Скривени лого-и

Страна 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Скривене поруке на ТВ-у

11% 11% 
[ 1 ]
11% 11% 
[ 1 ]
78% 78% 
[ 7 ]

Укупно гласова : 9

Re: Скривени лого-и

Порука  Evgenije on 9th May 2009, 14:28

Uh, uh, bogami od juče se svašta izdešavalo...

Prvo, ćirilicu nemam, a ako malo bolje pogledaš, cela animacija je rađena rukom. Ja sam rekao da je nemam, ne da je ne znam, te nisam sprečen da napišem animaciju, Font ćirilični ne bi mogao da se rotira sa tim efektima i tako menja.

Gif ekstenzija se koristi da se smanji veličina slike. Ja sam našao tu sliku u jpg i gif verziji, i ja sam okačio gif jer je jpg bio 78 kb, a dozvoljeno je samo 64. Gif je imao oko 40ak ako se ne varam, zato sam uzeo gif. Slika nije propuštena kroz filter, to je slika nekog mog drugara kojeg poznajem, pa da ne bih kačio slike koje imaju svuda, mislio sam da okačim tako jednu slikicu dečka iz Matematičke gimnazije. Sada kada ste mi skrenuli pažnju, otvorio sam sliku u gifworks-u i sablaznio se. Nakon dva minuta se slika menja na dve sekunde, a očigledno je da su obe slike kad se kompresuju i dalje manje pa je zato izgledalo primamljivo da se stavi gif a ne jpg. Izvinjavam se, mea culpa, mea ultima culpa. Pričaću sa njim još.

Edit se ne ispiše ako je user editovao pre nego što je neko drugi napravio post posle njega. Pošto sam ja postovao nakon edita, ali kliknuo Reply pre edita došlo je do cele ove zabune.

Slike koje si našao na MySpaceu jesu moje, i ne stidim ih se! Ako bi pogledao malo bolje moju ruku to je simbol ljubavi u jeziku gluvo nemih. Metalski "Satanski" pozdrav, odnosno u narodu kod nas "rogovi" (što se inače koristi kao ismevanje čoveka čija je žena neverna) je kada je palac savijen, a ne ispružen. I dan danas rado koristim to da bih video koliko ljudi će me proglasiti za satanistu, a koliko njih zna razliku, ili nema predrasude, pošto taj znak se takođe koristi (sa savijenim palcem) da odagna lošu sreću. Samo bih želeo da naglasim razliku. Ja slušam svu muziku osim nekih vrsta metala, domaćeg turbo-folka (što ne uključuje zabavnu muziku i srpski folklor!) hip-hopa i rap-a. Slušam Metal i Rock, i ne sramim se toga, ima ta muzika svoje momente, i ne uplićem je u svoju veru, ili život ili bilo šta slično, niti imam zavisnost ili maniju od iste.

Sada, pored ovog očajnog starta, hajde da probamo da se vratimo na originalnu temu. Niko doduše nije odgovorio na moj post, i to podpuno opravdano, ali su mi se umeđuvremenu javile još dva pitanja (pošto ste svi vi mnogo obrazovaniji u temi Hrišćanstva, ja moram priznati da osim Biblije nisam čitao ništa od dela pravoslavaca, osim par razgovora sa Patrijarhom Pavlom, te ste stručniji da date ispravan odgovor od mene):

- Zar to što se zabranjuje čitanje svake ne-Hrišćanske literature ne ograničava slobodu koju je Bog dao čoveku? Ja shvatam da je to ograničenje tu da zaustavi odlazak u jeres ili neverstvo ili satanizam, ali zar nije bolje da čovek vidi zlo da bi verovao u dobro, i time učvrsti svoju veru?

- Ako bi satanisti počeli da koriste krst kao simbol, da li bi se Hrišćanstvo zbog toga odreklo krst kao simbola koji je sada obeščašćen? Zaista, petokraka, ne obojena zvezda, samo oivičena bez linija u njoj, znači zvezda ne pentagram, sa jednim krakom uperenim na gore je bila simbol Hrišćanstva. Kako je neki satanista počeo to da koristi, Hrišćani su se odrekli tog simbola?
Evo ga link do samo jednog od sajtova koji objašnjavaju razliku između Hrišćanske petokrake zvezde i pentagrama.

Jedna poslednja molba. Šta god da vi mislili o meni nakon prvog utiska, zadržite to za sebe, ili mi recite u poruci. Mail mi je "Kel-do-rah @ hotmail.com" (bez razmaka) i slobodno mi pošaljite sve što želite da mi kažete o meni lično. Ova tema je opštija od mene, ili nekog od vas, pa hajde da zadržimo tu opštost ako je moguće. Ako imate bilo kakvo dalje pitanje vezano za ovaj nesporazum od ranije, slobodno mi se javite na PM ili mail, rad sam za priču.

Назад на врх Go down

Порука  Evgenije on 9th May 2009, 14:46

Evgenije ::Uh, uh, bogami od juče se svašta izdešavalo...

Prvo, ćirilicu nemam, a ako malo bolje pogledaš, cela animacija je rađena rukom. Ja sam rekao da je nemam, ne da je ne znam, te nisam sprečen da napišem animaciju, Font ćirilični ne bi mogao da se rotira sa tim efektima i tako menja.

Gif ekstenzija se koristi da se smanji veličina slike. Ja sam našao tu sliku u jpg i gif verziji, i ja sam okačio gif jer je jpg bio 78 kb, a dozvoljeno je samo 64. Gif je imao oko 40ak ako se ne varam, zato sam uzeo gif. Slika nije propuštena kroz filter, to je slika nekog mog drugara kojeg poznajem, pa da ne bih kačio slike koje imaju svuda, mislio sam da okačim tako jednu slikicu dečka iz Matematičke gimnazije. Sada kada ste mi skrenuli pažnju, otvorio sam sliku u gifworks-u i sablaznio se. Nakon dva minuta se slika menja na dve sekunde, a očigledno je da su obe slike kad se kompresuju i dalje manje pa je zato izgledalo primamljivo da se stavi gif a ne jpg. Izvinjavam se, mea culpa, mea ultima culpa. Pričaću sa njim još.

Edit se ne ispiše ako je user editovao pre nego što je neko drugi napravio post posle njega. Pošto sam ja postovao nakon edita, ali kliknuo Reply pre edita došlo je do cele ove zabune.

Slike koje si našao na MySpaceu jesu moje, i ne stidim ih se! Ako bi pogledao malo bolje moju ruku to je simbol ljubavi u jeziku gluvo nemih, a takođe su i Mudra ljubavi i sloge u Budizmu. Metalski "Satanski" pozdrav, odnosno u narodu kod nas "rogovi" (što se inače koristi kao ismevanje čoveka čija je žena neverna) je kada je palac savijen, a ne ispružen. I dan danas rado koristim to da bih video koliko ljudi će me proglasiti za satanistu, a koliko njih zna razliku, ili nema predrasude, pošto taj znak se takođe koristi (sa savijenim palcem) da odagna lošu sreću. Samo bih želeo da naglasim razliku. Ja slušam svu muziku osim nekih vrsta metala, domaćeg turbo-folka (što ne uključuje zabavnu muziku i srpski folklor!) hip-hopa i rap-a. Slušam Metal i Rock, i ne sramim se toga, ima ta muzika svoje momente, i ne uplićem je u svoju veru, ili život ili bilo šta slično, niti imam zavisnost ili maniju od iste.

Sada, pored ovog očajnog starta, hajde da probamo da se vratimo na originalnu temu. Niko doduše nije odgovorio na moj post, i to podpuno opravdano, ali su mi se umeđuvremenu javile još dva pitanja (pošto ste svi vi mnogo obrazovaniji u temi Hrišćanstva, ja moram priznati da osim Biblije nisam čitao ništa od dela pravoslavaca, osim par razgovora sa Patrijarhom Pavlom, te ste stručniji da date ispravan odgovor od mene):

- Zar to što se zabranjuje čitanje svake ne-Hrišćanske literature ne ograničava slobodu koju je Bog dao čoveku? Ja shvatam da je to ograničenje tu da zaustavi odlazak u jeres ili neverstvo ili satanizam, ali zar nije bolje da čovek vidi zlo da bi verovao u dobro, i time učvrsti svoju veru?

- Ako bi satanisti počeli da koriste krst kao simbol, da li bi se Hrišćanstvo zbog toga odreklo krst kao simbola koji je sada obeščašćen? Zaista, petokraka, ne obojena zvezda, samo oivičena bez linija u njoj, znači zvezda ne pentagram, sa jednim krakom uperenim na gore je bila simbol Hrišćanstva. Kako je neki satanista počeo to da koristi, Hrišćani su se odrekli tog simbola?
Evo ga link do samo jednog od sajtova koji objašnjavaju razliku između Hrišćanske petokrake zvezde i pentagrama.

Jedna poslednja molba. Šta god da vi mislili o meni nakon prvog utiska, zadržite to za sebe, ili mi recite u poruci. Mail mi je "Kel-do-rah @ hotmail.com" (bez razmaka) i slobodno mi pošaljite sve što želite da mi kažete o meni lično. Ova tema je opštija od mene, ili nekog od vas, pa hajde da zadržimo tu opštost ako je moguće. Ako imate bilo kakvo dalje pitanje vezano za ovaj nesporazum od ranije, slobodno mi se javite na PM ili mail, rad sam za priču.

Назад на врх Go down

Порука  TruthSeeker on 9th May 2009, 15:14

Јако ружна узречица, већ сам дао објашњење раније!
Evgenije ::Prvo, ćirilicu nemam, a ako malo bolje pogledaš, cela animacija je rađena rukom. Ja sam rekao da je nemam, ne da je ne znam, te nisam sprečen da napišem animaciju, Font ćirilični ne bi mogao da se rotira sa tim efektima i tako menja.
Ћирилица заиста није проблем да се намести и мислим да је ту сваки изговор лош.
[quote="Evgenije"]Ako bi pogledao malo bolje moju ruku to je simbol ljubavi u jeziku gluvo nemih. Metalski "Satanski" pozdrav, odnosno u narodu kod nas "rogovi" (što se inače koristi kao ismevanje čoveka čija je žena neverna) je kada je palac savijen, a ne ispružen. I dan danas rado koristim to da bih video koliko ljudi će me proglasiti za satanistu, a koliko njih zna razliku, ili nema predrasude, pošto taj znak se takođe koristi (sa savijenim palcem) da odagna lošu sreću. Samo bih želeo da naglasim razliku.
Дакле чувено познати сатански рогови су све само не знак сатане. Дакле када их користе одређени сатанистички бендови они на тај начин шаљу симбол љубави на језику глуво немих или желе да ти кажу да ти је жена неверна. Иначе је пука случајност што их сви знају баш као сатанске рогове!
Да ли ово по теби има логике?
Evgenije ::- Zar to što se zabranjuje čitanje svake ne-Hrišćanske literature ne ograničava slobodu koju je Bog dao čoveku? Ja shvatam da je to ograničenje tu da zaustavi odlazak u jeres ili neverstvo ili satanizam, ali zar nije bolje da čovek vidi zlo da bi verovao u dobro, i time učvrsti svoju veru?
Сваки човек има слободу воље, али не заборовимо да смо одговорни за наш избор. Они не могу да користе крст као симбол, из истог разлога зашто не могу да униште или преправе Библију. Дакле сваки човек који хоће може да чите Свету Реч Божију, али је потребно да сам донесе одлуку да жели да је чита.

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 9th May 2009, 16:32

људи ви сте беспотребно раширили ову причу,,,, зна се на шта треба да се обрати пажња а на шта не,,,

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 9th May 2009, 16:48

што се тиче ових симбола,,, ДОБРО размислите и сами ћете доћи до закључка, толико...

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 9th May 2009, 22:28

Брате, ко хоће нађе начин ко неће нађе оправдање, ја стварно не могу да схватим људе Србе, Православце а да немају ћирилични фонт, за 10 година нико неће знати ћирилицу! Ти се разумеш у компјутере, па си сигурно знао да наместиш ћирилицу да си хтео, али ниси и ту нема изговора, свако има слободу, али реци онда отворено твој став, немој само да се "скриваш" под изговорима, та особина код неких људи ме излуђује.....
Gif ekstenzija se koristi da se smanji veličina slike. Ja sam našao tu sliku u jpg i gif verziji, i ja sam okačio gif jer je jpg bio 78 kb, a dozvoljeno je samo 64.
Ок ајд за ово да схватим...
Gif je imao oko 40ak ako se ne varam, zato sam uzeo gif. Slika nije propuštena kroz filter, to je slika nekog mog drugara kojeg poznajem, pa da ne bih kačio slike koje imaju svuda, mislio sam da okačim tako jednu slikicu dečka iz Matematičke gimnazije. Sada kada ste mi skrenuli pažnju, otvorio sam sliku u gifworks-u i sablaznio se. Nakon dva minuta se slika menja na dve sekunde, a očigledno je da su obe slike kad se kompresuju i dalje manje pa je zato izgledalo primamljivo da se stavi gif a ne jpg. Izvinjavam se, mea culpa, mea ultima culpa. Pričaću sa njim još.
Ок, јасно се види да је први део анимације, тј икона провучен кроз филтер, одмах сам видео да није слика у реду, ниједна икона не сме бити провучена кроз филтер, јер то није нека глупост па да се зезамо, ништа нема везе....Брате, само мало провери од кога узимаш слике, мислим нека ти ово буде за опомену....

Ок схватам...Рекао сам ти брате, праштај, немој да мислиш да ја неког оптужујем, али једноставно се тако подесило!

Slike koje si našao na MySpaceu jesu moje, i ne stidim ih se!
Наравно да себе не треба да се стидиш, али својих поступака као и сви ми да...
Ako bi pogledao malo bolje moju ruku to je simbol ljubavi u jeziku gluvo nemih. Metalski "Satanski" pozdrav, odnosno u narodu kod nas "rogovi" (što se inače koristi kao ismevanje čoveka čija je žena neverna) je kada je palac savijen, a ne ispružen. I dan danas rado koristim to da bih video koliko ljudi će me proglasiti za satanistu,
Нико никог нема права да проглашава за овог или оног, али брате они то и хоће да ти поверујеш да је то знак за глуво неме, због чега би се ја тако поздрављао, кад имам јасно три спојена прста?
a koliko njih zna razliku, ili nema predrasude, pošto taj znak se takođe koristi (sa savijenim palcem) da odagna lošu sreću.
Да одагна лошу срећу? мислим да лоша срећа и веровање у неке небитне ситуације су сујеверје, и противно је Хришћанском учењу!
Samo bih želeo da naglasim razliku. Ja slušam svu muziku osim nekih vrsta metala, domaćeg turbo-folka (što ne uključuje zabavnu muziku i srpski folklor!) hip-hopa i rap-a. Slušam Metal i Rock, i ne sramim se toga, ima ta muzika svoje momente, i ne uplićem je u svoju veru, ili život ili bilo šta slično, niti imam zavisnost ili maniju od iste.
Свако има избор да слуша шта хоће, то је слобода Богом дана и нико је не сме одузимати, али због чега бих ја нпр. слушао бендове (а у метал и рок групама) 90% су сатанисти или атеисти, у свакој врсти музике имају и једни и други, али је за рок и метал то највише!

Ми толик нисмо јаки да би могли да кажемо да нас то учвршћује у вери, молим те немој писати овакве коментаре, јер ће неко нпр. почети да чита сатанистичку Библију и да га попуља у вери...Све нам је дато, али није све на корист....Не треба читати јеретичке књиге, а камоли црне сатанистичке књиге, свако има слободу, али због чега их читати? Ако ништа нема шансе то да те учврсти у вери, пре ће Библија 100% да те учврсти него било која сатанистичка књига! Никоме не препоручујем!

Назад на врх Go down

Порука  Evgenije on 10th May 2009, 16:58

Обичан грешник ::
Брате, ко хоће нађе начин ко неће нађе оправдање, ја стварно не могу да схватим људе Србе, Православце а да немају ћирилични фонт, за 10 година нико неће знати ћирилицу! Ти се разумеш у компјутере, па си сигурно знао да наместиш ћирилицу да си хтео, али ниси и ту нема изговора, свако има слободу, али реци онда отворено твој став, немој само да се "скриваш" под изговорима, та особина код неких људи ме излуђује.....

Znam ja način, ali taj način zahteva reinstal Windows-a za šta nemam dovoljno živaca, jer to zahteva reinstal i drajvera, i skidanje windowsa i podešavanjae konfiguracije... A ćirilicu bih koristio samo na ovom forumu, jer ne posećujem druge Srpske forume.

Ок схватам...Рекао сам ти брате, праштај, немој да мислиш да ја неког оптужујем, али једноставно се тако подесило!

Nisam te ni optuživao, samo objašnjavao da znaš za ubuduće, to je praktično znanje ;)

Нико никог нема права да проглашава за овог или оног, али брате они то и хоће да ти поверујеш да је то знак за глуво неме, због чега би се ја тако поздрављао, кад имам јасно три спојена прста?

Taj znak je bio simbol za gluvo neme od 1871. Metal je nastao 1990-1970, a "rogovi" kao simbol, još kasnije kada je neko na sceni iskoristio taj simbol kao simbol pozdrava. Ovde bih želeo da ukažem na istu grešku koju pravite kao i sa petokrakom, simbol je prvo bio simbol nečeg dobrog, onda je sličan simbol korišćen za loše (Petokraka - Pentagram, Pokazani Palac, Kažiprst i Mali prst - Pokazani Kažiprst i Mali prst) i vi ste zbog toga odbacili prvobitno pozitivan simbol. Obrnuti krst nije oduvek bio satanski simbol, ali je danas poznatiji kao takav. Zato vas pitam, hoće te li se odreći i, na primer jagnjeta, ili pastira, kao što se polako odričete svega što satanisti uzmu kao simbol da bi rekli "Satanisti žele da veruješ da je jagnje simbol Hrista" kroz par stotina godina, kao što sada govorite da je satanski nešto što to nije bilo pre par stotina godina? Simbol sa ispruženim kažiprstom malim prstom i palcem se može videti na ikoni pored "Justinijana sa Pratnjom" za koju mislim da ste svi čuli, i tada je, verovali ili ne, pokazuje Bog sa neba. Možda bih čak mogao da nađem tu sliku, fotografisao je jedan moj drug kada smo bili tamo.

Свако има избор да слуша шта хоће, то је слобода Богом дана и нико је не сме одузимати, али због чега бих ја нпр. слушао бендове (а у метал и рок групама) 90% су сатанисти или атеисти, у свакој врсти музике имају и једни и други, али је за рок и метал то највише!

A zašto misliš da je nečija veroispovest bitna kod toga kakvu on muziku pravi? Zašto NE BI slušao pesme nekog ateiste, zar je on lošiji muzičar?

Ми толик нисмо јаки да би могли да кажемо да нас то учвршћује у вери, молим те немој писати овакве коментаре, јер ће неко нпр. почети да чита сатанистичку Библију и да га попуља у вери...Све нам је дато, али није све на корист....Не треба читати јеретичке књиге, а камоли црне сатанистичке књиге, свако има слободу, али због чега их читати? Ако ништа нема шансе то да те учврсти у вери, пре ће Библија 100% да те учврсти него било која сатанистичка књига! Никоме не препоручујем!

Slažem se da generalno ne bi trebalo reći "čitajte satanističke knjige" jer je većina podležna tome da skrene. Ali ako je neko pročitao tu knjigu i nije skrenuo u jeres, zašto bi se on smatrao jeretikom?

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 11th May 2009, 09:03

Znam ja način, ali taj način zahteva reinstal Windows-a za šta nemam dovoljno živaca, jer to zahteva reinstal i drajvera, i skidanje windowsa i podešavanjae konfiguracije... A ćirilicu bih koristio samo na ovom forumu, jer ne posećujem druge Srpske forume.
Шта си му радио кад мора реинстал? Ево ти клип па види http://www.youtube.com/watch?v=QOG0PKGb5LM&feature=channel_page , реци шта си радио, можда могу да ти помогнем...

Nisam te ni optuživao, samo objašnjavao da znaš za ubuduće, to je praktično znanje ;)
Знам ја практично знање, него је дошло до неспоразума :)

Taj znak je bio simbol za gluvo neme od 1871. Metal je nastao 1990-1970, a "rogovi" kao simbol, još kasnije kada je neko na sceni iskoristio taj simbol kao simbol pozdrava. Ovde bih želeo da ukažem na istu grešku koju pravite kao i sa petokrakom, simbol je prvo bio simbol nečeg dobrog, onda je sličan simbol korišćen za loše (Petokraka - Pentagram, Pokazani Palac, Kažiprst i Mali prst - Pokazani Kažiprst i Mali prst) i vi ste zbog toga odbacili prvobitno pozitivan simbol.
Они су то можда пре увели, али зашто то користити? Поздрављам се србским поздравом са три спојена прса и готово! Свако има слободу да ради, али се ја не би никад поздрављао тако! Можда су они намерно то ставили као симбол за глуво неме, ја се око тога не разумем, али могли су многи други, зашто баш тај?
Мој Владика Милутин Ваљевски је рекао да је један од најгорих симбола звезда, да би ако негде имамо да га бацимо, па чак и мајицу да поцепамо, е сад Евгеније ако мислиш да знаш више од њега, шта да ти кажем....
Obrnuti krst nije oduvek bio satanski simbol, ali je danas poznatiji kao takav. Zato vas pitam, hoće te li se odreći i, na primer jagnjeta, ili pastira, kao što se polako odričete svega što satanisti uzmu kao simbol da bi rekli "Satanisti žele da veruješ da je jagnje simbol Hrista" kroz par stotina godina, kao što sada govorite da je satanski nešto što to nije bilo pre par stotina godina? Simbol sa ispruženim kažiprstom malim prstom i palcem se može videti na ikoni pored "Justinijana sa Pratnjom" za koju mislim da ste svi čuli, i tada je, verovali ili ne, pokazuje Bog sa neba. Možda bih čak mogao da nađem tu sliku, fotografisao je jedan moj drug kada smo bili tamo.
ОБРНУТ КРСТ НИКАДА није био симбол Хришћанства, претпостављам да ти мислиш, зато што је Апостол Петар распет на обрнутом Крсту, то је зато што је сматрао да је недостојан да умре као Спаситељ, али то нема никакве везе са обрнутим Крстом у сатанизму, јер они хоће да изобличе све и да по свему пљују....

A zašto misliš da je nečija veroispovest bitna kod toga kakvu on muziku pravi? Zašto NE BI slušao pesme nekog ateiste, zar je on lošiji muzičar?
Нормално да је битно, сваки човек било да је Православац било муслиман
итд сваки човек је исти, али његова схватања и размишљања нису. Ето то је лоше, јер нпр. атеиста њему је смешно да постоји Бог, смеје се посту итд, а о сатанистима не причамо...Онда он кроз песме пушта сублиминалне поруке, које нама не значе али нашој подсвести да, не кажем да су атеисти лоши људи, има много атеиста дивних људи, али у рок музици и метал поготову страној 90% како не треба се понашају. Под бр. 1 рекао бих им да се мало ошишају и среде, да виде шта су урадили од себе(не мислим на фризуру, него остатак какви су, човека не треба ценити по физичком изгледу, али не може се облачити и понашати као животиња, а ја да кажем ок је). Под 2 чији је мото био секс дрога и алкохол? Јавно је доказано да 90% њих дува, дрогира се и ради ко зна још какве не моралне ствари. Стога, зашто их слушати?

Slažem se da generalno ne bi trebalo reći "čitajte satanističke knjige" jer je većina podležna tome da skrene. Ali ako je neko pročitao tu knjigu i nije skrenuo u jeres, zašto bi se on smatrao jeretikom?
Довољно је да једну догму одбациш и скрнуо си у јерес, како је могуће то да те ојача у вери? То је немогуће готово, јер се тамо блати Бог, а ти ниси Свети Отац или неко ко је баш јак у вери да га неће пољуљати, ми смо смешни што се тиче вере. Читајте православне књиге, па ћете видети како ће јачати вера, обрнуто никако!

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 11th May 2009, 15:33

TruthSeeker ::

можеш ли опет да објасниш пошто то нисам видела.... :?:

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 12th May 2009, 09:40

Нисам ни ја видео али претпостављам да знам, ова реч горе се користи кад се кунеш исто тако и мајке, Крста па онда додаш ми, ово је несвесно речено али јако ружно. Бог је лепо рекао да дајемо своју реч и да она буде светиња, ко нам тражи да се кунемо и ко нам не верује ако му кажемо стварно то је тако, а он упорно каже не верујем док се не закунеш, ви се не куните, не мора да вам верује. Надам се катарина да си схвати шта сам хтео да кежм Laughing

Назад на врх Go down

Порука  TruthSeeker on 12th May 2009, 15:06

katarina ::
TruthSeeker ::

Ево Катарина ово сам написао имеђу осталог, на 6 страни: Не треба се уопште клети, а поготово у име Господа Бога! Треба ли узалуд узимати имена Господа Бога свог?

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 12th May 2009, 19:25

ЉУДИ ВРЕМЕ ЈЕ БЛИЗУ.НОВЕ ЛИЧНЕ КАРТЕ ЈЕСУ ЖИГ ЗВЕРИ И КО ИХ УЗМЕ ГУБИ ПЕЧАТ ДАРА ДУХА СВЕТОГА И САМИМ ТИМ ПРАВО НА ЖИВОТ ВЕЧНИ.ЗАТО БРАЋО ПОКАЈТЕ СЕ ЈЕР ЋЕ СЕ УСКОРО ОГЛАСИТИ ПЕТА АНЂЕОСКА ТРУБА И СА ЊОМ ЋЕ ПОЧЕТИ ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ КАДА ЋЕ ПОГИНУТИ ТРЕЋИНА ЧОВЕЧАНСТВА. НЕ УЗИМАЈТЕ ЖИГ ЗВЕРИ, МОЛИТЕ СЕ БОГУ И ИЗБАЦИТЕ ТЕЛЕВИЗОР ИЗ ДОМА СВОГА ЈЕР ЈЕ СВЕ НА ЊЕМУ ЛАЖ И БОГОХУЛНО И СВЕ ПОД ВЛАШЋУ МАСОНА.ЗАТО КАЈТЕ СЕ И ПОМОЗИТЕ ДРУГИМА ДА НЕ УЗМУ КАРТЕ ЈЕР ЋЕ ИЗГУБИТИ СПАСЕЊЕ!

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 14th May 2009, 16:13

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lol!

Назад на врх Go down

Порука  TruthSeeker on 17th May 2009, 14:29

Ево пријатељи још један сериал како су ткз. "музичке звезде" продале душу ђаволу, иако предлажем да се одгледа цео, на мене је најјачи утисак оставио овај последњи видео:
The Industry Part 25 (Eminem Part 3):
http://www.eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=6035&title=The_Industry_Part_25__Eminem_Part_3_&ref=Pimpb1420
http://www.youtube.com/user/PimPb1420
Пишите шта мислите...

Назад на врх Go down

Порука  Јеленка on 17th May 2009, 16:34

СнагаСамсонова ::ааа ја имам овај антивирус...

Laughing

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 19th May 2009, 20:27

РабМаксим ::ЉУДИ ВРЕМЕ ЈЕ БЛИЗУ.НОВЕ ЛИЧНЕ КАРТЕ ЈЕСУ ЖИГ ЗВЕРИ И КО ИХ УЗМЕ ГУБИ ПЕЧАТ ДАРА ДУХА СВЕТОГА И САМИМ ТИМ ПРАВО НА ЖИВОТ ВЕЧНИ.ЗАТО БРАЋО ПОКАЈТЕ СЕ ЈЕР ЋЕ СЕ УСКОРО ОГЛАСИТИ ПЕТА АНЂЕОСКА ТРУБА И СА ЊОМ ЋЕ ПОЧЕТИ ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ КАДА ЋЕ ПОГИНУТИ ТРЕЋИНА ЧОВЕЧАНСТВА. НЕ УЗИМАЈТЕ ЖИГ ЗВЕРИ, МОЛИТЕ СЕ БОГУ И ИЗБАЦИТЕ ТЕЛЕВИЗОР ИЗ ДОМА СВОГА ЈЕР ЈЕ СВЕ НА ЊЕМУ ЛАЖ И БОГОХУЛНО И СВЕ ПОД ВЛАШЋУ МАСОНА.ЗАТО КАЈТЕ СЕ И ПОМОЗИТЕ ДРУГИМА ДА НЕ УЗМУ КАРТЕ ЈЕР ЋЕ ИЗГУБИТИ СПАСЕЊЕ!

ок...задње време...а како да не узмемо личне карте?? ај пасоше и некако то ти не треба толико...али лк?? питала сам за ово у некој другој теми али нема нешто много одговора....
кажу као може без чипа...али која је разлика кад се пролази иста процедура?? :?: :?:

Назад на врх Go down

Порука  СнагаСамсонова on 19th May 2009, 21:08

РабМаксим ::ЉУДИ ВРЕМЕ ЈЕ БЛИЗУ.НОВЕ ЛИЧНЕ КАРТЕ ЈЕСУ ЖИГ ЗВЕРИ И КО ИХ УЗМЕ ГУБИ ПЕЧАТ ДАРА ДУХА СВЕТОГА И САМИМ ТИМ ПРАВО НА ЖИВОТ ВЕЧНИ.ЗАТО БРАЋО ПОКАЈТЕ СЕ ЈЕР ЋЕ СЕ УСКОРО ОГЛАСИТИ ПЕТА АНЂЕОСКА ТРУБА И СА ЊОМ ЋЕ ПОЧЕТИ ТРЕЋИ СВЕТСКИ РАТ КАДА ЋЕ ПОГИНУТИ ТРЕЋИНА ЧОВЕЧАНСТВА. НЕ УЗИМАЈТЕ ЖИГ ЗВЕРИ, МОЛИТЕ СЕ БОГУ И ИЗБАЦИТЕ ТЕЛЕВИЗОР ИЗ ДОМА СВОГА ЈЕР ЈЕ СВЕ НА ЊЕМУ ЛАЖ И БОГОХУЛНО И СВЕ ПОД ВЛАШЋУ МАСОНА.ЗАТО КАЈТЕ СЕ И ПОМОЗИТЕ ДРУГИМА ДА НЕ УЗМУ КАРТЕ ЈЕР ЋЕ ИЗГУБИТИ СПАСЕЊЕ!

ок...задње време...а како да не узмемо личне карте?? ај пасоше и некако то ти не треба толико...али лк?? питала сам за ово у некој другој теми али нема нешто много одговора....
кажу као може без чипа...али која је разлика кад се пролази иста процедура?? :?: :?:

све што има везе са биометријом се не узима...

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 19th May 2009, 23:28

СнагаСамсонова ::

све што има везе са биометријом се не узима...

ок ЗНАМ да је та биометрија штетна...али шта за личну карту??...мени треба за мање од годину дана а не верујем да ће ишта да се промени...па само питам....шта да радимо?...пасоши мање-више а ово.... :suspect: ...

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 20th May 2009, 00:22

ВЕома Свет и паметан човек ми рече: НИКАКО НЕ УЗИМАЈ ПАСОШЕИ НОВЕ ЛИЧНЕ КАРТЕ. толико. не узимајте. бићете изгани из друштва..протеривани..али све ради Христа!

Назад на врх Go down

Порука  Јеленка on 20th May 2009, 08:12

РабМаксим ::ВЕома Свет и паметан човек ми рече: НИКАКО НЕ УЗИМАЈ ПАСОШЕИ НОВЕ ЛИЧНЕ КАРТЕ. толико. не узимајте. бићете изгани из друштва..протеривани..али све ради Христа!

верујем да је ово рекао отац Николај.Стварно свет,као и отац Јоил.

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 21st May 2009, 14:13

TruthSeeker ::Ево пријатељи још један сериал како су ткз. "музичке звезде" продале душу ђаволу, иако предлажем да се одгледа цео, на мене је најјачи утисак оставио овај последњи видео:
The Industry Part 25 (Eminem Part 3):
http://www.eclipptv.com/viewVideo.php?video_id=6035&title=The_Industry_Part_25__Eminem_Part_3_&ref=Pimpb1420
http://www.youtube.com/user/PimPb1420
Пишите шта мислите...

гледала сам неке делове....застрашујуће.....зашто би свуда постављали те знакове???? :?: :shock:то .....
и да у споту владе георгиевог исто постоји црно-бели под.....јел она сад неки припадник масона??? ;)

Назад на врх Go down

123

Порука  Fickov on 21st May 2009, 17:05

Помаже Бог браћо и сестре. Нисам баш одушевљен једном чињеницом. највише постова има овде, а суштина вере је са стране. Превише смо се залудели овим сктивеним логоима, антихрисом, масонима и сл.
Fickov
Admin

Погледај профил корисника

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 21st May 2009, 17:26

Fickov

Помаже Бог браћо и сестре. Нисам баш одушевљен једном чињеницом. највише постова има овде, а суштина вере је са стране. Превише смо се залудели овим сктивеним логоима, антихрисом, масонима и сл.

Зато што је сатана направио такву мрежу сплетки, лажи превара само да се човек не би спасао. Морамо бити обазриви.
Пазите да вас ко не превари!

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 21st May 2009, 17:56

Pa moras da znas protiv koga se boris, jel bi ti fickov vise voleo da ratujes protv vidljivog ili nevidljivog neprijatelja??? Znanje je moc, ako znas ko ti je neprijatelj , znaces i kako protv njega da se boris.Uostalom ko kaze da ovo nema veze sa verom, lepo nas i otkrivenje upozorava na antihrista , demoni se spominju u svetom pismu, kao i u zitijima svetitelja.Pa zar upravo i Gospd ne upozorava na nepriajtelje ????
Slazem se da treba i mnogo vise tekstova o dogmatici, nasoj veri jedinoj istinitoj , al zadnja su vremena i ljudi jednostavno pisu kako piu.Ove teme su bas i otvorene radi "cuvajte se da vas ko ne prevari"

Назад на врх Go down

Порука  Јеленка on 21st May 2009, 18:21

Fickov ::Помаже Бог браћо и сестре. Нисам баш одушевљен једном чињеницом. највише постова има овде, а суштина вере је са стране. Превише смо се залудели овим сктивеним логоима, антихрисом, масонима и сл.

слажем се,и то,и ово са свињом.Безвезе скроз

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх