АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Биометријски пасош!

+12
Ekoli
Fickov
mudrycz
Христов ратник
TruthSeeker
ivan
Константин
Sveto Pravoslavlje
Stevaan
СнагаСамсонова
ppp
Њикалај
16 posters

Страна 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Биометријска документа

Биометријски пасош! - Page 13 Vote_lcap62%Биометријски пасош! - Page 13 Vote_rcap 62% 
[ 16 ]
Биометријски пасош! - Page 13 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 13 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
Биометријски пасош! - Page 13 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 13 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
 
Укупно гласова : 26
 
 
Poll closed

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 00:54

Sveto Pravoslavlje ::e to za teoriju grana je najveca laz koju sam od tebe nocas cuo..ne neinformisanost i neznanje kao u predhodnim slucajevima,nego cist bezobrazluk....a kako jadan tako pricas,kad amfilohije na primer,sve jeretike ovde privodi pravoslavlju,HILJADU PUTA uvek ponovi,nema crkve istinite,do pravoslavne crkve koju je sam Gospod Isus Hristos osnovao...uvek iznova upozorava jeretike,i mnoge je jeretike krstio i postali su pravoslavni....kolliko je on za pravoslavlje uradio,to ti i neces znati kad ne zivis ovde u crnoj gori,a verovatno i ne izlazis iz sobe,da te koji jeretik slucajno ne bi dotakao ili progovorio sa tobom...a ne daj Boze se rukovao ili sto,jer za tebe su naravno svi jeretici na svetu osim tebe i jos 299 matejevaca na citavom svetu.....
То није лаж већ ИСТИНА. Тебе истина боли и немаш храбрости да је прихватиш. Али, онда не саблажњавај остале душе јер ће ти Господ судити по делима.
СПЦ исповеда теорију грана јер је СПЦ у Светском савету цркава ОРГАНСКИ ЧЛАН а тамо је то учење по Статуту организације!!!

А Амфилохије... Laughing Па кад је многе јеретике крстио, што је онда био студент на папском факултету где је докторирао? Тамо се "причешћивао" по студијском програму и учествовао на њиховим мисама.
Све је то сада исто, крстио се ти код паписта или у СПЦ, све је то исто...


Последњи изменио Sergian дана 21st March 2010, 00:57. измењено укупно 1 пута

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 00:57

Sveto Pravoslavlje ::kako bi divno bilo da nam ti kazes gde te informacije nalazis,jer one definitivno nisu sa ove planete...sve nekakve gluposti pises,i tako pokazujes nepostovanje prema meni ovde,jer ja ne pisem nebuloze kao na primer taj vas matej sto ga vi pratite je bio poznat rep muzicar,ili rok muzicar....e zamisli da ja takve gluposti i nebuloze pisem,to stvarno nije u redu,jer ja tebe makar postujem kao sagovornika...a ti sve nesto pises ne bez dokaza,nego cak i toliko nebulozno da mene svaki put drmne struja kroz ovu tastaturu kad ti neku glupost posaljes...eto
То нису глупости већ сува истина. Ево ти линк па читај: http://www.kosovo.net/ecumen.pdf

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 01:10

vaj link sto si postavio vec sam citao,a znas li sta mi se najvise svidja???onaj deo jeres nad jeresima,onaj celi kratki deo kako je vekovima crkva odolevala ekumenzizmu,jeresima...VEKOVIMA...a tad je cak i gore bilo nego sad,seti se recimo zadnjih decenija sta su komunjare radili,revolucija,pa stotine drugih sekti...e kad smo to vekovima prezivljavali,i kao i sto je Hrist obecao ni vrata pakla nece nadvladati,reci mi zasto si se ti i tvojih stotinjak matejevaca uplasili odma??zar nemate vere u Hrista,jer ovo danas su mnogo male poteskoce i krize koje crkva ima,ako uzmes u obzir predhodnih 20 vjekova zar ne??????nego ljudi su sve slabiji i gresniji kako vreme odmice,do pre 100 godina da nam se ovo desilo mi bi kao i uvek sa Gospodom odoleli tim ekumenistickim i jeretickim napadima,jer ako smo sa Gospodom,ko ce protiv nas,i naravno bili bi svi sabrani kao jedno telo,ne bi se ko kukavice odvajali u sekte ko matejevci itd.....jedno mi nije jasno,sve neke nebuloze pises kako se nasi patrijarsi mole itd,ali nista drugo ne radis bez izbacas slike gde oni sede i prisustvuju kao gosti,ili se pozdravljaju,ma sve samo se ne mole sa jereticima...sdali si ti normalan???ne znam kako se ti molis,ali ja se ne molim tako sto uzmem nekoga pa se bratski rukujem sa njim,kao ova slika gde se pravoslavni i katolik ,,mole,,.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 01:19

Sveto Pravoslavlje ::vaj link sto si postavio vec sam citao,a znas li sta mi se najvise svidja???onaj deo jeres nad jeresima,onaj celi kratki deo kako je vekovima crkva odolevala ekumenzizmu,jeresima...VEKOVIMA...a tad je cak i gore bilo nego sad,seti se recimo zadnjih decenija sta su komunjare radili,revolucija,pa stotine drugih sekti...e kad smo to vekovima prezivljavali,i kao i sto je Hrist obecao ni vrata pakla nece nadvladati,reci mi zasto si se ti i tvojih stotinjak matejevaca uplasili odma??zar nemate vere u Hrista,jer ovo danas su mnogo male poteskoce i krize koje crkva ima,ako uzmes u obzir predhodnih 20 vjekova zar ne??????nego ljudi su sve slabiji i gresniji kako vreme odmice,do pre 100 godina da nam se ovo desilo mi bi kao i uvek sa Gospodom odoleli tim ekumenistickim i jeretickim napadima,jer ako smo sa Gospodom,ko ce protiv nas,i naravno bili bi svi sabrani kao jedno telo,ne bi se ko kukavice odvajali u sekte ko matejevci itd.....jedno mi nije jasno,sve neke nebuloze pises kako se nasi patrijarsi mole itd,ali nista drugo ne radis bez izbacas slike gde oni sede i prisustvuju kao gosti,ili se pozdravljaju,ma sve samo se ne mole sa jereticima...sdali si ti normalan???ne znam kako se ti molis,ali ja se ne molim tako sto uzmem nekoga pa se bratski rukujem sa njim,kao ova slika gde se pravoslavni i katolik ,,mole,,.....
Све је лепо описано у тој књизи, и какве су уније склопили са разним јеретицима и каква лажна учења држе али се ти правиш наиван. Али, не брини, Бог све види, тако да ће твоје лукавство пропасти.

Иначе, та слика где се рукују Вароломеј и Папа је сачињена након њихове заједничке молитве, о чему ту пише на велико, али ти не желиш да упознаш истину па онда вређаш Цркву Христову, називајући је "сектом" као некада у време св.апостола...

Матејевци нису кукавице већ напротив: храбри исповедници ВЕРЕ који остадоше верни Предању а сви остали су отпали од Цркве Христове.
Тачно, Црква ће опстати, и сада опстаје наша Света Црква а остали су отпали од Ње (као твоја СПЦ сада).
Ко се уплашио, види се овде, паничиш као нека баба о биометријском пасошу а то нема везе са Антихристовим чипом.

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 01:23

Твоји епископи немају храбрости да исповедају веру већ су се продали за земаљска блага и зато возе скупе лимузине док народ грца у сиромаштву.

Ко вас је терао да останете у заједници са новокалендарцима и да уђете у екуменизам?..Па уплашили сте се од масонерије, јер немате вере и љубави према Христу нити према свом народу.
Али, не доцни Господ са Судом...

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 01:29

ahaha eto nasmejes me ponekad,ali da te razocaram vartolomej nakon prisustcva molitvi pape,ono bjese secam se i na dnevniku,tako da nije govora bilo o ,,zajednickoj molitvi,, mozda za tvog matejevca koji je ono pisao.....onda,ajde reci nam koja to lazna ucenja mi imamo???ajde vise progovori koja su to lazna ucenja???kazes vi ste hrabri ispovednici vere???ma nemoj,kako se zovu ljudi koju pobegnu od crkve svoje maticne koja je vjekovima cuvala naciju i odoljevala svim napadima,ali pojavilo se 3/4 episkopa koji se slikaju sa papom,a zaista su i ucestvovali u nekim jeresima,i vi odma bjez jer eto 4 episkopa su mocnija od Hrista,i oni prevarise Hrista,tj uspese ono sto ni djavo ni svi njegovi sledbenici nisu mogli 2 milenijuma...a to je odvedose crkvu u ,,jeres,,i ,,prelest,,....e da Hrist je jasno osnovao tu jednu crkvu koju ni vrata pakla nece nadvladati,sto i za ovih 2010 godina i vidimo,i zivi smo svedoci,sad problem je sto vi verujete da Hrist nije dovoljno mocan bio pa sacuvao svoju crkvu kao sto je obecao,nego eto tako smenjuje crkve,pa ce tvoju da zameni neka nova ,,istinita,, crkva,pa tu novu neka druga..i sve tako u nedogled,istinitih crkava kolko oces......e da,i jako je pogubno to sto je osnivac tvoje crkve neki obican civek matej,a ne Hrist....a mi i dalje imamo blagodat,a vi ne znate ni sta je to......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 01:35

Sveto Pravoslavlje ::ahaha eto nasmejes me ponekad,ali da te razocaram vartolomej nakon prisustcva molitvi pape,ono bjese secam se i na dnevniku,tako da nije govora bilo o ,,zajednickoj molitvi,, mozda za tvog matejevca koji je ono pisao.....onda,ajde reci nam koja to lazna ucenja mi imamo???ajde vise progovori koja su to lazna ucenja???kazes vi ste hrabri ispovednici vere???ma nemoj,kako se zovu ljudi koju pobegnu od crkve svoje maticne koja je vjekovima cuvala naciju i odoljevala svim napadima,ali pojavilo se 3/4 episkopa koji se slikaju sa papom,a zaista su i ucestvovali u nekim jeresima,i vi odma bjez jer eto 4 episkopa su mocnija od Hrista,i oni prevarise Hrista,tj uspese ono sto ni djavo ni svi njegovi sledbenici nisu mogli 2 milenijuma...a to je odvedose crkvu u ,,jeres,,i ,,prelest,,....e da Hrist je jasno osnovao tu jednu crkvu koju ni vrata pakla nece nadvladati,sto i za ovih 2010 godina i vidimo,i zivi smo svedoci,sad problem je sto vi verujete da Hrist nije dovoljno mocan bio pa sacuvao svoju crkvu kao sto je obecao,nego eto tako smenjuje crkve,pa ce tvoju da zameni neka nova ,,istinita,, crkva,pa tu novu neka druga..i sve tako u nedogled,istinitih crkava kolko oces......e da,i jako je pogubno to sto je osnivac tvoje crkve neki obican civek matej,a ne Hrist....a mi i dalje imamo blagodat,a vi ne znate ni sta je to......
Laughing Ма ти си смешан тотално.
Папа и Вартоломеј су имали заједничку молитву неколико пута, и све је то описано у овој књизи.

О вашим лажним учењима сам неколико пута одговарао, нисам крив што си ти слеп па не читаш (теорија грана, анатеме због општења са новокалендарцима, монофизитима, новопасхалцима, итд.).

И ја тебе питам: зашто побегосте од Цркве у Којој је скоро два миленијума држана иста вера а ви то променисте и отпадосте у јерес?

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 01:44

e prvo da ja kazem,ima nesto sto se zove vesti,mislim na televizoru,pa novine....itd....komplet mediji,i sad celi svet izvestava bio vartolomej u prijateljskoj posjeti papi zbog poboljsavanja medjuljudskih odnosa,i prikazuju coveka sedi gleda svog posla dok se ovaj papa i ostali jeretici molili,posle pozeleli patrijarhu dobrodoslic,porazgovarali na poboljsanju odnosa izmedju dve crkve,nista u vezi molitve i vere nego mi naravno kao i Hrist smo tu da pruzimo bratsku pomoc papistima,i ako hoce da se spasu,da cisto znaju da se mogu osloniti na nas kao na pravu bracu....a ti tu preporucujes neku knjigu pisanu od matejevca,koji je mogu misliti sta jos napisao....moze li se tamo naci kako je patrijarh blagoslovio hitlera zbog ubijanja miliona jewreja????verovatno i to mogu naci tamo,i ko zna kakve jos antipravoslavne i antisrpske nebuloze i lazi i obmane,ali ne brini mnogi lazni proroci su izisli da prevare ako je moguce i izabrane(pravoslavne)......e da,to tvoje pitanje ne razumem???mislim reci vec jednom sta mi promenismo,i kako to otpadosmo jeres???sta to promenismo????
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 01:56

Sveto Pravoslavlje ::e prvo da ja kazem,ima nesto sto se zove vesti,mislim na televizoru,pa novine....itd....komplet mediji,i sad celi svet izvestava bio vartolomej u prijateljskoj posjeti papi zbog poboljsavanja medjuljudskih odnosa,i prikazuju coveka sedi gleda svog posla dok se ovaj papa i ostali jeretici molili,posle pozeleli patrijarhu dobrodoslic,porazgovarali na poboljsanju odnosa izmedju dve crkve,nista u vezi molitve i vere nego mi naravno kao i Hrist smo tu da pruzimo bratsku pomoc papistima,i ako hoce da se spasu,da cisto znaju da se mogu osloniti na nas kao na pravu bracu....a ti tu preporucujes neku knjigu pisanu od matejevca,koji je mogu misliti sta jos napisao....moze li se tamo naci kako je patrijarh blagoslovio hitlera zbog ubijanja miliona jewreja????verovatno i to mogu naci tamo,i ko zna kakve jos antipravoslavne i antisrpske nebuloze i lazi i obmane,ali ne brini mnogi lazni proroci su izisli da prevare ako je moguce i izabrane(pravoslavne)......e da,to tvoje pitanje ne razumem???mislim reci vec jednom sta mi promenismo,i kako to otpadosmo jeres???sta to promenismo????
Стварно си провокатор. Све сам лепо овде објаснио али ти дух злобе и пакости не даје да видиш истину.
А лажеш на велико. Кажеш да си "читао ову књигу" а онда ово извалиш: "a ti tu preporucujes neku knjigu pisanu od matejevca,koji je mogu misliti sta jos napisao.."...Стварно.. Laughing ...
Човече, ту књигу нису написали матејевци већ твоја СПЦ из Рашко-призренске епархије, по благослову вл.Артемија а написали су Дечански монаси!!! То је књига још из 1994.године.

Ту је лепо све описано по чему је СПЦ ПРОМЕНИЛА предање и ОТПАЛА у јерес (са свим документима), и све се ту лепо наводи осим последњег закључка аутора који је контрадикторан са целим претходним текстом.

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 02:09

e da naravno nisam sve procitao,jer znas li sta je smesno,sto ti i dalje ne mozes da se setis koje su to promene...ja ovde jos vidim u nasim hramovima i crkvama se sluzi ista liturgija,i sve je uglavnom isto kao u vreme recimo svetog Vasilija,e sad malo su ikone drukcije,posude,i neki predmeti ali to je druga prica......bitno je da je predanje i sve ostalo isto.....sad ne znam na sta ti mislis???i rekao si da je kontradiktorna knjiga na krsaju????znaci ni oni nisu blage veze imali ko je pisao sta tu,eto,lazi su lazi one uvek budu provaljene i ostane ti da se pitas.....sta je ovo???????jel da;))..
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 02:18

Sveto Pravoslavlje ::e da naravno nisam sve procitao,jer znas li sta je smesno,sto ti i dalje ne mozes da se setis koje su to promene...ja ovde jos vidim u nasim hramovima i crkvama se sluzi ista liturgija,i sve je uglavnom isto kao u vreme recimo svetog Vasilija,e sad malo su ikone drukcije,posude,i neki predmeti ali to je druga prica......bitno je da je predanje i sve ostalo isto.....sad ne znam na sta ti mislis???i rekao si da je kontradiktorna knjiga na krsaju????znaci ni oni nisu blage veze imali ko je pisao sta tu,eto,lazi su lazi one uvek budu provaljene i ostane ti da se pitas.....sta je ovo???????jel da;))..
Laughing .Тотално си конфузан. Лажеш да си читао књигу, јер да си читао-видео би на почетку књиге ко је књигу написао.
На овом линку се то не види ко је аутор, и то је добро јер си тако опет ухваћен у лажи.
Провери на другом месту ко је написао књигу и видећеш да је из СПЦ (манастир Дечани, 1994.).

Није књига уопште контрадикторна јер су аутори изнели јасна документа и сведочења али је њихов ЛИЧНИ закључак, дакле закључак од аутора књиге, је контрадикторан са свим претходно написаним.
Јер, они све време у тој књизи ти лепо кажу: "СПЦ није Црква Христова и променила је у Предању то, то и то.." а онда на крају књиге напишу: "ипак, остајемо у СПЦ и даље".
Значи, остају у јеретичкој заједници.

Опет провоцираш безобразно. Лепо сам навео НЕКОЛИКО ПУТА која је сва учења СПЦ погазила и шта је све промењено. То нема везе са неким обредима, иако се данас и то мења.
Читај књигу, ту све лепо пише (осим закључка).

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 02:21

prvo ti si veliki prevarant,ja ti kazem reci meni ti koja su to ucenja,jer kako to da ti prvo kazes kontradiktorna je,pa posle nije,pa onda samo je jraj kontradiktoran????????mislim?????eto samo mi reci da i ostali ovde vide koja su to ucenja,i sta je izmenjeno????
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 02:24

Екуменизам и време апостасије је књига коју је објавила Епархија рашкопризренска 1994. године и чији је циљ да православне хришћане упозна са опасношћу нове јереси екуменизма која се као мрачна сенка све више надвија над Православном Црквом. Многи православни хришћани нису ни свесни да иза настојања да се постигне свехришћанско јединство стоје методе и поступци који су у непосредној супротности са свим оним за што су страдали свети мученици и исповедници Православља.

Екуменизам је савремена еклисиолошка јерес која прети да у оквире Православне Цркве унесе читав низ јереси и заблуда које су осуђене Светим Васељенским Саборима.

Књига доноси одговоре на следећа важна питања: Шта је екуменизам? Шта је Светски Савет Цркава? У чему се састоји издаја Православља од стране екумениста? Какво је учење Православне Цркве и Светих Отаца о неправославнима? Какав став заузети према екуменизму?
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 02:32

Sveto Pravoslavlje ::prvo ti si veliki prevarant,ja ti kazem reci meni ti koja su to ucenja,jer kako to da ti prvo kazes kontradiktorna je,pa posle nije,pa onda samo je jraj kontradiktoran????????mislim?????eto samo mi reci da i ostali ovde vide koja su to ucenja,i sta je izmenjeno????
Све сам лепо написао овде али ти провоцираш.
И лажеш пуно... Јер, никад нисам изјавио да је та књига контрадикторна већ да је само закључак аутора те књиге контрадикторан са свим претходно написаним.

Ево у кратким цртама:
1. СПЦ је органски члан Светског савета цркава, организације у којој је забрањен прозелитизам и где се исповеда учење "теорија грана" чиме се признају и свих осталих 350 секти (чак и разни култови) као "део Једне Свете, Саборне и Апостолске Цркве". Тиме се крши ДОГМАТ о Једној Светој (9.члан) из Символа Вере.

2. СПЦ има молитвено општење са новокалендарским и новопасхалним помесним Црквама које су због својих новотарија потпале под анатеме са Васељенских и помесних Сабора. То исто се односи и на оне који опште молитвено са њима (а СПЦ то ради).

3. СПЦ има молитвено општење са Цариградском патријаршијом која признаје римокатолике као "сестринску цркву".

4. СПЦ је признала монофизитима "Свете Тајне" у Шамбезију 1990.године. И тако даље...

Јел си сада задовољан?

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 02:56

nissam,jer sve spominjes molitvene zajednice itd a mi ne da se ne molimo sa jereticima,nego stotinu episkopa evo svaki dan apeluje da se vracamo pravoslavlju,da bezimo od papista kao od guje ljute,da jeretici treba da se vrate jednoj istinskoj pravoslavnoj crkvi,jer bez nje nema spasenja,da izbegavamo sa jereticima sve u vez vere,osim poslovno,tj svetovni razgovori su u redu osim razgovori o veri,a molitve da i ne pominjem....e sad ko je tu lud,ja neznam.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 03:16

Sveto Pravoslavlje ::nissam,jer sve spominjes molitvene zajednice itd a mi ne da se ne molimo sa jereticima,nego stotinu episkopa evo svaki dan apeluje da se vracamo pravoslavlju,da bezimo od papista kao od guje ljute,da jeretici treba da se vrate jednoj istinskoj pravoslavnoj crkvi,jer bez nje nema spasenja,da izbegavamo sa jereticima sve u vez vere,osim poslovno,tj svetovni razgovori su u redu osim razgovori o veri,a molitve da i ne pominjem....e sad ko je tu lud,ja neznam.....
Наравно, знао сам да ниси задовољан са одговором јер те не занима истина. Изгледа да си ти много глуп, опрости што то гласно коментаришем?..Па где си ти видео да је некад, било кад у историји, неки епископ јавно рекао народу: "људи, ја сам јеретик и пратите мене"..?..Увек се ђаво сакрива иза анђела светлости и зато нам Господ и каже: "..препознаћете их по плодовима". А видимо какви су плодови ових екумениста.

То што има неких епископа у СПЦ (а има таквих) који негирају све јеретике, ништа им то не вреди јер су у молитвеној заједници са Сабором Архијереја СПЦ а они (тј. Сабор Арх.) САБОРНО прихватају теорију грана и екуменизам.
Па, нису ишли ти представници СПЦ, на разне молитвене сеансе са неким секташима, без знања СА СПЦ. Они су тамо ишли као ПРЕДСТАВНИЦИ СПЦ а не у своје лично име.

Разумем ја тебе што си кукавица и што немаш храбрости да идеш за Христом, али не прави нас будалама....

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 03:26

ne ja ne razumem tebe sto konstantno hulis na Hristovu crkvu pa cak i indirektno nazivas Hrista lazovom zar ne????mislim kako je on istinit Bogocovek kasd nije uspeo jedno obicno obecanje da ispuni,da ce sacuvati svoju crkvu koju ni vrata pakla nece nadvladati???i ne razumem kako si ti takva kukavica kao i ostalih stotinjak otpadnika,koji ste pobegli od crkve Hristove,i od Hrista jer ste videli 3/4 episkopa gde se slikaju sa papom,i rukuju itd......srecom nismo imali pre takvih kukavica,jer da jesmo od svetog save do nikolaja bi danas imali milijardu tih mini sekti i samozvanih istinitih crkava.....matejevci,jovaniti,pavliti,vasilijeviti,markoviti....i ko zna sta jos.....ali hvala Bogu uvek nam pokaze iznova da nije zaboravio na obrecanje,pa ce i ovog puta uskoro sve te sekte iukljucujuci i tvoja da propadnu,i postace prah i pepeo,i svi ce ti sektasi poumirati kao arije i drugi jeretici strasnom smrcu,a krst pravoslavni i dalje ce sijati u srbiji kao i pre.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 03:44

Abeliti
Adamiti
Adopcionizam
Aetijani
Apolinarizam
Arijanstvo
Aftarodoketstvo
Doketizam
Donatizam
Ikonoborstvo
Markionstvo
Mesalijani
Monarhijanstvo
Monoenergizam
Monotelitizam
Monofizitstvo
Montanizam
Nestorijanstvo
Pavlićani
Pelagijanstvo
Savelijanstvo
Teopashizam evo sve ove jeresi,svi oni su tvrdili da su istinita crkva,ali vidis kako je Bog udesio,svi oni poumirase,i ostade samo prah i pepeo od njihovih zabluda,a crkva pravoslavna,i krst pravoslavni i dalje pobedonosno sija,i ceka svog zenika do drugog dolaska,jer HRISTOS JE REKAO DA CRKVU NJEGOVU NI VRATA PAKLA NECE NADVLADATI,NITI CE JE KAKVA NECISTOTA OSKRNAVITI....tako ce i tvoja sekta da propadne,zato ti je bolje dok si jos na vreme pokaj se,i spasi dusu svoju,i ako mozes pokusaj i ostale te nesrecnike zabludele da vratis u crkvu Hristovu ukoliko sebi dobro mislite......ostavite se djavolja posla,i osnivanja sekti,jedna crkva moze biti samo do kraja vremena,kao i sto je sam Hristos rekao,jedna crkva,a ne stotine ,,istinitih,, crkava da se smenjuju kako koja dodje........
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 11:18

Sveto Pravoslavlje ::ne ja ne razumem tebe sto konstantno hulis na Hristovu crkvu pa cak i indirektno nazivas Hrista lazovom zar ne????mislim kako je on istinit Bogocovek kasd nije uspeo jedno obicno obecanje da ispuni,da ce sacuvati svoju crkvu koju ni vrata pakla nece nadvladati???i ne razumem kako si ti takva kukavica kao i ostalih stotinjak otpadnika,koji ste pobegli od crkve Hristove,i od Hrista jer ste videli 3/4 episkopa gde se slikaju sa papom,i rukuju itd......srecom nismo imali pre takvih kukavica,jer da jesmo od svetog save do nikolaja bi danas imali milijardu tih mini sekti i samozvanih istinitih crkava.....matejevci,jovaniti,pavliti,vasilijeviti,markoviti....i ko zna sta jos.....ali hvala Bogu uvek nam pokaze iznova da nije zaboravio na obrecanje,pa ce i ovog puta uskoro sve te sekte iukljucujuci i tvoja da propadnu,i postace prah i pepeo,i svi ce ti sektasi poumirati kao arije i drugi jeretici strasnom smrcu,a krst pravoslavni i dalje ce sijati u srbiji kao i pre.....
Ви сте једна велика СЕКТА јер признајете све могуће секташе као равноспасоносне себи.
Твоји екуменисти називају Христа лажовом чим исповедају да ће "Једна Света тек да настане уједињењем са осталим гранама (тј.сектама)".
Није вас срамота, побегли сте од Цркве у Којој се вековима исповедала Права Вера од Отаца а ви то променисте и сједињавате се са разним секташима!
Ево ти овде списак свих секти са којима је твоја СПЦ у заједници: https://bs-ba.facebook.com/topic.php?uid=48312677699&topic=12034

Нас називају "матејевцима" само ради разликовања од псеудо-православних, а ми смо Црква Христова.
Ти си овде на форуму показао колики си паничар и кукавица јер си се уплашио од обичног биометријског пасоша... Laughing
Не смеш ни да прочиташ књигу коју је штампала твоја СПЦ где сами признају да су у јереси страшној. Бедно...

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 21st March 2010, 11:23

Sveto Pravoslavlje ::Abeliti
Adamiti
Adopcionizam
Aetijani
Apolinarizam
Arijanstvo
Aftarodoketstvo
Doketizam
Donatizam
Ikonoborstvo
Markionstvo
Mesalijani
Monarhijanstvo
Monoenergizam
Monotelitizam
Monofizitstvo
Montanizam
Nestorijanstvo
Pavlićani
Pelagijanstvo
Savelijanstvo
Teopashizam evo sve ove jeresi,svi oni su tvrdili da su istinita crkva,ali vidis kako je Bog udesio,svi oni poumirase,i ostade samo prah i pepeo od njihovih zabluda,a crkva pravoslavna,i krst pravoslavni i dalje pobedonosno sija,i ceka svog zenika do drugog dolaska,jer HRISTOS JE REKAO DA CRKVU NJEGOVU NI VRATA PAKLA NECE NADVLADATI,NITI CE JE KAKVA NECISTOTA OSKRNAVITI....tako ce i tvoja sekta da propadne,zato ti je bolje dok si jos na vreme pokaj se,i spasi dusu svoju,i ako mozes pokusaj i ostale te nesrecnike zabludele da vratis u crkvu Hristovu ukoliko sebi dobro mislite......ostavite se djavolja posla,i osnivanja sekti,jedna crkva moze biti samo do kraja vremena,kao i sto je sam Hristos rekao,jedna crkva,a ne stotine ,,istinitih,, crkava da se smenjuju kako koja dodje........
Laughing Па твоја СПЦ признаје све те набројане секте и јеретике, којих и данас има само у промењеном називу (нпр. данашњи иконоборци су протестанти).
Према томе, сам себе разобличаваш!! Једна је Црква а не као твоја ЕКУМЕНИСТИЧКА где их је много "гранчица" које чине Једно "дрво".
Ето колико си глуп па сам показујеш о твојој "Цркви"- блудници из Откровења!

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 13:54

eee tesko tebi,jer hulis na Duha Svetoga,a i lazes i optuzujes nas da priznajemo sve crkve i sekte i da smo sa njma u zajednici,i samo mlatis praznu slamu.....vec sam postavio clanak kako ste vi matejevci nastali,i kako vam se sekta nastavila dalje da cepa...ko ono protestanti,tako su oni nastavili da se cepaju.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 21st March 2010, 14:02

e znas li sta je jos gore,jeste da vi optuzujete sve ljude da su sektasi,i nasu crkvu,ali jasno se vidi da mi i dalje imamo blagodat,i blagodatni oganj,i sve blagodati i dar Duha Svetoga,a vi nemate niti cete imati jer ste otpadnici,jasno vam Gospod to pokazuje...i jos sto je najvaznije,vi matejevci se prepoznajete po tome da imatr verovatno sto ono kazu ukljucen blagometar,gde vam se broji koliko ste postali jeretici ako samo razgovarate sa bilo kim ko nije vase sekte,da ne pominjem da se rukujete ili sto drugo,sacuvaj Boze...opste je poznato da vi bezite od svakoga zivog na ovoj zemlji,cak mozda i ti sad mislis da si jeretik jer razgovaras sa mnom jel????jer to je vas moto,bezi od svakoga,jer svi su oni jeretici...vas krasi sebicnost i samoljublje,za razliku od spc,mi uvek smo tu da pomognemo bilo kojoj sekti da se vrati na put pravoslavni,kako je i sam patrijarh i mnogi arhijereji i mitropolit uvek govorio,i stalno govore.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 22nd March 2010, 00:14

Sveto Pravoslavlje ::eee tesko tebi,jer hulis na Duha Svetoga,a i lazes i optuzujes nas da priznajemo sve crkve i sekte i da smo sa njma u zajednici,i samo mlatis praznu slamu.....vec sam postavio clanak kako ste vi matejevci nastali,i kako vam se sekta nastavila dalje da cepa...ko ono protestanti,tako su oni nastavili da se cepaju.....
Наравно, од Цркве Христове отпадају разни јеретици и расколници, тако је увек било па и сада.
Али, ви радите супротно: признајете све могуће секте као "спасоносне Цркве" и то оне секте које су давно осуђене!
Ви хулите на Духа Светога а ти немаш иоле храбрости да се суочиш са истином.

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sergian 22nd March 2010, 00:23

Sveto Pravoslavlje ::e znas li sta je jos gore,jeste da vi optuzujete sve ljude da su sektasi,i nasu crkvu,ali jasno se vidi da mi i dalje imamo blagodat,i blagodatni oganj,i sve blagodati i dar Duha Svetoga,a vi nemate niti cete imati jer ste otpadnici,jasno vam Gospod to pokazuje...i jos sto je najvaznije,vi matejevci se prepoznajete po tome da imatr verovatno sto ono kazu ukljucen blagometar,gde vam se broji koliko ste postali jeretici ako samo razgovarate sa bilo kim ko nije vase sekte,da ne pominjem da se rukujete ili sto drugo,sacuvaj Boze...opste je poznato da vi bezite od svakoga zivog na ovoj zemlji,cak mozda i ti sad mislis da si jeretik jer razgovaras sa mnom jel????jer to je vas moto,bezi od svakoga,jer svi su oni jeretici...vas krasi sebicnost i samoljublje,za razliku od spc,mi uvek smo tu da pomognemo bilo kojoj sekti da se vrati na put pravoslavni,kako je i sam patrijarh i mnogi arhijereji i mitropolit uvek govorio,i stalno govore.....
Ви признајете јеретичко учење и кршите Догму о Једној Светој. Нема код вас благодати јер немате НИЈЕДНОГ са Моштима који је умро у последњих 80-так година.
Благодатни Огањ не силази вашем екуменистичком патријарху већ он узима пламен са свеће и дели другима.
Постоје и код римокатолика многи чудотворци и разна чуда али им то ништа не вреди јер је једино меродавно шта каже учење са Васељенских Сабора.

Вас краси МРЖЊА према Богу, јер да ви волите Христа - не би цепали Ризу Његову!...
Угледајте се на Свете Оце који храбро исповедаше веру пред јеретицима а не као ви: продали сте се за паре као Јуда!

Ти си један провокатор и покварењак велики! Јер, никад ЈА нисам тврдио да је лоше разговарати са јеретицима, напротив, баш треба разговарати и проповедати им истину спасења, већ је ГРЕХ ако се признају њихова лажна учења а твоја СПЦ то ради већ деценијама и тако потпадате под страшне анатеме од Светих Отаца!
Теби ће Бог да суди што призиваш несрећу нама, слугама Божијим, и нек ти се врати троструко...
Јеретику и богохулниче!
(због таквих српски народ пропада због гнева Божијег).

Ти си вероватно неки "теолог" или "поп" и зато грчевито браниш своју заблуду, али не доцни Господ са Судом!

Sergian


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 22nd March 2010, 00:36

ti si glup covek,ili si neko dete od 12 godina pa naso ovde da se posprdavas sa ozbiljnim ljudima jeli????ti si nesrecnij koji konstantno laze,eto vidimo o blagodatnom ognju kako beskrupulozno lazes svo vreme i pricas neke nebuloze kao sveca sama lebdi u vazduhu i ceka da oganj sidje,pa je ETO BAS patrijars pravoslavni dodje i ,,pokupi,,....e eee da nije toliko tuzno bilo bi smesno,i samo ponavljas neke nebuloze kako mi priznajemo ovo,mi ono...sram te bilo,obmanjujes ovde ovaj narod nepomjanice,tuzno je sto neces da se pokajes,a kako li ces onda pred Hrista izaci...otpadnik od crkve u kojoj je sveti Sava,pa sveti Vasilije,pa ava Justin,i sveti Nikolaj i jos stotine srpskih svetitelja koji su za tu crkvu zivot polozili,vi raskolnici namjerno je razarate,i hulite i pljujete,bukvalno pljujete u crkvu Hristovu koju je kao i sto u svetom pismu pise KRVLJU SVOJOM KUPIO....I CRKVU ZA KOJU JE ZIVOT POLOZIO.....i on i stotine drugih svetitelja srpskih....raskolnice.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 13 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 13 of 16 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму