АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Електронска биометријска документа и жиг звери

+19
ppp
Natasa
СуперСрбин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
РабМаксим
ноник
Vizantiona
Катарина
OrthodoxCelt
Јеленка
АпостолскиЦентар888
Константин
Ланг СС†СС
Брат у Христу
Jole011
ana
СнагаСамсонова
Србин_православац
Fickov
23 posters

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 27th June 2009, 00:38

велики притисак
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  TruthSeeker 27th June 2009, 00:50

Немој се много бринути пријатељу, Господ ће се за све побринути...
Никада он неће оставити своје стадо и оне које траже истину...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Могућ начин чиповања

Порука  Константин 13th July 2009, 00:11

Могућ начин чиповања , да би сазнали о чему је реч кликни овде
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 13th July 2009, 01:29

Константин ::Могућ начин чиповања , да би сазнали о чему је реч кликни овде

шта убациће нам неке супстанце у тела?? ништа непознато..и до сад су нас тровали ово су само савремнији начини...технологија...наука..21.век... 8) ....
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Константин 13th July 2009, 01:45

katarina ::
Константин ::Могућ начин чиповања , да би сазнали о чему је реч кликни овде

шта убациће нам неке супстанце у тела?? ништа непознато..и до сад су нас тровали ово су само савремнији начини...технологија...наука..21.век... 8) ....
Па , ево сама се увери колико мали може бити чип :twisted: , ништа не тврдим(овде притисни о чипу)
Колико знам увек се вакцинисало у десну руку пута мали микрочип који се може кроз инекцију убрзгати... :scratch: че да каже следеће
да је прасећи грип намерно пуштен као оправдање за глобално чиповање...
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 13th July 2009, 02:16

нађох да је вакцинисање могуће и преко носа....кучиће већ вакцинишу да се не загубе :affraid: случајно...имају и пасоше...савремени кучићи Laughing
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ppp 13th July 2009, 05:33

Запамтите Антихрист ће вршити чиповање људи само добровољно,циљ је да људи сами прихвате чип и узму га,а не да им га да подмукло и из не знања.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  TruthSeeker 13th July 2009, 22:49

Petar Duhovno Blago ::Запамтите Антихрист ће вршити чиповање људи само добровољно,циљ је да људи сами прихвате чип и узму га,а не да им га да подмукло и из не знања.

Да, али ипак немојте дозволити себи да примите вакцине против овог "страшног свињског грипа" који је то и постао захваљујући медијима који су под њиховом контролом...
Запамтите, не верујте медијима, истражите о вакцинама и уздајте се само у нашега милога Господа Исуса Христа који ускоро долази!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 14th July 2009, 10:38

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::Запамтите Антихрист ће вршити чиповање људи само добровољно,циљ је да људи сами прихвате чип и узму га,а не да им га да подмукло и из не знања.

Да, али ипак немојте дозволити себи да примите вакцине против овог "страшног свињског грипа" који је то и постао захваљујући медијима који су под њиховом контролом...
Запамтите, не верујте медијима, истражите о вакцинама и уздајте се само у нашега милога Господа Исуса Христа који ускоро долази!

тако је,овај грип је 100% настао са овим разлогом.Од њега ћемо се заштитити постом,молитвом,и Причешћу.Запамтите НЕ ЗНАМО ШТА САДРЖЕ ТЕ ВАКЦИНЕ!!!
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty није свињски већ прасећи

Порука  Константин 14th July 2009, 13:24

документарац о прасећом грипу-кликни овде :twisted: :twisted: :twisted:
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 14th July 2009, 17:00

документарац о прасећом грипу-кликни овде

Опет тај Мирољуб Петреовић :x :x
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ppp 15th July 2009, 01:22

Нови грип је створен ради смањења броја популације,редукција становништа,разне страхоте морају да се догоде да би се антихрист зацарио као спастељ човечанства и месија,редукција становништва је почела и ради се на смањењу броја светске популације.То је једини узрог грипа и ништа више.
Никакво чиповање се неће вршити преко вакцина,те вакцине ће вероватно другачије утицати на људе.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ppp 15th July 2009, 01:23

И мани те се Мирољуба Петровића он је јеретик и одпадник.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  TruthSeeker 15th July 2009, 02:02

Petar Duhovno Blago ::Нови грип је створен ради смањења броја популације,редукција становништа,разне страхоте морају да се догоде да би се антихрист зацарио као спастељ човечанства и месија,редукција становништва је почела и ради се на смањењу броја светске популације.То је једини узрог грипа и ништа више.
Никакво чиповање се неће вршити преко вакцина,те вакцине ће вероватно другачије утицати на људе.
То је један од разлога али не и једини, а и постоји могућност чиповања ради боље контроле и припреме за жиг...
Чувајте се онога што медији предлажу као праву ствар...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  TruthSeeker 15th July 2009, 02:10

Petar Duhovno Blago ::И мани те се Мирољуба Петровића он је јеретик и одпадник.

Иако је врло вероватно адвентиста, Мирољуб Петровић има и те како добрих предавања из којих почетник може свашта научити. Слажем се са њим у многим стварима и не треба све то одбацити и рећи да је нетачно, када је тачно, само зато што је вероватно адвентиста. Истина остаје истина ко год да је изговори. Мудрије је посматрати шта ко говори, него гледати ко шта говори...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Константин 15th July 2009, 15:29

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::И мани те се Мирољуба Петровића он је јеретик и одпадник.

Иако је врло вероватно адвентиста, Мирољуб Петровић има и те како добрих предавања из којих почетник може свашта научити. Слажем се са њим у многим стварима и не треба све то одбацити и рећи да је нетачно, када је тачно, само зато што је вероватно адвентиста. Истина остаје истина ко год да је изговори. Мудрије је посматрати шта ко говори, него гледати ко шта говори...
Слажем се.Не знам којој верској групацији он припада, ал нисам приметео да је било где у својим документарцима човек говорио против правславне вероисповести, док је покушавао да пронађе и док је изучавао доказе о старозаветном свету
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ppp 16th July 2009, 22:52

Мирољуб Петровић је Адвентиста - Суботар - јеретик - како мени може солити памет о нечему један кривоверац и одпадник од цркве,може он свашта паметно говорити,али постоји доста православних научника,како јеретик може помоћи неком у неким стварима везаним за веру,никако не може нити ће моћи,над њим нема благодати Духа Светог!
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  TruthSeeker 17th July 2009, 03:53

Нпр. мом другу који је био православац али само на речима, односно рођењем, који уопште није марио за Господа, Мирољубова предавања су доста помогла и упутила га назад ка Господу и православној вери. Друго, нисам до сада чуо да је Мирољуб на његовим предавањима, причао било шта против православља.
Поново ћу скренути пажњу на оно што сам рекао:
"Мудрије је посматрати шта ко говори, него гледати ко шта говори..."
Нема потребе ширити мржњу и осуђивати друге, типа ви сте јеретици и отпадници, јер у колико је то истина то ће се већ и видети по делима, јер сам Господ Бог води рачуна о томе ко чини Богоугодна дела, а ко не, и боље је, уместо тога, усредсредити се на себе и избацивање негативних мисли...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ppp 17th July 2009, 05:17

http://www.borbazaveru.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1261&Itemid=1
корисно прочитајте!
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ppp 17th July 2009, 05:21

TruthSeeker ::Нпр. мом другу који је био православац али само на речима, односно рођењем, који уопште није марио за Господа, Мирољубова предавања су доста помогла и упутила га назад ка Господу и православној вери. Друго, нисам до сада чуо да је Мирољуб на његовим предавањима, причао било шта против православља.
Поново ћу скренути пажњу на оно што сам рекао:
"Мудрије је посматрати шта ко говори, него гледати ко шта говори..."
Нема потребе ширити мржњу и осуђивати друге, типа ви сте јеретици и отпадници, јер у колико је то истина то ће се већ и видети по делима, јер сам Господ Бог води рачуна о томе ко чини Богоугодна дела, а ко не, и боље је, уместо тога, усредсредити се на себе и избацивање негативних мисли...


Веома чудна ситуација,мада Бог призива људе на све начине,па и на тај. Ако је неко ван Православне Цркве он јесте одпадник и јеретик,ту нема поговора.Када је неко Адвентиста он сматра да смо ми Православци Идолопоклоници да не служимо Богу итд. самим својим припадањем тој Сатанистичкој Секти,тако да човек не мора ништа ни рећи,али својом припадношћу јасно говори.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  TruthSeeker 17th July 2009, 13:58

Petar Duhovno Blago ::
Веома чудна ситуација,мада Бог призива људе на све начине,па и на тај. Ако је неко ван Православне Цркве он јесте одпадник и јеретик,ту нема поговора.Када је неко Адвентиста он сматра да смо ми Православци Идолопоклоници да не служимо Богу итд. самим својим припадањем тој Сатанистичкој Секти,тако да човек не мора ништа ни рећи,али својом припадношћу јасно говори.

И мислим да то није једини случај.
Ко смо ми да осуђујемо да ли је неко мио Господу или не?
Није важно шта неко сматра да смо ми, битно је да ми знамо шта смо, а то да су адвентисти сатанистичка секта који верују Господа Исуса Христа, по мени је то ипак претерано погрешан закључак руковођен негативним емоцијама, а не разумом.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ppp 17th July 2009, 22:48

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Веома чудна ситуација,мада Бог призива људе на све начине,па и на тај. Ако је неко ван Православне Цркве он јесте одпадник и јеретик,ту нема поговора.Када је неко Адвентиста он сматра да смо ми Православци Идолопоклоници да не служимо Богу итд. самим својим припадањем тој Сатанистичкој Секти,тако да човек не мора ништа ни рећи,али својом припадношћу јасно говори.

И мислим да то није једини случај.
Ко смо ми да осуђујемо да ли је неко мио Господу или не?
Није важно шта неко сматра да смо ми, битно је да ми знамо шта смо, а то да су адвентисти сатанистичка секта који верују Господа Исуса Христа, по мени је то ипак претерано погрешан закључак руковођен негативним емоцијама, а не разумом.



Да те питам нешто брате - да ли би могао да ми објасниш шта је Хула НА ДУХА СВЕТОГ ? ? ?
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  TruthSeeker 17th July 2009, 23:52

Petar Duhovno Blago ::
Да те питам нешто брате - да ли би могао да ми објасниш шта је Хула НА ДУХА СВЕТОГ ? ? ?

Не бих ти могао дати oдговор, нити сматрам да било ко може дати одговор на такво питање, јер то зна само Господ Бог, што не значи да нема оних који мисле да знају, али оно што они не знају је да то што они сматрају знањем заправо незнање.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Србин_православац 18th July 2009, 05:44

TruthSeeker ::
Petar Duhovno Blago ::
Да те питам нешто брате - да ли би могао да ми објасниш шта је Хула НА ДУХА СВЕТОГ ? ? ?

Не бих ти могао дати oдговор, нити сматрам да било ко може дати одговор на такво питање, јер то зна само Господ Бог, што не значи да нема оних који мисле да знају, али оно што они не знају је да то што они сматрају знањем заправо незнање.
Зна се шта је хула на Духа Светога...може да се да одговор на то питање јесте ОТПАДНИШТВО тј ЈЕРЕС...Јер је Дух Свети и Дух Истине....Зато је речено у Библији да ће се сви греси опростити који су у Христу, само се неће хула на Духа Светога опростити, мислим да је о томе и Отац Јоил причао у клиповима који су на јутјубу, зато пазите и бирајте речи јер Ко чува уста своја,сачуваће и душу своју. (Приче Сол. 13,3)
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  TruthSeeker 18th July 2009, 13:46

Обичан грешник ::
Зна се шта је хула на Духа Светога...може да се да одговор на то питање јесте ОТПАДНИШТВО тј ЈЕРЕС...Јер је Дух Свети и Дух Истине....Зато је речено у Библији да ће се сви греси опростити који су у Христу, само се неће хула на Духа Светога опростити, мислим да је о томе и Отац Јоил причао у клиповима који су на јутјубу, зато пазите и бирајте речи јер Ко чува уста своја,сачуваће и душу своју. (Приче Сол. 13,3)
Оно што не знам, не знам. Те клипове сам одгледао одавно, а друго је питање што неки верују у такво тумачење да је то јерес што може бити тако а не мора, док у Библији нисам нашао одговор на то питање и за мене је једино важно да увек славим име Господње и да уместо мржње према другима ширим љубав.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери - Page 8 Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму