Скривени лого-и

Страна 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Go down

Скривене поруке на ТВ-у

11% 11% 
[ 1 ]
11% 11% 
[ 1 ]
78% 78% 
[ 7 ]

Укупно гласова : 9

Re: Скривени лого-и

Порука  Христов ратник on 16th September 2009, 19:47

Ни ја са онима који осуђују друге...Ко си ти па да кажеш да онај Влађимир хули на Светог Духа, и да је највећи грешник...у реду је брате да га исправиш, а ти га осуђујеш...

На млађима свет о(п)стаје Laughing

А теби желим свако добро, заиста, а остале учеснике молим да ми опросте због овог немилог догађаја Laughing

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 16th September 2009, 19:49

Цвеле-93 ::...и да је највећи грешник...

Да ово не протумачиш погрешно, нисам мислио да си му то рекао, него и ако је највећи грешник не треба да га осуђујеш...

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 16th September 2009, 20:44

Мораш још много,много да учиш. А до тада би требао да ћутиш и да прихваташ савете оних који мало више знају од тебе.
Прво да научиш шта је то ОСУЂИВАЊЕ.
Шта је то РАСУЂИВАЊЕ.
Шта је то хула на Светог Духа.

Да би могао да сватиш шта значи када неко неком каже да он хули на Светог Духа,и који су разлози да би један то рекао другом и шта то заправо значи и због чега неко неком може то и са којим разлогом рећи.

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 16th September 2009, 21:20

Брате, опрости ми, у праву си, морам још да учим да би достигао твој ниво...

Назад на врх Go down

порука

Порука  СнагаСамсонова on 16th September 2009, 22:22

,,Брате, опрости ми, у праву си, морам још да учим да би достигао твој ниво...``

svi mi trebamo jos dosta da ucimo, nema ovde nivoa, ovde su svi jednaki (izvnini admine Laughing) neko zna manje neko vise.... mada svo ovo nase ``znanje`` je nista....

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 16th September 2009, 22:51

Свако ко каже било шта против Светога Духа је починио неопростив грех. Постоје два неопростива греха самоубиство и хула на Духа Светога. Самоубиство се чини само једном, а хулитељи на Духа Светога то непрестано раде, тако да на земљи нема већих грешника од њих.

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 16th September 2009, 23:20

Цвеле-93 ::Брате, опрости ми, у праву си, морам још да учим да би достигао твој ниво...

Нема никаквог нивоа,нити великог знања.
Нормално је да неко зна више неко мање,све зависи колико се ко посвети нечему.
Не мораш много да учиш да би достигао мој "ниво" већ врло мало,мизарно мало.
Тежња за смирењем је оно чему требамо сви тежити.

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 16th September 2009, 23:23

СнагаСамсонова ::svi mi trebamo jos dosta da ucimo, nema ovde nivoa, ovde su svi jednaki (izvnini admine Laughing) neko zna manje neko vise.... mada svo ovo nase ``znanje`` je nista....

То сам рекао више иронично, не ваља му да се хвали својим знањем.
Зна он сигурно више од мене, ал не треба да буде толико горд, да се расправља са клинцем око бандере Laughing

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 16th September 2009, 23:28

Цвеле-93 ::
СнагаСамсонова ::svi mi trebamo jos dosta da ucimo, nema ovde nivoa, ovde su svi jednaki (izvnini admine Laughing) neko zna manje neko vise.... mada svo ovo nase ``znanje`` je nista....

То сам рекао више иронично, не ваља му да се хвали својим знањем.
Зна он сигурно више од мене, ал не треба да буде толико горд, да се расправља са клинцем око бандере Laughing

А ја таман помислио да си рекао из изтинског смирења,па се обрадовао и зачудио.

Нека те Бог просветли и благослови.

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 16th September 2009, 23:36

Petar Duhovno Blago ::А ја таман помислио да си рекао из изтинског смирења,па се обрадовао и зачудио.

Брате опрости, ал смешно ми је око чега се препиремо... Laughing
Бандере ће бити подручје мог рада, друга сам година електротехнике, па можемо да размењујемо искуства Laughing

Знам да сам погрешио, опрости, кајем се заиста...свако добро

Назад на врх Go down

Порука  Стефан Игрутин on 17th September 2009, 09:38

Цвеле-93 ::
Petar Duhovno Blago ::А ја таман помислио да си рекао из изтинског смирења,па се обрадовао и зачудио.

Брате опрости, ал смешно ми је око чега се препиремо... Laughing
Бандере ће бити подручје мог рада, друга сам година електротехнике, па можемо да размењујемо искуства Laughing

Знам да сам погрешио, опрости, кајем се заиста...свако добро

Брате у Христу , исти смо реон сто се тиче електронике :) ја сам друга година смер Електротехничар Електронике.

Најважније је у животу као што је рекао Петар , смирење тиме улазимо у себе и можемо више да се посветимо Господу. Људи који су расути имају много проблема , и имају више проблема од смирених.

Али опет Грешан сам толико да морам да се кајем и да се покајем за грехе , зато морамо и да праштамо једни другима јер тиме можемо да покријемо такође грех.

Што се тиче сатанистичких знакова , то је постало уобичајено. Имам и примере: отишао сам са родитељима код пријатеља и кад износи пријатељ чаше да нас послужи кад на чаши стоји неправилна шестица као и она на свим осталим производима. Знамо да је пријатељ православац и да се доста приближио богу. Погледам ја чашу и кажем оцу , тата погледај где се све промовише сатанизам и антихрист. То је и суштина , зато што се људи на то навикавају а и знамо да ће доста људи прихватити сатану и већ се припремају за то... али све ће то Господ усмерити на прави пут.

Мир од Господа и спасење Господње желим свим људима на свету.

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 30th September 2009, 21:10

пре неко вече седим са ппородицим и неким пријатељима и пошто моја мајка ради у болници почне неку причу о томе и помене да ће ускоро да им уведу да увек пре него што уђу на одељење морају да оставе отисак прста у неком систему како би се 'водила евиденција' кад долазе,кад одлазе с посла,ако иду на друга одељења....нисам могла да верујем! за неко време ће сигурно и за обичне људе да уведу....много брзо се одвија све ово....

Назад на врх Go down

Порука  Србин_православац on 30th September 2009, 21:34

Катарина ::пре неко вече седим са ппородицим и неким пријатељима и пошто моја мајка ради у болници почне неку причу о томе и помене да ће ускоро да им уведу да увек пре него што уђу на одељење морају да оставе отисак прста у неком систему како би се 'водила евиденција' кад долазе,кад одлазе с посла,ако иду на друга одељења....нисам могла да верујем! за неко време ће сигурно и за обичне људе да уведу....много брзо се одвија све ово....
У великим предузећима се то већ ради, чак се у великим корпорацијама мора да се угради чип у руку да би радили, онда НАТО своје војнике "жигоше" итд..

Само се ми држимо Бога и нећемо пропасти, нико нам ништа неће моћи, а зато се исповедајте и причешћујте што чешће, повећајте молитву и пост, и таман да се скупе сви врачари и зли људи нико вам неће моћи ништа!

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 30th September 2009, 22:25

ма знам...то се ради тамо по америкама Laughing али код нас...ми обично увек заостајемо за 'развијеним светом'....али ето стижемо их....у Саборној цркви у крагујевцу на иконостасу се налазе 2 камере....дал је потребно у тако светом месту?

Назад на врх Go down

Порука  Катарина on 18th October 2009, 17:59

Skandal u Zagrebu
Na prezentaciji hrvatske vojske znak NATO pretvorio se u svastiku

Autor: Tanjug | Foto:AP-Ilustracija | 18.10.2009. - 16:14

Redovna prezentacija hrvatske vojske pretvorila se u incident, kada se, na video bimu, pred oko 200 stranih zvanica, znak NATO-a pretvorio u kukasti krst, javljaju hrvatski mediji.

Prezentaciju koja je održana u vojnoj akademiji u Zagrebu, vodio je general Drago Lovrić, hrvatski vojni izaslanik pri NATO-u iza čijih leđa su bila dva panoa. [i]Kako prenose hrvatski mediji, znak NATO-a, koji je bio deo grafičke podloge prezentacije, ujednom trenutku se pretvorio u svastiku. Nakon nekoliko sekundi vratio se znak NATO-a, koji se posle nekog vremena ponovno preoblikovao u kukasti krst. Lovrić nije primetio šta je događa na panou, kao ni većina gostiju. Skandal su primetili pripadnici Vojne policije i osoba zadužena za informatiku, ali skup ipak nije prekinut.
Tema prezentacije bila je pod nazivom "Savremene vojne operacije i nove sposobnosti vojnika", u sklopu panela "Razvijanje odgovarajucih sposobnosti - vojni odgovori".
Tek po završetku izlaganja, pripadnici Vojne policije rekli su generalu Lovriću šta se dogodilo. Odmah je zaplenjen memorijski stik i pokrenuta istraga o tome kako je moglo doći do takve neprijatne situacije.

Kako prenose mediji, Lovrić smatra da je to "indirektna posledica zaostalih virusa kojima je inficiran logo NATO, koji je bio skinut sa interneta", i da nije bilo nikakve loše namere onih koji su pripremali prezentaciju.

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 18th October 2009, 18:50

мала илустрација сцега тога

Назад на врх Go down

Порука  ppp on 12th November 2009, 17:03

Назад на врх Go down

Порука  TruthSeeker on 5th December 2009, 20:53

Назад на врх Go down

Порука  Неко on 16th December 2009, 00:16

Шта мислите о овој слици? У питању је маскота за св. првенство у кошарци наредне године...

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 16th December 2009, 00:22

Неко ::Шта мислите о овој слици? У питању је маскота за св. првенство у кошарци наредне године...

Има 4 главне масонске боје

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 16th December 2009, 00:36

и полумесец и лопту.......и глава мачке је у облику полумесеца.....чек,чек нешто ми полумесец познат.....

Назад на врх Go down

Порука  Константин on 16th December 2009, 00:49

Sveto Pravoslavlje ::и полумесец и лопту.......и глава мачке је у облику полумесеца.....чек,чек нешто ми полумесец познат.....
Па полумесец се везује за ел дијабла као један од његових симбола.....Колико сам ја упознат

Ево нешто о месецу и звезди као станском симболуКликни овде за пдф
When the crescent moon
representing the goddess Diana is
turned to face the symbol of Lucifer
(Which means morning star), a star, it is
satanic.

Назад на врх Go down

Порука  Sveto Pravoslavlje on 16th December 2009, 01:09

i alaha,arapskog boga meseca....i totha,tebetha,negde se spominje i avaddon po grckom apolion,sve se medju tim ,,bogovima,,nalazio znak polumeseca,samo je u islamu dodata zvezda......

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Страна 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Погледај предходну тему Погледај следећу тему Назад на врх