Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  ppp on 30th May 2009, 04:13

Антихрист је рођен 1962 године.
Тако да ускоро ће се и зацараити,то зависи од нас,то јест од целог света,ако се свет покаје,може се све одложити и на милион година,али колико видимо,људи се све више и више кваре и упадају у све горе и горе грехове,тако да по свему судећи близу је његово зацарње,врло близу...

Назад на врх Go down

Бабускара Ванга-банга

Порука  Константин on 26th July 2009, 20:37

ево прочитах нешто о овој бугарској прелешћеној баби , па речих да поделим и са вама.
Баба Ванга као млада девојка у свом селу код бунара једном је сусрела тајанственог коњаника и разговарала са њим.Сусрети су се почели понављати , да би на краји био постигнут споразум или савез између ванге и мистиног коњаника.Ускоро након тога ванга доспела у урагани била захваћена ваздучним вртлогом, што јој је и дало моћи прозорњивости.Све што је говорила, није потицало од ње саме, већ су јој информације преносиле некакве силе.Занимљиво је да баба ванга никад није желела да напусти свој дом јер како је тврдила само ту може да чује тајанствене гласове после којих би била исцрпљења.Још је тврдила да је њена кучица у центру које повезује древна паганска светилишта који се налазе око села.Археолошка истраживања су потврдила да је заиста недалеко одатле био храм трацког бога хораса који се показивао у виду коњаника.занимљиво, зар не, није ли то онај исти коњаник кога је баба ванга срела код бунара??
Закључак је следечи, бабау вангу је преварио стари пагански демон, срамота је то што је таква жена сахрањена у цркви.

Назад на врх Go down

Порука  Стефан Игрутин on 26th August 2009, 14:54

Баба Ванга је једна од оних неистинитих пророка које је демон узео под своје , морамо се чувати тога јер ће људи кад се све буде дешавало поћи за многим лажним пророцима а то ће бити замка , зато се до тада молите Господу , Богородици и свим СВЕТИТЕЉИМА да нас не напуштају у тешким тренуцима.

Назад на врх Go down

Човек је у праву(србин православац)

Порука  Њикалај on 25th October 2009, 22:11

Србин_православац ::
РабМаксим ::Знам да мора доћи и до трећег светског рата и до џихада али ова економоска криза наговештава светски рат. јер су биле економске кризе и пре других ратова
То да али опустите се мало, то је Божја воља, можемо изаћи из ове кризе па да се за 20 год оствари Јованово Откровљење, то је Божја воља и полако много сте оптерећени тиме, неко ће рећи да нисте, али како гледам на форуму само о томе приче, аман људи опустите се, јачајмо у вери, молимо се Господу а кад дође тренутак доћи ће...

Аман људи нисте још скочили, а већ сте рекли хоп. Молитва је из раја изашла, пост, добра дела, то је наш задатак. Бог је уз нас ако смо ми уз њега! ;) Нема страха, шта треба да буде биће.

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 26th October 2009, 05:10

Аман људи нисте још скочили, а већ сте рекли хоп. Молитва је из раја изашла, пост, добра дела, то је наш задатак. Бог је уз нас ако смо ми уз њега! ;) Нема страха, шта треба да буде биће
Наравно! Не треба пуно ни причати о овоме, нека иде све својим током, уздајмо се у Бога не у себе и све ће бити у реду! Ако смо уз Бога немамо чега да се бринемо.
Као што рече брат молитва, пост добра дела и да не заборавим љубав браћо не заборављајте и биће све у реду!

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 26th November 2009, 02:31

baba vanga je bila vestica,i ne znam ko je to dozvolio da se ona sahrani u crkvi i to Pravoslavnoj,za Nostradmusa necu ni da komentarisem,msm osvedoceni ludak i satanista koji je koristio sve mogoce karakondzule koje je nalazio,i knjige od Biblije do krvave bajke... :lol: i jos da naravno pa od tih 500000000 nebuloza sto su oni ispricali narod je neke dogadjaje ,,protumacio,,kako su to bas oni prorekli msm...hahahaha i na kraju ostaje jedini istiniti pravi,nepogresivi,Milaaaan Taroooot

Назад на врх Go down

Порука  ✝БоКи✝ on 5th July 2010, 17:04

Баба Ванга је светлост свету!

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх