АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Полако почиње отимачина историје

4 posters

Go down

Полако почиње отимачина историје Empty Полако почиње отимачина историје

Порука  ноник 25th April 2009, 23:06

Е а ово се дешава зато што смо дозволили да нам светиње уписује у земљишне књиге као домове културе,стамбене зграде,и тако неке глупости.

Мени се желудац окренуо, јес да је ова новина у питању али верујем да је истина. УЖАС!!!!

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-25-04-2009/silovanje-istorije
ноник
ноник


Назад на врх Go down

Полако почиње отимачина историје Empty ...

Порука  Брат у Христу 26th April 2009, 16:05

Хтео сам да се срушим кад сам ово прочитао... Нека опрости Бог што овако мислим, али ја за Албанце не бих имао милости. Све би их почистио са лица земље да могу. :x . Погана нација. Заслужују све најгоре да им се деси...
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Полако почиње отимачина историје Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 26th April 2009, 16:14

ЧИТАЈТЕ ЈОВАНА ДЕРЕТИЋА он је објаснио неке ствари..... ово је доказ да албанци узимају територију која им се свиди, тако су узимали раније, узели су и сад......

а што се тиче ЕУ и њиховог поштења, линк: http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=132534
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Полако почиње отимачина историје Empty Re: Полако почиње отимачина историје

Порука  Јеленка 19th May 2009, 22:14

ааааааа брате не могу да верујем!!Колико глупи морају да буду да пожеле чак да представе светски познат православни храм као свој,човечееее.Ма безвезе,баш им то није требало.Понижавају сами сее,покушавајући да се оките туђим перјем...Баш сам се смооорила због тих маркица.Јадни су и шиптари и ми што им то допуштамо.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Полако почиње отимачина историје Empty Re: Полако почиње отимачина историје

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму