АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скривени лого-и

+18
NIXIVOJENS
Христов ратник
Лука996
ppp
Јеленка
РабМаксим
Катарина
Синђелић1809
Evgenije
TruthSeeker
Μαθθαιος
Брат у Христу
Fickov
Ланг СС†СС
СнагаСамсонова
Константин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
Србин_православац
22 posters

Страна 9 of 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Go down

Скривене поруке на ТВ-у

Скривени лого-и - Page 9 Vote_lcap11%Скривени лого-и - Page 9 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Скривени лого-и - Page 9 Vote_lcap11%Скривени лого-и - Page 9 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Скривени лого-и - Page 9 Vote_lcap78%Скривени лого-и - Page 9 Vote_rcap 78% 
[ 7 ]
 
Укупно гласова : 9
 
 

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  ppp 2nd June 2009, 01:00

Ево да поновим још једанпут, свугде где видите око и троугао или само око,знајте да то није канонски призната икона,да то није икона уствари већ само слика обична,такође и "иконе" на којима је приказан Бог Отац нису канонске,а добро се зна да ако нису канонске нису немају ни благодат Светог Духа нити значај иконе - већ је то обично уметничко дело - слика. ИС ХС знак постоји одавно и налази се одувек на иконама православним и канонски је признат и одређен Васељенским саборима тако да свака полемика око тога је смешна.


Одг. Катарини - НСП траје од када је света и века - поредак зла и антихриста,било их је много у историји, али један је зна се онај Библијски, тај сатанистички поредак држи у својим рукама све сегменте друштва,а стављањем својих симбола и 666 (налазе се на свим производима - печат антихриста) и тиме показују своју власт над нама, ми смо робови а они су господари,тако и када користимо производ или улогујемо се на нет или било шта радимо - тако добровољно приступамо њима и узимамо печат антихристов и раслабљујемо дух и удаљавамо благодат Божију,то ти је слично као када видиш на неком предмету крст или неку икону,он тиме бива освећен и јасно се зна чему служи,тако када видиш на нечему пентаграм,или скривене шестице или било какве друге знакове то је као "благославо" сатанин и приклањање њему,нажалост у већини случајева не свесно.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 2nd June 2009, 01:01

katarina ::
Petar Duhovno Blago ::Појединци би морали за почетак да науче шта је то НСП - нови светски поредак , шта је све у његовој власти и због чега он ставља своје симболе тамо где ставља.

појасни зашто ставлљају ове знаке свуда где стигну.... :?:
Катарина да би се озбиљно укључила у дискусију о NWO, ја бих ти саветовао да одгледаш макар неке делове директно из прве руке као што су:
John Todd, Fritz Springmeier, Ralph Epperson, David Icke. То су неки од најважнијих који се баве овом темом преко 20 година, а прва двојица су убијени.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 2nd June 2009, 01:14

TruthSeeker ::
Константин ::
Tај иконостас је промењен одкако је тамо Отац Исаија иначе и мој духовник и најбољи човек кога знам.Осликани су и зидови тј фрескописани тако да сад та црквица даје један други изглед.Човек служи сваки дан литургију и сваке суботе јелоосвећење,за мене је велики стуб православња,о њему најбоље говори ова слика
Ако си сликао тамо можда се и знамо???
Чини ми се да када сам био у посети манастиру да отац Исаија не говори најтечније наш језик, али ми је рекао пријатељ оно што и ти кажеш, да је доста продухвљен човек, али тада нажалост нисам имао времена да поразговарам са њим, а и тада је манастир већ био наново фрескописан тако да слике које имам приказују садашње стање.

Oтац Ицаија је мислим делом Бигарин или је живео у Бугарској, зато је нагласак мало другачији.О човеку све најбоље, ал заиста тако мислим, не могу ти објаснити колико тај човек има љубави за све, и што је најбитније увек саслуша сваког и удели савет.Углавном код њега долазе тешко болесни, одемоњени , наркомани и сл.Знам да је из неких људи истерао зле духове, а чуо сам да је и призорњив, што сам се лично уверио пар пута.
Та слика што си је поставио су можда од пре годину- ѓодину и по, кажем ти прошле зиме је осликан манастир и измењен иконостас...сад тотално другачије, кад будем ишао други пут усликачу нови иконостас.Имају тамо моје три иконе :)
eво две како изгледају
Скривени лого-и - Page 9 DSC00137-1-3
Скривени лого-и - Page 9 RotationofPicture15

Laughing
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 2nd June 2009, 01:24

Ја сам био пре неколико месеци када је као што кажеш измењен иконостас.
Тако је и мени рекао пријатељ да је отац Исаија прозорљив. Дакле прави правцати духовник! Реци ми да ли си се исповедао код њега и да ли те је он сам подсећао на грехове које ниси исповедио?
Иначе, јако су лепе иконе које си урадио, требао си само поставити веће!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 2nd June 2009, 01:26

TruthSeeker ::
John Todd, Fritz Springmeier, Ralph Epperson, David Icke. То су неки од најважнијих који се баве овом темом преко 20 година, а прва двојица су убијени.

Јел можеш шта да поставиш од тога за довнлоад???
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 2nd June 2009, 01:35

TruthSeeker ::Ја сам био пре неколико месеци када је као што кажеш измењен иконостас.
Тако је и мени рекао пријатељ да је отац Исаија прозорљив. Дакле прави правцати духовник! Реци ми да ли си се исповедао код њега и да ли те је он сам подсећао на грехове које ниси исповедио?
Иначе, јако су лепе иконе које си урадио, требао си само поставити веће!

Змаш како, ја сам код љега долазио ради једне мислене заблуде која ме је дуго и тешко мучила, нисам никад стандардно успео да се исповедам код њега јер се и нема времена, људи буквално чекају у реду испред цркве да даођу на ред, ал имам у плану што скорије код њега да направим праву исповест.Ако мислиш како знам да је прозорљив, могу ти рећи да ми је пар пута скренуо пажњу на неке ствари које му нисам од срамоте могао рећи, ал их је он знао. Laughing
Чуо сам причу да су њуди који иду у Острог од неког доле чули да нема потребе да долазе доље, а пред носом им Исаија, сад да ли је истина или не.....
Иконе сам сам сликао са моб телефоном и тако их и поставио на нет.....имам још неких, ал поставишу их у нову тему 8)
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 2nd June 2009, 01:39

И админе срамото једна ниси ставио ни едит на форуму. Не могу да исправим своја силна понављања по посту, испадам тотално неписмен, ал' тако је то кад имаш админа који не води бригу о форуму и кад пишеш брзоплето....
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Србин_православац 2nd June 2009, 01:41

Јел можеш шта да поставиш од тога за довнлоад???
Имам ја једну добру ствар од ДавидаИцкета, поставићу за који дан јер немам времена....

И ја сам урадио икону Белог Анђела у Беогаду сам био на иконопису, веома ми је драга, поставићу је исто кад будем имао времена...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Србин_православац 2nd June 2009, 01:45

Константин ::И админе срамото једна ниси ставио ни едит на форуму. Не могу да исравим своја силна понављања по посту, испадам тотално неписмен, ал' тако је то кад имаш админа који не води бригу о форуму и кад пишеш брзоплето....
Едит опција је била, али је искључена и неће бити поново укључена, да не би било после рекла казала, а и због озбиљности форума, притисни Preview(дугме поред Send) да би видео коментар...Само админи исправљају коментаре, само се опусти Константине...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 2nd June 2009, 01:48

Обичан грешник ::
Јел можеш шта да поставиш од тога за довнлоад???
Имам ја једну добру ствар од ДавидаИцкета, поставићу за који дан јер немам времена....

И ја сам урадио икону Белог Анђела у Беогаду сам био на иконопису, веома ми је драга, поставићу је исто кад будем имао времена...

Само постављај, да имам шта да читам.Знам да је човек писао несто о људима рептилима или о демонима,многи светитељи кажу да ће у задња времена демони бити у људима, погледајте овог репортера.... и промене на лицу
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 2nd June 2009, 01:50

Константине, обавешавам те да сам ти послао п.п. Дај погледај, вероватно и не видиш да си је добио...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 2nd June 2009, 01:58

или ово:



Одгледао сам све видео клипове од David Icke-а, и има много истине у њима. Једино се не слажем са њим по питању нашег Господа Исуса Христа...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 2nd June 2009, 02:09

Обичан грешник ::
Константин ::И админе срамото једна ниси ставио ни едит на форуму. Не могу да исравим своја силна понављања по посту, испадам тотално неписмен, ал' тако је то кад имаш админа који не води бригу о форуму и кад пишеш брзоплето....
Едит опција је била, али је искључена и неће бити поново укључена, да не би било после рекла казала, а и због озбиљности форума, притисни Preview(дугме поред Send) да би видео коментар...Само админи исправљају коментаре, само се опусти Константине...
Наравно брате, увек опуштено Laughing

TruthSeeker ::
Одгледао сам све видео клипове од David Icke-а, и има много истине у њима. Једино се не слажем са њим по питању нашег Господа Исуса Христа...

А где је ту одлутао???
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 2nd June 2009, 02:49

Па то му је највећа грешка. Ја сам му написао да истражи наше православно хрићанство...
Он верује у једног Господа Бога Творца за кога сматра да је љубав и то је у реду, али он сматра да су све религије ту да би манипулисале људима, а мислим да је до тог закључка дошао тако што је анализирао католике...
Али зато је остале ствари фантастично објаснио...Ваљда ће и он на крају схватити где је погрешио...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  РабМаксим 2nd June 2009, 16:10

Брат, видео сам многе људе на нету које се разумеју много у нсп и све лепо објашњавају али једностанво не схватају која је вера права, баш оно што си рекао.
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 2nd June 2009, 16:30

људи ми смо отишли мало у научу фантастику..... мисилм shapeshifter-и, дајте бре људи шта вам је....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 2nd June 2009, 16:41

а што се тиче ових који су друге вере, нису ми јасни уопште.... неки муслимани су гледали ДА и слажу се с тим и још су муслимани....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  РабМаксим 2nd June 2009, 16:48

мислео сам на протестате и друге безрелигиозне хришћане. А нажалост ове наше филмове не можемо показивати људима који не знају србски. Требали би их превести.
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Брат у Христу 2nd June 2009, 19:36

Људи, може ли неко да ми објасни одакле вам ти подаци о шејп-шифтерима, људима-рептилима и сличним сподобама? Читао сам доста о НСП, али на тако нешто нисам наишао :?:
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 2nd June 2009, 19:45

то су вероватно прочитали од неког ко је написао да зна неког који је причао са неким ко зна неког који је видео и снимио шејпшифтера (а тај је напрвио тај видео да би зезао људе) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ето
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  ppp 2nd June 2009, 22:17

Ја лично мислим да су ти људи које Дејвид Ајк представља као рептилијанце - уствари демонизовани људи,са демонима у себи,што је сасвим логично.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Србин_православац 2nd June 2009, 23:07

Све је могуће, само да вам напоменем, да се могу радити такве ствари...Један лик је урадио нешто слично, ја видео код њега....За који дан ћу вам показати, он је урадио као гледа напред и као одједном се окрене и оно рог му искочи и сав се измезуми као демон...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 00:03

Petar Duhovno Blago ::Ја лично мислим да су ти људи које Дејвид Ајк представља као рептилијанце - уствари демонизовани људи,са демонима у себи,што је сасвим логично.
Тако је, нешто слично томе. Заправо то је посебна "одабрана" крвна линија која се одржала до данашњих дана...
Још мало ће постојати док не дође наше Јагње, Цар над Царевима, Господ Исус Хритос...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  РабМаксим 3rd June 2009, 00:25

Одабрана од кога? Зашто се претварају у гуштере? Таква раса људи се не спомиње у Светом Писму?
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 00:45

РабМаксим ::Одабрана од кога? Зашто се претварају у гуштере? Таква раса људи се не спомиње у Светом Писму?
Није пријатељу, грешиш, помиње се. Сада ћу навести где се налази...
Прва књига Мојсијева глава 6:
1. А кад се људи почеше множити на земљи, и кћери им се народише.
2. Видећи синови Божји кћери човечије како су лепе узимаше их за жене које хтеше.
3. А Господ рече: Неће се дух мој до века прети с људима, јер су тело; нека им још сто двадесет година.
4. А беше тада дивова на земљи; а и после, кад се синови Божји састајаху са кћерима човечијим, па им оне рађаху синове; то беху силни људи, од старине на гласу.
5. И Господ видећи да је неваљалство људско велико на земљи, и да су све мисли срца њиховог свагда само зле,
6. Покаја се Господ што је створио човека на земљи, и би му жао у срцу.
7. И рече Господ: Хоћу да истребим са земље људе, које сам створио, од човека до стоке и до ситне животиње и до птица небеских; јер се кајем што сам их створио.
8. Али Ноје нађе милост пред Господом.
Тада је настала прва раса "одабраних"...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 9 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 9 of 14 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму