АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сатанизам

+4
Константин
Ланг СС†СС
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
Брат у Христу
8 posters

Go down

Сатанизам Empty Сатанизам

Порука  Брат у Христу 29th April 2009, 13:52

Сатанизам је болест! Нашао сам на нету један домаћи сајт, сатанистички, страшно је шта све тамо пише. Неко ко је неупућен у хришћанство може врло лако да буде обманут. Зато и постоји велики број сатаниста. Не желим да препричавам шта све овде пише, најбоље је да сами видите, само пазите, врло је лукаво све написано! :!:
http://www.znanje.org/i/i25/05iv10/05iv1024/RELIGIJA%20I%20SATANIZAM.htm
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Re: Сатанизам

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 29th April 2009, 15:14

Ти сатанисти имају чак и "цркву" у Сан Франциску,куд смо отишли...............
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Re: Сатанизам

Порука  Ланг СС†СС 29th April 2009, 15:18

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ::Ти сатанисти имају чак и "цркву" у Сан Франциску,куд смо отишли...............

Прошле године сам био на сајту сатанистичке цркве негде у САД,чисто да видим о чему се ту ради.А онда сам позелео да то нисам урадио,јер се свештеник те цркве презивао као ја,Ланг....надам се да нисам у неком роду са њим.
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Re: Сатанизам

Порука  Константин 29th April 2009, 15:24

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ::Ти сатанисти имају чак и "цркву" у Сан Франциску,куд смо отишли...............
сан франциско беше у калифорнији, у којој има око 200 места са називом ђаво или ђавољи, иначе чини ми се да оно сан франциско беше и престолница федера, упссссс, овај како их данас назибајуу блажој варијанти хомосексулаца
Да додамо ту јос и Лос Ангелес, или како га зову град анђела, џм, џм, овај палих анђела тј. демона шта се може реци за калифорнију стате оф демон
Ух, ал сам ово лепо написао, прави енглез Laughing Laughing Laughing Laughing
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Сатанизам

Порука  Брат у Христу 29th April 2009, 15:58

Сатанисти заиста верују како ће скрнављењем хришћанства и повређивањем хришћана помоћи нечастивом и ојачати га. Значи, мисле да ће тако нечастиви постати јачи од Бога :!: , а да ће они на крају за свој допринос примити награду. За пакао верују да је лепо место, пуно хедонизма, а да хришћани само безразложно плаше људе мучењима у паклу.
Нека им, нека мисле шта хоће. Како ће се само запрепастити када на крају открију праву истину, на страшноме суду...
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Re: Сатанизам

Порука  Србин_православац 30th April 2009, 12:29

Брат у Христу ::Сатанисти заиста верују како ће скрнављењем хришћанства и повређивањем хришћана помоћи нечастивом и ојачати га. Значи, мисле да ће тако нечастиви постати јачи од Бога :!: , а да ће они на крају за свој допринос примити награду. За пакао верују да је лепо место, пуно хедонизма, а да хришћани само безразложно плаше људе мучењима у паклу.
Нека им, нека мисле шта хоће. Како ће се само запрепастити када на крају открију праву истину, на страшноме суду...
Није ли луцифер, цар лаже. На све начине их маскира, како би их предобио. На нама је да се трудимо, да не дај Боже ми не завршимо у паклу, и да се молимо за браћу нашу да се врате на прави пут.
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Re: Сатанизам

Порука  РабМаксим 2nd May 2009, 19:45

Брат у Христу ::Сатанизам је болест! Нашао сам на нету један домаћи сајт, сатанистички, страшно је шта све тамо пише. Неко ко је неупућен у хришћанство може врло лако да буде обманут. Зато и постоји велики број сатаниста. Не желим да препричавам шта све овде пише, најбоље је да сами видите, само пазите, врло је лукаво све написано! :!:
http://www.znanje.org/i/i25/05iv10/05iv1024/RELIGIJA%20I%20SATANIZAM.htm
хахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаааааахахахахахаххаххахахахахаххахахахахаххахахахаххахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаааааахахахахахаххаххахахахахаххахахахахаххахахахаххахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаааааахахахахахаххаххахахахахаххахахахахаххахахахаххахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаааааахахахахахаххаххахахахахаххахахахахаххахахахаххахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаааааахахахахахаххаххахахахахаххахахахахаххахахахаххахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаааааахахахахахаххаххахахахахаххахахахахаххахахахаххахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаааааахахахахахаххаххахахахахаххахахахахаххахахахаххахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаааааахахахахахаххаххахахахахаххахахахахаххахахахаххахахахахахахахаххахахахахаха Бог једе душе хахахахахахахахаха Ђаво воли људе хахахахахахахахахаха Бог Отац мрзи Исуса хахахахахахахахахаха идиотизам
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Re: Сатанизам

Порука  Sveto Pravoslavlje 12th December 2009, 15:15

https://www.youtube.com/watch?v=x1UroGqYrdY
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Re: Сатанизам

Порука  Sveto Pravoslavlje 12th December 2009, 15:16

https://www.youtube.com/watch?v=1y3-BmiPevQ
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Re: Сатанизам

Порука  Чувар Православља 6th October 2011, 09:49

Две најистинитије религије заправо су Православна и сатанистичка.Једну је основао Бог,другу сатана.Причао сам са једним братом управо о сатанизму,где ми је рекао да сатанисти не иду на митарства,него право у пакао.
Чувар Православља
Чувар Православља


Назад на врх Go down

Сатанизам Empty Re: Сатанизам

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму