АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Биометријски пасош!

+12
Ekoli
Fickov
mudrycz
Христов ратник
TruthSeeker
ivan
Константин
Sveto Pravoslavlje
Stevaan
СнагаСамсонова
ppp
Њикалај
16 posters

Страна 8 of 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Go down

Биометријска документа

Биометријски пасош! - Page 8 Vote_lcap62%Биометријски пасош! - Page 8 Vote_rcap 62% 
[ 16 ]
Биометријски пасош! - Page 8 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 8 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
Биометријски пасош! - Page 8 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 8 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
 
Укупно гласова : 26
 
 
Poll closed

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Константин 7th December 2009, 20:39

Vidis to za nase klubove si u pravu, ja sam kao vatreni delija sa severa prestao da idem na tekme,al ne iz razloga sto su tamu neki ljudi koji bi me sablaznili, vec jednostavno sto uvode novi nacin ulaska na stadion sllican ird...a to je savrsena metoda za duhovno raslabljivanje, kao i one narukvice sto su se pojavile na muzickom festivalu "exit"...znaci masovno duhovno slabljenje Биометријски пасош! - Page 8 73997
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 7th December 2009, 21:46

ОВО ВРИЈЕМЕ ЈЕ ВРИЈЕМЕ ПРИТЈЕШЋИВАЊА, КАО ОНО У РАТУ... ВОЈНИК У РАТУ... ПУЦАЈУ ЊЕПРИЈАТЕЉСКИ ВОЈНИЦИ НА ЊЕГА... ОН СЕ ПРТИЈЕСНИО У РОВУ, ДА ДИГНЕ РУКУ У ВАЗДУХ НЕ МОЖЕ, ИНАЧЕ БИ БИЛА ИЗРЕШЕТАНА... А ДАНАС СЕ СВЕМУ И СВАЧЕМУ ЉУДИ ИЗЛАЖУ, НЕ ПЛАШЕ СЕ ЈЕР ВИДЕ ДА СВАШТА МОГУ ДА РАДЕ ЖИВОТОМ И ЗДРАВЉЕМ СЕ ХВАЛЕЋИ, А ОНО САВЈЕСТ УБИЈЕНА...

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Fickov 7th December 2009, 23:57

Биометријски пасош! - Page 8 331121 Nek Vam je Bog u pomoci...ova tema je samo donela mrznju...stoga prestanite da pisete ovde i kraj.
Fickov
Fickov
Admin


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 8th December 2009, 02:06

МРЗИМ СЕБЕ У ГРИЈЕХУ, НЕ ПОДНОСИМ СЕБЕ У АТМОСВЕРИ ГРИЈЕХА, ДОК ЂАВО ОЋЕ ОРУЖЈЕ ОД БОГА ПОСЛАТО ДА СТАВИ МЕЂУ ЉУДЕ. ЗАВИСТ ЈЕ АДСКО НАСЉЕДИЈЕ, ЧОВЈЕКУ ЈЕ ПОТРЕБАН ДУХОВНИ ЛИЈЕК, ПОМОГНИМО ЈЕДНИ ДРУГИМА! НИЈЕ ДОВОЉНО РЕЋИ НЕ БИОМЕТРИСКИМ ДОКУМЕНТИМА, ТО ''НЕ'' ТРЕБА ОДРЖАТИ ДО КРАЈА..

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 8th December 2009, 13:35

ДАКЛЕ, У ОВО ДОБА ПРИТЈЕШИВАЊА ВАЉА НАДГЛЕДАТИ СВАКИ СВОЈ ТЈЕЛЕСНИ, ДУШЕВНИ И ДУХОВНИ ПОКРЕТ. САГЛЕДАВАТИ МОГУЋЕ И НЕМОГУЋЕ СИТУАЦИЈЕ, КАЈАТИ СЕ И ПРИЧЕШЋИВАТИ...

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Њикалај 8th December 2009, 13:45

Sveto Pravoslavlje ::obama se ne uklapa u opis antihrista,jer su sveti oci rekli kako ce antihrist da izgleda,znaci bice zgodan,atraktivan izuzetan govornik itd......a obama svakako nije zgodan ni atraktivan.....jos sa onolikim usima...mislim nije niko reko da ce antihrist da ima onooolike usi....zar ne.. :lol:

хе хе хе ,О) згодан и атрактиван...
Њикалај
Њикалај


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Њикалај 8th December 2009, 13:52

Ekoli ::
Petar Duhovno Blago ::
Ekoli ::
Fickov ::E ljudi manite se te glupave biometrije.........samo pricate o ANTIHRISTU, BIOMETRIJI, Novom svetskom poretku. Pricajte o Jevanjdjelju o Bogu...a ne o tim glupostima. Truthseeker ti si banovan na 5 dana. I stvarno prekitine sa ovom temom, jos neko nesto napise zakljucacu temu.

Sta umisljas da si ti? Neka pravda, ne razumem. Zasto je banovan Truthseeker? Treba da putujem sa drugaricom u Prag i ne znam sta da radim!. Jedino mesto gde mogu da cujem nesto pametno i ti hoces da zakljucas temu. Da li mi ti savetujes da uzmem biometrijska dokumenta ili ne?

Брате Truthseeker немој да се узбуђаваш што би рекли.
Ако желиш да проводиш време са другарицом,Србија је веома лепа земља,иди на Златибор.
:)
Nerazumem te
Jesam li se tebe mozda spomenula?

е мислим стварно... ,,Jesam li se tebe mozda spomenula?" дајте бре, људи маните се више те сујете и почнимо братски да решавамо проблем! И ја имам огроман проблем када су у питању ови пасоши, зато сам и отворио као засебну тему. Полако бре...
,,I u buduce mi se nemoj obracati, jer sa takvim " duhovnim blagom" ne zelim nista da imam!" Нема потребе за тим.
:( :( :( :( :(
Њикалај
Њикалај


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Њикалај 8th December 2009, 23:30

Полако те људи... ,о)
Обрни-окрени дођосмо до закључка: дефинитивно нам није препоручљиво да вадимо пасоше осим ако се не ради о баш некој хитној прилици која би то изискивала. А и, признајмо, превише је сада лако, јер све што нам треба је да узмемо биометријски пасош и моћићемо да "освајамо европу". Уцењени смо браћо и сестре, све што би смо сада могли је да одржимо један штрајк где би захтевали да продуже старе пасоше бар до 2012, уз наравно вађење виза. Теоретски шансе постоје, али ако то не урадимо, не преостаје нам ништа друго него да почнемо да истражујемо нашу лепу земљицу, има чега да се види!
Ево ја сам из лепе Шумадије (Крушевац и околина) па позивам расположене на један лепи викенд код мене у селу. Окренимо све на добро, то Отац наш небески увек чини, а што не бисмо и ми!? :cheers:
Њикалај
Њикалај


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Христов ратник 9th December 2009, 01:15

Многи из неког разлога мисле да антихрист неће моћи без печата да препозна човека, али у антихристу ће живети сатана, како је речено у Посланици Солуњанима, он ће деловати по дејству сатане, а сатани се потчињавају сви демони. Зли духови ходе за нама, они ионако имају информације о нама које ће користити против нас ако не сада, а оно касније. Како је описано у митарствима Блажене Теодоре, они записују свако зло дело које смо учинили. Зар ће антихристу бити тешко да позове демона и пита где се ко налази? Биће му лако да то уради. Њему није потребно да нас гони због тога. Антихристу ће бити важно да зна, не где се човек налази, чиме се бави, чиме тргује. Њему ће бити важно да човек са њим склопи договор. Да ступа са њим у савез. А уцењиваће уз помоћ глади: не будеш ли ми се клањао, убиће те глађу. Ето целе логике, схватате?

Код нас се догодила замена, при чему су ту замену направили секташи. Идеја о томе да ИНН, биометријски пасоши и уопште пасоши јесу печат антихриста долазе из расколничке средине. То за пасоше су смислили расколници. У почетку руски расколници, старообредници, затим бегуни - постојала је таква секта, Јури Максимов је говорио. А што се тиче ИНН, та идеја је дошла од адвентиста седмог дана.[2] 70-их година једна од адвентистичких проповедница је имала некакво "виђење", неки дух јој је открио да је то печат антихриста. Схватате из каквог мутног извора све то долази у стварности?

А због чега сатана све то шири? Због тога да, када се појави реални антихрист, онда ће сви другови који се боје да приме печат, ипак добродушно прави печат примити. Јер ће тражити печат тамо где га не буде било. Они ће тражити печат у неким техничким средствима, који уопште антихристу нису потребни. Сатана жели да научи људе да се, када дође истински непријатељ, већ не боје. А ето, Свети Иполит говори овако: "Шта ће говорити човек, примајући печат антихриста? Он ће говорити: одричем се Бога, Творца неба и земље, Његовог Сина Јединородног, Исуса Христа, Светог Духа, Свете Цркве и предајем се теби сам." Погледајте, Свети Иполит је био у праву: главно чиме антихрист сада узима своје - одбацивање стварање васељене. Еволуција - зар то није припрема доласка антихриста? Наравно, припрема, теистичка еволуција посебно. Када тврде да је Бог стварао помоћу зла, смрти, то води ка антихристу. Тврдња да Христос није јединствени пут ка Богу - ето пута ка антихристу. Тврдња да ван Цркве постоји спасење - ето, то је пут ка антихристу. Тврдња да ми овде на земљи морамо да се скрасимо (како говори Апостол Павле: када буду говорили мир и сигурност, тада ће доћи погибао) - ето, то је пут ка антихристу. У идеологији је пут ка антихристу, не у техници. Ето таква је заиста демонска обмана: заменити техничким средствима реално питање договора. Рећи ћу да су у духовном смислу многи људи сада антихристове идеје већ поделили. Идеја о томе да постоји један Бог, а да је путева много - то је већ антихристова идеја. А против тога нико не пише. Против тога се не боре. Боре се против тих ствари које су већ давно застареле. Говорили су да тобож постоји компјутер "Звер" у Бриселу, чули сте? Али извините, компјутер "Звер" из 1976. године слабији је од мог компјутера који лежи ту на столу. Да, у вашим рукама је аудио-рекордер који је моћнији од тог компјутера, који је тобож "захватио" цело човечанство. И ето, том старудијом до сада плаше неке. То је једноставно безумље људи који су упали у прелест. И признак је овде веома једноставан: приметите, што више човек почиње да се занима борбом са ИНН или биометријским пасошима, то више неспокојнији постаје, постаје раздражљив, злобан, агресиван. Зар је то од Духа Светога? Зар је Дух Свети Бог смутње? Како је рекао Апостол Павле, Бог наш није Бог нереда већ мира. А ја нисам видео још ни једног тихог и спокојног човека, који би се активно занимао борбом са ИНН. Сви су они хистерици. Код нас је био један ауторитетни архимандрит, у једном великом манастиру (нећу рећи како се зове, да не би срамотио), он се активно борио са ИНН и као последица сишао је са ума. У правом смислу те речи. Почео је да јури го по манастиру, да виче неке бесмислице и завршио у лудници. Ето такво је духовно помрачење, које је у потпуности повредило човека. Код нас су људи почели да иду у пећине. Знате за пензнеску причу? Зар је то од Бога? Не, то је од сатане. И од сатане је управо зато што сатана хоће да помути људе. Помутио је чак тиме, да су заборавили на Христа и мисле само о сатани. Говорили сте о оцу Пајсију; сетио сам се једне приче, коју знам непосредно. 80-их година Старцу Пајсију су долазили неки ходочасници и почели да се распитују када ће доћи антихрист. А он их пита: "А што, ви га баш чекате?"
Христов ратник
Христов ратник


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 9th December 2009, 01:47

Драги пријатељи, немојте узимати биометриска документа, јер је речено да ће прво отпадије настати, што значи атмосфера за Антихриста. Та атмосфера се врши преко биометрије и инплантата, доба је крађе потенцијала за одбрану од злога, доба обездуховљења, и потпуног оковидог настројења. Ви који сте узели та проклета документа, баците их три пута пљунувши у зннак опроштаја од ранијег живота, и крените за Христом!

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 9th December 2009, 02:08

Следеће питање је о савременим искушењима. У Србији су почели да уводе биометријске пасоше и постоји саблазан међу људима у Цркви, који мисле, да се примањем новог пасоша, одричеш Христа и примаш печат антихриста.

Јури Максимов: То је демонска прелест и једна од уобичајених замки сатане. То се лако види из историје Русије. Код нас, када су недавно мењали пасоше совјетског обрасца на пасоше руског обрасца, људи су говорили: ко прими руски пасош тај није хришћанин, и ништа га неће спасити; не смеју се узимати нови пасоши, они су од антихриста, треба оставити старе, совјетске "добре" пасоше. Али при том, пре 40 и више година, када су уводили те "добре" пасоше, слични људи су исто тако говорили, да су они од антихриста и да се не смеју прихватити. Али чак штавише, још пре, пре револуције, за време цара, постојали су људи који су исто тако говорили, да се не смеју узимати царски пасоши, јер су од антихриста.

Отац Данил (садашњи свештеномученик Данило Сисојев): Свети Димитрије Ростовски је писао да су у 18. веку, при појави првих пасоша и првог папирног новца, постојали људи који су тврдили да је то антихристов печат.

Јури Максимов: У чему је смисао те замке? Смисао је - натерати човека да гледа не на Христа, већ на не е спољашње ставри. Пасош, личну карту, бар код, шта год било. И онда се дешава да ти не гледаш више да ли си са Христом или не, да ли испуњаваш Његове заповести или не, да се се држим Христову веру или не, већ гледаш да ли си примио пасош или ниси, да ли на паковању постоји бар код или не. То јест, људи престају да гледају на суштину и одвлаче се.

Људи који тако гледају на нове пасоше итд. ослањају се на речи стараца: Пајсија Светогорца у неких других, о којима ништа не знам осим оногшто је о њима написано на интернету. Како се одности према томе?

Отац Данил (садашњи свештеномученик Данило Сисојев): Знамо да су чак и Свети Оци имали неке грешке, када нису учили у складу са Светим Предањем. Како је говорио Свети Викентије Лерински, Свето Предање је оно чему су учили сви, свуда и увек. Учење о печату као неком спољашњем средству, или предпечату - код нас у Русији су измислили такав израз - то учење се појавило тек сада. Није постојало раније. Ствар је у томе што је такво мишљење погрешно још и у богословском смислу. Јури Максимов је рекао о духовном значају, а ја ћу говорити о богословском. Ствар је у томе што је за нас главно - завет човека са Христом. Ми смо у договору са Богом и Бог са - нама. И како је Господ рекао, нико нас неће отети из руке Оца Небеског. Јер је наш Отац већи од свих. Господ је рекао и "из руке Моје нико неће отети". И сам печат антихристов, који се описује у Апокалипси, у тринаестој глави, сагласно тумачењу Отаца Цркве: Светих Иполита Римског, Андреја Кесаријског, Иринеја Лионског - јесте управо питање личног договора са антихристом. То је такође завет, само другачији. Није узалуд Свети Андреј Кесаријски говорио да као што задобијамо печат Духа Светога у Тајни Миропомазања, тако и антихрист даје зли, нечисти печат. А овде је чак питање у техничким средствима. То је лажно усмерење мисли. Печат можеш ставити на обичном оловком, чиме било. Јер суштина тог печата није у неким техничким средствима, већ у томе да човек добровољно прелази на страну непријатеља! То је толико битно!
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 9th December 2009, 02:11

dobro,onda bi trebalo da se zatvore ili izbrisu teme u vezi biometrije i pasosa,nema sta onda ......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 9th December 2009, 02:31

Замка се прави са циљем да се жртва увуче у њу, молимо Бога да не будемо ојерени, уписујући се сами у компјутер звани ЗВИЈЕР. У компјутерском систему чојек који је изгубио име означен је бројем. Иначе људима који су за совјетски пасош мислили да је жиг, па су бјежали од тога плата неће пропасти. Сви ми овдје радимо за нешто, неко ради да угоди својим слабостима, неко за неки други циљ. Овдје се помињу ''расколници'' али највећи оправдавач овога недуховнога смећа је јадни Андреј Курајев...

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Ekoli 9th December 2009, 02:35

Sveto Pravoslavlje ::dobro,onda bi trebalo da se zatvore ili izbrisu teme u vezi biometrije i pasosa,nema sta onda ......

Nedaj se obmanuti brate u Hristu! Ja sam odustala od Praga, a drugarica ne! Sve ce vam reci samo da bi vas obmanuli da primite nova biometrijska dukemnta!
U potpunosti se slazem sa bratom Ivanom!

Ekoli


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 9th December 2009, 05:09

naravno da me nisu obmnuli,vec pola tema je u vezi biometrije i iznosenja cinjenica koliko su ova nova dokumenta pogubna,pa ljudi neki svetogorski duhovnici ih cak zovu veridba sa satanom,da bi sad neko lepo uzeo i reko,e znate zaboravimo sve ovo,ova dokumenta su u redu nisu opasna samo bezveze panicimo...PANICIMO,pa jel sam blazenopocivsi otac Tadej nazvao ova nova dokumenta djavolja veridba,sta mislite ukoliko budemo prihvatili ova dokumenta hoce li nam se to ubrojiti u pravdu ili u greh...sta mislite da nas Hristos nije upozorio na ovakve stvari,i u jevandjeljima i u otkrovenju,bili molim vas iko danas bio na pravednom putu...pa nebi jer zbog naseg silnog mudrovanja pola bi nas otislo za laznim ,,prorocima,,a pola bi vec bilo zigosano....zato nije nam za dzabe Bog dao onoliko upozorenja u vezi onih silnih zigova i brojeva koji su trenutno na svakoj tvari,i jos je ostao samo covek da se i on zapecati.......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 9th December 2009, 05:13

razmislite malo koliko je vec sada nesrecnika odmah primilo ovaj cip,eto ima klipova i na jutjubu i na ovom forumu,a kamoli za 10,15 godina.....sta je posle ovih dokumenata sledece....razmislite malo pa odgovorite........
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Њикалај 9th December 2009, 10:37

Ekoli ::
Sveto Pravoslavlje ::dobro,onda bi trebalo da se zatvore ili izbrisu teme u vezi biometrije i pasosa,nema sta onda ......

Nedaj se obmanuti brate u Hristu! Ja sam odustala od Praga, a drugarica ne! Sve ce vam reci samo da bi vas obmanuli da primite nova biometrijska dukemnta!
U potpunosti se slazem sa bratom Ivanom!

и ја сам од Француске... бухххуууу Биометријски пасош! - Page 8 676784 и то сам коначно добио све бесплатно, а мени истиче пасош... Превише ме је ово све забринуло и погодило, а и осећај није прави! Нек смо ми живи и здрави, ту је наша лепа Србијица па можемо да се дружимо... ,О) Свако добро свима, и ако бих могао да дам савет, пробајте да се, уз молитву наравно, ослоните на оно што осећате у вези са свим тешким питањима, невероватно је шта дух у нама све крије јер му се ми не окрећемо за помоћ.
Њикалај
Њикалај


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 9th December 2009, 12:55

У једној тајној соби.... обраћају се медијуми самој Сотони... -Добро је урадили смо много послова и било је све како си рекао, Свепогани Господару, КОЈИ ЈЕ СЛЕДЕЋИ КОРАК? У соби три минута ћутања... Промукли глас из дубина пакла се блиједо чу... -Људске главе су дошле до облика муве, покренните масе да се гурају за ЖИГ! У соби тишина означи почетак свезлог дјеловања... И шта ми видимо у Србији и Црној Гори... гужве за карту за ад... људске главе ко муве одоше на ђубриште...

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 9th December 2009, 15:48

Драги пријатељи, изашао је дигитални анђео 3, управо о биометерији, па погледајте...

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 9th December 2009, 21:14

ОВАЈ ФИЛМ ПОКУПЉЕН ЈЕ СА ФАЦЕБУКА АПОСТОЛСКОГ ЦЕНТРА 888, КОМЕ СЕ ЗАХВАЉУЈЕМ НА ПОСТАВЉЕНОМ ЛИНКУ!

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 9th December 2009, 23:21

POGLEDAJTE OVO.....I 1 I 2 DEO.......


Последњи пут изменио Sveto Pravoslavlje дана 13th December 2009, 18:01. изменио укупно 2 пута.
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 9th December 2009, 23:22

Биометријски пасош! - Page 8 805698
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 10th December 2009, 01:51

ОДГОВОРИТИ ИЗАЗОВИМА ОВОГ ВРЕМЕНА ЈЕ ГЛАВНИ ЦИЉ БОРЦА. ПА НЕМАШ ТИ НИКОГ БЛИЖЕГ ОД ЊЕ, СА ОЧИМА КАО У ГОЛУБИЦЕ, ЊУ ТИ ЈЕ БОГ ДАО ДА ЧУВАШ, ДУШУ ТВОЈУ, ЧОВЈЕЧЕ. ЗАР ЋЕШ КАРТУ ДА МИЈЕЊАШ ЗА ЊУ, КАКО КАЖЕМ ТЕБИ, ПРИЈАТЕЉУ, ВЕЋМА СЕБИ ВЕЛИМ. САМО ДА ТИ КАЖЕМ.. АКО ЈЕ ТЕБИ ДЕСЕТ А МЕНИ ДЕВЕДЕСЕТ, ПА ВРШЊАЦИ СМО ЧОВЈЕЧЕ... ДУШЕ СУ НАМ ВЈЕЧНЕ У ЈЕДНОМЕ БОГУ... СТАРАЦ ТАДЕЈ, ТАЈ ДИВНИ СЛУГА ХРИСТОВ РЕЧЕ: ЖИВИТЕ СА БОГОМ... О КАКО ЈЕ ТО СТРАШНА И СПАСОНОСНА ПОУКА... У ТОМЕ ЈЕ САДРЖАНО СВЕ ШТО НАМ ТРЕБА, СВЕ ПОДНОСИМО СА БОГОМ, У КОГА СЕ УЗДАМО. ДАНАШЊИ ЉУДИ ОТУЂЕНИ БИ РЕКЛИ..... ЖИВИТЕ СА КАРТОМ, УЗДАЈТЕ СЕ У КАРТУ, ТУ ЈЕ ВАШ МИР ГДЈЕ СТЕ ББЕЗБИЈЕДНИ, ДА ВАС НИКО НЕ ДИРА...

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 10th December 2009, 15:59

Драги пријатељи, дошла су и долазе времена благосллова светога Јована богослова, кад вам је допуштено да умрете од глади, само да не издате Христа хлеба земаљскога ради. Откр. 14,13, то је стих благослова... само пазите да се не прелестите и без потребе, гордо, одете у смрт, јер благослов претварате у проклетство!

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Њикалај 10th December 2009, 18:30

Људи јел ово сада значи почетак?
Ја сам спреман!!! За Христа!!! Биометријски пасош! - Page 8 73997
Њикалај
Њикалај


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 8 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 8 of 16 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму