АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коинциденција 9/11 ?

3 posters

Go down

Коинциденција 9/11 ? Empty Коинциденција 9/11 ?

Порука  Брат у Христу 6th May 2009, 22:44

Отварам ову тему, пошто видим да неки дискутују о 11. септембру. Грађење зграда близнакиња је почело 1966, а завршено је 1971. године. Како сам негде прочитао, оне су и изграђене из тог разлога да би биле уништене у ''терористичком нападу''. Напад је требао да се догоди још '70-их, али се није догодио, не могу сад да се сетим зашто. Све у свему, после тог ''напада'' објављен је рат тероризму и Амери су кренули на Блиски исток.

Е сад, погледајте једну занимљивост коју сам прочитао у новинама још пре пар година и сад сам је опет нашао на нету. Ради се о једној реп групи The Coup. Они су 2001. године снимили нови албум Party Music, три месеца пре 911 догађаја. Урадили су и омот албума исто три месеца пре 911 догађаја и на омоту се јасно види рушење СТЦ!

Коинциденција 9/11 ? 600px-TheCoupCoverLarge_Party_Music_1216210816_resize_460x400

Премијера албума је требала да буде баш у време када се и догодио 911. Омот је повучен, али одређене количине су остале.

А ево и текста на енглеском са нета:

Cover artwork is designed for a forthcoming CD, which looks eerily like the attack on the World Trade Center that occurs three months later. The CD, “Party Music,” is the fourth album by a little-known hip-hop group called The Coup, which is known for its political activism. [CNN, 9/13/2001; Washington Post, 5/22/2002] The intended cover design shows the two members of the group standing in front of the Twin Towers. One of them is pressing a button on a guitar tuner, as if it was a detonator, and two fireballs are exploding from the top floors of the WTC above them. [Village Voice, 11/2/2001] Days after 9/11, Wired magazine comments, “If it weren’t for the super-imposed images of the Oakland, California, hip-hop duo known as The Coup, the scene could pass for a remarkably precise replica of the horrific tragedy that befell New York City on Tuesday morning.” The CD is in fact initially scheduled for release in early September, but at some point before 9/11, it is pushed back two months for release in November. Furthermore, as Wired describes, “Timing of the original album printing was disturbingly in sync with real-world events. The printers were set to crank out copies of the fiery World Trade Center image on Tuesday [September 11]… when the label put in a last-minute call, urging them to stop the presses.” [Wired News, 9/13/2001] The group’s lead member, Raymond “Boots” Riley, is described by Kansas City newspaper The Pitch as a “confessed communist” who “has built a career out of making bold political statements.” [Pitch, 11/8/2001] Riley later says he’d come up with the idea for the CD cover along with his photographer, and they’d finished work on it by the beginning of June. He says, “Any similarities [with 9/11] are totally coincidental, and it was originally supposed to be more of a metaphor for destroying capitalism—where the music is making capitalist towers blow up.” [Stranger, 9/20/2001] A new cover will be designed and used when the CD is eventually released. [Pitch, 11/8/2001] But copies are sent out prior to 9/11 to members of the press and others, and reviews appear in several publications before September 11 that show the original cover artwork of the exploding WTC.
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Коинциденција 9/11 ? Empty Re: Коинциденција 9/11 ?

Порука  TruthSeeker 7th May 2009, 00:38

Одлично да си отворио ову тему, већ сам нешто и причао о томе, поготово како је у филмовима холивудске продукције најављиван овај догађај. Најбоље је да кренемо са видео клиповима који ће потврдити оно што је већ речено.


TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Коинциденција 9/11 ? Empty Re: Коинциденција 9/11 ?

Порука  Μαθθαιος 7th May 2009, 01:27

Ја се надам да тај, ко год да правио тај видео, није био озбиљан, јер ако неко стварно верује у оно... ух.

Али, ево вам нешто озбиљно, са добрим аргументима... ја не волим теорије завере, али ово је добро.

https://www.youtube.com/watch?v=7E3oIbO0AWE

Такође препоручујем "Фаренхајт 9 11"
Μαθθαιος
Μαθθαιος


Назад на врх Go down

Коинциденција 9/11 ? Empty Re: Коинциденција 9/11 ?

Порука  TruthSeeker 7th May 2009, 02:01

Μαθθαιος ::Ја се надам да тај, ко год да правио тај видео, није био озбиљан, јер ако неко стварно верује у оно... ух.Али, ево вам нешто озбиљно, са добрим аргументима... ја не волим теорије завере, али ово је добро.
Био је озбиљан и ово је само један у низу серијала.
Морам само да додам нешто што се одомаћило, а то је "теорија завере".
Прво тај израз је измишљен од стране медија како би било ко, ко посумња у итинитост било чега што су медији изјавили или приказали, био етикетиран као припадник посебне групе ткз. "conspiracy nut".
Дакле свако ко има другачије размишљање без обзира какве он има доказе, колико год то разумно звучало, он би се одмах убацио у кош са горе наведеном групом и одмах би у старту био одбачен од слушања већине шта има да каже, јер је он "conspiracy nut". И тако долазимо до тоталне контроле медија и друштва које им слепо верјује без трунке критичког размишљања. Не верујте телевизији, новинама, било ком средству јавног информисања, јер њих држе људи који обрћу велике паре и спроводе сопствене интересе. Само нас Господ Исус Христос може спасити, али не бринемо, јер Он ускоро долази...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Коинциденција 9/11 ? Empty Re: Коинциденција 9/11 ?

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму