Otvorajte web adrese bez tri dupla W

Go down

Otvorajte web adrese bez tri dupla  W Empty Otvorajte web adrese bez tri dupla W

Порука  Nikifor on 8th October 2009, 11:31

Pomaze Bog braco i sestre,od sada kada ukucavate bilo koju adresu na internetu nemojte koristiti ona tri dupla "W". Umesto toga kucajte "SSS" i svaka ce vam se adresa otvoriti.Govorite ovo svima,a isto tako bi trebalo ako neko ima svoju web poslovnu adresu na reklamama ili vizitkartama da sve promeni i svuda da stavi "SSS".
Tako se izbegava upisivanje tri sestice koje su nam nametnute.To je Mili Gospod otkrio jednom nasem bratu u Hristu kako bi nas toga spasao.Njemu neka je slava,cast i poklonjenje u sve vekove vekova Amin!

Na primer: sss.pravoslavlje.nl

Oprostite na latainicnom pismu,ali zbog jasnijeg objasnjenja ovih fraza,upotrebio sam latinicu.
Nikifor
Nikifor

Назад на врх Go down

Otvorajte web adrese bez tri dupla  W Empty Re: Otvorajte web adrese bez tri dupla W

Порука  РабМаксим on 8th October 2009, 19:58

Meni nece...
РабМаксим
РабМаксим

Назад на врх Go down

Otvorajte web adrese bez tri dupla  W Empty Re: Otvorajte web adrese bez tri dupla W

Порука  Христов ратник on 8th October 2009, 21:23

Ни мени...

Назад на врх Go down

Порука  Nikifor on 8th October 2009, 22:44

Probajte recimo adresu sss.pravoslavlje.nl.Ne razumem zasto kod vas nece,kod mene radi,svaka adresa mi se otvara.
Nikifor
Nikifor

Назад на врх Go down

Порука  Nikifor on 8th October 2009, 22:50

Morate koristiti Mozilu,a evo sada sam i ja nesto ukapirao,neki sajtovi nece da se otvore kao sto je Google idr,ali vecina sajtova pravoslavne sadrzine se otvara-ovo je jos u fazi provere,ali kod mene radi.
Nikifor
Nikifor

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 8th October 2009, 23:57

Nikifor ::Probajte recimo adresu sss.pravoslavlje.nl.Ne razumem zasto kod vas nece,kod mene radi,svaka adresa mi se otvara.

Мени оће sss.pravoslavlje.nl, ал већина сајтова неће

Nikifor ::Tako se izbegava upisivanje tri sestice koje su nam nametnute.To je Mili Gospod otkrio jednom nasem bratu u Hristu kako bi nas toga spasao.

Које три шестице, па то су три W???

Ком брату, можеш детаљније? Био би ти захвалан...

Свако добро!

Назад на врх Go down

Порука  РабМаксим on 9th October 2009, 17:56

Цвеле1993 ::

Свако добро!

Јел си гледао ти Дигитални Анђео???
РабМаксим
РабМаксим

Назад на врх Go down

Порука  Христов ратник on 9th October 2009, 18:22

РабМаксим ::
Цвеле1993 ::

Свако добро!

Јел си гледао ти Дигитални Анђео???

Само 2 део...

Назад на врх Go down

Порука  Sponsored content

Sponsored content

Назад на врх Go down

Назад на врх