АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Помаже Бог, браћо и сестре.

+3
Лука996
Србин_православац
СРБИН23
7 posters

Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  СРБИН23 14th September 2009, 18:53

Помаже Бог, браћо и сестре.

20. септембра, 2009. љета Господњег, душевно оболели, потпомогнута групом безумника покушаће да парадирају престоницом Србије и тако обрукају генерације Срба и Србкиња који су стварали Хришћанску Србију у којој су вековима владале, још владају и ако Господ да, владаће до судњега дана патријархалне и породичне вредности.

Ми, Православни Хришћани знамо да је живот последица љубави мушкарца и жене и да је сваки зачети људски живот на свету Божије дело и Божији благослов. Бог је осмислио начин за умножавање љубави међу људима. Створио је брак. Зато је брак по дефиницији „Заједница љубави мушкарца и жене у времену и у вечности“.

Нељуди који представљају сам шљам Србије, већ месецима намећу Србији и Србима пропаганду о педерлуку као "природном" стању. Намећу болест као нормалну, намећу неморал, намећу СМРТ.

Да безобразлук буде већи, барабе већ годинама користећи средства информисања, благо речено, пљују по Православљу и нашим Владикама, вређају светиње, пљују по нацији, а пре свега на Господа нашег.

Разлог већи од овога, да се парада оболелих не одржи, не постоји, мада их има много!

"ОБРАЗ неће ни по коју цену дозволити да се та ствар одржи"(Младен Обрадовић), а Ви браћо и сестре у Христу, поступите по вашој свести и савести. 20. септембар је близу, Србија ће тог дана одбранити свој образ, или ће пљунути на њега!

Као Хришћани, насиље је последње што желимо, наша жеља је јасна: ЖЕЛИМО ДА ПАРАДЕ ОБОЛЕЛИХ У СРБИЈИ НЕ БУДЕ!!!
СРБИН23
СРБИН23


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Србин_православац 14th September 2009, 20:08

С мушкарцем не лежи као са женом. Гадост је. (Лев 18:22)

Ови противприродни-блудници, крше наша морална права, јер ми њих не спречавамо у њиховој "љубави", али да се швћкају у гаћама по улицама то не може...Ово је православна Србија и нема места за параде такве врсте!
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Лука996 14th September 2009, 20:16

Да је Бог хтео створио би Адама и Стеву.
Лука996
Лука996


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Христов ратник 14th September 2009, 20:51

Лука996 ::Да је Бог хтео створио би Адама и Стеву.

Laughing Laughing Laughing
Христов ратник
Христов ратник


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Христов ратник 14th September 2009, 20:59

Зато их предаде Бог у срамне страсти.Јер и жене њихове претворише природно употребљавање у противприродно, а исто тако и мушкарци оставивши природно употрбљавање жена, распалише се жељом својом један на другога, мушкарци са мушкарцима чинећи срам, примајући на себи одговарајућу плату за своју заблуду.
(Посланица Светог Апостола Павла Римљанима 1, 26-27)
Христов ратник
Христов ратник


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Катарина 15th September 2009, 16:11

ти нељуди стварно мисле да ће им то проћи без икаквих инцидената...да ће их полиција спасити?? хахаха....кад пола Србије крене нема им спаса!!!!....некако се много радујем том дану!!! да пошаљемо поруку свету!!!!
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Србин_православац 15th September 2009, 20:58

Нажалост наша влада је крива, она би требала то да заустави, а не да народ интервенише..
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Катарина 15th September 2009, 22:16

Србин_православац ::Нажалост наша влада је крива, она би требала то да заустави, а не да народ интервенише..

шта да зауставе кад они то и организују и подржавају.....мислим да ће бити МНОГО стравично...
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Стефан Игрутин 16th September 2009, 11:21

У недељу ћемо показати ко смо и шта смо ако стварно волимо Господа изаћићемо на улице али ко неможе да изађе нека не подржава поносне грешнике.

За Христа , жртвовао се за нас , жртвујмо се ми за њега. АМИН
Стефан Игрутин
Стефан Игрутин


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Љупко 17th September 2009, 01:32

Браћо и сестре,помоз Бог.Не могу да верујем шта раде сатане и баш хоће у Србији нашој православној да ораганизују параду хомосексуалаца!И толико су упорни да чак кажу ако хоћете у Европу морате то да организујете!!А опет хвала Богу па овде имају својих плаћеника који кажу Србија је Европска земља и то мора да се одржи ако мислимо у Европу!!!На Ртс-сајту чак прочитам коментар,ЈА И СУПРУГА ПОДРЖАВАМО СКУП,ЈЕР МИ СМО ЕВРОПСКА СРБИЈА????Дефинитивно пропаст,морамо бити јаки,а притом ненасилни,јер сам Господ ће на крају дати свој суд,а нама остаје само да пробудимо нормалну Србију и зауставимо ширење овако опасних ситуација!

Љупко


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Катарина 17th September 2009, 15:52

https://www.youtube.com/watch?v=nUOH7nrVfys 2001. :!:
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Помаже Бог, браћо и сестре. Empty Re: Помаже Бог, браћо и сестре.

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму