Скривени лого-и

Страна 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Скривене поруке на ТВ-у

11% 11% 
[ 1 ]
11% 11% 
[ 1 ]
78% 78% 
[ 7 ]

Укупно гласова : 9

Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина on 3rd June 2009, 20:13

ево линк једне веома занимљибе сличице иѕ београда.... http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid=1555617&id=70572773077&ref=nf
не знам да убацим овде на форум ако неког не мрзи нек уради то... :)

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 3rd June 2009, 20:41

katarina ::ево линк једне веома занимљибе сличице иѕ београда.... http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid=1555617&id=70572773077&ref=nf
не знам да убацим овде на форум ако неког не мрзи нек уради то... :)

исправљено
Laughing

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 4th June 2009, 01:08

захваљујем... :!:

Назад на врх Go down

Порука  Синђелић1809 on 5th June 2009, 16:35

Хоћемо ли да ломимо ово? :lol:

Назад на врх Go down

xaxa

Порука  Fickov on 5th June 2009, 16:54

Синђелић1809 ::Хоћемо ли да ломимо ово? :lol:

E u nedelju Petar Duhovno blago i ja idemo do Beograda. Odlicna ideja Sindjelicu :lol: :lol: lol!
Fickov
Admin

Погледај профил корисника

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 9th June 2009, 19:07

Edit ljudi ubacite da ne moram ponavljati postove... Rolling Eyes

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 9th June 2009, 19:14

а звезде гранда Laughing Laughing Laughing Laughing

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 9th June 2009, 19:17

има и крстови Laughing

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 9th June 2009, 20:13

а милка цанић је свевидеће око :lol: :lol: lol!

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 9th June 2009, 23:28

katarina ::а милка цанић је свевидеће око :lol: :lol: lol!

Vodja Bilderberg grupe :twisted:

Назад на врх Go down

Порука  TruthSeeker on 10th June 2009, 00:32

katarina ::а милка цанић је свевидеће око :lol: :lol: lol!

Добровече!

Назад на врх Go down

Порука  Јеленка on 10th June 2009, 15:57

само се ви зезајте.

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 10th June 2009, 21:46

ДОБРОВЕЧЕ

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 12th June 2009, 16:19

Nesto ste oslabili sa pisanjem.....
evo jedne veoma zanimljive slicice....

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 12th June 2009, 17:21

Sta mislite, jel radi ovog ovoliko popularna, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (madona je u pitanju)

Назад на врх Go down

Порука  Лука996 on 28th June 2009, 16:17

Поздрав Враћо и Сестре и помаже Бог, заправо имам само 13 година, али то ме не спречава да верујем у исто што и ви! Пре једно две године почео сам да слушам метал музику, да ли неко може да ми објасни, да ли требам престати да слушам Iron Maiden због тога што су сатанисти!? Најгоре од свега што сам у задње време почео да кликћем на неке по мени добре песме (на енглеском наравно па и не могу све одмах да преведем) кад одслушам песму једно 20 пута и засвиђа ми се, нађем на форумима како је то сатанистичка песма... Да ли је лед цепелин сатанистичка група!? Видео сам оно за АЦ/ДЦ и драго ми је што их никада нисам слушао. :affraid: :pale:

Назад на врх Go down

Порука  Јеленка on 28th June 2009, 17:34

Лука996 ::Поздрав Враћо и Сестре и помаже Бог, заправо имам само 13 година, али то ме не спречава да верујем у исто што и ви! Пре једно две године почео сам да слушам метал музику, да ли неко може да ми објасни, да ли требам престати да слушам Iron Maiden због тога што су сатанисти!? Најгоре од свега што сам у задње време почео да кликћем на неке по мени добре песме (на енглеском наравно па и не могу све одмах да преведем) кад одслушам песму једно 20 пута и засвиђа ми се, нађем на форумима како је то сатанистичка песма... Да ли је лед цепелин сатанистичка група!? Видео сам оно за АЦ/ДЦ и драго ми је што их никада нисам слушао. :affraid: :pale:

Бог ти помогао,млади брате Laughing добродошао на форум.Што се тиче метала...јесте сатанистичка музика,јер великим делом слави нечастивог у својим песмама.Ирон Маиден је добио име по средњовековној справи за мучење девица.Стављали су их у кутију која је изнутра била обложена иглама.Чисто да знаш,каква ли је тек група кад је само назив такав?! Разумем те у потпуности јер сам јако била залуђена гранџом,хеви металом,р'н'р...Зато,ако тражиш праву истину о тој музици,препоручујем ти књигу Владимира Димитријевића ,,Од Елвиса до Антимадоне''.Потражи је у градској библиотеци. Базира се баш на ову тему.Поздрав и свако ти добро од Господа!!

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 28th June 2009, 18:07

Лука996 ::Поздрав Враћо и Сестре и помаже Бог, заправо имам само 13 година, али то ме не спречава да верујем у исто што и ви! Пре једно две године почео сам да слушам метал музику, да ли неко може да ми објасни, да ли требам престати да слушам Iron Maiden због тога што су сатанисти!? Најгоре од свега што сам у задње време почео да кликћем на неке по мени добре песме (на енглеском наравно па и не могу све одмах да преведем) кад одслушам песму једно 20 пута и засвиђа ми се, нађем на форумима како је то сатанистичка песма... Да ли је лед цепелин сатанистичка група!? Видео сам оно за АЦ/ДЦ и драго ми је што их никада нисам слушао. :affraid: :pale:
Ево батице нешто мало о рок музици притисни овде да сазнаш нешто о рок музици
Ако ти је лакше ја сам негде од 5 ',6 рареда почео да слушам метал, а сад имам 30 још мало па зрео за пензију. lol! и тако после 15 година сам избацио метал из употребе, није да га који пут крадимице не одврнем, ал баш избегавам.Па кад ја после толико година слушања могу ,веујем да можеш и ти после 1 године барем да смањиш слушање.Уосталом леп је то подвиг одрећи се нечег што ти одговара
ПС ако волиш агресивнији звук имаш ovaj ткз. хришћански метал, мада је to за мене исто смеће

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 28th June 2009, 18:13

ali kao sto rekoh isto je to smece

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 31st July 2009, 18:31

Док сам куповао патике, приметио сам на једним NIKE патикама у унутрашњости (где иде пета) лого који има девет шестица на фору logo-a Google Chroma...чудно?

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх