АПОСТОЛСКИ ЦЕНТАР 888 ФОРУМ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Биометријски пасош!

+12
Ekoli
Fickov
mudrycz
Христов ратник
TruthSeeker
ivan
Константин
Sveto Pravoslavlje
Stevaan
СнагаСамсонова
ppp
Њикалај
16 posters

Страна 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Go down

Биометријска документа

Биометријски пасош! - Page 7 Vote_lcap62%Биометријски пасош! - Page 7 Vote_rcap 62% 
[ 16 ]
Биометријски пасош! - Page 7 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 7 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
Биометријски пасош! - Page 7 Vote_lcap19%Биометријски пасош! - Page 7 Vote_rcap 19% 
[ 5 ]
 
Укупно гласова : 26
 
 
Poll closed

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 7th December 2009, 00:18

Прођи ме тих твојих претњи бановања, ако је неко за бановање онда си то ти, јер на форуму против биометрије подбадаш другу православну браћу, и шириш пропаганду да наша браћа прихавате та проклета сатанска биометријска документа, зато сам се и укључио јер нисам могао да дозволим да нас више обмањујеш том својом демагогијом.
Ако ти никакво зло нисам учинио и ако сам истину написао зашто ме онда нападаш?

Требао би разликовати претње од упозорења.
Ко је за бановање то се види и лако је закључиво,сваком ко прочита са стране.
Ја овде Богу хвала и слава нисам писао јереси и погрешна учења и прелешћивао и вређао.
Нисам написао ништа што је противно Писму ,Св. Цркви и св. Оцима.

Тако да само твоја јеретичка тврдња о месу (свињском) као нечистој храни је довољан разлог за јерес,јер се ти још увек ниси за ту погувну јерес овде покајао и написао да је то лаж и да си био у обмани када си писао.

Ево да видимо шта кажу Апостолски канони за ту твоју јерес (шта очекивати од чивека који има јеретичка настројења,таквом не треба веровати ни у другим стварима) :

„Епископ, или презвитер, или ђакон, или други из свештеничког именика, који се уздржава од... меса и вина, не ради праве уздржаности, него што се гнушава, заборављајући, да је све много добро... или нека се поправи, или нека буде свргнут и искључен из Цркве. Тако исто и световњак." (51. канон Ап.)

Сад да пређемо на другу ствар.
Ајде молим те цитирај где сам ја то навидао било кога да било шта узима.
Ја се не постављам као ти,то јест не глумим самозваног духовника који саветује људе. Богу хвала не желим да будем у таквој прелести.
Нико овде од тебе није тражио да ти било кога саветујеш нити да нам откриваш неку фрапанту иситину.Твој "ник" је трагач за истином,а не "истинодавац" или "истинописац" како се заправо постављаш и пишеш. Разумем тако се опходе сви неофити,тако да врло је могуће да си ти то,мада то не чини мање важним или мање битним. Први ће бити последњи и последњи ће бити први.

И нешто врло важно.
Поткрепи своје тврдње са Св.Писмом или Св. Оцима у вези самих и конкретно и само конретно биометријских докумата.
А поготово то да су "веридба са сатаном" нова документа.

Наравно,ако се не покајеш овде јавно да и напишеш да се одричеш своје јереси о нечистоћи свиње,нећеш бити банован.

Свако добро од Господа и на спасење данашња Св.Литургија (ако сте уопште били,јер сте били будни до касне јутарње сате,као и ја ;) )
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 7th December 2009, 00:21

TruthSeeker ::

Цео текст: http://radiosvetigora.wordpress.com/2009/12/02/биометријски-пасоши-чињенице-и-контр/

"Друго, важно је схватити да суштински проблем није ни електронска лична карта у садашњем облику – више пута је истицано да хришћанима не сметају чипови ни пластифициране карте (сличне микрочипове носимо у мобилним телефонима и halo картицама), већ сам концепт тоталног надзора личности који би се у будућности лако могао спровести интеграцијом садашњих докумената у један јединствени и обавезујући којим би се обављале све трансакције у друштву."


Одмах је јасно да ово није тачно. Многим хришћанима смета и то што знају да могу стално бити праћени и надгледани у држави Великог брата.

Прво хришћанима се даје лажни избор између две опције:
1. биометријска карта са чипом
2. биометријска карта без чипа.(ко гарантује да и овде нема скривени чип)

уместо:
1. биометријска карта са или без чипа
2. обична стара лична карта

Исто се односи и на пасош....

Ово ти је заиста тачно,обе Л.К имају чип.
И пасош такође.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 7th December 2009, 00:23

Sveto Pravoslavlje ::U OVOM SLUCAJU DEFINITIVNO ALI definitivno je truthseeker u pravu.......i pretnje zaista je sramno da bilo ko ovde preti nekome pogotovo sto truthseeker nije rekao ni jednu ruznu rec.....

Брате престани да више глимиш адвоката,и то електронског :lol:
(шала)

Потрудићу се да одговрим на оно твоје питање...
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 7th December 2009, 00:28

eto de,na kraju si priznao da je ipak trithseeker u pravu.......HVALA BOGU ...... :cheers: ovo je cudo,stavicu ga na temu Neverovatna cuda Bozija....Petar ipak priznao da je pogresio..... :) :lol:
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 7th December 2009, 00:38

Sveto Pravoslavlje ::zasto je onda njihovo ucenje odbaceno od 3 4 5 6 i 7 sabora,jesi li citao o Maksimu ispovedniku,on je imao ucenje zbog kojeg su ga proterali i nazivali jeretikom a vidis Duh Sveti je svedocio za njega i to ucenje je usvojeno i koristi se dan danas,vidis kako Duh sveti sam posvedoci kada je neki svetitelj u pravu a kad nije,jer zasto mi danas ne ucimo nauku Svetog Avgustina za koju se ocito Duh Sveti postarao da se ne prihvati jer svakako nije bila od njega,jer ocigledno je da ova dva svetitelja nije Sveti Duh poucio jer bi sam sebi protivrecio,tako da danas ovo ucenje sto imamo od svetih otaca nemoze biti pogresno jer nam je G ospod obecao da ce Duh Sveti svedociti za njega,kao u starom zavetu proroci,i n jedan nije pogresio evo nadji jednoga koji je imao mane i greske u svokim prorocanstvima,tako isto i sveti oci u svojim ucenjima vodjeni Svetim Duhom NE MOGU IMATI GRESKE JER IH SVETI DUH POUCAVA.......

Одбачено је зато што је потпао под утицај Оригена (који је заиста такође имао доста добрих теолошких дела) и прихватио ту апокастазу. Ако је неко био сасуд Духа Светог то је заиста било св, Григорије Ниски - он је био велики светитељ подвижник и стуб православља - који је написао многа православна дела на којима се гради телогија православне Цркве.

То што ти сматраш за Светог Духа не односи се на појединце,већ искључиво на СВЕТЕ САБОРЕ!
Пророшто је сасвим другачија служба Свете Цркве - јер тада једноставно Дух "проструји" кроз св. Пророка и каже шта ће бити у будућности.
Ми данас и те како учимо из дела св. Августина.
Авва Јустин је доста био "надахнут" том западном теологијом коју је писао бл. Августин,такође и св.патријарх Павле доста у неким својим текстовима цитира св.Августина.
Такођи и св. Маским који је велики теолог ( и такође сасуд Духа Светога,али добро запамти учења разних светих отаца и се разликују) се користи у истој мери као и ови поменути светитељи.
Код разних отаца можемо наићи различита тумачења истих ствари,учења које се размимоилазе итд...
Неки свети оци су тврдили да је душа бесмртна по природи,неки да је бесмртна по благодати,а неки да је смртна - као св. Јустин мученик.
Ни свети Апостоли се нису слагали и ако су били "комплетни" сасуди Духа Светога,препирали су се доста,свађали и имали разне несугласице око разних ствари,као нпр. око обрезања...
Као што на почетку рекох непогрешиво учење и воља Духа Светога се види само на одлукама Св. Сабора и кроз Свето Писмо.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 7th December 2009, 00:42

Sveto Pravoslavlje ::eto de,na kraju si priznao da je ipak trithseeker u pravu.......HVALA BOGU ...... :cheers: ovo je cudo,stavicu ga na temu Neverovatna cuda Bozija....Petar ipak priznao da je pogresio..... :) :lol:


Па када сам ја тврдио нешто супротно?!?
Ја када погрешим увек признам наравно,јер не сматрам себе непогрешивим,као неки,а има разних,не само овде и на овом форуму,него на сваком кораку.

Али увек трипут мерим ,па онда сечем када пишем о нечему.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 7th December 2009, 01:01

ti svakoko istinu govoris ali zaboravljas da je sustina ucenja svetih otaca ista,na prvi pogled ti se cini da se negde mimoilaze ali naravno ukoliko duboko pocnes da proucavas videces da sam u pravu,Duh Sveti se obraca ljudima tamo gde se oni vremenski nalaze da bi ih doveo do spoznaje ucenja ili buducih dogadjaja iz sopstvene perspektive tj perspektive Duha Svetog,tako da vecina svetih otaca od kojih danas imamo posredstvom Svetog Duha ocuvano predanje ili ucenje u pravoslavlju je kao sto znas zivela u razlicitim vremenskim razdobljima,svaki sveti otac sa drugacijim intelektom,drugacijim objasnjenjem u sustini istog ucenja tj predanja,u stvari ne narusava tu jedinstvenu nepromenljivu poruku Svetog Duha,znas li za spise blazenog Avgustina da je tu ne bas najbolju nauku imao do 30 tih godina a znas da do tad Avgustin nije bio hriscanin,kasnije je kao svestenik odbacio tu nauku,zar nisi citao,a Grigorije Niski mladji brat Vasilija Velikog,o njemu vec svaki pravi pravoslavac zna dosta,o njegovoj blagodati je svaki istinski pravoslavac upoznat........
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 7th December 2009, 01:10

Sveto Pravoslavlje ::ti svakoko istinu govoris ali zaboravljas da je sustina ucenja svetih otaca ista,na prvi pogled ti se cini da se negde mimoilaze ali naravno ukoliko duboko pocnes da proucavas videces da sam u pravu,Duh Sveti se obraca ljudima tamo gde se oni vremenski nalaze da bi ih doveo do spoznaje ucenja ili buducih dogadjaja iz sopstvene perspektive tj perspektive Duha Svetog,tako da vecina svetih otaca od kojih danas imamo posredstvom Svetog Duha ocuvano predanje ili ucenje u pravoslavlju je kao sto znas zivela u razlicitim vremenskim razdobljima,svaki sveti otac sa drugacijim intelektom,drugacijim objasnjenjem u sustini istog ucenja tj predanja,u stvari ne narusava tu jedinstvenu nepromenljivu poruku Svetog Duha,znas li za spise blazenog Avgustina da je tu ne bas najbolju nauku imao do 30 tih godina a znas da do tad Avgustin nije bio hriscanin,kasnije je kao svestenik odbacio tu nauku,zar nisi citao,a Grigorije Niski mladji brat Vasilija Velikog,o njemu vec svaki pravi pravoslavac zna dosta,o njegovoj blagodati je svaki istinski pravoslavac upoznat........

Наравно,главна суштина учења свих Отаца је иста и њихово учење црпи своју снагу из будућег века (или како теолози кажу есхатона)
Сви свети оци своје учење црпе из СВЕТЕ ЛИТУРГИЈЕ и то је велика суштина свега.
То је заправо и суштина постојања овога света - Света Литургија - Свето Причешће које се изнова и изнова непрестано понавља до свршетка света и пуноће Царства Божјег.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 7th December 2009, 01:25

naravno ova sad ucenja sto imamo od mnogih svetih otaca koji su odrzavali ucenje apostolsko i sa sedam vaseljenskih sabora ucenje su validna,jer svaki duhovnik koji je kanonizovan za svetitelja do sad je u zivotu propovedao isto ucenje kao apostoli i sveti oci sa vaseljenskih sabora,ni jedan istinski svetitelj nikada nije porekao simvol vere,doktrinu o trojstvu,Hristovu i coveciju i Bozansku prirodu nerazdeljivu i ostale osnovne doktrine,medjutim u njihovim propovedima i ucenjima mora biti ,,razlika,,, u nacinu izlaganja dok sama sustina ostaje ista,nikada se ne menja,jer je od Svetoga Duha ali se pojavljuje u drugacijim oblicima jer ne mozes bas naci vezu u propovedima Jovana Zlatoustog i vladike Nikolaja zar ne,i reko bi naravno oni se negde mimoilaze i imaju razlika ali ako se zagledas dublje njihova osnova i temelji su nepromenjivi,tj oni sami uce isto o trojstvu,o grehu o dveju priroda Hristovih,o Carstvu Nebeskom....potpuno su u osnovama ucenja identicni zar ne.......
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 7th December 2009, 01:36

Sveto Pravoslavlje ::naravno ova sad ucenja sto imamo od mnogih svetih otaca koji su odrzavali ucenje apostolsko i sa sedam vaseljenskih sabora ucenje su validna,jer svaki duhovnik koji je kanonizovan za svetitelja do sad je u zivotu propovedao isto ucenje kao apostoli i sveti oci sa vaseljenskih sabora,ni jedan istinski svetitelj nikada nije porekao simvol vere,doktrinu o trojstvu,Hristovu i coveciju i Bozansku prirodu nerazdeljivu i ostale osnovne doktrine,medjutim u njihovim propovedima i ucenjima mora biti ,,razlika,,, u nacinu izlaganja dok sama sustina ostaje ista,nikada se ne menja,jer je od Svetoga Duha ali se pojavljuje u drugacijim oblicima jer ne mozes bas naci vezu u propovedima Jovana Zlatoustog i vladike Nikolaja zar ne,i reko bi naravno oni se negde mimoilaze i imaju razlika ali ako se zagledas dublje njihova osnova i temelji su nepromenjivi,tj oni sami uce isto o trojstvu,o grehu o dveju priroda Hristovih,o Carstvu Nebeskom....potpuno su u osnovama ucenja identicni zar ne.......

Не,не,не брате никако "тројство" није Бог (опрости Боже) Хидну тројство,већ искључиво Света Тројица - три лица. :) :shock:
Тројство је погрешно изражавње,молим те не употребљавај га више,јер је тројтво и Тројица - разлика огромна.

Све у свему,мимоилажња и разлике можемо уочити код разних отаца,сви су они склони грешкама и нико од њих није савршен,јер су сви људи као и ми.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 7th December 2009, 01:54

da Sveta Trojica izvinjavam se Laughing MOJA GRESKA,sveti oci svakako da imaju greske jer su kao i mi obicni ljudi ali te greske se svakako ne odnose na njihovo ucenje ili propovedi o Bogu,njihova doktrina nemoze biti lazna pogresna ili sa manama jer Duh Sveti kroz njih govori kao sto je govorio kroz apostole,velikih apostola je bilo 12,i jos 70 manjih jeli i jedan od njih doneo kakvu gresku iloi zabludu sto se ucenja pravoslavnog tice,slobodno mi ako ti nije muka nabroji koji su to sveti oci imali greske u kojim ucenjima ili nesto da razmotrimo......hvala unapred brate u Hristu.... :)
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 7th December 2009, 02:18

Sveto Pravoslavlje ::da Sveta Trojica izvinjavam se Laughing MOJA GRESKA,sveti oci svakako da imaju greske jer su kao i mi obicni ljudi ali te greske se svakako ne odnose na njihovo ucenje ili propovedi o Bogu,njihova doktrina nemoze biti lazna pogresna ili sa manama jer Duh Sveti kroz njih govori kao sto je govorio kroz apostole,velikih apostola je bilo 12,i jos 70 manjih jeli i jedan od njih doneo kakvu gresku iloi zabludu sto se ucenja pravoslavnog tice,slobodno mi ako ti nije muka nabroji koji su to sveti oci imali greske u kojim ucenjima ili nesto da razmotrimo......hvala unapred brate u Hristu.... :)

Брате у Христу Исусу,могу,али за то ми треба времена,а и ја нисам теолог. Морам истраживати и тражити,слабо све то знам "напамет".
Апостоли нису грешили ништа у својим беседама и посланицама,Боже сачувај.
Кроз апостоле је говорио сам Дух Свети и они су нешто заиста посебно.Они су саставили Нови Завет и то што су у том тренутку писали је заиста непогрешиво јер је у том тренутку Дух Свети дисао кроз њих.
Тако је и дисао и говорио кроз пророке и Дух Истине,али то не значи да је непрестано и стално,већ само тамо (то јест у тим текстовима који се налазе у Библији) где они пророкују.
Дух Свети дише кад хоће и кроз кога хоће и не мора да значи да је он стално и у својој пуноти у неком човеку - тако нешто ће људи добити тек у животу будућега века - после 2 Христовог доласка.
Дух Свети се само непогрешиво пројављује (у својој пуноти,ако смем тако да кажем) као што сам већ рекао кроз Писмо и кроз одлуке Св. Сабора Цркве.
Сва учења Светих Отаца јесу надахнута Духом (јер нас Св. Дух надањује,одржава у животу,постиче на добра дела,заправо све чини преко нас,јер ништа није наше већ је све Његово,наша само треба да је дозвола) али нису учење Духа Светог. Учење Духа Светог је Догматика Св. Цркве и сва она учења која су донета на 7 вас. сабора.
Ти можеш да сад добијеш од Бога благодат (то јест да те Дух надахне и да продише кроз тебе) да напишеш нешто заиста сјајно овде,што надмашује и твоје могућности,ако је то мени на пример на спасење и корист,ја ћу то прихватити (или било ко други,то је само припер) јер ћу осећати заиста да је то битно за моје спасење.
Мада св. Серафим Саровски нас учи да је циљ хришћанског живота да задобијемо благодат Духа Светог.
То је заиста циљ нашег живота,јер ако се удостојимо да нас Дух обузме целе и да почне констно да дише кроз нас ми ће бити заиста на самом прагу вечности,овде ће мо да предокушамо вечне насладе и блаженства.
Мада можда и постоји и разлика у томе : стећи благодат Духа Светога и стећи Духа Светога....
мада то је вероватно веома компликована теологија и не бих да залазим још увек у њу...
погледај ово веома душекорисно предавање блаженоупокојеног владике будимског Данила :
https://www.youtube.com/watch?v=oas_SJI8W58
ту светитељ (иначе њега многи сматрају светим човеком) говори о том стечењу благодати Духа Светога.
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty biometriski paso[

Порука  ivan 7th December 2009, 02:22

Како избјећи биометриска документа, кад су наметнута, кад се мора...''ко не мора њега ће да гоне''. ''И непријатељи човјеку постаће домашњи његови.'' Мат 10,36. Сагледавајући ситуацију блиске будућности, када будем нападан да прихватим датост, дакле примораван да узмем биометриска документа од стране најближих а најдаљих по духу, ја наилазим на духовне љекове.

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 7th December 2009, 02:40

eto slozismo se,ali znaj da ima isto dosta blagocestivih otaca kao o.Gavrilo,o.Tadej,o.Pajsije,o.Kleopa i mnogi drugi koji su zbog svog velikog truda i podviznickog zivota dobili makar i dio blagodati Svetoga Duha i on im je otkrivao istinu i naravno da su nam blazeni starci u svojim besedama samo prenosili tu istinu i otkrivenja od Svetoga Duha,ne verujem da je ijedan od njih ista dodavao ili oduzeo zar ne,vec su samo prenosili ono sto im bi dato miloscu Bozijom.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 7th December 2009, 02:51

braco nema razloga za prepirku jer ste i obojica u pravu,ali negde gresite kao svi mi,stomakougadjanje je svakako smrtan greh,ali stomakougadjanje nije samo jesti svinjetinu,stomakougadjanje je kada bilo koju hranu jedemo prekomerno,sto je i ruzno i steti zdravlju,zaista da je svinja necista vec bi bar neko rekao za ovih 2000 godina hriscani ne jedite je,mada je jos bolje ukoliko se odlucimo na podvig da jedemo samo duhovnu hranu kao monasi,utoliko ce nam plata biti veca,i sto se tice biometriskih dokumenata,to su vec djavolja posla,to nikome ne bi preporucio, nikome jer nemogu na silu da nas teraju da uzimamo to a mi kao neke ovcice da ih slusamo dok nam tako jednoga dana i zig ne nametnu....... Биометријски пасош! - Page 7 444719
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Fickov 7th December 2009, 03:23

E ljudi manite se te glupave biometrije.........samo pricate o ANTIHRISTU, BIOMETRIJI, Novom svetskom poretku. Pricajte o Jevanjdjelju o Bogu...a ne o tim glupostima. Truthseeker ti si banovan na 5 dana. I stvarno prekitine sa ovom temom, jos neko nesto napise zakljucacu temu.
Fickov
Fickov
Admin


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Ekoli 7th December 2009, 03:51

Fickov ::E ljudi manite se te glupave biometrije.........samo pricate o ANTIHRISTU, BIOMETRIJI, Novom svetskom poretku. Pricajte o Jevanjdjelju o Bogu...a ne o tim glupostima. Truthseeker ti si banovan na 5 dana. I stvarno prekitine sa ovom temom, jos neko nesto napise zakljucacu temu.

Sta umisljas da si ti? Neka pravda, ne razumem. Zasto je banovan Truthseeker? Treba da putujem sa drugaricom u Prag i ne znam sta da radim!. Jedino mesto gde mogu da cujem nesto pametno i ti hoces da zakljucas temu. Da li mi ti savetujes da uzmem biometrijska dokumenta ili ne?

Ekoli


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ppp 7th December 2009, 03:53

Ekoli ::
Fickov ::E ljudi manite se te glupave biometrije.........samo pricate o ANTIHRISTU, BIOMETRIJI, Novom svetskom poretku. Pricajte o Jevanjdjelju o Bogu...a ne o tim glupostima. Truthseeker ti si banovan na 5 dana. I stvarno prekitine sa ovom temom, jos neko nesto napise zakljucacu temu.

Sta umisljas da si ti? Neka pravda, ne razumem. Zasto je banovan Truthseeker? Treba da putujem sa drugaricom u Prag i ne znam sta da radim!. Jedino mesto gde mogu da cujem nesto pametno i ti hoces da zakljucas temu. Da li mi ti savetujes da uzmem biometrijska dokumenta ili ne?

Брате Truthseeker немој да се узбуђаваш што би рекли.
Ако желиш да проводиш време са другарицом,Србија је веома лепа земља,иди на Златибор.
:)
ppp
ppp


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Ekoli 7th December 2009, 04:00

Petar Duhovno Blago ::
Ekoli ::
Fickov ::E ljudi manite se te glupave biometrije.........samo pricate o ANTIHRISTU, BIOMETRIJI, Novom svetskom poretku. Pricajte o Jevanjdjelju o Bogu...a ne o tim glupostima. Truthseeker ti si banovan na 5 dana. I stvarno prekitine sa ovom temom, jos neko nesto napise zakljucacu temu.

Sta umisljas da si ti? Neka pravda, ne razumem. Zasto je banovan Truthseeker? Treba da putujem sa drugaricom u Prag i ne znam sta da radim!. Jedino mesto gde mogu da cujem nesto pametno i ti hoces da zakljucas temu. Da li mi ti savetujes da uzmem biometrijska dokumenta ili ne?

Брате Truthseeker немој да се узбуђаваш што би рекли.
Ако желиш да проводиш време са другарицом,Србија је веома лепа земља,иди на Златибор.
:)
Nerazumem te
Jesam li se tebe mozda spomenula?
I u buduce mi se nemoj obracati, jer sa takvim " duhovnim blagom" ne zelim nista da imam!

Ekoli


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 7th December 2009, 04:10

stvarno braco vratite truthseekera,ovo je sramota banovan je ni za sto.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Ekoli 7th December 2009, 04:19

Pratim ovaj forum dosta dugo i dosta sam toga naucila i mnoge stvari sam izbacila iz svog zivota, ali ne mogu da verujem i da je ovaj forum pod kontrolom istih ljudi koji promovisu nova dokumenta.
CENZURA!
Hocete i mene da banujete?
Sme li ovde da se kaze svoje misljenje ili ne? Ovde ima dosta divnih ljudi kao i zlih kao ovaj iskompleksirani sto mi se obraca a nista ga nisam pitala

Ekoli


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 7th December 2009, 12:45

Ријеч о прихватању и неприхватању биометриских докумената је ријеч о животу и смрти. Помогнимо себи па ће Бог помоћи, јер Он је добар и слава Богу! Жртва коју требамо уложити је смјернно срце... али смјерно коме? Оцу ли или мајци, послодавцу ли или властима земаљским... заиста коме ваља бити смјеран...тијелу ли своме!? Свака смјерност која Богу није упућена доноси немире и другу смрт! Радујмо се, ура у боју, у име Бога Сведржитеља, ко ми што може, кад је Бог самном... осим ако ја нисам са Богом, јер ме дјела одају...

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  СнагаСамсонова 7th December 2009, 17:54

DOSTA S PREPIRKAMA....
vec smo rekli NE BIOMETRIJI, a sad ajde malo nekim drugim stvarima da se pozabavimo, necemo se spasti samo ako kazemo ne biometriji..... (i izvinite zbog latinice)
СнагаСамсонова
СнагаСамсонова


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  ivan 7th December 2009, 18:55

ГЛАВНА ТЕМА ЈЕ БИОМЕТРИЈА, ЈА ЗНАМ ДА ИМА ДИВНИХ ТЕМА, И ДУХВОВНИХ ВИДИКА, АЛИ МЕНИ ВЕЋ ПРИЈЕТИ ПРОГОН. ТАКОЂЕ ЗНАМ ДА УКОЛИКО ЗАЋУТИМ ОДГОВАРАЋУ ПРЕД БОГОМ... ЗАШТО САМ ЋУТАО У КАМЕНО ДОБА.. ДАНАС, КАД ЈЕ СВЈЕТСКА ВЛАДА НА ПРАГУ НЕ СМИЈЕ СЕ СПАВАТИ, НЕГО ДЕТАЉНО ПРИПРЕМАТИ... ДАКЛЕ ТЕЛЕВВИЗОР ИСКЉУЧИТИ ИЛИ ДРАСТИЧНО МАЊЕ КОРИСТИТИ, ПОСТИТИ СВАКИ ПОСТ, МАЊЕ СЕ НАСЛАЂИВАТИ МНОГИМ ЈЕЛИМА, НЕ ЗАВИСИТИ ОД СПОРТСКИХ ДЕШАВАЊА, ТО ЗВЕЗДА, ПАРТИЗАН ТО НИШТА НИШТА, ПОГРУЗИТИ СЕ У МОЛИТВУ, ОДНОСНО УЋИ У СВОЈ ДУХОВНИ ПРОСТОР И НЕ ПРЕДСТАВЉАТИ СЕБИ ФАЛСИФИККАТ ДУХОВНОГ ПРОСТОРА, А ТО ЈЕ ТЈЕЛЕСНИ ПРОСТОР, ДАКЛЕ БУДИМО ЗАВИСНИ ОД ПУТОВАЊА КА БОГУ У МОЛИТВАМА, А НЕ ОД ПУТОВАЊА КА ПРАГУ У АВИОНУ, ОВО ДОБА ЈЕ ДОБА ОДРИЦАЊА МНОГИХ ЗАДОВОЉСТАВА ХРИСТА РАДИ...

ivan


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sveto Pravoslavlje 7th December 2009, 19:38

Биометријски пасош! - Page 7 749467 Ivane brate.,.....
Sveto Pravoslavlje
Sveto Pravoslavlje


Назад на врх Go down

Биометријски пасош! - Page 7 Empty Re: Биометријски пасош!

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 7 of 16 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму