АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

+13
ppp
TruthSeeker
Јеленка
Катарина
Ланг СС†СС
РабМаксим
Borisav
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
Fickov
Србин_православац
Брат у Христу
Константин
СнагаСамсонова
17 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  РабМаксим 26th April 2009, 22:16

Знам да мора доћи и до трећег светског рата и до џихада али ова економоска криза наговештава светски рат. јер су биле економске кризе и пре других ратова
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Србин_православац 27th April 2009, 01:40

РабМаксим ::Знам да мора доћи и до трећег светског рата и до џихада али ова економоска криза наговештава светски рат. јер су биле економске кризе и пре других ратова
То да али опустите се мало, то је Божја воља, можемо изаћи из ове кризе па да се за 20 год оствари Јованово Откровљење, то је Божја воља и полако много сте оптерећени тиме, неко ће рећи да нисте, али како гледам на форуму само о томе приче, аман људи опустите се, јачајмо у вери, молимо се Господу а кад дође тренутак доћи ће...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Ланг СС†СС 27th April 2009, 01:45

Обичан грешник ::
РабМаксим ::Знам да мора доћи и до трећег светског рата и до џихада али ова економоска криза наговештава светски рат. јер су биле економске кризе и пре других ратова
То да али опустите се мало, то је Божја воља, можемо изаћи из ове кризе па да се за 20 год оствари Јованово Откровљење, то је Божја воља и полако много сте оптерећени тиме, неко ће рећи да нисте, али како гледам на форуму само о томе приче, аман људи опустите се, јачајмо у вери, молимо се Господу а кад дође тренутак доћи ће...

Како да се опустимо брате? Јел знаш да је прошле године у септембру једва избегнут 3 св.рат?
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Константин 27th April 2009, 01:50

Ланг СС†СС ::
Обичан грешник ::
РабМаксим ::Знам да мора доћи и до трећег светског рата и до џихада али ова економоска криза наговештава светски рат. јер су биле економске кризе и пре других ратова
То да али опустите се мало, то је Божја воља, можемо изаћи из ове кризе па да се за 20 год оствари Јованово Откровљење, то је Божја воља и полако много сте оптерећени тиме, неко ће рећи да нисте, али како гледам на форуму само о томе приче, аман људи опустите се, јачајмо у вери, молимо се Господу а кад дође тренутак доћи ће...

Како да се опустимо брате? Јел знаш да је прошле године у септембру једва избегнут 3 св.рат?

На шта тачно циљаш :shock:
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Ланг СС†СС 27th April 2009, 01:55

Па зар незнаш да је могло да дође до сукоба између НАТО-а и Русије,а замисли шта би онда било....у овом тренутку буктао би 3 св.рат...
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Србин_православац 27th April 2009, 02:01

Како да се опустимо брате? Јел знаш да је прошле године у септембру једва избегнут 3 св.рат?
Јој ово је смешно, замало замало....Брате Бог управља свиме, то нико не зна, избегнут за мало, није ништа замало, 3. Светски рат ће доћи по Божјем допуштењу, то само лупају људи попут Дејана Лучића, ја њега ценим јер зна стварно неке информације, које мало ко зна, али садржи гордост, када се улази код њега на сајт пише човек који зна
Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Dejan-10

Ценим га као човека, али је толика глупост ово што је написао да је то страшно, јер ми смо само бедни црви и не знамо ништа, наше знање је површно и јадно. Немојте ми замерити јер знам да многи читају њега, поготову видим да га чита Брат у Христу, али само скрећем пажњу. Видео сам да је противник екуменизма, свака част још један плус за њега, само скрећем пажњу ништа више....
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Ланг СС†СС 27th April 2009, 02:06

Обичан грешник ::
Како да се опустимо брате? Јел знаш да је прошле године у септембру једва избегнут 3 св.рат?
Јој ово је смешно, замало замало....Брате Бог управља свиме, то нико не зна, избегнут за мало, није ништа замало, 3. Светски рат ће доћи по Божјем допуштењу, то само лупају људи попут Дејана Лучића, ја њега ценим јер зна стварно неке информације, које мало ко зна, али садржи гордост, када се улази код њега на сајт пише човек који зна
Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Dejan-10

Ценим га као човека, али је толика глупост ово што је написао да је то страшно, јер ми смо само бедни црви и не знамо ништа, наше знање је површно и јадно. Немојте ми замерити јер знам да многи читају њега, поготову видим да га чита Брат у Христу, али само скрећем пажњу. Видео сам да је противник екуменизма, свака част још један плус за њега, само скрећем пажњу ништа више....

Теби је смешно што је 3 св. рат био врло близу? Па брате ти се онда смеј,ја невидим шта је ту смешно.Ко је тај Дејан,ко је њега спомињо,и какве он има везе са овим?
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Константин 27th April 2009, 02:17

Ланг СС†СС ::Па зар незнаш да је могло да дође до сукоба између НАТО-а и Русије,а замисли шта би онда било....у овом тренутку буктао би 3 св.рат...

Немам појма, али да будем искрен и ја очекујем да букне тај рат, јер из њега би смрадоња могао да изрони као спасилац света, знате и сами на ккога мислим.....Али се слажем и са грешником да ништа не може да се деси без Божијег знања и допустења
дејан лучућ ево линка са његовог сајта http://www.dejanlucic.net/cirilica/index.htm
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Ланг СС†СС 27th April 2009, 02:34

Константин ::
Ланг СС†СС ::Па зар незнаш да је могло да дође до сукоба између НАТО-а и Русије,а замисли шта би онда било....у овом тренутку буктао би 3 св.рат...

Немам појма, али да будем искрен и ја очекујем да букне тај рат, јер из њега би смрадоња могао да изрони као спасилац света, знате и сами на ккога мислим.....Али се слажем и са грешником да ништа не може да се деси без Божијег знања и допустења
дејан лучућ ево линка са његовог сајта http://www.dejanlucic.net/cirilica/index.htm

Наравно да нема ништа без воље Божије,иначе овај Дејан ми се не чини лошим колико сам видео његов сајт,али мораћу још да простудирам.....
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Константин 27th April 2009, 11:54

Ланг СС†СС ::
Константин ::
Ланг СС†СС ::Па зар незнаш да је могло да дође до сукоба између НАТО-а и Русије,а замисли шта би онда било....у овом тренутку буктао би 3 св.рат...

Немам појма, али да будем искрен и ја очекујем да букне тај рат, јер из њега би смрадоња могао да изрони као спасилац света, знате и сами на ккога мислим.....Али се слажем и са грешником да ништа не може да се деси без Божијег знања и допустења
дејан лучућ ево линка са његовог сајта http://www.dejanlucic.net/cirilica/index.htm

Наравно да нема ништа без воље Божије,иначе овај Дејан ми се не чини лошим колико сам видео његов сајт,али мораћу још да простудирам.....
има доста занимљивих ствари, вреди погледати свакако
ево један његов клип са јутјуба
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 27th April 2009, 18:33

[quote]http://www.dejanlucic.net/cirilica/index.htm[/quote
Браћо моја па овај на сајту прича о реинкарнацији Николаја Романова,а види се из авиона да је слика у фотошопу,то могу да потпишем. :lol:
Што даље од таквих који спомињу реинкарнацију... станисти :!: :!: :!:
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Ланг СС†СС 27th April 2009, 19:06

[quote="ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ"]
http://www.dejanlucic.net/cirilica/index.htm[/quote
Браћо моја па овај на сајту прича о реинкарнацији Николаја Романова,а види се из авиона да је слика у фотошопу,то могу да потпишем. :lol:
Што даље од таквих који спомињу реинкарнацију... станисти :!: :!: :!:

Па та двојица личе један на другог у лицу или се то мени чини :shock: Али наравно нема ту никакве реинкарнације,то што они личе вероватно је случајност.....а мозда и није.

http://media.canada.com/35e2c96f-34dc-4e83-92e9-d555bb9ee29c/0307medvedev.jpg

http://www.czipm.org/Grafika/Foto/CarNikolajIIRomanov01.jpg
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 27th April 2009, 19:49

Па та двојица личе један на другог у лицу или се то мени чини Али наравно нема ту никакве реинкарнације,то што они личе вероватно је случајност.....а мозда и није.

Па неће ваљда да личи на Кинеског председника lol!
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Константин 27th April 2009, 20:06

Можда је Дмитри Медведев онај цар о којем се прича да ће се супроставити антихристу , ко зна, по мени је могуће...
У реинкренацију наравно не верујем, али има пророчанство и за Константина и Византију, које каже да ће поново кроз златни рог проћи константин драгаш....зато је турци и дан днас држе зазидану...ко зна какви су Божији путеви и промисли
По православном учењу знам за причу о 7 ефеских маладића да их је Бог успавао у пећини и пробудио мислим сто година касније, као и то да свети серафим треба још једном да додђе и проповеда, као и илија и енох за време антихриста...

реч је о овој слици, да и остали виде о чему се ради Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 14934-slicnost
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Ланг СС†СС 27th April 2009, 20:26

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ::
Па та двојица личе један на другог у лицу или се то мени чини Али наравно нема ту никакве реинкарнације,то што они личе вероватно је случајност.....а мозда и није.

Па неће ваљда да личи на Кинеског председника lol!

А зашто нпр неличи на Стаљина или Лењина,него баш на руског цара...
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty ...

Порука  Брат у Христу 27th April 2009, 20:34

Ма пустите те глупости, има на Лучићевом сајту таквих небулоза, ја не обраћам пажњу на њих, већ читам текстове који стварно вреде. Читајте, човек је потпуно разоткрио Нови Светски Поредак и све сатанисте, објаснио је зашто су се водили, зашто се воде и зашто ће се водити ратови, итд. Веровали или не, Марија Шерифовић је победила на Евровизији да би ми следеће године били домаћини. Следеће године су нам прво отели Косово, а затим наше незадовољство ублажили Евровозијом. Прочитајте:
http://www.dejanlucic.net/cirilica/slovenski_proboj_na_evr.html
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Србин_православац 27th April 2009, 22:11

Знам брате у Христу, има код њега доста ствари корисник, свака част шта све зна.....

Николај Романов личи на Медведева, реално. Али видите само шта се ради у фотошопу, јел верујете у ово Laughing
Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 7fmgci10
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 28th April 2009, 15:08

Љубљени,не верујте сваком духу, него испитујте духове јесу ли од Бога,јер су многи лажни пророци изишли у свет. (1. кор 4.1)
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Константин 28th April 2009, 22:21

Пронађох нешто занимљиво везано за медведева на видовдану...
Када су 1997 године мирјани питали прозорљивог руског игумана ко ће доћи после Јељцина, он им је одговорио - руски официр и описао његову владавину која потпуно описује власт Путина.
Онда су га питали, а ко ће доћи после њега?
Одговорио им је да ће то бити руски цар Михајло.
Отац Гаврило такође спомиње руског цара, али и српског:
НОВА ПРЕСТОНИЦА СРБИЈЕ БИЋЕ КРУШЕВАЦ ГДЕ ЋЕ БИТИ КРУНИСАН СРПСКИ ЦАР ИЗ РУКЕ РУСКОГ ЦАРА.
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Катарина 4th May 2009, 03:23

Fickov ::
Брат у Христу ::Милан Тарот је највећи српски пророк.

Морам да те питам нешто,јел се ти шалиш ил стварно ниси нормалан :?:

axaxaxaxaxaxxaxaxaxax!!! Laughing Laughing
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Јеленка 4th May 2009, 22:18

Брат у Христу ::Милан Тарот је највећи српски пророк.

😕 дај немој да се зезаш,неслано је Laughing
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Србин_православац 4th May 2009, 23:55

Милан Тарот је највећи српски пророк.
Ја се у потпуности слажем са братом у Христу, највећи пророк Милан Тарот Laughing Laughing Laughing Хехе, шалим се наравно, али не могу да схватим колико се људи њему јавља за помоћи, а да оду у оближњи Манастир, Цркву, Храм и да се окрену Богу, све би решили, а зову Милана Тарота који им само узме паре, а они још несрећнији, но свако има свој пут, који сам уређује и бира...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  TruthSeeker 5th May 2009, 16:18

Константин ::
дејан лучућ ево линка са његовог сајта http://www.dejanlucic.net/cirilica/index.htm

Дајте људи па погледајте само његов сајт. Неком кориснику Recycle Bin изгледа боље сређен...
Да ли бисте ви ставили на ваш сајт "Потражите савет искусног астролога"?
(Сетите се шта каже Господ у Светом Писму за гатаре, врачаре, астрологе...)
Или "видовита Славица-мала Креманка"?
Који то прави и искрени пророк Господа Бога наплаћује услуге или се рекламира???
Зар би њему требала реклама на једном оваквом сајту, телевизији, новинама?
Сетите се да се лаж најбоље протура између неколико истина...
Или ово: "СВЕТА РУСИЈО СПАСИ СВЕТО КОСОВО!"
Зар не би било исправније: Свети Господе Боже, Царе универзума који си послао свога Сина Господа Исуса Христа, спаси наше Косово!?
И ако буде воља Божија, Oн ће га спасити силом Духа Светога, на Њему својствен начин, или треба да се молимо Русији, Америци или било којој другој илузији, а не нашем Творцу?
Или не знате да ће се сви цареви земаљски поклонити звери и дати јој власт, укључујући и Русију? -
"И дано јој би да се бије са светима, и да их победи; и дана јој би област над сваким коленом и народом и језиком и племеном." - Јованово Откровење (гл. 13, ст. 7)
Не верујте олако свакоме, јер ће свако искористити прилику да обмане људе да би остварио своје властите интересе!
Нека нас Господ Бог помилује и чува у овим последњим временима...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Дејан Лучић

Порука  Брат у Христу 5th May 2009, 17:24

Брате, мислим да си ту нешто побркао. Сајт Дејана Лучића заиста је у хаосу и лоше је сређен. Али то је политички, а не верски сајт. Нас занимају текстови који се тичу новог св. поретка, масона и сл. а не неке небитне рекламе за астрологе и старачке домове. Са његовог сајта сам пуно научио о масонима, циљевима новог св. поретка и осталим стварима. Не обраћајте пажњу на те рекламе, читајте оно што заиста вреди.
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  TruthSeeker 5th May 2009, 17:36

Брат у Христу ::Брате, мислим да си ту нешто побркао. Сајт Дејана Лучића заиста је у хаосу и лоше је сређен. Али то је политички, а не верски сајт. Нас занимају текстови који се тичу новог св. поретка, масона и сл. а не неке небитне рекламе за астрологе и старачке домове. Са његовог сајта сам пуно научио о масонима, циљевима новог св. поретка и осталим стварима. Не обраћајте пажњу на те рекламе, читајте оно што заиста вреди.

Управо сам о томе и говорио. Битно је од кога учиш или добијаш информације, а особа која би ставила рекламу астролога или "пророчице", лако може додати још нешто нетачно у текст који ти читаш или сматраш знањем. Нисам ни рекао да је верски сајт, а ако је политички онда се треба два пута замислити, јер ко то разуман верује политичару?
Уосталом ако заиста желиш да научиш нешто о њима зашто из друге руке а не из прве? Одслушај Dаvid Icke-a који се овом темом бави преко 20 година, који их је међу првима јавно приказао, или Americas secret destiny од Ralph Eppersonа, a не од "човека који зна".
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци - Page 2 Empty Re: Баба Ванга, Нострадамус и остали видовњаци

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму