АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како да одбијемо биометријска документа!

+20
Калашњиков
Igor
✝БоКи✝
avram1993
Sergian
Al Mesih
Stevaan
ДАМЈАН '75
sledbenikSSSS
онај који се нада
Стефан Игрутин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
СнагаСамсонова
Србин_православац
Катарина
Брат у Христу
РабМаксим
Јеленка
SrbinPravoslavni
АпостолскиЦентар888
24 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  sledbenikSSSS 17th October 2009, 19:46

Помаже Бог браћо и сестре, ево једног текста из часописа Бизнис(Biznis.com) рубрика финансије 08.10.2009. Чисто да имамо увид у ствари и у нашем дворишту. улазе, као и увек на мала врата.
"
Male kupovine, do 2.000 dinara, plaćene pomoću čipa koji može da se ugradi u mobilni telefon, sat, ogrlicu ili na privezak za ključeve - trebalo bi za nekoliko godina da budu realnost u Srbiji.

[Manuel Alekse, direktor "Masterkarda" za Jugoistočnu Evropu]
Manuel Alekse, direktor "Masterkarda" za Jugoistočnu Evropu

"Pej pas" (Pay Pass) platne kartice koje omogućavaju brzo plaćanje manjih suma bez "provlačenja" kartice na prodajnom mestu, u Srbiji će od sledeće godine izdavati nekoliko banaka.
- Za narednih nekoliko godina takvo "beskontaktno plaćanje" trebalo bi da postane uobičajeno - kaže Manuel Alekse, direktor "Masterkarda" za Jugoistočnu Evropu.
Za plaćanje drumarine, za sitne kupovine u supermarketima, na benzinskim pumpama, u restoranima brze hrane ili apotekama, ne mora više da se nosi gotovina. Sve može da se obavi "pej pas" karticom, koja se samo prisloni na specijalni aparat (POS terminal), a ne "provlači" se kroz terminal kao sada, niti je za sume ispod 25 evra potrebno ukucavanje ličnog identifikacionog broja (PIN).
"Pej pas" je praktična zamena za gotovinu. Potrošači više ne moraju da traže novac, da provlače karticu ili potpisuju račun kada vrše male transakcije. To je inovacija u plaćanju koja transakcije čini bržim, jednostavnijim i bezbednijim. "Pej pas" je čip koji može da se ugradi na bilo koji predmet, a kontaktom tog predmeta i terminala vrši se plaćanje kao da kupac u rukama ima kreditnu karticu. "Pej pas" može da se veže za pripejd karticu i da se koristi samo za mala plaćanja.
Trenutno u Srbiji kartice sa "pej pas" tehnologijom nudi banka Inteza, ali imajući u vidu da su građani dobro upoznati sa raznim vrstama platnih kartica, Alekse je optimista i smatra da će i ostale inovacije vrlo brzo biti prihvaćene na domaćem tržištu.
Za razliku od Srbije, gde se proboj "pej pas" tehnologije tek očekuje, ova vrsta plaćanja već je u upotrebi širom sveta. Krajem prošle godine bilo je blizu 44 miliona "pej pas" kartica i predmeta sa tom tehnologijom, kao i više od 140.000 prodajnih mesta širom sveta gde se takav način plaćanja prihvata.
Alekse takođe kaže da elektronska trgovina (e-trgovina) u Srbiji još nije razvijena zato što je ponuda robe preko interneta siromašna. U Holandiji, recimo, 55 odsto stanovništva kupuje preko interneta, što je najviše u Evropi, dok je u Rumuniji, na primer, to svega nekoliko procenata. Razlog je, kažu stručnjaci, to što Rumuni nisu navikli da kupuju nešto što ne vide i što nisu sigurni koliko je ta kupovina bezbedna.
"Masterkard" je razvio svoju bazu podataka kako bi e-trgovina bila bezbedna, platne kartice sa čipom, operativni sistem koji obezbeđuje visok nivo zaštite podataka, kao i efikasno i brzo plaćanje.
U Evropi su kartice sa čipom zastupljenije nego u Americi, a u Velikoj Britaniji je posle uvođenja kartica sa čipom broj zloupotreba sa osam odsto sveden na zanemarljiv procenat.
Čip je u stvari mini kompjuter na koji mogu da se smeste lični i drugi podaci po želji. U čip može da se ubaci informacija da tom karticom ne mogu da se plaćaju alkohol i cigarete kod određenog trgovca ukoliko je vlasnik kartice dete.
Osvrćući se na aktuelnu ekonomsku krizu, Alekse kaže da ankete pokazuju da 56 odsto veoma bogatih u svetu troši isto ili više nego pre krize. U saradnji sa bankama i partnerima "Masterkard" će do kraja godine i u Srbiji izdati platinastu karticu namenjenu imućnim građanima. Od milion izdatih kartica pod brendom "Masterkard" u Srbiji, procenjuje se da će pet odsto činiti platinaste kartice.
"
Господе смилуј се на нас грешне и не одбаци нас од себе, него се смилуј и помилуј нас. Изведи нас на пут вере наде и љубави,буди нам вођа и сапутник јер је твоја сила и слава, Оцу и Сину и Светоме Духу сада свагда и у све векове векова. Амин.
sledbenikSSSS
sledbenikSSSS


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty ПОРУКИЦА

Порука  ДАМЈАН '75 18th October 2009, 14:08

СнагаСамсонова ::ја се с мојима и посвађам, верују они у Бога али кад ја кренем да им причам или ми кажу да претерујем, млатим итд... ја им кажем да то причају велики људи, они ударе контру и онда настане свађа.... (комунистички васпитани и то ти је), у мом одељењу у школи још горе.......
Баш се безвезе осећам....


СРБИ НИКАДА НЕЋЕ СХВАТИТИ КОЛИКО ИХ ЈЕ комунизам УНАЗАДИО! НИКАД!!!
ДАМЈАН '75
ДАМЈАН '75


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  СнагаСамсонова 18th October 2009, 14:53

ДАМЈАН '75 ::
СнагаСамсонова ::ја се с мојима и посвађам, верују они у Бога али кад ја кренем да им причам или ми кажу да претерујем, млатим итд... ја им кажем да то причају велики људи, они ударе контру и онда настане свађа.... (комунистички васпитани и то ти је), у мом одељењу у школи још горе.......
Баш се безвезе осећам....


СРБИ НИКАДА НЕЋЕ СХВАТИТИ КОЛИКО ИХ ЈЕ комунизам УНАЗАДИО! НИКАД!!!


tacno, i pricam mom dedi non stop sta je komunizam uradio a on cim cuje to kaze kako se tad lepo zivelo a danas samo kradu itd... NECE DA SHVATE I TO TI JE
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Србин_православац 18th October 2009, 18:34

Јесте лепо живео свако ко није био Србин... То су приче за малу децу. А и знамо уједино да ко год је славио није могао да нађе посао!


С ВЕРОМ У ХРИСТА ПРОТИВ КОМУНИСТА!
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty КОМУНИУЗАМ ЈЕ ПОШАСТ!!!

Порука  ДАМЈАН '75 24th October 2009, 11:20

Србин_православац ::Јесте лепо живео свако ко није био Србин... То су приче за малу децу. А и знамо уједино да ко год је славио није могао да нађе посао!


С ВЕРОМ У ХРИСТА ПРОТИВ КОМУНИСТА!

ТАКО ЈЕ СРБИНЕ.
ТА УМИЛНА ЛЕПОТА У КОЈОЈ СУ ЗАСЛЕПЉЕНИ СРБИ ЗИВЕЛИ ЈЕ ДОВЕЛА ДО ДАНАШЊЕГ ВРЕМЕНА.СРБИН ЈЕ ТАДА ПРОМЕНИО ВЕРУ И САД КОНАЧНО ИСПАШТА А КАД ВЕЋИНА ИСПАШТА ОНДА И ОНИ МАЛОБРОЈНИ ПРАВИ СРБИ КОЈИ СЕ НИСУ ОДРЕКЛИ ВЕРЕ ЗА ВРЕМЕ КОМУНИЗМА ИСТО ТРПЕ И ЧЕКАЈУ ДА СЕ ОДВОЈИ ЖИТО ОД КУКОЉА. :!:
ДАМЈАН '75
ДАМЈАН '75


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Stevaan 2nd December 2009, 18:41

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 454542


Последњи пут изменио Stevaan дана 16th January 2015, 21:09. изменио укупно 3 пута.

Stevaan


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Катарина 9th December 2009, 19:16

само да кажем да сам узела стару личну карту :)) и до јула 2011. могу да се провлачим а после.....волела бих кад ми смо нешто стврано учинли против те биометрије...сви причате о томе ал ајд да се то стварно деси.... Rolling Eyes ....
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty PROTEST!!!!!

Порука  Al Mesih 26th February 2010, 04:24

Pa hoce li neko organizovati neki protest povodom svega ovoga sto se desava?!!!! Ili barem neka peticija... Ako se vec radi na tome molim vas da me obavestite i da oprostite na mojoj neinformisanosti...

Al Mesih


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Sergian 17th March 2010, 23:49

Помаже Бог!..О чему ви овде дискутујете и дижете непотребну панику?.. Laughing ...Те нове личне карте, здравствене књижице и пасоши немају апсолутно никакве везе са Антихристовим жигом.
Ви, који то тако мислите, у великој сте прелести!...

Sergian


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  avram1993 21st April 2010, 12:36

Ја сам само обичан грешник, али ово што ћу написати говоре отац Тадеј, отац Јоил, Пајсије Светогорац и др. Узимање биометријских докумената је веридба са нечастивим, а примање жига је венчање са нечастивим. Јер ако не преживиш Антихристову владавину а имаш биометр. документа Бог ће те питати зашто са прихватио број Антихриста(Звери). Тако да би сви хришћани требало да одбију биометријска документа. Тако да браћо боримо се заједно против биометрије.
https://www.youtube.com/watch?v=6jX895ZNx5c
avram1993
avram1993


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  онај који се нада 29th June 2010, 00:48

avram1993 ::Ја сам само обичан грешник, али ово што ћу написати говоре отац Тадеј, отац Јоил, Пајсије Светогорац и др. Узимање биометријских докумената је веридба са нечастивим, а примање жига је венчање са нечастивим. Јер ако не преживиш Антихристову владавину а имаш биометр. документа Бог ће те питати зашто са прихватио број Антихриста(Звери). Тако да би сви хришћани требало да одбију биометријска документа. Тако да браћо боримо се заједно против биометрије.
https://www.youtube.com/watch?v=6jX895ZNx5c
Кажеш брате да ће нас питати Бог зашто сам прихватиотамо неки број? Па зна Бог зашто сам га прихватио, зар се може шта сакрити од свезнајућег и свевидећег??
А хоће ли нас можда питати колико смо година провели гледајући тв или развратне филмове, играли игрице, колико смо се пута напили, прејели, посвађали с братом, лагали некога, заводили неискусне дјевојке, непоштовали родитеље, смијали се слабима.......
Ма чини ми се да би и сам жиг прихватио само да ме нико не пита ни за што друго! Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 676784
онај који се нада
онај који се нада


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  ✝БоКи✝ 5th July 2010, 02:19

Пошто лична карта засад може да се узме са чипом и без њега. Онда нема проблема. Узимаћемо личне карте без чипа. А за пасош. Не мора се да се путује. Укинућемо себи тај луксуз и остати нежигосани. Ја ове године нисам ишао на екскурзију управо због тог сатанског пасоша. И драго ми је због тога. Дао ми је Господ прилику да се жртвујем због њега и вере Православне.

Ово је веома занимљив видео па ко није погледао, нека погледа:
http://blip.tv/file/1716357

Ја сам био лично код оца Николаја прошле године и причао ми је детаљно о овој теми. Причао ми је шта ће све да буде и причао како да се спасавамо. То је стварно један свети човек и сваком би препоручио да га посети што много значи у духовном животу. Врло мало има тако богомнадахнутих и прозорљивих стараца као отац Николај. Иначе он је у манастиру Света Петка, село Извор код Параћина, тел. 035/540-568 . Ко буде хтео да га посети, нека прво позове телефоном да види је ли Отац ту пошто он често мисионари па није увек у манастиру. Иначе, отац Николај је духовно чедо Преподобног оца Тадеја.
✝БоКи✝
✝БоКи✝


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Јеленка 7th July 2010, 18:56

✝БоКи✝ ::Пошто лична карта засад може да се узме са чипом и без њега. Онда нема проблема. Узимаћемо личне карте без чипа. А за пасош. Не мора се да се путује. Укинућемо себи тај луксуз и остати нежигосани. Ја ове године нисам ишао на екскурзију управо због тог сатанског пасоша. И драго ми је због тога. Дао ми је Господ прилику да се жртвујем због њега и вере Православне.

Ово је веома занимљив видео па ко није погледао, нека погледа:
http://blip.tv/file/1716357

Ја сам био лично код оца Николаја прошле године и причао ми је детаљно о овој теми. Причао ми је шта ће све да буде и причао како да се спасавамо. То је стварно један свети човек и сваком би препоручио да га посети што много значи у духовном животу. Врло мало има тако богомнадахнутих и прозорљивих стараца као отац Николај. Иначе он је у манастиру Света Петка, село Извор код Параћина, тел. 035/540-568 . Ко буде хтео да га посети, нека прво позове телефоном да види је ли Отац ту пошто он често мисионари па није увек у манастиру. Иначе, отац Николај је духовно чедо Преподобног оца Тадеја.


чедо мало,Бог те балгословио,баш ме је обрадовало ово овде написао.Држ' се ти само монаха Николаја то је прави духовник!!! имала сам прилике чак двапут дага слушам уживо,слава Богу! Питај оца НИколаја за све што те мучи у духовном животу,добићеш сигурно прави одговор.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Marko 7th July 2010, 22:12

✝БоКи✝ ::Пошто лична карта засад може да се узме са чипом и без њега. Онда нема проблема. Узимаћемо личне карте без чипа. А за пасош. Не мора се да се путује. Укинућемо себи тај луксуз и остати нежигосани.
Жигосање се врши и приликом узимања личне карте без чипа, јер се пролази биометријска процедура. Тражи само личну карту по старом обрасцу (обичну папирну, каква је била пре увођења електронске и биометријске процедуре). Не заборави да иза биометријске процедуре и осталих процедура за стварање електронског логора стоји ИБМ који је стајао иза логора смрти у Другом светском рату. Оно што тада нису успели да реализују на светском нивоу, сада ће успети захваљујући, пре свега, компјутерској и сателитској технологији, али још не на свим људима док се не испуни пророчанство светих отаца и праведника о доласку руског цара Михаила и грчког Јована. Тек после извесног периода јаких обновљених православних царстава, након уласка многих православних новомученика у небеску житницу Христову долази компјутерска владавина на глобалном нивоу. До тада ће она постојати у великом делу света који не буде православан.
Више о свему томе можеш прочитати овде:
https://apostolskicentar.forumotion.com/forum-f6/topic-t324.htm
као и на другим темама.

Marko


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  ✝БоКи✝ 8th July 2010, 01:10

Marko ::Тражи само личну карту по старом обрасцу (обичну папирну, каква је била пре увођења електронске и биометријске процедуре).
Да ли се још увек издају такве личне карте? Колико ја знам, старе више не може да се ваде већ само нове, а може да се бира једино хоћемо ли са чипом или без њега.
Marko ::Тек после извесног периода јаких обновљених православних царстава, након уласка многих православних новомученика у небеску житницу Христову долази компјутерска владавина на глобалном нивоу. До тада ће она постојати у великом делу света који не буде православан.
Мислиш ли и на "неистински" православне или само на "истински православне"?
А ти многи православни новомученици ако буду били само од "матејеваца" биће их највише 7-8.
Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 444719
✝БоКи✝
✝БоКи✝


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Marko 8th July 2010, 11:42

✝️БоКи✝️ ::
Marko ::Тражи само личну карту по старом обрасцу (обичну папирну, каква је била пре увођења електронске и биометријске процедуре).
Да ли се још увек издају такве личне карте? Колико ја знам, старе више не може да се ваде већ само нове, а може да се бира једино хоћемо ли са чипом или без њега.
У јануару ове године су се сигурно још увек могле вадити личне карте по старом обрасцу, али са важењем до 27.07.2011. године. Верујем да је и сада тако. Проблем је што многи људи су необавештени па мисле да морају да ваде нове личне карте. Ствар је у томе што општински службеници понуде лажни избор лична са чипом или без чипа, а људи мисле да тако морају да ураде. Међутим, они тада треба да кажу да не желе ни једну ни другу него само личну по старом обрасцу, јер само је она у складу са њиховом савешћу и верским осећањима. И тада они то одобре. Ако и не одобре одмах, онда се треба жалити инспектору у МУП-у задуженом за вађење докумената и тако се то одобрава са више инстанце. А морају тако учинити, јер би усупротном кривично одговарали због кршења права грађана.

Шта ће бити после 27.07.2011. није у нашој власти да знамо већ у Божијој. Наше је да не примамо жиг звери, да тражимо поштовање наших неприкосновених Уставом, а пре свега Божјим законима, загарантованих права и да смо спремни, ако то животне околности буду налагале, све да претрпимо Христа ради, а остало чини Бог. Он може, ако је воља Његова, Својом свемогућом силом да поремети све планове циониста, али све зависи и од нашег покајања. Но, без обзира на то, свезнајући Господ у Свом предвечном, надвременом Промислу зна тренутак коначног обрачуна са Антихристом и његовог свргавања у језеро огњено.

Како год да буде, ми се држимо Христових речи: "Доста је дану зла свога", имајмо на уму сва пророчанства Божија о последњим временима, све добро испитајмо да бисмо били спремнији да све поднесемо. Али, једном кад се у свему томе утврдимо, не треба да се оптерећујемо и плашимо, већ да сваки дан испуњавамо јеванђељске заповести и Богу се приближавамо и тако стекнемо благодат Божију којој никакве замке непријатељске не могу одолети. Благодаћу Божијом поднећемо све што нам се деси по Промислу Божијем.
✝️БоКи✝️ ::
Marko ::Тек после извесног периода јаких обновљених православних царстава, након уласка многих православних новомученика у небеску житницу Христову долази компјутерска владавина на глобалном нивоу. До тада ће она постојати у великом делу света који не буде православан.
Мислиш ли и на "неистински" православне или само на "истински православне"?
А ти многи православни новомученици ако буду били само од "матејеваца" биће их највише 7-8.
Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 444719
Матејеваца има пар хиљада, а кроз проповед Цркве и страдање због грехова доћи ће до покајања многих само формално православних. Такође, биће много мученика крштених у својој крви проливеној за Христа.

Marko


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  ✝БоКи✝ 8th July 2010, 15:49

Marko ::Матејеваца има пар хиљада, а кроз проповед Цркве и страдање због грехова доћи ће до покајања многих само формално православних. Такође, биће много мученика крштених у својој крви проливеној за Христа.
Аха. Значи ја ћу бити крштен. Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 64724
Ја се Христа Бога не одричем по цену смрти (или по цену планинарења). Laughing
✝БоКи✝
✝БоКи✝


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Moramo izdrzati

Порука  Igor 6th October 2010, 17:51

Molite se Gospodu Nasem Isusu Hristu da nam pomogne da ne padnemo u iskusenje da primimo zig zveri (cip) pod kozu.Zig ne.Slava Gospodu Nasem Isusu Hristu sada i uvek i u sve vekove.Amin

Igor


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Igor 6th October 2010, 17:52

Molite se Gospodu Nasem Isusu Hristu da nam pomogne da ne padnemo u iskusenje da primimo zig zveri (cip) pod kozu.Zig ne.Slava Gospodu Nasem Isusu Hristu sada i uvek i u sve vekove.Amin

Igor


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Калашњиков 3rd December 2010, 20:41

СнагаСамсонова ::ја се с мојима и посвађам, верују они у Бога али кад ја кренем да им причам или ми кажу да претерујем, млатим итд... ја им кажем да то причају велики људи, они ударе контру и онда настане свађа.... (комунистички васпитани и то ти је), у мом одељењу у школи још горе.......
Баш се безвезе осећам....

Помоз Бог! У истом смо необраном грожђу, брате! Само да крене нешто, само да дође више и тај рат ако треба, али да људи отворе очи. Овако, џаба причам, јер - као што си рекао - испадне свађа и падну тешке ријечи. То, наравно, никоме не користи. Ух, зезнута ситуација, но Господ нас исувише воли да нас не би избавио на вријеме.
Калашњиков
Калашњиков


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  ivan 4th December 2010, 03:09

''Зато се немој трудити да угађаш људскм слабостима или својим слабостима, и кад те нападају радуј се што угодиш Богу, радуј се јер се Бог радује слуги који Му годи.'' Зато знајте, браћо, Небо се радује и моли за Христовог борца!


ivan


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Stop biometriji 15th August 2011, 17:17

АпостолскиЦентар888 ::Срамни закон о дискриминацији који је усвојен има један мали пасус где између осталог пише да су "загарантована права СВИХ верских заједница", заштита вероисповести и верског убеђења, на тај начин можемо се позвати на верско убеђење и да одбијемо биометријску процедуру и вађење нове Л.К. и свих нових биометријских докумената. На основу чак и тог негативног закона не могу нас натерати да вадимо биометријска документа

Interesuje me kako ponovo mogu da izvadim staru licnu kartu (knjizica) ili barem da produzim rok vazenja iste posto mi sadasnja licna karta istice u januaru.Naravno ne pada mi na pamet da uzimam ovu novu licnu kartu koja ima obelezje antihrista.Molim za pomoc.
Unapred zahvalan

Stop biometriji


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  ivan 16th August 2011, 18:18

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:338690-Produzeno-vazenje-licnih-karata

ivan


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Nove bimetrijske licne

Порука  djosua 19th August 2013, 22:04

ja sam iz Republike Srpske,i izgleda da cu morati ubrzo da mjenjam i licnu i vozacku dozvolu,jer cu morati da promjenim prebivaliste..a kako gledam u svoje majke,ona je dobila ovu novu licnu.ja idem u crkvu non stop i molim se Bogu,a i nastavicu to da radim,i ako uzmem tu licnu..al cip na ruci ili celu necu uzeti,ni pod koju cijenu..samo me interesuje jel neko moze da mi kaze da li sam ja odpadnik od crkve ako uzmem ta dokumenta?

djosua


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Marko 22nd October 2013, 22:35

Овом приликом желим да кажем да сам погрешио у погледу жига звери. Сматрао сам да је биометрија жиг звери. Али, схватио сам да није. Сам след догађаја и околности, као и духовни преображај ме је навео на такав закључак. Биометрија заиста много подсећа на жиг звери, али ипак није то. Тако да су биометријски документи прихватљиви још увек, све док услов за њихово добијање не буде претходно примање жига звери. Дотле ће биометријски лични документи бити прихватљиви. Молим за опроштај све којима су моји текстови можда непотребно задали проблеме у свакодневном животу. Савле је пре него што постаде апостол Павле, ревновао против хришћана мислећи да Богу служи. Тако сам и ја ревновао против биометрије верујући да тиме чиним добро људима, јер сам искрено веровао да је и биометрија жиг звери, а не само микрочип или ласерска тетоважа у телу. Тек кад се појави прави жиг треба ревновати против тог жига бескомпромисно, без обзира на цену коју ће они који остану на земљи у доба Антихриста поднети у животу (лишавање добара, мучења, смрт,...). Тако да, као што треба избегавати прелест слева исто тако треба се чувати и прелести здесна и исправљати се кад год човек уочи да греши.

Европска унија и остале уније које се формирају групишу се у звер из Откривења, али главну улогу у свему томе имаће ислам из кога ће се и појавити Антихрист. Куран одриче да је Исус Христос (JAOŠUA ha MAŠIJAH) Бог, а Јован у својој посланици и каже да је антихрист сваки онај који одриче да је Исус Христос (JAOŠUA ha MAŠIJAH=Месија, Бог Који спасава) у телу дошао, тј. који одриче да је Бог дошао у телу, односно не признаје Исуса Назарећанина као Бога, што чини ислам који Га сматра само једним од пророка.

Корисна сведочанства о односу ислама и библијских пророштава: https://www.youtube.com/watch?v=9CqvbrzBiw0
Разоткривање "Муслиманског братства": https://www.youtube.com/watch?v=t1K0UtqnTDM&feature=c4-overview-vl&list=PLy9QJX2oahL4NGcVxntOo8LFBqflttsC5
О жигу звери: https://www.youtube.com/watch?v=GtquNNEO7Fw
И овде се између осталог говори о жигу звери: https://www.youtube.com/watch?v=rrWAV2kxBDg
http://www.divinerevelations.info/Documents/a_divine_revelation_of_hell/Serbo_Croat_A_Divine_Revelation_Of_Hell.pdf
Делимично и овде: http://www.amightywind.com/prophecy-serbian/proph34-serbian.htm

По свему судећи, Вазнесење Невесте биће 2030. године и дотле треба претрпити умножење зала, а бити спреман и сваки час за сусрет са Господом живећи у покајању, непорочно, без мрље или мане, како стоји у Писму за Невесту.
Све треба проверавати речју Божијом записаном у Светом Писму и испитивати духове јесу ли од Бога.

Њему слава у векове!

Marko


Назад на врх Go down

Како да одбијемо биометријска документа! - Page 2 Empty Re: Како да одбијемо биометријска документа!

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму