АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скривени лого-и

+18
NIXIVOJENS
Христов ратник
Лука996
ppp
Јеленка
РабМаксим
Катарина
Синђелић1809
Evgenije
TruthSeeker
Μαθθαιος
Брат у Христу
Fickov
Ланг СС†СС
СнагаСамсонова
Константин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
Србин_православац
22 posters

Страна 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Скривене поруке на ТВ-у

Скривени лого-и - Page 10 Vote_lcap11%Скривени лого-и - Page 10 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Скривени лого-и - Page 10 Vote_lcap11%Скривени лого-и - Page 10 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Скривени лого-и - Page 10 Vote_lcap78%Скривени лого-и - Page 10 Vote_rcap 78% 
[ 7 ]
 
Укупно гласова : 9
 
 

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  РабМаксим 3rd June 2009, 01:12

Ако је нека раса настала у 120 година пре потопа онда би требала да буде мртва јер су само Ноје и његова деца преживели.
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  РабМаксим 3rd June 2009, 01:15

Али и даље ми ниси одговорио од кога изабрана и за шта? Да саблажњвају људе на вестима? :)

Шалим се. 4. А беше тада дивова на земљи; а и после, кад се синови Божји састајаху са кћерима човечијим, па им оне рађаху синове; то беху силни људи, од старине на гласу.
Не разумем они су потомци тих дивова или шта?
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  ppp 3rd June 2009, 01:26

РабМаксим ::Али и даље ми ниси одговорио од кога изабрана и за шта? Да саблажњвају људе на вестима? :)

Шалим се. 4. А беше тада дивова на земљи; а и после, кад се синови Божји састајаху са кћерима човечијим, па им оне рађаху синове; то беху силни људи, од старине на гласу.
Не разумем они су потомци тих дивова или шта?


Ја лично мислим да су то обични људи као и сви остали,али Бог је дозволио да људи примете, добро се зна да су ти за које се сматра да су рептилијанци - сатанисти - значи добровољно су се предали демонима и поседнути су, вероватно нам Бог открива то, и дозвољава да сеони тако приказују,као што видимо на снимцима,вероватно је тако,можда и Д. Ајк зна да то није тако,али је одлучио да на тај начим скрене пажњу људима,ко ће га знати,не треба тиме уопште да се оптерећујемо,губимо време тако.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 3rd June 2009, 01:29

Petar Duhovno Blago ::Ја лично мислим да су ти људи које Дејвид Ајк представља као рептилијанце - уствари демонизовани људи,са демонима у себи,што је сасвим логично.
Потписујем
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 01:32

Тачно је то за потоп, али се то опет исто десило и после потопа. Дакле демони су били са женама и настали су "силни људи" односно та одабрана раса нечастивог и тако до данас.
А делимично си у праву за то на вестима, то су све њихови... Laughing
У сваком случају то је тотално ирелевантно за нашу веру, али када говоримо о NWO, логично је да се и то спомене...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Константин 3rd June 2009, 01:34

Обичан грешник ::Све је могуће, само да вам напоменем, да се могу радити такве ствари...Један лик је урадио нешто слично, ја видео код њега....За који дан ћу вам показати, он је урадио као гледа напред и као одједном се окрене и оно рог му искочи и сав се измезуми као демон...
Брате пази ти са ким се дружиш, задња су времена, за која свети кажу да демони неше бити у пасклу већ у људима
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 3rd June 2009, 01:54

пратим ја све ово што ви причате...само не знам пуно о овоме па зато не коментаришем...занимало ме зашто се толико користе ти знаци (и хвала на одг).... онај увијени знак као неки кружић-6 сам запазила на :arrow: квиз тренутак истине(шпица)...квиз за децу на б92 ајде да се играмо или како већ...исто у шпици....50 пута у сунђер бобу... :lol: ...на омоту из пекаре!... толико.... :cyclops:
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 01:58

katarina ::пратим ја све ово што ви причате...само не знам пуно о овоме па зато не коментаришем...занимало ме зашто се толико користе ти знаци (и хвала на одг).... онај увијени знак као неки кружић-6 сам запазила на :arrow: квиз тренутак истине(шпица)...квиз за децу на б92 ајде да се играмо или како већ...исто у шпици....50 пута у сунђер бобу... :lol: ...на омоту из пекаре!... толико.... :cyclops:
Браво Катарина, већ си скоро будна! Само води рачуна, ставила си последњи знак киклопа!(једнооки) ;)
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 3rd June 2009, 02:05

TruthSeeker ::
katarina ::пратим ја све ово што ви причате...само не знам пуно о овоме па зато не коментаришем...занимало ме зашто се толико користе ти знаци (и хвала на одг).... онај увијени знак као неки кружић-6 сам запазила на :arrow: квиз тренутак истине(шпица)...квиз за децу на б92 ајде да се играмо или како већ...исто у шпици....50 пута у сунђер бобу... :lol: ...на омоту из пекаре!... толико.... :cyclops:
Браво Катарина, већ си скоро будна! Само води рачуна, ставила си последњи знак киклопа!(једнооки) ;)

:affraid: :)
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Србин_православац 3rd June 2009, 02:16

Ако је неко гледао филм библиотекар, ја сам га гледао пре, али сам га гледао пре неко вече....Масонски онај знак сам видео бар једно 3-4 пута, најјаче главни лик мајка му даје амајлију да носи а оно masonerija чиста...

ево амајлије

Скривени лого-и - Page 10 Greek_double_sp11
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 02:23

То је само један у низу... Али амајлија :bounce:
Свака је врачарска, а посебно ово...
Него јесте ли чули за филм што се скоро појавио, Angels & Demons?
У њему су илуминати добри момци...
:farao:
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Катарина 3rd June 2009, 02:26

TruthSeeker ::То је само један у низу... Али амајлија :bounce:
Свака је врачарска, а посебно ово...
Него јесте ли чули за филм што се скоро појавио, Angels & Demons?
У њему су илуминати добри момци...
:farao:

то је други део да винчијевоог кода....гледала сам тај први део и знам да ме је плашио...и баш смо причали неки дан у школи у томе и свима је то занимљиво и свиђа им се.... :?: ....
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Србин_православац 3rd June 2009, 02:35

TruthSeeker ::То је само један у низу... Али амајлија :bounce:
Свака је врачарска, а посебно ово...
Него јесте ли чули за филм што се скоро појавио, Angels & Demons?
У њему су илуминати добри момци...
:farao:
Имам линкове за тај филм, да винчијев код, чим је правио аутор значи није добар, можда на први поглед, али шта се крије "испод хаубе"...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 02:36

Да, da vinci code, је тек смешан, њега сам само одгледао и то да бих могао боље да га критикујем, онима који ништа не знају о нашем Господу Исусу Христу...
Многи људи нису ни свесни колико нападају нашу веру са свих страна и путем медија врше притисак преко сатанистичке теорије еволуције, разних холивудских(hollywood = врачарско свето дрво) филмова, онда наравно никако не смемо заборавити national geographic као једну од најпрљавијих и најлукавијих подметнутих лажи између пар истина типа Разоткривени Господ Исус, Тајна Библија итд...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Србин_православац 3rd June 2009, 02:44

TruthSeeker ::Да, da vinci code, је тек смешан, њега сам само одгледао и то да бих могао боље да га критикујем, онима који ништа не знају о нашем Господу Исусу Христу...
Многи људи нису ни свесни колико нападају нашу веру са свих страна и путем медија врше притисак преко сатанистичке теорије еволуције, разних холивудских(hollywood = врачарско свето дрво) филмова, онда наравно никако не смемо заборавити national geographic као једну од најпрљавијих и најлукавијих подметнутих лажи између пар истина типа Разоткривени Господ Исус, Тајна Библија итд...
У праву си....Историју Србије исто сатиру на Националној Географији да је то страшно, најјачи је део кад прескоче део, за време Цара Душана сво време....и даље....
А тек Disney, па ми неко каже да нису масони, чист пример масона...


Скривени лого-и - Page 10 NationalTreasure2BookOfSecretsCAMSe
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 02:51

Они су илуминати, нису масони, има доста масона који не знају шта се дешава на вишим нивоима...
Неки масони јесу илуминати, али ниједан илуминат није масон...
Иначе све те "звезде" су продале душу нечастивом, за новац, људку славу, моћ...
Све оно за шта нам је Господ Исус Христос рекао да се клонимо...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Србин_православац 3rd June 2009, 02:53

TruthSeeker ::Они су илуминати, нису масони, има доста масона који не знају шта се дешава на вишим нивоима...
Неки масони јесу илуминати, али ниједан илуминат није масон...
Иначе све те "звезде" су продале душу нечастивом, за новац, људку славу, моћ...
Све оно за шта нам је Господ Исус Христос рекао да се клонимо...
Схваташ на шта сам мислио...они и тако протурају неке неистине...ја немам кабловску, али ми друг прича да на НАц Геогр форсирају теорију еволуције и "њихове" наравно лажне доказе...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 03:05

Ево сада сам проверио, сваки дан имају нешто на ту тему и тако протурају и обмањују људе...
Али лепо нам је Господ рекао да ће људи бити тако зли да ће више волети лаж, и зато ће им Господ и дати да верују да је истина лаж, а лаж истина...
Сви најважнији (а и неважни) медији су под њиховом контролом, тако да шта год видите на ТВ-у 99& је лаж коју су креирали да би остварили сопствене интересе(светска економска криза, свињки грип)...
Зашто ове године на Васкрс није био нигде филм о Господу Исусу Христу?
Зато што знају да је Он Цар над Царевима и да ускоро долази!
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  ppp 3rd June 2009, 03:34

Свако од вас ко користи Фејсбук нека посети нашу страницу
https://www.facebook.com/posted.php?id=93589526605&share_id=84814659180&post_id=84814659180&comments#/pages/RESISTANCE-NEW-WORLD-ORDER-WORLD-BASE/83216765171?ref=nf
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 04:00

Petar Duhovno Blago ::Свако од вас ко користи Фејсбук нека посети нашу страницу
https://www.facebook.com/posted.php?id=93589526605&share_id=84814659180&post_id=84814659180&comments#/pages/RESISTANCE-NEW-WORLD-ORDER-WORLD-BASE/83216765171?ref=nf
Добро сте урадили, али не користим facebook.
Ето то је класичан пример колико су медији моћни и људи наивни...Желели су да људи поставе своје слике са што више личних и приватних података и ко би рекао, колико људи не воле да размишљају...
Данас ко зна колико милиона људи ради то исто и поклања и даље сву своју приватност сваком, а замислите које све податке има онај који све то лепо контролише, иначе правно све те слике су сада њихове...
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  ppp 3rd June 2009, 05:32

Да апсолутно си у праву,ја на профилу немам ниједну своју слику,нити податак лични.
Фејсбук је такође печат антихристов , а има у себи и програм који наводи људе да нон-стоп се враћају на њега,такозвана виртуелна дрога,а о томе да је сам по себи содома и гомора не мора ни да се помиње јер је очигледно.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  РабМаксим 3rd June 2009, 16:13

Они су илуминати, нису масони, има доста масона који не знају шта се дешава на вишим нивоима...
Неки масони јесу илуминати, али ниједан илуминат није масон...
Појасни мало?
РабМаксим
РабМаксим


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ 3rd June 2009, 16:48

Фејсбук је такође печат антихристов , а има у себи и програм који наводи људе да нон-стоп се враћају на њега,такозвана виртуелна дрога,а о томе да је сам по себи содома и гомора не мора ни да се помиње јер је очигледно.

Такође и видео игрице,све је то створено ради затуљивања народа,ради лакшег маниулисања њима,убијања ратови насиље још све то у виртуалном свету..каква обмана демонска...
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 3rd June 2009, 16:55

РабМаксим ::Они су илуминати, нису масони, има доста масона који не знају шта се дешава на вишим нивоима...
Неки масони јесу илуминати, али ниједан илуминат није масон...
Појасни мало?

па како сам ја схватио, илуминати су сви са врха пирамиде до средине (они знају шта се ради и за кога и против кога) а од средине пирамиде ка подножју су масони нижег и вишег реда (вероватно, јер неки знају за планове илумината а неки не знају него мисле да је то фина организација)..... ја сам то тако протумачио Laughing Laughing Laughing

Само гледајмо мало више себе а не илуминате и масоне...
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  TruthSeeker 3rd June 2009, 18:27

СнагаСамсонова ::
РабМаксим ::Они су илуминати, нису масони, има доста масона који не знају шта се дешава на вишим нивоима...
Неки масони јесу илуминати, али ниједан илуминат није масон...
Појасни мало?

па како сам ја схватио, илуминати су сви са врха пирамиде до средине (они знају шта се ради и за кога и против кога) а од средине пирамиде ка подножју су масони нижег и вишег реда (вероватно, јер неки знају за планове илумината а неки не знају него мисле да је то фина организација)..... ја сам то тако протумачио Laughing Laughing Laughing

Само гледајмо мало више себе а не илуминате и масоне...
Илуминати (од речи illuminated- просветљени, а уствари су затамењени) се налазе на врху хијерархијске пирамиде и они су тзв. "елита". Многи су дошли ту преко тајних организација као што су слободни масони, темплари, малтешки витезови итд.
Несумњиво је невидљива борба најважнија за сваког хришћанина, али ја сам овде говорио о видљивој, и она не искључује претходну.
TruthSeeker
TruthSeeker


Назад на врх Go down

Скривени лого-и - Page 10 Empty Re: Скривени лого-и

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму