu leteci tanjiri,valjda umije da leti,ove ,,nlo,,su sve izmisljotine naucnika oni ovo garantujem prave ....molim i tebe a i sve na ovom forumu ukucajte sta trenutno najbolji madjionicar na svetu a po nekima i svih vremena criss angel radi naocigled svih prisutnih,i jos milione gledalaca.....inace u jednom intervjuu posto je on navodno veeeeeliki hriscanin on se zalaze za ujedinjenje svih religija obavezno odgledaj svaki njegov klip.......molim te......CRISS ANGEL.....za njega su sai deda i maitreja balaavci i pocetnici.....

1.Djavo je knez ovoga sveta i ima vlast da dematerijalizuje i cini sta god hoce
2.sta ce mu letelice??Jednostavnim razmisljanjem dodjes do zakljucka da ce tako usaditi ljudima misao da Bog ne postoji, da djavo ne postoji, da odvrati ljude od spasenja...nije li to logicno, s obzirom da je on prevarant i lazov..ne obamanu li toliko ljudi i ne trudili se i dalje, il mislis da je ispunio svoju kvotu kvarenja i upropascivanaj ljudi lol!
Gledao sam sa sta radi Cris Angel ....Zaso npr ne moze da bude po onim recima"prodji i pokloni mi se i sve sto vidis dacu tebi(slavu, moc, materijalno carstvo)???I jel neko zna koga ispoveda Doticni satanista???Danas sam procitao da je onaj sprinter Tim Montgomeri prodao dusu za poebedu....moze li ad se desi da je i ovaj nesretluk upravo uradio isto, il cemo prihvatiti neko "logicnije resenje"
to su sve pretece antihrsita kojima djavo daje moc da varaju i sablaznjavaju..setimo se reci hristovih da ce izaci varalice u zadnja vremena i da ih se cuvamo.

Назад на врх Go down

Порука  Њикалај on 29th November 2009, 01:59

Ma nek se nose svi! Nedam se! ,O)

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 29th November 2009, 02:00

znam to jer ja sam sa kojim govoris...... lol! salim se ne daj Boze ali kazem ti djavolov cilj nije da dokaze da Bog ne postoji jer to je nemoguce,njegov cilj je da dokaze da on ne postoji.....sve vise ljudi cujes kako oni ne veruju u ad,kako je to nemoguce da nas Bog toliko voli a da nas salje u pakao,i sva ostala negiranja,a cije su to obmane..........

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 29th November 2009, 02:05

ja ti tvrdim da moras odgledati sve njegove trikove u vecini njih sabe dovodi u smrtnu opasnost,to su takve iluzije u nekim cak i oponasa Hrista pa su milioni,pazi milioni sirom sveta ubedjeni da je on Hrist......kad vidite sve njegove iluzije onda ce vam ova svijetla po argentini,i ovi silni leteci tanjiri biti potpuno bezveze.....

Назад на врх Go down

Порука  Њикалај on 29th November 2009, 02:07

e ne znam da li vam stizu privatne poruke od mene ali zovem vas na chat sve vreme, vas dvojicu! ,O) aj pojavite se tamo

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 29th November 2009, 04:30

Њикалај ::e ne znam da li vam stizu privatne poruke od mene ali zovem vas na chat sve vreme, vas dvojicu! ,O) aj pojavite se tamo
Nista nisam primio
Bugarski naučnici stupili u kontakt s vanzemaljcima

Jessica Biel vjeruje u vanzemaljce

Назад на врх Go down

Порука  Њикалај on 29th November 2009, 12:59

Jessica Biel vjeruje u vanzemaljce[/quote]

uu Jessica Biel... ,O) To ju je verovatno bivsi decko poducio... he he ,O)

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 29th November 2009, 14:58

aaaaaa i bugari stupili u kontakt sa njima........to sam i ja citao u novinama,qa i bilo je na televiziji.......da ste gledali sinoc na discovery ccience sto sam ja gledao.......

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 29th November 2009, 15:27

uostalom babuska vanga je po njenim recima isto imala ,,bliske,,kontakte sa doticnom gospodom.....

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх