АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Наслови и речи у новинама

3 posters

Go down

Наслови и речи у новинама Empty Наслови и речи у новинама

Порука  Христов ратник 14th September 2009, 16:24

Не знам дал сте видели у новинама овај наслов "СА ЛИТУРГИЈЕ У СМРТ"...

Ради се о томе да су неки људи, који су се враћали са Литургије погинули у удесу...
Писац као да је намерно написао "СА ЛИТУРГИЈЕ..." Зар није боље да је писало "СА ЛИТУРГИЈЕ У ЖИВОТ"? Исповедили се, причестили и право у наручије Божје, бар ја тако мислим...

Још једна ме реч нервира у новинама, реч "мртвачница" која се помиње код репортажа из манастира?!

Код Руса се за гробље каже усипалница, што значи спаваоница, а сећате се из Еванђеја кад је Господ рекао да девојчица није унрла, него спава, а они му се смејаху...
Христов ратник
Христов ратник


Назад на врх Go down

Наслови и речи у новинама Empty Re: Наслови и речи у новинама

Порука  Лука996 14th September 2009, 16:29

Цвеле-93 ::Код Руса се за гробље каже усипалница, што значи спаваоница, а сећате се из Еванђеја кад је Господ рекао да девојчица није унрла, него спава, а они му се смејаху...


Тачно и када каже "...устани ти што спаваш...".

Код нас у Србији све мора наопако да се зове, али добро је и тако док има верника.
Лука996
Лука996


Назад на врх Go down

Наслови и речи у новинама Empty Re: Наслови и речи у новинама

Порука  РабМаксим 15th September 2009, 01:56

Па кад тај репортер не верује у живот вечни...то је више његов проблем него наш, али је проблем што људи таквима слепо верују...
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Наслови и речи у новинама Empty Re: Наслови и речи у новинама

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму