АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Електронска биометријска документа и жиг звери

+19
ppp
Natasa
СуперСрбин
ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ
РабМаксим
ноник
Vizantiona
Катарина
OrthodoxCelt
Јеленка
АпостолскиЦентар888
Константин
Ланг СС†СС
Брат у Христу
Jole011
ana
СнагаСамсонова
Србин_православац
Fickov
23 posters

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Fickov 15th March 2009, 01:27

У броју од 20. Септембра 1973. Америчког студентско листа „Сениор сколестикс“ изашао је текст: „Јавне потребе и лична права – ко вас то посмтра?“ Тамо је писало:„Сва трговина ће се обављати компујутером. Људи ће примити упечаћен број на руке или чело. Број ће бити упечаћен ласером и неће се моћи осетити. Неће бити видљив голим оком и биће непроменљив као и отисци пристију“
10. Професор из државе Вашингтон, Р. Кејт Фарел, пронашао је 1974. Ласерску пушку за „тетовирање“ и у научне сврхе служио се њом за обележавање риба и рибљих јата. Упитан да ли је справу могуће користити и на људски бићима, рекао је: „Да. Може се користити и у такве сврхе“.
11. У листу „Сан Хозе Мркујури“ од 8. Августа 1975. Налазимо чалнак „А шта са овим?“Пише:„Компјутерски стручњаци припремају обележавање свих људи на свету помоћу бројева. Ови бројеви ће се углавном употребљавати у трговини.. Извештачи веле да ће они ласерима бити утетовирани на челу или на руци“.
12. Запослени у пенсилванијским затворима имају број уписан на руци који је читљив на инфрацрвеном скенеру, програмираном да им отвори врата кад га очита.
13. Већ поменути канадски стрчњак др. Патрик Фишер: „ Употребом кредитних картица биће могуће све народе који се баве трговином сместити у компјутерску меморију. С компујутером ћемо бити повезани по једном или више кључева: бројем социјалног осигурања, возачке дозволе,крштенице, пасоша, и за шта год користимао картицу. Сваки покрет који учините, сваки новчић који потрошите – све се бележи. Капацитет компјутера у Брислу је две милијарде људи(!). У главном су у његовој меморији људи из земаља са јаком трговином и индустријом, путници, они који користе кредитне картице туристи. У копјутер су су већ подаци о сваком грађанину, и све се бележи – сваки њихов покрет, промена посла, адресе, трошење новца. Тешко је поверовати, али је тако“.
14. У вашингтонској штампи објављено је да је SVIFT (Друштво за међубанковну светску финансијску размену) учествовало у иградњи бриселског компјутера. Ово је систем који ће, кад дође време, користити антихрист.
15. сам лични број ће у том систему бити кодификован овако; 666 – међународни код у вези са Светским компјутером; 110 – државни код који ће активирати централни компјутер САД; - 205 – број за локализовање становника; - деветоцифрени број социјалног осигурања.

ДАКЛЕ: 666 110 + 205 419 + 368 969
6 цифара 6 цифара 6 цифара
(666)

Србија као и цео свет је ушао у еру електронских концентрационих информативних логора, филмови попут Дигиталног Анђела 1 и 2 (чека се и последњи 3. део) и Електронски Логор су на нашим просторимо почели да буде јавност о том проблему, поново се налазимо пред искушењем као Адам и Ева када су појели јабуку са дрвета познања добра и зла. Да ли ћемо се изборити и одбити биометријски антихришћански систем. Причајмо о томе.
Fickov
Fickov
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Србин_православац 15th March 2009, 01:31

Fickov ::Помаже Бог,

Који закључак извући из филма Дигитални анђео?

пишите..
Колико знам никоме није одмогао а многима је помогао! ПОЧЕЋИ ОД МЕНЕ!
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty RE: Чиповање Србије и увођење електронских пасоша и личних карата

Порука  СнагаСамсонова 15th March 2009, 11:39

treba da se okrenemo Bogu......
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Електронски логор - филм

Порука  Fickov 16th March 2009, 20:16

Погледајте филм Електронски Логор, реч је такође о жигосању Срба!

http://video.google.com/videoplay?docid=-2220041310339723282&ei=9Yi-SbD-JYqsrALF7-GXCA&q=Elektronski+logor&hl=en&emb=1

Поздрав
Fickov
Fickov
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  ana 17th March 2009, 22:38

Zaključak je da nivo greha među ljudima na zemlji raste iz dana u dan i da se ništa ne može učiniti da se to spreči,nažalost
ana
ana


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty :-)

Порука  Jole011 18th March 2009, 20:15

Sta moze obican covek protiv ovih dokumenata?nista.Nametnuto mu je i ovako kompikovan zivot nece hteti da kompikuje i povinovace se i uzece je.Ako nemas LK ne mozes da podignes novac u banci i eto problema.LK nije problem,nju mozes i da bacis.Ne smemo da dozvoliko chip pod kozu.TO NIKAKO!!!
Jole011
Jole011


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Опширна студија биометрије

Порука  Брат у Христу 18th March 2009, 20:21

На овом линку ћете наћи опширну студију биометрије, коју је написао Оливер Суботић:

http://dzonson.files.wordpress.com/2008/09/content_491_biometrijasuboticweb.pdf
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Ланг СС†СС 19th March 2009, 02:11

Pogledao sam Digitalni andjeo 1 i 2,Elektronski logor.Filmovi su vrlo korisni,jer pre nego sto sam ih pogledao nisam znao sta nam se sve sprema i desava iza nasih ledja.
Ланг СС†СС
Ланг СС†СС


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Константин 19th March 2009, 03:06

Дигиталац је добар, на мене је први део оставио много веи утисак него други.Многи замерају да је први део презатрпан информацијама, а ја мислим да је солидан одрадјен, мада је могао бити мало боље упакован....
не знам какав це бити треци део, ал цуо сам да постоје две верзије трецег издања...тј једна није благословена
Константин
Константин


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Србин_православац 19th March 2009, 12:10

konstantin ::Дигиталац је добар, на мене је први део оставио много веи утисак него други.Многи замерају да је први део презатрпан информацијама, а ја мислим да је солидан одрадјен, мада је могао бити мало боље упакован....
не знам какав це бити треци део, ал цуо сам да постоје две верзије трецег издања...тј једна није благословена
Изашла је трећа верзија која није права, треба да изађе рећи део који је благословен...
Србин_православац
Србин_православац
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Биометрија и 666

Порука  АпостолскиЦентар888 19th March 2009, 14:07

У броју од 20. Септембра 1973. Америчког студентско листа „Сениор сколестикс“ изашао је текст: „Јавне потребе и лична права – ко вас то посмтра?“ Тамо је писало:„Сва трговина ће се обављати компујутером. Људи ће примити упечаћен број на руке или чело. Број ће бити упечаћен ласером и неће се моћи осетити. Неће бити видљив голим оком и биће непроменљив као и отисци пристију“
10. Професор из државе Вашингтон, Р. Кејт Фарел, пронашао је 1974. Ласерску пушку за „тетовирање“ и у научне сврхе служио се њом за обележавање риба и рибљих јата. Упитан да ли је справу могуће користити и на људски бићима, рекао је: „Да. Може се користити и у такве сврхе“.
11. У листу „Сан Хозе Мркујури“ од 8. Августа 1975. Налазимо чалнак „А шта са овим?“Пише:„Компјутерски стручњаци припремају обележавање свих људи на свету помоћу бројева. Ови бројеви ће се углавном употребљавати у трговини.. Извештачи веле да ће они ласерима бити утетовирани на челу или на руци“.
12. Запослени у пенсилванијским затворима имају број уписан на руци који је читљив на инфрацрвеном скенеру, програмираном да им отвори врата кад га очита.
13. Већ поменути канадски стрчњак др. Патрик Фишер: „ Употребом кредитних картица биће могуће све народе који се баве трговином сместити у компјутерску меморију. С компујутером ћемо бити повезани по једном или више кључева: бројем социјалног осигурања, возачке дозволе,крштенице, пасоша, и за шта год користимао картицу. Сваки покрет који учините, сваки новчић који потрошите – све се бележи. Капацитет компјутера у Брислу је две милијарде људи(!). У главном су у његовој меморији људи из земаља са јаком трговином и индустријом, путници, они који користе кредитне картице туристи. У копјутер су су већ подаци о сваком грађанину, и све се бележи – сваки њихов покрет, промена посла, адресе, трошење новца. Тешко је поверовати, али је тако“.
14. У вашингтонској штампи објављено је да је SVIFT (Друштво за међубанковну светску финансијску размену) учествовало у иградњи бриселског компјутера. Ово је систем који ће, кад дође време, користити антихрист.
15. сам лични број ће у том систему бити кодификован овако; 666 – међународни код у вези са Светским компјутером; 110 – државни код који ће активирати централни компјутер САД; - 205 – број за локализовање становника; - деветоцифрени број социјалног осигурања.

ДАКЛЕ: 666 110 + 205 419 + 368 969
6 цифара 6 цифара 6 цифара
(666)
АпостолскиЦентар888
АпостолскиЦентар888
Admin


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 22nd March 2009, 14:54

да ли неко зна у чему је разлика примања или не-примања чипова у новим личним исправама?пошто моји вршњаци иду у Грчку на екскурзију,сви су лепо повадили нове пасоше,неки са,неки без чипа.Али свеједно су сви прошли биометријску процедуру.Да ли је уствари у томе тајна?Јер не би они тек тако дозволили да пасоши буду по вољи и без чипа,да им то није у интересу.Кад кажем,они,мислим на власт,како домаћу,тако и ону која им диктира понашање.

Негде сам читала да се уствари тим ласером утискује жиг под кожу,мада уопште у то не верујем.Читала сам у књизи пророчанства светог Нила Атонског следеће(ово прекуцавам из књижице из манастира св.Петке код Извора):

''Злопамћење је печат антихристов и срце злопамтивога запечаћено је овим печатом антихристовим.И кад антихрист(тј.дух антихристов који делује у свету)стави на човека овај печат,онда од овога печата злопамћења обамире срце човека,тојест постаје као мртво,неспособно да тугује због греха,губи духовно осећање и страх Божији.Тако обамире човек,кад срце његово бива запечаћено мржњом.Ово проклето злопамћење чини човека толико безосећајним,да људи сами себе убијају на разне начине.Оно једнога учини отпадником од вере,другога-самоубицом,некога примора да иде нанож,некога учини издајником,некога-хулитељем,некога-туробним,никако не да мира срцу човекову.Несрећни људи не примећују да све то потиче од злопамћења...од гордог осуђивања недостатака наших ближњих,непоштовања родитеља,старешина и власти државних и црквених...И тако,када антихрист буде стављао свој печат на људе,срце њихово постаће као мртво.Тада ,кад настану несреће о којима је напред било говора,антихрист ће почети да ставља свој печат на људе,тобож ради тога да их спасе од невоље,јер само онима који имају печат,према Откривењу Јовановом(13,17),продаваће се хлеб.Многи ће умирати на путевима и улицама.Људи ће постати слични грабљивим птицама које слећу на леш,па ће јести тела умрлих.Али то неће чинити хришћани,иако им се,као незапечаћеним,неће продавати хлеб,него ће то чинити они са печатом,којима је хлеб доступан.Јер код запечаћених срце постаје безосећајно,и пошто нису у стању да трпе глад,они ће наваљивати на лешеве и ждерати их,па ће,најзад и они умирати.На печату ће бити написано:''ја сам твој''.-''Да,ти си мој''.-''Добровољно долазим,а не присилно''.-''И ја те добровољно примам,а не присилно''.Ове четири речи биће урезане у средини тога проклетог печата.''
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 22nd March 2009, 15:02

као што сам написала отац Нил Атонски најпре упозорава на злопамћење.А Господ нам је још пре 2000 година лепо рекао да пазимо да бјежање наше не буде у дан суботњи или у зиму.Можда се тим подразумева,за зиму-охладнелост срца уместо љубави према Господу,и служење страстима уместо оштрење у врлинама.А ако ћемо искрено јако јако мали број нас и који се зовемо хришћанима живи подвижнички.
А за дан суботњи,можда је мислио на не чињење добрих дела,на лењост за добра дела.Јер некад ортодоксни јевреји нису ни 200 корака на суботу починили,па је то уствари метафорички речено.

Јел би неко ''стручнији'' хтео да ми појасни?
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty U Srbiji je počela javna rasprava u vezi elektronskih dokumenata

Порука  OrthodoxCelt 25th March 2009, 00:01

U Srbiji je počela javna rasprava u vezi elektronskih dokumenata
Moj poznanik(u čije stavove neću da ulazim) na svom sajtu piše o ovome

Evo isečak sa njegovog sajta
"23. Marta 2009. počela je javna rasprava o "Nacrtu zakona o elektronskom dokumentu" koju je pokrenulo Ministarstvo za telekomunikacije i informatičko društvo.

Ukoliko želite da date svoj doprinos, ili vas samo interesuje šta se u tom nacrtu nalazi, možete downloadovati "Nacrt zakona o elektronskom dokumentu" .
dokument/http://www.mtid.gov.rs/upload/documents/Nacrt%20zakona%20o%20elektronskom%20dokumentu%2022.03.2009.pdf
Eventualne primedbe i sugestije treba slati na mail rasprava.zed@mtid.gov.rs najkasnije do 03.04.2009. godine. Treba pomenuti i okrugli sto koji se 30. Marta 2009. godine organizuje ovim povodom, sa početkom u 11:00 u prostorijama Privredne komore Srbije (Terazije br. 23)."

http://www.itkutak.com/it-sektor/elektronski-dokument/

OrthodoxCelt


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Elektronski dokument

Порука  ITkutak. 25th March 2009, 04:07

Hvala, prijatelju :)
Samo, mislim da si pogresno stavove o "onom" filmu protumacio kao stavove o tematici i problematici :)

ITkutak.
Гост


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 26th March 2009, 23:06

у мају треба да идем на екскурзију и треба ми пасош(нови јер до сада нисам имала прилике да идем ван земље...).. и данас је моја мајка ишла да види да ли може да се извади стари образац и наравно да 'МОРА' нови...и наравно да ја то нећу!! и сад..проблем је објаснити мојим друговима зашто не идем... :) ...то су бајке...глупости..ја нисам нормална..итд...али...не обазирем се....мада не знам шта ћу са личном картом кад дође време?..кад ће црква да се побуни против овога?...
иде ми се на ту екскурзију ;)
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Брат у Христу 26th March 2009, 23:17

katarina ::у мају треба да идем на екскурзију и треба ми пасош(нови јер до сада нисам имала прилике да идем ван земље...).. и данас је моја мајка ишла да види да ли може да се извади стари образац и наравно да 'МОРА' нови...и наравно да ја то нећу!! и сад..проблем је објаснити мојим друговима зашто не идем... :) ...то су бајке...глупости..ја нисам нормална..итд...али...не обазирем се....мада не знам шта ћу са личном картом кад дође време?..кад ће црква да се побуни против овога?...
иде ми се на ту екскурзију ;)

Сестро, могу да ти кажем само једно: провод није све у животу. Душа је најважнија, нека ти то буде на првом месту. Пусти то шта кажу другари и другарице, ти само следи Христа и на правом си путу. Нисам ни ја никад био ван земље, а могао сам! Терали су ме родитељи да идем на екскурзије и имао сам пара, али ме то није привлачило, ја сам више у фазону да те паре потрошим на нешто што ће ми више користити у животу... А ово је озбиљна ситуација и није се шалити са тиме.
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 26th March 2009, 23:25

4greatSrb ::
katarina ::у мају треба да идем на екскурзију и треба ми пасош(нови јер до сада нисам имала прилике да идем ван земље...).. и данас је моја мајка ишла да види да ли може да се извади стари образац и наравно да 'МОРА' нови...и наравно да ја то нећу!! и сад..проблем је објаснити мојим друговима зашто не идем... :) ...то су бајке...глупости..ја нисам нормална..итд...али...не обазирем се....мада не знам шта ћу са личном картом кад дође време?..кад ће црква да се побуни против овога?...
иде ми се на ту екскурзију ;)

Сестро, могу да ти кажем само једно: провод није све у животу. Душа је најважнија, нека ти то буде на првом месту. Пусти то шта кажу другари и другарице, ти само следи Христа и на правом си путу. Нисам ни ја никад био ван земље, а могао сам! Терали су ме родитељи да идем на екскурзије и имао сам пара, али ме то није привлачило, ја сам више у фазону да те паре потрошим на нешто што ће ми више користити у животу... А ово је озбиљна ситуација и није се шалити са тиме.

ма живећу ја и без екскурзије.. :) и не размишљам о томе што нећу да идем..али ми је помало криво због друштва и ипак се ти догађаји памте...а и 7 месеци сам плаћала...чак бисмо и цркву св. климента посетили...
ајде пасош ми и није толико битан а лична карта?..
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty лична карта

Порука  Брат у Христу 26th March 2009, 23:27

Које си годиште? Вероватно имаш мање од 18?
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Катарина 26th March 2009, 23:28

4greatSrb ::Које си годиште? Вероватно имаш мање од 18?

па да...следеће године ће ми требати лк...зато ме занима кад ће црква да реагује коначно???
Катарина
Катарина


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty ...

Порука  Брат у Христу 26th March 2009, 23:32

Црква да реагује?!
Када би хтели, можда би могли нешто и да ураде! Мени лична истиче у септембру 2010, што значи за годину и по. Знам само да нову личну нећу узети, ни по коју цену... Ако треба, 'паузираћу' факс, пошто без личне не могу ништа да радим и сакрићу се негде где ме полиција неће наћи :twisted: . То је мој акциони план деловања :lol:
Брат у Христу
Брат у Христу


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty порука

Порука  СнагаСамсонова 26th March 2009, 23:37

па то ти је и најбоље :)
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty још понешто о биометрији

Порука  Vizantiona 26th March 2009, 23:42

http://www.2shared.com/file/5183345/8609a8d8/Blagovesnik_biometrija.html
Vizantiona
Vizantiona


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty здравствена књижица

Порука  ноник 27th March 2009, 00:38

Е а шта је са овим новим здравственим књижицама? И тамо има неких кодова и свашта нешто што се мени не свиђа!
ноник
ноник


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Јеленка 27th March 2009, 08:21

katarina ::у мају треба да идем на екскурзију и треба ми пасош(нови јер до сада нисам имала прилике да идем ван земље...).. и данас је моја мајка ишла да види да ли може да се извади стари образац и наравно да 'МОРА' нови...и наравно да ја то нећу!! и сад..проблем је објаснити мојим друговима зашто не идем... :) ...то су бајке...глупости..ја нисам нормална..итд...али...не обазирем се....мада не знам шта ћу са личном картом кад дође време?..кад ће црква да се побуни против овога?...
иде ми се на ту екскурзију ;)

драга сестро иста ситуација и код мене!Само што нисам плаћала никакве рате,већ од самог старта нисам хтела ван земље због пасоша.Тако да ,теши се,ниси једина ;) битно је да те твоји родитељи ни на шта не терају,мислим,да те не терају на биометријску процедуру.Јер из мог разреда,сви који иду су повадили нове пасоше,и они уопште не изгледају онако како их је Ђелић представио( као у филму Дигитални анђео 2).Његови имају чип одмах на првој страни,а ови нови немају никакав чип,него неку малу перфорацију код слике и то је то.

Шта ти то говори?Није њима главно да ти имаш тамо неки чип у пасошу,већ да прођеш ту процедуру,отиска прста,рожњаче,тачака лица,и сл.И после могу да ти подвале шта год хоћеш,да опростиш,чак неко убиство,са тим подацима.А то је диктатура једно 100 пута гора од комунистичке,значи,ако се само мало неко не уклапа...зна се.

Тако да,спремај се, јер једна екскурзијица мање-више није ништа наспрам разних уцена у будућности.Јачај у вери,моли се Богу да ти опрашта грехе,пости,исповедај се,причешћуј се,све остало је споредно.Баш као да ништа не знаш,а све знаш.Причај онима који би разумели сигурно шта причаш...''Будите мудри као змије и безазлени као голубови''.Читај Света Јевађеља,Посланице светих апостола,да те укрепе.И желим ти сву срећу овог света.Поздрав! Електронска биометријска документа и жиг звери 763217
Јеленка
Јеленка


Назад на врх Go down

Електронска биометријска документа и жиг звери Empty Re: Електронска биометријска документа и жиг звери

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму