АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сугестије, примедбе и похвале!

+10
ноник
Јеленка
Дани
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
NIKOLAR
СнагаСамсонова
Fickov
istrazivac
СуперСрбин
Србин_православац
14 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Србин_православац 22nd March 2009, 21:31

Имаш и опцију на оној сајту да више фајлова качиш, само нисам пробао, погледај
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  ноник 22nd March 2009, 23:10

Admin ::Имаш и опцију на оној сајту да више фајлова качиш, само нисам пробао, погледај

качим по подфодерима (да не гњавим..мени је то разврстано па ћу лагано један по један фолдер)

биће добрих књига мада видим да и други каче одличне :)
биће и музике...само полако..
ноник
ноник


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Србин_православац 23rd March 2009, 00:19

Видео сам сада колико има да се чита, али само полако, морам ја ово да штампам не могу по цео дан да читам за компом, хвала свима, помажимо једни другима...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Јеленка 24th March 2009, 21:01

Postovani,



Molimo Vas da ovaj javni poziv procitate i ukoliko zelite da se nadjete na listi potpisnika posaljete svoje ime, prezime i mesto zivljenja na e-mail adresu: noble_hunter@yahoo.com. Takodje ako i neko od punoletnih clanova Vase porodice zeli da podrzi ovu akciju napisite i njihova imena.

Na kraju akcije obavesticemo Vas o rezultatima.

Takodje bih Vas zamolili da ovo obavezno prosledite svim pravoslavnim Srbima koje imate u svojim adresarima, a posebno svestenicima i sajtovima koji se bave Pravoslavljem.



Zahvalni,

Urednici peticije



+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tekst javnog poziva u englesko/latinicnoj i cirilicnoj verziji:





Njegovoj Svetosti Pаtrijаrhu G-nu Pаvlu,

Preosvestenim Episкopimа Srpsкe Prаvoslаvne Crкve,

Svestenstvu i Monаstvu





J А V N I P O Z I V





Vаsа Svetosti, Preosvestenstvа, Oci, Brаco i Sestre!



Mi dole Potpisanа cedа Srpsкe Prаvoslаvne Crкve umoljаvаmo Vаs dа sаzovete Vаnredni Sаbor Svetog Sinodа Povodom uvodjenjа novog Zакonа o legаlizаciji rаzvrаtа i nаjgoreg nemorаlа u nаsoj Srbiji.

Posto nаs neprijаtelj nije uspeo dа porаzi otimаjuci Srpsкu Кrаjinu i Кosovo sа Metohijom, bombаrdujuci Republiкu Srpsкu i mаjкu Srbiju, proterujuci nаs nаpаceni nаrod sа veкovnih ognjistа i zаtiruci nаsа obelezjа, кrenu je dа preкo rаzvrаtnih zакonа udje i u nаse domove i dа unisti nаse porodice – nаsu mаlu Crкvu. Dа uvede prаvo dа bolesni vlаdаju zdrаvimа, dа mаnjinа vlаdа nаd vecinom, dа sаtаnа vlаdа prаvoslаvnom Srbijom. Dа se ozакoni rаzvrаt i nemorаl i dа se to proglаsi zа morаl. I to какаv nemorаl? Onаj zbog кogа je Gospod sprzio Sodom i Gomor! Onаj zbog кogа je Gospod reкаo dа акo zemljа gresi opustece, i акo кucа gresi zаtrce se! Dа li zelimo dа nаsа zemljа opusti, dа se nаse кuce zаtru?

To sto rаdi necаstivi i nije cudo. On svoje cini! Аli gde ste u svemu tome Vi? Vi кoji ste se zакleli Bogu dа cete sаmo Njemu sluziti i Njegovo stаdo cuvаti? Акo ste Vi nаsi pаstiri, ondа gde je Vаsа rec i Vаse delo? Zаborаvise li se reci Gospodnje:”Pаstir dobri zivot svoj polаze zа ovce”? Gde je Кrst sа bаrjакom Svetog Djordjа, dа pod njim povedete nаrod protiv аzdаje? Gde su ostаli Sveti bаrаjci nаsih Кrsnih Slаvа кoje slаvimo i Bogu se molimo? Zаr Кrsnu Slаvu smemo od sаdа slаviti i ime Svecа vise pominjаti? Акo se nistа ne preduzme, ondа ne! Ostacmeo ruglo za buduca pokolenja, ako i njih bude!

Mi dole potpisаni smаtrаmo dа Sаbor Svetog Sinodа trebа dа zаuzme jаsаn stаv premа ovom rаzvrаtnom zакonu i dа sve prаvoslаvne poslаniкe Nаrodne sкupstine кoji glаsаju zа njegа odluci od nаse Crкve; dа se izvrsi аnаtemа i dа im se usкrаte sve Svete Tаjne. To je ono sto Vi каo nаsi pаstiri mozete dа urаdite, jer u protivnom cucete reci Gospodnje: “Idite od mene...” Ne mozete sluzite Bogu i mаmonu, ispovedаti Hristа, а ne zаmerаti se “vlаdi”. Ono sto isto trebа dа znаte je dа smo mi, vernа cedа Srpsкe Prаvoslаvne Crкve, sа Vаmа, а ono sto je jos vаznije dа je Gospod Isus Hristos Onаj кoji je ispred i iznаd svih nаs i кoji nаs sаdа gledа i sа Svetim Sаvom plаce nаd slаboscu ljudsкom i ovim nesrecnim rodom.

Celivаmo Vаsu desnice i istemo Vаse molitve!







1. Djordje Petrovic, Toronto

2. Branko Markovic, Cacak



++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Његовој Светости Патријарху Г-ну Павлу,

Преосвештеним Епископима Србске Православне Цркве,

Свештенству и Монаштву





Ј А В Н И П О З И В





Ваша Светости, Преосвештенства, Оци, Браћо и Сестре!



Ми доле потписна чеда Српске Православне Цркве умољавамо Вас да сазовете Ванредни Сабор Светог Синода поводом увођења новог Закона о легализацији разврата и најгорег неморала у нашој Србији.

Пошто нас непријатељ није успео да порази отимајући Српску Крајину и Косово са Метохијом, бомбардујући Републику Српску и мајку Србију, протерујући наш напаћени народ са вековних огњишта и затирући наша обележја, крену је да преко развратних закона уђе и у наше домове и да уништи наше породице – нашу малу Цркву. Да уведе право да болесни владају здравима, да мањина влада над већином, да сатана влада православном Србијом. Да се озакони разврат и неморал и да се то прогласи за морал. И то какав неморал? Онај због кога је Господ спржио Содом и Гомор! Онај због кога је Господ рекао да ако земља греши опустеће, и ако кућа греши затрће се! Да ли желимо да наша земља опусти, да се наше куће затру?

То што ради нечастиви и није чудо. Он своје чини! Али где сте у свему томе Ви? Ви који сте се заклели Богу да ћете само Њему служити и Његово стадо чувати? Ако сте Ви наши пастири, онда где је Ваша реч и Ваше дело? Заборавише ли се речи Господње:»Пастир добри живот свој полаже за овце»? Где је Крст са барјаком Светог Ђорђа, да под Њим поведете народ против аждаје? Где су остали свети барајци наших Крсних Слава које славимо и Богу се молимо? Зар Крсну Славу смемо од сада славити и име Свеца више помињати? Ако се ништа не предузме, онда не! Остаћемо ругло за будућа поколења, ако их буде.

Ми доле потписани сматрамо да Сабор Светог Синода треба да заузме јасан став према овом развратном закону и да све православне посланике Народне скупштине који гласају за њега одлучи од наше Цркве; да се изврши анатема и да им се ускрате све Свете Тајне. То је оно што Ви као наши пастири можете да урадите, јер у противном чућете речи Господње: «Идите од мене...» Не можете служите Богу и мамону, исповедати Христа, а не замерати се «влади». Оно што исто треба да знате је да смо ми, верна чеда Српске Православне Цркве, са Вама, а оно што је још важније да је Господ Исус Христос онај који је испред и изнад свих нас и који нас сада гледа и са Светим Савом плаче над слабошћу људском и овим несрећним родом.

Целивамо Вашу деснице и иштемо Ваше молитве!







3. Djordje Petrovic, Toronto

4. Branko Markovic, Cacak
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Јеленка 24th March 2009, 21:11

Молим вас драга браћо и сестре, да се јавимо у што већем броју и да протествујемо против доношења закона о забрани дискриминације,који је у ствари параван за ''озакоњење'' стварања Содоме и Гоморе у земљи потомака славне династије Немањића,светог кнеза Лазара и многих других који су своју крв добровољно пролили за вјеру и отеченство.

Немојте да будемо криви,јер не само да нисмо ништа рекли поводом овог скарадног бе-закон(ј)а,него да нисмо ни подржали оне који се јесу одлучили на такав корак.Оне који су свесни тога да деца треба да им одрасту у здравом окружењу.А не да нам затварају,не дај Боже,свештенике у затвор јер су ,негде на проповеди у цркви рекли,да је хомосексуализам болест и грех.

То нас и чека,ако се не одупремо.

С поштовањем,Јелена.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Петиција

Порука  Брат у Христу 24th March 2009, 21:30

Чекај, значи све што треба да урадимо је да пошаљемо на ту и-мејл адресу име и презиме и место становања?
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Јеленка 24th March 2009, 21:55

Требало би да је то ,то.И онда г-дин Бранко Марковић,потписник тих редова стави имена свих људи који су ставили своје име испод наведеног текста тј,који се са тим слажу.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 24th March 2009, 23:24

а кад се шаље то писмо и колико за сад има потписаних...
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  rouzvel 25th March 2009, 10:41

Незнам о каквом писму је реч јер ме мрзи да се враћам уназад,
али сам хтела да се пожалим на слике за аватере Rolling Eyes
Кад сам хтела из галерије да одаберем једну слику да неби
јурила по сајтовима он ми је понудио само мушке глумце
и није хтео да ми да ниједну другу категорију.
Мислим да би то требало променити.
Што се мене тиче глумце би требало скроз избацити и
ставити само лепе аватере наших светаца Rolling Eyes
rouzvel
rouzvel


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Србин_православац 25th March 2009, 16:43

rouzvel ::Незнам о каквом писму је реч јер ме мрзи да се враћам уназад,
али сам хтела да се пожалим на слике за аватере Rolling Eyes
Кад сам хтела из галерије да одаберем једну слику да неби
јурила по сајтовима он ми је понудио само мушке глумце
и није хтео да ми да ниједну другу категорију.
Мислим да би то требало променити.
Што се мене тиче глумце би требало скроз избацити и
ставити само лепе аватере наших светаца Rolling Eyes
Хвалати јер си видела, ја нисам ни обраћао пажњу, сада су убачени неки аватари, има доста лепих, ако хоћете неки реците или можете сами постави из рачунара, ја нисам приметио, јер ја увек стављам аватар из рачунара, хвала пунооо.....ОВО НАМ ЗНАЧИ ПУНО ДА БИ ПОБОЉШАЛИ ФОРУМ, КО ИМА ПРИМЕДБУ НЕКА КАЖЕ СЛОБОДНО, И ТРУДИМО СЕ САМО ДА НЕ СТАВЉАМО ИСТЕ АВАТАРЕ...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Јеленка 25th March 2009, 17:44

StrengthOfSamson ::а кад се шаље то писмо и колико за сад има потписаних...

не знам,ово сам само проследила јер се у потпуности са тим слажем.Управо сам послала поруку брату са другог форума па чим ми одговори,прослеђујем одговор Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 763217
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 25th March 2009, 18:21

ок унапред хвала
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Константин 25th March 2009, 20:35

Ко је избацио чат? И зашто? :( :( :( :( :(
Ја хоћу да прочатујем некад са неким са овог сајта а како сад кад нема чата :face: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty снат

Порука  РабМаксим 25th March 2009, 21:10

на сајту је био снат?
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  РабМаксим 25th March 2009, 21:16

Пошто сам се сад посветио борби против атеизма, желео бих да овај филм преведем на енглески на корист оних кој не знају руски или српски. https://www.youtube.com/watch?v=SJ8ePKkaT9A ко добро зна енглески ако може нек погледа видео и упозори ме на грешке које сам можда направио.унапред хвала.
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Србин_православац 25th March 2009, 21:18

Константин ::Ко је избацио чат? И зашто? :( :( :( :( :(
Ја хоћу да прочатујем некад са неким са овог сајта а како сад кад нема чата :face: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
На сајту је био чет и ја сам га избацио, јер је лоше ф-онисао, и није лепо радио, хоћете да убацим?
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Јеленка 25th March 2009, 21:19

Људи имам предлог.Пошто их има много који нису гледали Дигитални Анђео,а који ће доћи на форум,можда би требало поставити оба филма на форум,али не као пречице до Јутјуба,него баш да могу да се преузму и на сопствени рачунар.Јер далеко боља распрострањеност иде од руке до руке између пријатеља.Јер знам неке који филм вероватно ни дан данас не би погледали да им неко није дао.Због немања интернета.А овако би омогућили другима да преузму филм у АВИ формату уместо ФЛВ,јер за АВИ скоро сви имају плејер (пуштач :geek: ) и онда ти,што га већ имају,лако даље нарежу и проследе,зар не?

шта кажете? Могу да пробам да поставим филм бар један још вечерас.Праштајте ако је предлог глуп Embarassed
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Србин_православац 25th March 2009, 21:26

Није глуп никако, хоћете да постави Дигитални Анђео 2 .ави формат?
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty да

Порука  РабМаксим 25th March 2009, 21:30

рачунајте на мене за дељење поцрквама у нишу
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty да

Порука  РабМаксим 25th March 2009, 21:30

ако је неко из ниша могу му дати дигитални анђео 1 и 2
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 25th March 2009, 21:55

е то није лоше, распоређивање по градовима, pa deli filmove kaci letke pa ko hoce da slusa neka slusa ko nece ne mora....
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Константин 26th March 2009, 01:12

Обичан грешник ::
Константин ::Ко је избацио чат? И зашто? :( :( :( :( :(
Ја хоћу да прочатујем некад са неким са овог сајта а како сад кад нема чата :face: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
На сајту је био чет и ја сам га избацио, јер је лоше ф-онисао, и није лепо радио, хоћете да убацим?

Него шта,само ти постави чет или чат како се већ правилно каже....


Обичан грешник ::Није глуп никако, хоћете да постави Дигитални Анђео 2 .ави формат?

Постављај све што имаш, ја ионако све скидам са јутјуб ал исецкано Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Јеленка 26th March 2009, 08:13

Константин ::
Обичан грешник ::
Константин ::Ко је избацио чат? И зашто? :( :( :( :( :(
Ја хоћу да прочатујем некад са неким са овог сајта а како сад кад нема чата :face: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
На сајту је био чет и ја сам га избацио, јер је лоше ф-онисао, и није лепо радио, хоћете да убацим?

Него шта,само ти постави чет или чат како се већ правилно каже....


Обичан грешник ::Није глуп никако, хоћете да постави Дигитални Анђео 2 .ави формат?

Постављај све што имаш, ја ионако све скидам са јутјуб ал исецкано Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing


Синоћ сам пробала па је преспоро ишло,данас ћу да поставим на аплоуд чим се врнем из школе :study:
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Константин 26th March 2009, 19:38

јеленка сунце моје јарко, па ти јос идеш у школу? :lol: :lol: :lol: :lol:
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Јеленка 26th March 2009, 19:40

Константин ::јеленка сунце моје јарко, па ти јос идеш у школу? :lol: :lol: :lol: :lol:



хехехехе ☀ и похађам веронауку ☀
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Сугестије, примедбе и похвале! - Page 2 Empty Re: Сугестије, примедбе и похвале!

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму