АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скривени лого-и

+18
NIXIVOJENS
Христов ратник
Лука996
ppp
Јеленка
РабМаксим
Катарина
Синђелић1809
Evgenije
TruthSeeker
Μαθθαιος
Брат у Христу
Fickov
Ланг СС†СС
СнагаСамсонова
Константин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
Србин_православац
22 posters

Страна 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Go down

Скривене поруке на ТВ-у

Скривени лого-и - Page 6 Vote_lcap11%Скривени лого-и - Page 6 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Скривени лого-и - Page 6 Vote_lcap11%Скривени лого-и - Page 6 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Скривени лого-и - Page 6 Vote_lcap78%Скривени лого-и - Page 6 Vote_rcap 78% 
[ 7 ]
 
Укупно гласова : 9
 
 

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Јеленка 21st May 2009, 18:27

Константин ::Pa moras da znas protiv koga se boris, jel bi ti fickov vise voleo da ratujes protv vidljivog ili nevidljivog neprijatelja??? Znanje je moc, ako znas ko ti je neprijatelj , znaces i kako protv njega da se boris.Uostalom ko kaze da ovo nema veze sa verom, lepo nas i otkrivenje upozorava na antihrista , demoni se spominju u svetom pismu, kao i u zitijima svetitelja.Pa zar upravo i Gospd ne upozorava na nepriajtelje ????
Slazem se da treba i mnogo vise tekstova o dogmatici, nasoj veri jedinoj istinitoj , al zadnja su vremena i ljudi jednostavno pisu kako piu.Ove teme su bas i otvorene radi "cuvajte se da vas ko ne prevari"

слажем се,али мислим да све те ствари не штете људима који за њих не знају.Шта мени онда вреди што знам да неки антивирус има сатанска обележја,ако наставим да га користим јер морам.Онда ће ми само још више бити на осуду.Мислим и да су од ове силне набројане стране музике,много битније ове ''Гранд Звезде'' које наша мала деца воле и певају (код тебе су ми остале гаћице синоћ у стану и сл.).Ово је много опасније из разлога што деца и млади много слабије разумеју енглески од матерњег језика.Немам појма...треба знати,али узимати са резервом и неосуђивањем.
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 21st May 2009, 22:20

Јеленка ::
Fickov ::Помаже Бог браћо и сестре. Нисам баш одушевљен једном чињеницом. највише постова има овде, а суштина вере је са стране. Превише смо се залудели овим сктивеним логоима, антихрисом, масонима и сл.

слажем се,и то,и ово са свињом.Безвезе скроз

Ко воли и жели да живи у илузији само напред. Ова тема је отворена за оне који не желе.
Уосталом коме се ово не допада или га не занима не мора да гледа, али нека се уздржи од коментара да га то не занима. И у потпуности је јасно да је први корак у борби са демонима, да их препознаш и да будеш свестан њихових замки, а колико видим овде неки нису у стању ни тај један корак да направе.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 22nd May 2009, 20:59

да ли је неко видео поздрав вука јеремића и неког европског политичара (можда и бајдена нисам сигурна...) :?: :?: :suspect: :lol:
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Србин_православац 22nd May 2009, 23:44

katarina ::да ли је неко видео поздрав вука јеремића и неког европског политичара (можда и бајдена нисам сигурна...) :?: :?: :suspect: :lol:
Ја нисам што?
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Јеленка 23rd May 2009, 17:58

ево линка ка интервјуу са Ароном Русоом,америчким режисером ,који је раскринкао елитисте (један део интервјуа је у Дигиталном анђелу),за оне који разумеју енглески:

https://www.youtube.com/watch?v=-L9Vv1V1TDQ&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=VaZ0eWLtIVg&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=--BO5Xx24c0&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=W6uTy9Uq0K0&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=I8_lshO8NcI&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=g3Dpiso1DG4&feature=related

https://www.youtube.com/watch?v=e-Nu8HyA_SA&feature=related
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Јеленка 24th May 2009, 19:10

а за све оне који носе старке знајте да су им ђонови пуни закамуфлираних крстева.Изгледа као ''х'' али су уствари крстеви
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 24th May 2009, 20:15

Обичан грешник ::
katarina ::да ли је неко видео поздрав вука јеремића и неког европског политичара (можда и бајдена нисам сигурна...) :?: :?: :suspect: :lol:
Ја нисам што?

масонски....исти као што је приказано у дугиталном анђелу и на још неким клиповима.... приметих ја... 🤡
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 25th May 2009, 00:43

Јеленка ::а за све оне који носе старке знајте да су им ђонови пуни закамуфлираних крстева.Изгледа као ''х'' али су уствари крстеви

A носиш Конверс, лепо, лепо..вероватно рокерка, што би било пожељно имати музичког истомишљеника у дискусијама Laughing
Шта хоћеш да кажеш да су их намерно поставили, као да газимо крстове...мислим да су старке тако одувек изгледале
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 25th May 2009, 00:46

katarina ::
Обичан грешник ::
katarina ::да ли је неко видео поздрав вука јеремића и неког европског политичара (можда и бајдена нисам сигурна...) :?: :?: :suspect: :lol:
Ја нисам што?

масонски....исти као што је приказано у дугиталном анђелу и на још неким клиповима.... приметих ја... 🤡

Докази, мени требају докази
:lol: :lol: :lol:
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 25th May 2009, 01:29

Константин ::
katarina ::
Обичан грешник ::
katarina ::да ли је неко видео поздрав вука јеремића и неког европског политичара (можда и бајдена нисам сигурна...) :?: :?: :suspect: :lol:
Ја нисам што?

масонски....исти као што је приказано у дугиталном анђелу и на још неким клиповима.... приметих ја... 🤡

Докази, мени требају докази
:lol: :lol: :lol:

хехе...пробаћу да потражим.... ;)
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 25th May 2009, 01:50

у вечерашњој емисији на пинк телевизији црно-бели под.....и то је баш учестала појава...па ме занима откуд то? јер су масони свуда око нас? шта значи то.... а ово за пинк тв и тв уопште-само сам у току... Laughing
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 25th May 2009, 01:51

katarina ::хехе...пробаћу да потражим.... ;)


Само ти пронађи и постави, немој да пљујемо без везе по човеку да је масон ако немамо доказе .Уз доказе је много лакше lol! шала мала...наравно нећемо никога вређати)можда мало и хоћемо ), ал чисто да знамо ко је ко
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 25th May 2009, 01:52

katarina ::у вечерашњој емисији на пинк телевизији црно-бели под.....и то је баш учестала појава...па ме занима откуд то? јер су масони свуда око нас? шта значи то.... а ово за пинк тв и тв уопште-само сам у току... Laughing
То сам нешто начуо за те подове, ал какве они имају везе са масонима, молим лепо објашњење.иначе не гледам тв пинк 8)
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 25th May 2009, 01:55

Константин ::
katarina ::у вечерашњој емисији на пинк телевизији црно-бели под.....и то је баш учестала појава...па ме занима откуд то? јер су масони свуда око нас? шта значи то.... а ово за пинк тв и тв уопште-само сам у току... Laughing
То сам нешто начуо за те подове, ал какве они имају везе са масонима, молим лепо објашњење.иначе не гледам тв пинк 8)

па има на неком снимку у овој теми да је црно-бели под масонско обележје а ја сам приметила у споту владе георгиевог и сад на пинку... :shock: па сад не знам....
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 25th May 2009, 02:01

katarina ::
Константин ::
katarina ::у вечерашњој емисији на пинк телевизији црно-бели под.....и то је баш учестала појава...па ме занима откуд то? јер су масони свуда око нас? шта значи то.... а ово за пинк тв и тв уопште-само сам у току... Laughing
То сам нешто начуо за те подове, ал какве они имају везе са масонима, молим лепо објашњење.иначе не гледам тв пинк 8)

па има на неком снимку у овој теми да је црно-бели под масонско обележје а ја сам приметила у споту владе георгиевог и сад на пинку... :shock: па сад не знам....

Мислио сам шта представња црно ~бели под,каква је симболика ?Ионако ми се те боје никад нису свиђале....
Имају и казалиште нешто на тај фазон, Боже што мтрим ову гробарску пјесму....и те боје
https://www.youtube.com/watch?v=891V5nni_Vo
можда су и они масони? :affraid:
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 25th May 2009, 02:07

Константин ::
katarina ::
Константин ::
katarina ::у вечерашњој емисији на пинк телевизији црно-бели под.....и то је баш учестала појава...па ме занима откуд то? јер су масони свуда око нас? шта значи то.... а ово за пинк тв и тв уопште-само сам у току... Laughing
То сам нешто начуо за те подове, ал какве они имају везе са масонима, молим лепо објашњење.иначе не гледам тв пинк 8)

па има на неком снимку у овој теми да је црно-бели под масонско обележје а ја сам приметила у споту владе георгиевог и сад на пинку... :shock: па сад не знам....

Мислио сам шта представња црно ~бели под,каква је симболика ?Ионако ми се те боје никад нису свиђале....
Имају и казалиште нешто на тај фазон, Боже што мтрим ову гробарску пјесму....и те боје
https://www.youtube.com/watch?v=891V5nni_Vo
можда су и они масони? :affraid:

ko ће га знати....под је исти као ови зидови :face: и они емовци сад све као црно-бело...О.О....
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 25th May 2009, 02:20

Eмовци, ко су ти???
Знаш шта ја мислим како је лако намирисати масона.Држи до паганских начела,православље по њему треба да се мења "јер знаш Баки ово је 21 век",има власт, сласт, моћ коју је наравно добио од истог оног који је кушао Христа на гори, препун је гордост и наравно заговара пут светлије европске будућности...aли све је то буранија, тј.марионете.Врх пирамида је опасан,ово друго да их мало заплаши 100'ак навијача би се разбежало
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Јеленка 25th May 2009, 18:24

Константин ::
Јеленка ::а за све оне који носе старке знајте да су им ђонови пуни закамуфлираних крстева.Изгледа као ''х'' али су уствари крстеви

A носиш Конверс, лепо, лепо..вероватно рокерка, што би било пожељно имати музичког истомишљеника у дискусијама Laughing
Шта хоћеш да кажеш да су их намерно поставили, као да газимо крстове...мислим да су старке тако одувек изгледале

не носим их практично откад сам провалила да имају крстеве.А конверс знак је звезда у кругу.И да Laughing
слушала сам рок сад само понекад дам себи одушка Laughing
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Јеленка 25th May 2009, 18:34

емовци су неки нови клинци који готиве аниме,јадниче се као нико на свету их не воли,сами себе сажаљевају,понекад ако пану у бедак сецну себи неки део тела...слушају ове нове бљутаве металце...мислим...кад слушаш метал,слушај прави метал...Перо деформеро lol!

емо називају сами себе,као скраћено од емотивних,осетљивих особа

све је то уствари маска сатанска ,за униније
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Ланг СС†СС 26th May 2009, 00:37

Јеленка ::емовци су неки нови клинци који готиве аниме,јадниче се као нико на свету их не воли,сами себе сажаљевају,понекад ако пану у бедак сецну себи неки део тела...слушају ове нове бљутаве металце...мислим...кад слушаш метал,слушај прави метал...Перо деформеро lol!

емо називају сами себе,као скраћено од емотивних,осетљивих особа

све је то уствари маска сатанска ,за униније

Е то је прави домаћи рок/метал.....Перо Деформеро и Пикник су једни од бољих домаћих бендова :bounce: .....драго ми је што овде има музичких истомишљеника.Иначе имам "друга" који као глуми неког емовца.....мислим шта рећи тешка глупост.
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  РабМаксим 26th May 2009, 23:47

Кад већ говоримо о црно белим мотивима...Мало претерујете. Јел знате шта бибјила и све црквене књиге су масонске и сатанистичке јер су писане црним словима на белој позадини. Оне старе што су пожутеле оне су добре, а ове нове,скоро купљене, чисте, црно беле, све су то екуменистичке новотарије Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 27th May 2009, 00:04

РабМаксим ::Кад већ говоримо о црно белим мотивима...Мало претерујете. Јел знате шта бибјила и све црквене књиге су масонске и сатанистичке јер су писане црним словима на белој позадини. Оне старе што су пожутеле оне су добре, а ове нове,скоро купљене, чисте, црно беле, све су то екуменистичке новотарије Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

не претерујемо само дискутујемо.... ;) .....хаха....могуће за кљиге! Laughing
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Јеленка 28th May 2009, 10:44

ово сам и сама сумњала али овај видео ми је додатно потврдио,погледајте нешто у вези ''Деда Мраза''

https://www.youtube.com/watch?v=mii9jjszgp0&feature=channel
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 28th May 2009, 13:28

Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 28th May 2009, 15:18

Јеленка ::ово сам и сама сумњала али овај видео ми је додатно потврдио,погледајте нешто у вези ''Деда Мраза''

https://www.youtube.com/watch?v=mii9jjszgp0&feature=channel

знала сам за ово...причао нам бероучитељ и неки су се нешто као бунили...они воле деда мраза...никад нисам гајила нека осећања према овом пијаном старцу....
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 6 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму