Скривени лого-и

Страна 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Скривене поруке на ТВ-у

11% 11% 
[ 1 ]
11% 11% 
[ 1 ]
78% 78% 
[ 7 ]

Укупно гласова : 9

порука

Порука  СнагаСамсонова on 31st July 2009, 18:52

хахахахаххаххахахахаахахахаха Laughing

Назад на врх Go down

Re: Скривени лого-и

Порука  Христов ратник on 2nd August 2009, 12:18

Испирација дошла од ђавола...

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 2nd August 2009, 12:22

Americke vojne medalje

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 4th September 2009, 15:38

http://poslovi.infostud.com/posao/Watchout_Security/Agent_prodaje/d46703

не знам да убацим слику па погледајте....у кгу...мом граду...кад сам видела на реклами.... :affraid:

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 4th September 2009, 16:11

Катарина ::http://poslovi.infostud.com/posao/Watchout_Security/Agent_prodaje/d46703

не знам да убацим слику па погледајте....у кгу...мом граду...кад сам видела на реклами.... :affraid:
Ima to u svakog gradu na svakom mestu..jos odavno, al ljudi ne primete dok ne saznaju sta simbolizuje.videcu i ja postavim neke iz Sapca

Назад на врх Go down

Порука  NIXIVOJENS on 7th September 2009, 23:28

evo zastava Vojvodine Cetiri pentagrama i trougao

kao i grb EU 2 sestice sastrane i S u sredini koje ima vrednost 6

Назад на врх Go down

Порука  NIXIVOJENS on 7th September 2009, 23:32

U krugu sa leve strane imamo iluminatsku (lucifersku) piramidu sa 13 reda blokova (cigala) i Luciferovim svevidećim okom. Iznad nje natpis ANNUIT COEPTIS (13 slova) - predodređeni za vladare. Ovaj krug predstavlja iluminate - Red koji se bori za dominaciju u Novom svetskom poretku.

U krugu sa desne strane imamo beloglavog orla raširenih krila sa štitom na grudima na kome ima 13 pruga. Orao u desnoj nozi drži grančicu sa 13 listova i 13 bobica (plodova), a u levoj nozi drži 13 strela. Iznad njega nalazi se stilizivana Davidova zvezda sačinjena od 13 malih Davidovih (šestougaonih jevrejskih) zvezda. Orao u kljunu drži pergament sa natpisom E PLURIBUS UNUM (13 slova). Ovaj krug predstavlja B`Nai B`Rith (nacionalni jevrejski Red Sinovi zaveta) - Red koji se takođe bori za dominaciju u Novom svetskom poretku.

Samo će jedan od ova dva reda dominirati, odnosno pobediti drugog. Videćemo koji.

Reč O N E kaže da samo jedan može vladati. (Neka to budu iluminati...)

Ako pobedi B`Nai B`Rith, onda će orao skupiti krila i baciti iz obe noge i grančicu i strele.

Ako pobede iluminati, onda će se Luciferovo svevideće oko spustiti na piramidu, kao na mom avataru.

Za neke od nas Novi svetski poredak počeo je još 11. septembra 2001. Možda čak i ujedinjenjem Nemačke 2. aprila (odnosno 4. oktobra) 1990. godine.

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 8th September 2009, 13:46

sVAKA CAST ZA OBJESNJENJA ZA DOLAR...SAMO POSTAVLJAJ SVE STO IMAS

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 8th September 2009, 23:30

Победиће илуминати да се испуни писмо.

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 8th September 2009, 23:35

Илуминати ће победити, јер служе сатани лично, али ће Антихрист бити из 13. племе јеврејског. Они се међусобно не боре јер заједно служе сатани и боре се за његову власту, неће бити једни од њих, јер они су заједно ONE.

Назад на врх Go down

Порука  NIXIVOJENS on 11th September 2009, 02:26

1

2

3.1

3.2

i na kraju jos jedan trik

SLUCAJNO -???????????????????????

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 11th September 2009, 14:45

Da, da , znamo svi za ovo....Malo prelistaj forum .

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 14th September 2009, 16:39

За промену ево мало крстова...

Крст на слову Т

Ево и овде...

Бандера у облику Крста

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 15th September 2009, 01:53

Хришћанство и хришћански знаци не смеју се тајно наметати, јер нам је Бог дао слободну вољу, да се њом слободно и самовољно определимо за јединтво са Богом и живот вечни, али крст треба стављати на све што је корисно, јер када се неки знак стави на нешто тај знак показује за ког се господара тај предмет користи, због тога су све сатанске преваре обележене његовим знаковима.

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 15th September 2009, 15:01

РабМаксим ::Хришћанство и хришћански знаци не смеју се тајно наметати, јер нам је Бог дао слободну вољу, да се њом слободно и самовољно определимо за јединтво са Богом и живот вечни, али крст треба стављати на све што је корисно, јер када се неки знак стави на нешто тај знак показује за ког се господара тај предмет користи, због тога су све сатанске преваре обележене његовим знаковима.

У праву си, ал погрешно си ме разумео, зато што сам ове слике ставио у ову тему.

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 16th September 2009, 02:33

Ако мислиш да је на тим сликама хуљење на крст, у праву си...

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 16th September 2009, 02:53

Бандера је ко бандера и мора бити таквог облика.... не ваља претеривати ни у чему.
Претерујте само у Љубљењу Христа и у ничему више,све остало је опасно по живот.

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 16th September 2009, 15:34

Petar Duhovno Blago ::Бандера је ко бандера и мора бити таквог облика.... не ваља претеривати ни у чему.

Нису све бандере такве, има више бандера у облику слова Т, ал боље је да свуда стављају у облику Крста.

И стварно не знам ко претерује?! 19 стр. има ова тема на којој се постављју разне глупости, а ја поставим Часне Крстове, а ти се буниш?!

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 16th September 2009, 15:36

Цвеле-93 ::19 стр. има ова тема

Пардон, 20.

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 16th September 2009, 15:43

полако смирено.....

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 16th September 2009, 16:34

Цвеле-93 ::
Petar Duhovno Blago ::Бандера је ко бандера и мора бити таквог облика.... не ваља претеривати ни у чему.

Нису све бандере такве, има више бандера у облику слова Т, ал боље је да свуда стављају у облику Крста.

И стварно не знам ко претерује?! 19 стр. има ова тема на којој се постављју разне глупости, а ја поставим Часне Крстове, а ти се буниш?!

Полако сине,шта се нервираш :) .

Ти овде ниси поставио часне крстове,већ само слике фанте и обичне бандере која мора имати такав облик због своје конструкције. (то је моја струка :) )

Стремите ка смирењу и прихватању савета,критика и чак увреда ако желите бити Хришћани,без тога нема спасења.

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 16th September 2009, 16:39

И да додам јо нешто - све што је у облику крста и није крст (Часни Крст Господњи).
Ако ја склопим две даске у облику крста то није крст (Часни Крст Господњи) ,већ обичан крст.
Јер Крст је постојао и пре Христа и пре Његовог распећа и исто се звао крст,али није био Крст,Часни Крст Господњи. Симбол победе над грехом и сотоном.
Значи све што има облике крста није крст,већ само оно што је предвиђено да буде Крст и наравно све док се не освешта није крст.

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 16th September 2009, 17:46

Сине, изгледа да би ти на бандери и на фанти више волео неки ђавољи знак, а не Крст...

Ја у дворишту имам дрво у облику Крста (као она бреза у Русији) и није освештано и сад као оно не слави Господа?!

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 16th September 2009, 18:50

Цвеле-93 ::Сине, изгледа да би ти на бандери и на фанти више волео неки ђавољи знак, а не Крст...

Ја у дворишту имам дрво у облику Крста (као она бреза у Русији) и није освештано и сад као оно не слави Господа?!

Са безобразном и гордом децом не желим да се расправљам овде.

свако добро свима.

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх