АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скандал и брука!

+6
ноник
Катарина
Μαθθαιος
СнагаСамсонова
Брат у Христу
Ланг СС†СС
10 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Ланг СС†СС 30th March 2009, 14:21

neznam da li da se smejem ili da placem....
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Скандал и брука

Порука  Брат у Христу 30th March 2009, 14:24

Моли се Богу да што пре дође до краја света. Истина, не могу више да поднесем овај свет. Просто је невероватно шта се ради, све ми се згадило.
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 30th March 2009, 14:42

Брат у Христу ::Моли се Богу да што пре дође до краја света. Истина, не могу више да поднесем овај свет. Просто је невероватно шта се ради, све ми се згадило.


Јер и теби....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Када неко нема стида ни морала

Порука  Брат у Христу 30th March 2009, 15:03

Погледајте само како су припадници одређене популације, која је заштићена законом, и за чије се помињање у негативном контексту иде у творза, оцрнили нашег Патријарха Павла. Ово превазилази све границе нормалног и у потпуности оправдава гнушање и гађење наше јавности према дотичној популацији.

http://blog.b92.net/text/549/Patrijarh%20Pavle%20i%20%C4%8Dipkane%20ga%C4%87ice!/
http://gay-serbia.com/press/2006/06-11-04-kurir-kvirija-b92/index.jsp

:x :x :x
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 30th March 2009, 15:22

ДЕБИЛЧИНЕ............ кад ће та парада да их образовци мало прошетају... пазите ово... држава и свет су у хаосу, још они сад нашли да соле памет и да пропагирају којекакве ствари, и не само то него и вређају... можда је некима безвезе што овако пишем, али превршили су сваку меру....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Μαθθαιος 30th March 2009, 15:44

Не знам ко ми се више гади - гејеви или образ. Добро, образ... они ми се чине превише лицемерни. А гејеви... па, штета. Јадни људи који су изгубљени. Штета што неко има потребу да се изражава на онакав начин, поготово о човеку кога сви ми толико поштујемо, али некако не могу а да га и не схватим, са свом репресијом и притиском око тога. Понављам - штета за душе што пропадају.. Rolling Eyes :|

Уосталом, шта се ми ту вређамо што они нападају нашег патријарха. Па зар да придамо значај овако бедном начину изражавања. Свако ко је иоле паметан свхатиће да они против њега ништа немају и да могу да праве само фотомонтаже и да омаловажавају и кукају... а ко је паметан... па зар му треба говорити? :)
Μαθθαιος
Μαθθαιος


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Катарина 30th March 2009, 16:02

Брат у Христу ::Моли се Богу да што пре дође до краја света. Истина, не могу више да поднесем овај свет. Просто је невероватно шта се ради, све ми се згадило.

слажем се...све је ненормално и болесно у овом свету...али мислим да ће да буде још горе :pale:
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty ...

Порука  Брат у Христу 30th March 2009, 16:24

Μαθθαιος ::Не знам ко ми се више гади - гејеви или образ. Добро, образ... они ми се чине превише лицемерни. А гејеви... па, штета. Јадни људи који су изгубљени. Штета што неко има потребу да се изражава на онакав начин, поготово о човеку кога сви ми толико поштујемо, али некако не могу а да га и не схватим, са свом репресијом и притиском око тога. Понављам - штета за душе што пропадају.. Rolling Eyes :|

Уосталом, шта се ми ту вређамо што они нападају нашег патријарха. Па зар да придамо значај овако бедном начину изражавања. Свако ко је иоле паметан свхатиће да они против њега ништа немају и да могу да праве само фотомонтаже и да омаловажавају и кукају... а ко је паметан... па зар му треба говорити? :)

Брате, не слажем се са тобом. Имаш сувише опуштен став. Они то и желе. Да се народ опусти и несвесно после неког времена прихвати то за нормалну појаву. Стално форсирање тог питања кроз све облике медија, доводи управо до тога. Кад год читам новине, видим бар један чланак посвећен њима... Корумпирани медији, финансирани од стране Сороша, по жељи твораца Новог светског поретка, имају за задатак да пропагирају неморал у друштву и ослабе Православно хришћанство. А то је зато што Православље пружа јасан отпор према увођењу Новог светског поретка. Када буду уништили моралне хришћанске вредности, сматрај да је завршено са овим светом. Код Срба још увек има колко-толко морала, који не смемо да изгубимо. И зато сматрам да не треба бити ни трунчицу попустљив према изопаченицима. Назваће нас заосталима, глупима, необразованима, рећи ће да пропагирамо мржњу... Баш ме брига, ја волим што сам ''заостао''! А њихови говори мржње су прошли незапажено од стране јавности и без осуде. То мене брине.
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 30th March 2009, 16:54

самим доношењем закона о дискриминацији држава им је дозволила да раде шта хоће....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Μαθθαιος 30th March 2009, 18:03

Ја не знам зашто ико не би имао опуштен став ко било чега... па зар ви заиста верујете да је иоле важно шта ко ради. Јесте, за њих... али не и за вас. Мени је скоро свеједно да ли ће за годину дана да ме крунишу за краља или мучки убију. Мени је важно да сам се против свега што је живот бацио на мене изборио успешно и да могу са што мање срама стајати пред Богом.
Верујем да сви треба да имају слободу, као што су Адам и Ева имали, па макар им то било и на пропаст. Па ваљда наш хришћански живот може нашој деци да постави ствари на прави начин. Онај ко је добар родитељ, нема зашто да се брине за своје дете...

Цела та прича око светске завере ми је прилично комична. Треба човек да буде свестан да могу да нас(као што можда и чине) надгледају, прате и прислушкују кад и како хоће... и шта ме брига. Усрећиће се тиме. Пре бих рекао да је цела ТА прича управо завера да човека одврати од праве борбе, а то је против себе и против својих порива да греши. Као што рече св. Николај Велимировић - човек нема непријатеље... само сурове пријатеље.

Моралне хришћанске вредности? А кога је још брига за морал? Не спасава човека морал... а оно што га спасава неће умрети док је истинских хришћана... да мало више живимо по речи Божијој, а мање по неким правилима, срећнији бисмо били и све би било много боље. Помислите само у ком је стању свет био кад је Христос дошао. Па је страдао, а касније и апостоли. Никога нису нападали и осуђивали... а данас имамо опет све те невоље и осудама и нападима(типа Образ) одговарамо. Треба се запитати...
Μαθθαιος
Μαθθαιος


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty полако ...

Порука  ноник 30th March 2009, 20:07

Ау колико осуђивања од оволико верника!!!!
Сви смо видели ово не само у Куриру него и у Блицу и у Пресу и уместо да извучемо поуку из целе приче ми осуђујемо и "пљујемо" и њих и "Образ" (немам појма како се они ту нађоше ал ае).
Ја то гледам овако...људи би да их Бог чује ал немају времена да му се обрате па покушавају и на овакав начин из једноставног разлога - незнања којим су нас затровали. Паметни се досетили па узимају паре. Чији је грех већи - зна се ко ће пресудити.
Зна се и шта је нама чинити а њих пустите да раде како мисле да је најбоље јер очито другачије не умеју.

Немојте да Вас узбуђују овакве ствари има и горих - замислите да купујете опрост грехова онлине ;)
ноник
ноник


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Μαθθαιος 30th March 2009, 20:10

Имаш поенту. Но немој мислити да сам хтео да пљујем икога, мада сам сад приметио реч коју сам користио... као што рекох - нека ради ко шта хоће, ја прво вадим брвно из ока свога...

Индугенције онлајн... хахаха!
Μαθθαιος
Μαθθαιος


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Овако

Порука  Србин_православац 30th March 2009, 22:21

Моли се Богу да што пре дође до краја света. Истина, не могу више да поднесем овај свет. Просто је невероватно шта се ради, све ми се згадило.
Људски грехови су стварно превазишли сву меру, али не требамо бринути о томе, јер нисмо ми који судимо и нисмо ни ми безгрешни, сви ми грешимо, зато се и требамо молити Богу да нам опрости и да се молимо за њих без обзира какви су иако је то против - природна блуд, али Господ је свемогућ и опростиће им, наравно само ако они то желе ....

Не знам ко ми се више гади - гејеви или образ
Образ је једна врло добра организација, националистичка, у почетку сам хтео да идем са Образом али полако сам се почео одаљавати од њих због неких ствари....Образ је што се тиче тога врло добро рекао, што би и сваки Србин требао урадити, а то је да се направи анти - геј парада и да им покажемо да то нећемо овде. Један свештеник СПЦ, је то лепо рекао, да је боље да их пребијемо и да их зауставимо колико толико, иако то није лепо а и никада се не зна кога можемо убити и ускратити му слободу да се покаје, али опет када су их истукли мало су се смирили јер је то колико се не варам било 2001. год...Да ме не разумете погрешно, ја их волим као и сваког човека, али морамо ради наше деце да их спречимо, јер као што је и Отац Јоил рекао за абортус да се навуче толики мрак на тај град где жене врше абортус, не смемо то да дозволимо...Мада је сада готово пошто идемо према ЕУ јер када уђемо то је легално и пандури их штите.

Самим доношењем закона о дискриминацији држава им је дозволила да раде шта хоће....
То свакако, уместо да смо као народ дошли до скупштине и ако неће силом онда моткама (не да их бијемо, него као фол), уплашили би се и не би смели, али ми опуштено јер многима одговара да могу да "краду" још увек, нећу ја никога да осуђујем, али има доста таквих, али добро све ће се то решити...


Ја то гледам овако...људи би да их Бог чује ал немају времена да му се обрате па покушавају и на овакав начин из једноставног разлога - незнања којим су нас затровали. Паметни се досетили па узимају паре. Чији је грех већи - зна се ко ће пресудити.
Бог нормално зна колико ко има обавезе, али нико не може да ми објасни, да нема пола сата дневно да се помоли Богу, а има 5 сати да буду на фејсбуку или тако нешто слично, него су ови узели паре а ови још глупљи и затрованији неморалнијим животом то прихватају, то је стварно срамота, да се интернет моли за нас, па то је стварно пљување на Бога, али ко зна какве тек ће приче смислити антихрист, биће тешка времена, ни сами не можемо да замислимо, али ако и немају времена могу некада да се помоле Богу у себи зна све Бог, неко ће само тражити изговоре...Мада нећу их ја осуђивати, него сам само рекао да су будале и да то стварно превазилази нека правила моралног живота, а још су и написали на крају Наведена је и изјава о одрицању од одговорности: „Коначни резултати зависе само од Бога, јер се све дешава његовом вољом. Не примамо рекламације уколико молитве нису дале резултат“.
Знају они да све стварно зависи од Бога, врло су лукави, ко зна какве тек замке спрема нечастиви....Молимо се само да ако је могуће и не видимо звер....
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty ...

Порука  Брат у Христу 30th March 2009, 23:37

Ма опуштено... све ће бити у најбољем реду...
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Ланг СС†СС 31st March 2009, 00:28

"што би и сваки Србин требао урадити, а то је да се направи анти - геј парада и да им покажемо да то нећемо овде. Један свештеник СПЦ, је то лепо рекао, да је боље да их пребијемо и да их зауставимо колико толико"

ovo podrzavam :lol: ....bolje da ih prebijemo ako nista drugo
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Μαθθαιος 31st March 2009, 00:38

Свештеник који позива на насиље... е то још нисам срео. Кад би се само сетили речи нашег патријарха о томе да ли је и један циљ вредан да човек постане нечовек...
Μαθθαιος
Μαθθαιος


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  ноник 31st March 2009, 01:03

Μαθθαιος ::Свештеник који позива на насиље... е то још нисам срео. Кад би се само сетили речи нашег патријарха о томе да ли је и један циљ вредан да човек постане нечовек...

Вала баш!!! Кад ће људи схватити да је православље ненасилна религија и да је њена суштина да се шири ЉУБАВ!!!!Према свима!Одбрана да напад никад!
ноник
ноник


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Србин_православац 31st March 2009, 01:12

Μαθθαιος ::Свештеник који позива на насиље... е то још нисам срео. Кад би се само сетили речи нашег патријарха о томе да ли је и један циљ вредан да човек постане нечовек...
Брате види како сам ја рекао, он је један искусан свештеник бар ми се чини тако, није он позвао на насиље не разумеш, он је чак и повео неке ученике из средњих школа, али да му обећају да неће правити насиље, он је рекао да је то у даљем временском периоду, можда чак и добро јер ће их смирити мало.....

Побогу он је Православни свештеник, нисте ме добро разумели!
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Μαθθαιος 31st March 2009, 01:14

Па добро, ако је хтео да их смири и то, али ја ипак више волим потпуно хришћански приступ, мада га мало људи може практиковати...
Μαθθαιος
Μαθθαιος


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Јеленка 31st March 2009, 08:36

Μαθθαιος ::Не знам ко ми се више гади - гејеви или образ. Добро, образ... они ми се чине превише лицемерни. А гејеви... па, штета. Јадни људи који су изгубљени. Штета што неко има потребу да се изражава на онакав начин, поготово о човеку кога сви ми толико поштујемо, али некако не могу а да га и не схватим, са свом репресијом и притиском око тога. Понављам - штета за душе што пропадају.. Rolling Eyes :|

Уосталом, шта се ми ту вређамо што они нападају нашег патријарха. Па зар да придамо значај овако бедном начину изражавања. Свако ко је иоле паметан свхатиће да они против њега ништа немају и да могу да праве само фотомонтаже и да омаловажавају и кукају... а ко је паметан... па зар му треба говорити? :)

овде има чланова Образа :!:
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Јеленка 31st March 2009, 08:53

Дискусија је кренула у вези тог ''наручивања'' молитава преко интернета.А наставила се анти-геј парадом.Ову идеју,апсолутно подржавам.Али само под условом да нема насиља,него мирно и сталожено,уз иконе и молитвену шетњу да се изађе напоље.Само кад ми не би били таква нација типа ''Косово за патике''(мислим да сви знају за ту причу).Образ уопште није лицемеран,зашто би неко ступио у организацију патриота,да би се пред њима правио патриота?!?Мало контрадикторно...

А што се тиче оних ставова,типа нека их нек раде шта хоће,па то је нешто најгоре.Онда ће стварно радити шта хоће.Данас забрана о дискриминацији.Сутра дозвола ''венчања'' истополних ''супружника''.А прекосутра дозвола за њих да усвајају децу 🇳🇴 а ми све време ћутали.

И ова слика нашег Патријарха,свеца живог,без мрље на образу,просто срамно за нас што не реагујемо.Катастрофа једна шта штампају.Они тек тако могу да понижавају нашег Најсветијег Патријарха.А један обичан свешеник ако у будућности буде рекао,рецимо на некој проповеди да је хомосексуализам зло,лепо ће да заврши у затвору!Ма грци би направили хаварију по улицама да је њима тако нешто изашло у штампу.Оваквом апатијом,овај народ заслужује најгоре страдање.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty ...

Порука  Брат у Христу 31st March 2009, 11:20

Питам брата, који се противи насилном спречавању пошасти, како би он то решио? Нека се изјасни лепо, да га саслушамо... Сумњам да постоји неки други начин. И не знам шта има против ОБРАЗ-а, та организација је заслужна за много тога, тачно је да се користе и силом, али то је све за добробит народа. Нико никога није убио. Насиље се користи највише у циљу застрашивања. Грех је гледати како твоја земља и твој народ пропада све више, а ти не предузимаш ништа. Замисли, каква би била следећа генерација Срба, па следећа, па следећа? Не би више било Срба, него Содомаца и Гомораца.

Лепо је рекао Ава Јустин: где су Срби?! Много је бивших Срба. Срби кренули за Европом, за модом! Јао лешине српске!
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Ланг СС†СС 31st March 2009, 11:47

Pa braco i sestre Srbi sta nam je ciniti? Koliko znam gejevi hoce njihovu "paradu ponosa" na leto ove godine.Kako ih spreciti u tome,jer ako nesprecimo paradu moze da nam bude samo jos gore...Ja sam ZA nasilje ako je u pitanju odbrana pravoslavlja od te grozote...
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Јеленка 31st March 2009, 11:54

Lang ::Pa braco i sestre Srbi sta nam je ciniti? Koliko znam gejevi hoce njihovu "paradu ponosa" na leto ove godine.Kako ih spreciti u tome,jer ako nesprecimo paradu moze da nam bude samo jos gore...Ja sam ZA nasilje ako je u pitanju odbrana pravoslavlja od te grozote...

Ја нисам за насиље ни у ком случају,ту страдају увек само невини.Ајмо лепо да сазнамо кад ће имати ту параду и где,и онда се окупимо,АЛИ СТВАРНО,и ми направимо анти-геј и анти-демократску и анти-европску,српску,православну протестну шетњу.Ником не ломити кости и слично.Господ у Јеванђељима,ама баш ниједног грешника или цариника није осудио или презрео.Значи ни ми грешници не смемо осуђивати друге грешнике!Сви смо пред Богом грешни.

Али онај безобразлук попут оне фотомонтаже нашег Патријарха Павла не смемо трпети.

Лепо се окупимо и прошетамо литијом баш онуда куда ће они.Дамо све од себе да нам молитва буде јака,и обратимо се Свевишњем.Нек они имају закона колико хоће,ми имамо Бога,осим Њега нам нико и ништа не треба.Ако лепо изведемо у литију,Господ ће већ уредити да уопште ни не дође до њихове ''параде''.Јер Господ је рекао ,шта год у молитви верујући заиштемо,да ће нам испунити.А ово није ништа себично ни неразумно!
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty ...

Порука  Брат у Христу 31st March 2009, 12:40

Ма зашто расправљамо уопште више око овога... дајте да затворимо ову тему. Сви знамо шта ће се десити на паради - ништа добро по њих. Админе затвори ову тему, молим те!
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Скандал и брука! Empty Re: Скандал и брука!

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму